MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Abii seoses forumotioniga

Go down 
+21
Mirei
Karolin
padjanägu, [h]
Pizza
Lord Esai
Tärru.
Maiu Laaneoja
kikael
Audrey
Superstar
Miley Cyrus
Keiti
Kärolyn
SixxBitch
nasicc
Griffu.
Elven
Lammas
SahhMatt
Prince Kirameki
Pingu
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime7/1/2010, 01:58

Renx.. Big deal. Jube laisad oleme jah, klopsisime selle paiga siin kokku, üritame sammu pidada kõigi soovidega. Aga vaat ei jõua. Arvestades, et mul on ka foorumiväline elu olemas.
Mul on väga kahju, et nüüd keegi administraatori isiklikust õpetusest ilma jäi. Mis vahet seal on, kes aitab? Peaasi, et keegi aitab. Renx, su pm-i saladus võib seisneda selles, et mu siinne postkast sucks. Sinna ei mahu neid, ma avan nad, lükkan järgmisesse päeva edasi, siis kustutan ära... Ühesõnaga.. it's a mess.


Nii. nüüd on laiem. Loodan, et kõik on rahul.


Jaaaa, nüüd on jälle pisem Very Happy Sest lai oli kole.
Kui menüü poolik on ja te kindlasti seda profile nuppu tahate, venitage aken suuremaks.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime7/1/2010, 09:00

*teeb/muudab kaustasid, muudab kasutajanimesid, kustutab jutte, liigutan teemasid, vahel harva teeb, mis Pingu palub*

See on juttude foorum, mis vahet sel on kui suurpikklaijapaks on signatuur või avatar või kesteabmisasi? Mine kusalegi graafikafoorumisse või veel parem, tee oma signatuuride demonstreerimiseks üldse oma foorum äkki, kui sulle siinsed tingimused ei sobi.
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime7/1/2010, 22:50

padjanägu, [h] kirjutas:
See on nüüd siis Pingu süü, et Elisabeth vastas enne kui tema?
Jah...

Tärru. kirjutas:
Sellega tekib mul küsimus, miks sa siin üldse oled?
Kui nii adminn kui ka moderaator on sinu arust ülimalt laisad, siis.. Paki asjad kokku ja mine ära? Sest et kui kõigile teistele ei tundu, et nad on laisad, siis.. Ma ei tea, aga probleem peab vist ikka sinus olema. Sest et mina olen küll kõigile oma küsimustele vastused saanud ning kui tõesti on midagi vaja ja Pingu ei pane küsimust tähele, võib ka msni kaudu uurida.
Minu arust on väga ebaõiglane tulla foorumisse ja hakata selle adminni kritiseerima. Kui sulle foorumi tegija ei meeldi, ei pea ju kohal olema. Ma saan aru, kui antakse nõuandeid või midagi, aga niimoodi.. Ma ei tea.
Olen siin, sest siin on mõned head kirjutajad ja mulle meeldib foorumi kujundus...

padjanägu, [h] kirjutas:
Kõik vastavad kõigile. Kui sina oled liiga egoist, et oma teadmisi teistega jagada siis okei, ära vasta põhimõtte pärast võimidaiganes sa ka ei seletanud. Keegi ei keela ju. :)
Aga põhimõtteliselt on asi ikkagi nii, et kui Maiu tahtis vastata, siis ta vastas kaa. Eriti kuna kolme minuti jooksul ei olnd kedagi teist sees, siis veel sellepärast, et ta lihtsalt teadis seda (miks ta siis ei peaks aitama?) ja üleüldse.. see sinu vingumine tundus suht tobe, renxu. :)
Ma olengi tobe...kes veel aru pole saanud...
Las Maiu vastas aga ennem on ka probleeme olnud ja ka nendele on vastanud keegi teine...

Pingu kirjutas:
Renx.. Big deal. Jube laisad oleme jah, klopsisime selle paiga siin kokku, üritame sammu pidada kõigi soovidega. Aga vaat ei jõua. Arvestades, et mul on ka foorumiväline elu olemas.
Mul on väga kahju, et nüüd keegi administraatori isiklikust õpetusest ilma jäi. Mis vahet seal on, kes aitab? Peaasi, et keegi aitab. Renx, su pm-i saladus võib seisneda selles, et mu siinne postkast sucks. Sinna ei mahu neid, ma avan nad, lükkan järgmisesse päeva edasi, siis kustutan ära... Ühesõnaga.. it's a mess.


Nii. nüüd on laiem. Loodan, et kõik on rahul.


Jaaaa, nüüd on jälle pisem Very Happy Sest lai oli kole.
Kui menüü poolik on ja te kindlasti seda profile nuppu tahate, venitage aken suuremaks.
Ok...Annan andex...
Aga...
Minu probleem seoses akna suurusega...
Spoiler:
Suuremax enam ei saa...Resulutsioon on 1024x768 e. see on 1024 pixlit lai...

Griffu. kirjutas:
*teeb/muudab kaustasid, muudab kasutajanimesid, kustutab jutte, liigutan teemasid, vahel harva teeb, mis Pingu palub*

See on juttude foorum, mis vahet sel on kui suurpikklaijapaks on signatuur või avatar või kesteabmisasi? Mine kusalegi graafikafoorumisse või veel parem, tee oma signatuuride demonstreerimiseks üldse oma foorum äkki, kui sulle siinsed tingimused ei sobi.
Head mõtted... Olen graafikafoorumis ja oma foorum oli kaa kunagi...Aega jäi väheks ja omanik vahetus...
Signaturiga on see, et ma tahaks sinna panna netiaadresse, mis on väga pikad kuid see on raskendatud, sest piiriks on 500 tähemärki(Tegelikult 750, kui lased oma signatuuri määrata adminil...)

Multi-quote on hea uuendus foorumile...
Ja kes seda varem ei teadnud siis:
Spoiler:
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime7/1/2010, 23:26

Issand JUMAL küll, Renx noh!
Elisabeth vastas tollele tüübule (sorry, ei mäleta, kes see oli) kolm minutit peale seda, kui too küsis. Ilmselt ei olnud siis Pingut ega Griffut sees või nad polnud veel märganud, et keegi miskit küsis.

Ja teisele ma juba vastasin: Kõik vastavad kõigile. See kes tahab, see vastab. Milles PROBLEEM seisneb? Miks sulle ei sobi, et vahest keegi teine midagi seletab? Las ta siis seletab, kui ta tahab. Ilmselgelt on siis varem kaa nii olnd, et Mämm pole sel hetkel sees olnud.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime7/1/2010, 23:37

Lord Esai kirjutas:
Olen siin, sest siin on mõned head kirjutajad ja mulle meeldib foorumi kujundus...
Oota, MISASJA? Sa oled siin SELLEPÄRAST, et sulle meeldib KUJUNDUS? Oh, isver. Ja mõned head kirjutajad? Noh, neid jutte saab ilma registreerumata ka lugeda. Siis sulle äkki ei jää kõik need asjad ette. Sest registreerumata kasutajatel minu arust ei ole nii pikk menüüriba. Mul ka ei näita "profiili", aga näed, ma elan. Ma saan üsnagi edukalt seal käia, sest ma palusin sõbralt, et ta mulle aadressi annaks. Big deal. Oh, jah.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:21

Palun kliki sellel spoileril...

Mul on profile nupp täiesti olemas...teised asjad on lihtsalt järgmisel real...
Tärru. kirjutas:

Oota, MISASJA? Sa oled siin SELLEPÄRAST, et sulle meeldib KUJUNDUS? Oh, isver. Ja mõned head kirjutajad? Noh, neid jutte saab ilma registreerumata ka lugeda. Siis sulle äkki ei jää kõik need asjad ette. Sest registreerumata kasutajatel minu arust ei ole nii pikk menüüriba. Mul ka ei näita \"profiili\", aga näed, ma elan. Ma saan üsnagi edukalt seal käia, sest ma palusin sõbralt, et ta mulle aadressi annaks. Big deal. Oh, jah.

Jah mulle meeldib see kujundus...
Registreerudes saad sa ka kommenteerida...
Ja mind ei huvita see profile nupp seal...mina seda näen...

Püh 9 Aug 2009 - 15:36 :
Takuya Kenzo kirjutas:

mul on küsimus. miks pole lingiribal \"profile\" ikooni? miks on nii, et profiili saab muuta ainult siis, kui minna portaali ja sealt \"my profile\"?


Ja siiamaani ainukese lahenduse pakkusin mina: Teis 22 Dets 2009 - 0:28
Kas Pingu üldse vaatas seda problemi?
Tärru. kirjutas:

Aga mulle käib see närvidele.


Pingu kirjutas:

nagu meile kõigile


Ei...

Nelj 8 Jan 2010 - 1:58
Pingu kirjutas:


Nii. nüüd on laiem. Loodan, et kõik on rahul.


Jaaaa, nüüd on jälle pisem Sest lai oli kole.
Kui menüü poolik on ja te kindlasti seda profile nuppu tahate, venitage aken suuremaks.

Ja ikagi pole lahendust, sest pingu arvab, et ta on liiga laisk, et foorumi kujundust muuta...

Esimene post:
Pingu kirjutas:

Niisiis. On kellelgi probleeme? On keegi, kes ei saa aru mõnest asjast? ja on keegi usaldusväärne isik, kes tahaks modeks saaada? :)

Ma ei tea, kas ma olen usaldusväärne aga modeks tahan ikka...


Viimati muutis seda Lord Esai (8/1/2010, 00:46). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:29

Pingu MUUTIS seda laiemaks! Aga siis teavitasid paar inimest, et see häirib neid JA et see on kole, niiet see muudeti tagasi. Mismõttes ta liiga laisk on!? Ta ju kirjutas, et ta t e g i seda.
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:33

Lord Esai kirjutas:
Palun kliki sellel spoileril...

Lord Esai kirjutas:

Minu probleem seoses akna suurusega...
Spoiler:
Suuremax enam ei saa...Resulutsioon on 1024x768 e. see on 1024 pixlit lai...
Mul on profile nupp täiesti olemas...teised asjad on lihtsalt järgmisel real...
NOH! Siis ei ole ju MINGIT PROBLEEMI! Mul POLEGI profiili-nuppu! Ja kui MINA hakkama saan, olen ma kindel, et ka SINA saad! Lõpeta vigisemine!

Tsiteerin: :
Tärru. kirjutas:

Oota, MISASJA? Sa oled siin SELLEPÄRAST, et sulle meeldib KUJUNDUS? Oh, isver. Ja mõned head kirjutajad? Noh, neid jutte saab ilma registreerumata ka lugeda. Siis sulle äkki ei jää kõik need asjad ette. Sest registreerumata kasutajatel minu arust ei ole nii pikk menüüriba. Mul ka ei näita "profiili", aga näed, ma elan. Ma saan üsnagi edukalt seal käia, sest ma palusin sõbralt, et ta mulle aadressi annaks. Big deal. Oh, jah.
Jah mulle meeldib see kujundus...
Registreerudes saad sa ka kommenteerida...
Ja mind ei huvita see profile nupp seal...mina seda näen...
Kas külalised ei saa kommenteerida? Ja olgu, kui sa ainult selle jaoks registreerud, siis ära hakka teiste asjade pärast virisema.

Tsiteerin: :
Püh 9 Aug 2009 - 15:36 :

Takuya Kenzo kirjutas:
mul on küsimus. miks pole lingiribal "profile" ikooni? miks on nii, et profiili saab muuta ainult siis, kui minna portaali ja sealt "my profile"?

Ja siiamaani ainukese lahenduse pakkusin mina: Teis 22 Dets 2009 - 0:28
Kas Pingu üldse vaatas seda problemi?

Tärru. kirjutas:
Aga mulle käib see närvidele. Very Happy
Pingu kirjutas:
nagu meile kõigile Very Happy

Ei...
See probleem on juba ammu põhjendatud! Võib-olla oli see tõesti mingis teises teemas või midagi. Aga mina olen juba kaks-kolm korda vastust kuulnud. Sest menüüriba on liiga lai arvuti ekraani jaoks. Noh, sinna ei saa midagi parata.

Tsiteerin: :
Nelj 8 Jan 2010 - 1:58
Pingu kirjutas:

Nii. nüüd on laiem. Loodan, et kõik on rahul.


Jaaaa, nüüd on jälle pisem Very Happy Sest lai oli kole.
Kui menüü poolik on ja te kindlasti seda profile nuppu tahate, venitage aken suuremaks.

Ja ikagi pole lahendust, sest pingu arvab, et ta on liiga laisk, et foorumi kujundust muuta... lol!
Ta muutis tagasi, sest muudmoodi oli kole. Sulle endale läks ju kujundus nii väga hinge, nii et sa peaksid ju õnnelik olema!

Tsiteerin: :
Esimene post:
Pingu kirjutas:
Niisiis. On kellelgi probleeme? On keegi, kes ei saa aru mõnest asjast? ja on keegi usaldusväärne isik, kes tahaks modeks saaada? :)
Ma ei tea, kas ma olen usaldusväärne aga modeks tahan ikka...
Oh, jumal. Ma juba kujutan ette, mis siis saaks..
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:39

Haha. Very Happy
U guys make my night! ^^ Very Happy xD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:41

Täpselt, Sille. Very Happy
Ma NII naersin selle mode asja peale. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:42

*naerab ka, ise ei teagi, miks*
Teid on niii lõbus lugeda... xD Very Happy
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:45

Lord Esai kirjutas:
Ja ikagi pole lahendust, sest pingu arvab, et ta on liiga laisk, et foorumi kujundust muuta... lol!
Padjanägu...Ja sina oled liiga laisk, et lugeda!
Kujunduse muutmine...Teha mõned pildid ja kastid laiemaks...
Tärru. kirjutas:

See probleem on juba ammu põhjendatud! Võib-olla oli see tõesti mingis teises teemas või midagi. Aga mina olen juba kaks-kolm korda vastust kuulnud. Sest menüüriba on liiga lai arvuti ekraani jaoks. Noh, sinna ei saa midagi parata.
See pole vastus... see on põhjendus...
Mina kasutan 1024x768 resulutsiooni ja ma tahaks näha kedagi, kes kasutab väiksemat...(Mu monitor on 15")
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:45

Tsiis, kas enam ei suudeta uut postitust ka teha? Ja teiste asjadega jäid tummaks? Oh, whatever!
Pealegi pole mul õrna aimugi, kui suur mu ekraan on. Aga üks asi, mida ma tean, on see, et eelmises arvutis, kus ekraan oli poole suurem, nägin ma kõike ühes ilusas reas. JÄRELIKULT on viga ekraani suuruses, või mis?

Khm, nüüd siis käis uue postituse tegemine? Ja mis sellest eelmisest veel sai??
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 00:49

Mm. Ma jätan selle ekraani asja meelde. Very Happy Minu ekraan on väiksem kui isa arvutite omad... vaatan, mis seal on. ;D
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:15

Mode adminipaneelile ligi ei pääse, niiet ma saan aru, Lord E, et sa tahad minu asemel kaustasid tegema ja jutte liigutama hakata? Phah, vaevalt. (:
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:26

Griffu, ära põe, ma leidsin kaasfoorumiorja just Very Happy Meet nasicc, the original administrator Very Happy


Muidugi saaks selle menüüjama lahendada, kui keegi teeks uued ja väiksemad kastikesed Very Happy
Sest neid saab sinna linkides sisestada... nii, et kui keegi viitsib nad kõik väiksemaks teha - LOETAVALT väiksemaks - siis mulle võib lingid anda :) Ma paneks heameelega tsipake väiksemad menüüriba nupud Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:27

Ori.. fain. xD
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:27

no oleneb, kumba pidi võtta. Valitsejad teenivad siiski enda rahvast ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:30

Pingu, sa poleks pidand seda väiksemaks muutmise asja kirjutama. Nüüd tuleb kurihundionu Renx ja heidab sulle ette, et sa nii laisk oled ja seda ise ei tee. Sad Nutame koos.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:31

sorri, mul pole photoshoppi uues arvutis Very Happy
EGA ühtegi teist pilditöötlusprogrammi... ma arvan Very Happy
Nii, et... kui keegi viitsib siis tehku. Pole kohustuslik.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:33

Su jutus on iva.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:40

Oh, jumal. Very Happy Mulle nüüd meenus ka, kes selle foorumi adminnid kõik alguses olid.. Küll neid oli palju! Very Happy
Oh, ma olen väsinud tülitsemisest.. ja nii mõnestki asjast veel (vihje Inesele!!!!!!). Very Happy
Tülitsemine ei ole minuga seotud, täitsa huvitav, kuidas ma selleni välja jõudsin... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 01:53

Kui palju neid siis oli? xD
Mina ja Pingu ju aint. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 02:00

©efu oli kaa.. Loore oli kaa Very Happy Mari oli VIST kaa, aga ta ei teinud midagi. Ann oli kaa korraks.. vist
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime8/1/2010, 02:07

Jaa, ©efu ja Loore olid alguses kaa. Very Happy Marist ma ei tea ja endast.. emn, ka ei tea, kui nüüd aus olla. Very Happy Aga ma mõtlesin ikka teid kaht ja ©efut ja Looret. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





Abii seoses forumotioniga - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Abii seoses forumotioniga   Abii seoses forumotioniga - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Abii seoses forumotioniga
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: