MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 SixxStradlin loeb palju:)

Go down 
AutorTeade
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

SixxStradlin loeb palju:) Empty
PostitaminePealkiri: SixxStradlin loeb palju:)   SixxStradlin loeb palju:) Icon_minitime29/1/2009, 13:34

Pealkiri: "Désiréé"

Autor: Annemaria Selinko


Sisukirjeldus:

Kuulsa Prantsuse kindrali Jean- Babtiste Bernandotte´i kodanlasest naise Désirée Clary elulugu. Sündis ta siidikaupmehe tütre Désiréena, kuid suri Rootsi kuninganna Desideriana. Loos on palju tuntuid isikuid, nagu Napoléon, Joséphine ja teised.

Minu arvamus: Kuigi eestikeelne tõlge oli vilets ning alguses mõtlesin, et pean raamatu pooleli jätma, olin raamatut lõpetades vaimustuses. Väga hea raamat.

Hinne: 10/10


Viimati muutis seda SixxStradlin (4/10/2009, 10:50). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

SixxStradlin loeb palju:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: SixxStradlin loeb palju:)   SixxStradlin loeb palju:) Icon_minitime29/1/2009, 13:43

Pealkiri: "Tuulest Viidud I"

Autor: Margaret Mitchell


Sisukirjeldus:
Peategelaseks on ärahellitatud Lõunaosriikides elav Scarlett O´Hara, puuvillaistanduse omaniku tütar. Scarlett saab iga mehe keda ta ainult tahab. Peale Ashley.


Minu arvamus: Väga hea raamat. Need tegelaskujud, see jutt ise ning


10/10
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

SixxStradlin loeb palju:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: SixxStradlin loeb palju:)   SixxStradlin loeb palju:) Icon_minitime4/10/2009, 10:53

Pealkiri: "Printsess"

Autor: Jean P. Sasson

Sisu: Raamat räägib Saudi- Araabia naiste elust. Tõestisündinud loo peategelane on kuningliku pere printsess Sultana, kes otsustas sellele vastu hakata.

Tagakaas: Tõestisündinud lugu elust näokatte varjus Saudi- Araabias.

Minu arvamus: See oli hea raamat. Pani mõtlema.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

SixxStradlin loeb palju:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: SixxStradlin loeb palju:)   SixxStradlin loeb palju:) Icon_minitime4/10/2009, 11:05

Pealkiri: "Ristiisa"

Autor: Mario Puzo

Sisu: Ühendriikides elav suurmees Vito Corleone on sitsiilia päritolu maffiaboss, kellel on õnnestunud haarata enda kätte tohutu võim. Ta on loonud omaenda kuningriigi, mis töötab palju paremini kui ümbritsev maailm. Ainus tõrvatilk meepotis on üks ta kolmest pojast, kõige noorem Michael Corleone, kes on hoolimata isa rangest käsust võidelnud teises Maailmasõjas, ning siis oma ameeriklasest pruudi Kay´ga peale kaht aastat tagasi isakodusse tulnud. Michael ei taha perekonnaäriga mingit tegemist teha, kuid kui ta isa tulistatakse ja vanem vend Santino tapetakse ning alguse saab Viie Perekonna sõda, peab Michael asuma isa kohale.

Minu arvamus: Need tegelaskujud! Vito! Michael! Santino! Fredo! Kõik! Need tegevused, terve raamat täis tsiteeritavat teksti, lõpplahendus...Kõik need teevad sellest ilma mingi kahtluseta parima raamatu mida ma eales lugenud olen. Minu igavene lemmik.

Hinne: 20/10
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

SixxStradlin loeb palju:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: SixxStradlin loeb palju:)   SixxStradlin loeb palju:) Icon_minitime4/10/2009, 11:11

Pealkiri: Sitsiillane

Autor: Mario Puzo

Sisu: Rõhutud Sitsiila elanikud saavad ootamatult uue kangelase, kes tundub olevat liiga ebamaine et olla päris- Salvatore.

Minu arvamus: Jällegi väga hea raamat. Peaaegu sama hea kui "Ristiisa".

Hinne: 15/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





SixxStradlin loeb palju:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: SixxStradlin loeb palju:)   SixxStradlin loeb palju:) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
SixxStradlin loeb palju:)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Auts loeb ka - 2017
» Auts loeb (ja pillub kriitikanooli) 2016
» Mida Liina loeb aastal 2009?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2009-
Hüppa: