MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 VM - teine osa ^^

Go down 
5 posters
AutorTeade
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime12/3/2009, 20:46

Evanna Lynn .

Serena seisis vaikselt kalmistul ja põrnitses enda ees suurt kivi. Sellele oli graveeritud tema endise sõbranna nimi, sünniaeg ja surm. Klimp tekkis talle kurku, kui talle meenusid hotellis juhtunud sündmused. Politsei ei hakanud teda küsitlema isegi vaid jäeti ta rahule.
"Robert!'' See nimi kajas tal peas juba kolm kuud. Ta oli näinud seda poissi mõrvamas ja ta oli näinud Evannat, üritades kaitsta teisi, samal ajal kui teised teda kiusasid ja valetajaks nimetasid.
Tulised pisarad põletasid tüdruku silmanurki, kui ta viimaks valge salfrätiku kätte võttis ja pisarad ära kuivatas.
Sellest ajast kui Evanna-Lynn siit ilmast lahkunud oli, muutus ka tema. Tema maailm.
Serena kandis nüüdseks musti riideid, musta meiki ... Tema maailm polnud enam nii kirev kui kunagi oli olnud. Nüüd oli see must ja valge. Ta ei näinud enam eriti rõõmu ja ta oli enale leidnud uue harrastuse.
Sedasorti, millega tahab ta nüüd maksta kätte teistele...
Voodoo.


***


Koolikell helises ning Serena tõukas end kooliseina juurest eemale. Paljud õpilased olid otsustanud unustada kogu selle loo mis hotellis sündis ja Ellie oli ärganud justkui transist. Ta mäletas, kes Evanna oli ja kui ta sai teada, et ta surnud on, otsustas ta mängida kõva tegijat.
Ta naeris vaese tüdruku üle.
Tõbras!
Serena võttis enda raske seljakoti ja tõmbas selle selga ning läks matemaatika klassi, istudes enda kohale akna juures. Tahtmatult libises ta pilk Evanna endisele kohale. Ta suutis ikka veel ette kujutada, kuidas lillade juustega tüdruk klassi sisse tuli ja enda kohale istus, vältides teiste õpilaste kommentaare.
Ja tema oli üks nendest, kes teda kommenteeris! Talle pole kunagi isegi pähe tulnud, et ta võiks Evanna eest kaitseks välja astuda või isegi tema sõbraks hakata.
Nii palju asju mida ta tahtis muuta. Ta mõistis Evannat suurepäraselt. Tüdrukul pole kunagi olnud õigeid sõpru, ta alati tuupis kodus koduseid ülesandeid tehes ja ei käinud kunagi väljas, vaid tegeles enda hobiga.
"Serena! Kas sa oleksid nii hea ja tuleksid nüüd tundi tagasi?'' Küsis õpetaja nipsakal toonil. Mustad juuksed näo eest kõrvale lükanud, vaatas tüdruk õpetajat süngel pilgul ja ei teinud väljagi õpilaste kihistamisest tema ümber.
"Ma küsisin sinult midagi,'' ütles klassijuhata ja osutas käega tahvli poole. "Ole hea ja täida see tabel ära.'' Sõnas ta muiates. Serena vaatas pead viltu vedades tahvli poole, ohkas vaikselt ja ajas end püsti.
Tahvlini jõudes, võttis ta kriidi ja tegi ülesande kiirelt ja õigesti ära. Võidurõõmsa naeratuse varjas ta osavalt enda külma irvitusega ja astus raskete tanksaabastega loivates enda kohale tagasi. Õpetaja vaatas teda pikalt enne kui pea kõrvale pööras ja taas seletama hakkas.
Elu ilma Evannata oli nüüd tõesti igav!

"Emps, olen kodus!'' Hõikas Serena üle maja. Köögist kuulis ta vaikset mühatust ning siis tundis ta magusat lõhna ninna tungivat. Edasi astudes, nägi ta köögis enda ema, kes askeldas koogi kallal ja ümises laulval viisil. Sujuvate liigutustega puistas ta kaneeli koogile ja asetas selle tagasi lauale ning viis pilgu retseptiraamatusse.
Siis tõstis ta pilgu ja vaatas enda tütart hetke. "Direktor helistas ja ütles, et sa puudusid esimesest tunnist. Miks?''
"Ma käisin kalmistul,'' vastas Serena kõhklemata ja astus kööki edasi. Puuviljakorvist ühe punase õuna võtnud, istus ta toolile ja vaatas ema, kes koogi kapile jahtuma pani ja end taas tema poole pööras.
"Sa peaksid sellest üle juba saama.'' Ütles ta vaiksel häälel.
"Aga näed, ma ei saa!'' Hammustas Serena õunast suure tüki ja mälus seda aeglaselt.
"Ta surmast on möödunud mitu kuud. Sa isegi ei suhelnud temaga. Miks sa nüüd temast leinad?'' Kergitas ta ema kulmi.
"Kas sina ei leinaks kedagi, kes üritaks sinu jaoks midagi head korda saata?''
"Mis heateo ta sulle valmistas enne oma surma?''
Serena pigistas suu peenikeseks triipsuks, vahtides köögi puitpõrandat. Kui ta räägiks emale Voodoo värgist, saaks ema vihaseks ja ei usuks teda.
"Seda mida tõelised sõbrad teevad ja ma kahetsen, et ma tema asemel ära ei surnud!'' Tõstis Serena häält ja hüppas püsti. Õuna viskas ta kraanikaussi.
"Serena, oota!'' Hõikas ema talle järele, kuid tüdruk juba jooksis enda tuppa ja lõi ukse pauguga kinni.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime12/3/2009, 20:52

Niiniinii hea, kuidas sa suutsid nii lühikese ajaga nii palju kirjutada :O
lahe, räielt meeldib ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime15/3/2009, 11:12

Väike Sony Ericsson helises ja kahvatu käsi sirutus selle järele. Rohelise märgikesega nupule vajutanud, tõstis Serena telefoni kõrva äärde.
"Jah?'' Pomises sa tunesegase häälega.
"Hei, Serena, sa täna minu juurde saad tulla? Me otsustasime, et korraldame veel ühe kokkutuleku!''

Serena kortsutas kulmi. Teisel pool käis taustaks vali muusika ja ta ei saanud aru kellega ta rääkis.
"Kuhu ma tulema pean?'' Küsis ta peale hetkelist mõttepausi.
"Ellie juurde. Ta tahtis, et kõik kohale tuleksid!''
Sügavalt välja hingates, surus ta enda hambad tugevasti kokku enne kui vastas:"Jah,'' sõnas ta. "Ma tulen,'' ning pani telefoni ära. Kell oli alles üheksa ja tema passis voodis ja tukkus.
Aeglaselt tõusis ta püsti ja läks kapi juurde, kust ta enda Gothic Lolita stiili all riided välja otsis ja need selga pani.
Toast väljus ta vaikselt ja läks trepist alla. Esikus tõmbas ta omale tanksaapad jalga ja sirutas käe juba ukselingi poole, kui kuulis kedagi enda seljataha ilmumas.

"Kuhu sa endaarust lähed?'' Küsis ema, kes käed vaheliti seisis.
"Õue,'' valetas Serena.
"Ja mis sa seal õues teed?''

"Päevitan,'' sõnas Serena ning irvitas kui ringi pööras. Tema ema näol peegeldus vastumeelsus ja üllatus.
Serena pole talle kunagi valetanud ega nii vastanud. Mis oli saanud ausast tüdrukust?

"Sa ei lähe täna kuhugi!''
"Sina hakkad mind keelama?'' Kortsutas tüdruk kulmi ja pani käed samuti vaheliti. Enda tanksaabastes olles, oli ta oma emast päris palju pikem kui tavaliselt, kuigi ta oli niigi pikka kasvu ja peenike.

"Jah. Kao nüüd enda tuppa. Su isa tuleb varsti siia ...''
"Mis minul sellest ahvist? Nüüd tuleb ta siia, kui on olnud kadunud kümme aastat!''
"Serena!''

"Saada ta perse minu eest!'' Nähvas ta vihaselt ja tegi ukse lahti, kuid ta ema astus tee peale ette ning vaatas vihaselt ülesse.
"Serena Christina Evans, sa oled koduarestis ja sa ei lähe täna kuhugi!"
"Laura Evans, sa oled idioot ja ma vihkan sind!'' Karjus Serena emale näkku. Hetk oli nende vahel vihane vaikus kuid siis lajatas Laura Serenale vastu põske. Üllatunult õhku ahmides astus Serena sammu tagasi ja pani käe enda punetavale põsele.
"Anna andeks, ma ei tahtnud, ma lihtsalt ...'' Sosistas Laura kiiresti, silmad pisarais, kuid Serena katkestas ta kiirelt.
"Jää vait,'' ütles ta vaiksel häälel. Serena võis isegi tunda, kuidas tema ja ta ema vahele ilmus suur ja lai barjäär millest on raske läbi tungida.
Kannapealt ringi pööranud, läks ta enda tuppa ja lõi ukse kinni. Seljaga vastu seda toetanud, lülitas ta lambi sisse ja läks peegli ette. Põsk punetas siiamaani. Hambad kokku surunud, võttis ta enda valge peitekreemi ja määris seda enda mõlemale põsele ja viskas selle peegellauale.
"Sa võidd mind keelata palju tahad...'' sosistas ta vaikselt. Pilk libises mööda tuba ja peatus aknal. "Super,'' muigas ta vaikselt ja astus selle juurde. Akna lahti tõmmanud, ronis ta sellest välja ja vaatas maad. Teine korrus. Ja tema kartis kõrgust. Sügavalt sisse hingates tundis ta midagi põletavat rinnus ja siis...
Siis ta hüppas.
Valju potsatusega kukkus ta maha ning vajus põlvili.
"Mitte just kõige pehmem maandumine...'' Mõmises ta vihaselt kui enda põlvi hõõrus. Siis tõusis ta püsti ja läks edasi, Ellie maja poole.

Kui ta kohale jõudis, oli pidu juba hoo sisse saanud. Kogu tänav kajas muusikast mis sees käis. Uks oli lahti ja sealt väljusid mitmed tema klassikaaslased, õllepurgid käes. Majja sisenenud, nägi ta eemalt Elliet, kes flirtis mingisuguse vanema tüübiga ja paljusid enda tuttavaid, kes kambakesi nurgas passisid ja jõid.
Edasi minnes, möödus ta Elliest, kes teda märkas ja vabandas poisi ees. "Serena!'' Hüüdis ta üle valju muusika ning kõndis temani.
"Ära vaata tema poole! Ära räägi temaga!'' Mõtles ta palavikuliselt, kuid Ellie seisis juba tema ees ja naeratas laialt. Hooletult lükkas ta enda blondi juuksesalgu kõrva taha ja embas Serenat tugevasti.
"Tore et sa kohale tulid! Sinu järgi küsisid paljud!'' Hüüdis ta eemale tõmbudes. Serena seisis mõni hetk kramplikult sealsamas kuni viimaks noogutada suutis.
"Jah, see on tore!''
"Kuidas sulle pidu meeldib?''
"Ma alles tulin.''
Ellie võttis laualt kaks pudelit ja ulatas ühe Serenale. Enda oma tegi ta lahti ja jõi kiirelt selle pooltühjaks.
"Kuule, ma tahaksin sinuga rääkida!'' Hüüdis ta viimaks taas ja viipas käega. Serena järgnes talle, pudel tugevasti pihku pigistatud. Kui ta kedagi ei näe, võib ta sellega Elliele vastu pead anda. Selle eest, mida ta minevikus tegi ja selle eest, et ta naeris Evanna üle. Noh, kokkuvõttes oleks ta lihtsalt Ellie surnuks kägistanud.
Nad jõudsid majast välja basseini juurde, kus olid kõigest mõned tüübid ja needki olid tuvikesed. Muusikat ei kostnud sinnamaani eriti palju, seega oli see Ellie jaoks vist hea koht kus nad said omavahel rääkida.
"Ma kuulan...'' Venitas Serena ja loopis pudelit.
"Sa ei saa Evanna-Lynni surmast kuigi hästi üle, mis?'' Pööras Ellie pea tema poole, pilk tõsine.
Serena noogutas, kulm kipras.
"Ega te .. noh, lähedased ei olnud?'' Küsis ta ettepoole kummardudes. Serena krimpsutas nina kui tundis alkoholi lõhna ja tõmbas pea eemale.
"Mida sa täpsemalt mõtled?''
"Ma mõtlen, et ega te nagu lesbid ei olnud, ega ju?'' Kergitas Ellie kulmi.
"Ma...''
"Ei, ma ei ütle kellegile, ära muretse. Evanna oli tõesti armas, aga kas olite?''
"Me ei olnud lesbid,'' kinnitas Serena. Isegi see mõte ajas tal südame pahaks, et ta peaks kellegiga enda soost sellist suhet omama.
Ellie noogutas, närides enda alahuult.
"Noh, selge,'' ütles ta viimaks ja vaatas Serenat pikalt. Siis pööras ta selja ja jalutas minema. Õlgu kehitanud, vaatas tüdruk Ellie eemalduvat selga ja tegi pudeli viimaks lahti.
"Huvitav, millest sellised küsimused?'' Mõeldes astus ta tagasi maja poole ja vaatas vahepeal joomata pudeli poole.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime16/3/2009, 22:11

ma ikka ei saa aru kuuidas sa oskad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime17/3/2009, 11:20

Oskan mida? ._.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime18/3/2009, 11:33

Kuna ma pole eelmist VM-i lugenud, on mõni asi mulle võib-olla natuke arusaamatu, aga sisu poolest tundub see jutt üsna huvitav olevat. Kirjuta varsti uus osa :)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime21/3/2009, 14:19

Viin Serena osa Mina tegelase peale üle :)


Võtsin neljanda pudeli kätta ning keerasin korgi pealt. Irvitasin paarile Hipile külmalt ning viskasin pudeli maja suunas. Kostus vaikne klaasideklirin ja killud pudenesid põõsastesse. Ajasin end sirgu ja vaatsin hoolikamalt väikest auku mis maja seina oli tekkinud. Mina selle eest kinni ei maksa ja need värdjad ei mäleta homme nagunii midagi. Matsid on maani täis. Pöörasin viimaks neile selja ja kõndisin tagasi majja.
Laualt võtsin ühe kange viinapudeli ning kallasin värvitu vedeliku väikesesse pitsi mis lauanurgas seisis ning jõin selle ühe lonksuga ära. Ahmisin õhku kui pitsi tagasi lauale panin.
Ringi vaadates tundsin kergendust kui Elliet ei näinud ja lahkusin peolt nii kiiresti kui suutsin.
Leidsin end pimedal tänaval, jahe õhk mu tumedaid juukseid igasse ilmakaarde laiali pildumas. Vaatasin korraks ringi justkui kontrollides ega keegi mind ei jälita ja läksin kodu poole, Ellie majast kostuv tümps saateks.

Jõutsin tahaaeda ja vaatasin ülesse. Toas põles tuli ja see pani kergelt kulmi kortsutama. Sülitasin pihkudesse nagu olen filmides näinud ja hakkasin ülesse ronima. Jõudsin veranda katusele ja hingasin natuke liiga sügavalt sisse. Alla vaadates hakkas mul pea jubedalt ringi käima. Ma kartsin kõrgust ja isegi kaks ja pool meetrit oli Liiga kõrge minu jaoks. Pigistasin silmad tugevasti kinni ja astusin natuke ettepoole, jõudes nii enda aknale lähemale. Selle rohkem lahti teinud, upitasin end tuppa sisse ja panin selle nii vaikselt kui suutsin kinni.
"Loodan, et ema ei tule nüüd siia.'' Mõtlesin voodile istudes ja saapaid jalast tõmmates. Siis kostus koputus uksele ning ma pööritasin silmi. Kus hundist juttu ... Saapad vinnasin kiirelt voodi alla ja tõusin püsti. Ukse tegin natuke lahti ja vaatasin otsa emale, kes mind pahakspanevalt silmitses.
"No?'' Küsisin ülbelt.
"Mis 'no?''' Küsis ta kärsitult. Ilma minu loata tegi ta ukse veelgi rohkem lahti ja astus mu tuppa. Vaatasin talle kulmi kortsutades järele kuid ei liikunud paigast vaid vaatasin teda hoopis küsiva ilmega. Ta pöördus mulle otsa vaatama, huuled peenikeseks valgeks triipsuks kokku surutud. Möödusid pikad sekundid enne kui ta tunduvalt vabamalt hingata sai. Oli möödunud pikk aeg kui ta tegelikult niimoodi mu tuppa sisse astus.
"Su isa on siin,'' teatas ta mulle.
Vaatasin teda sõnatult.
"Me jõudsime ühele otsusele,'' jätkas ta vaiksel toonil. Minu poolt ei näinud ta ühtegi reageeringut ning ta ohkas vaikselt.
"Tule, sa pole täna õhtust söönud,'' muutis ta äkitselt teemat. Vaatasin teda uskumatult kui ta minust möödus, pilk maha suunatud.
"Sa isegi ei küsi kus ma käisin ja mida ma tegin?'' Küsisin imestunult. Ta ei vastanud mulle vaid läks trepist alla ja sealt edasi kööki. Järgnesin talle ning köögis oleksin ma minestanud.
Mu isa - Scott istus laua taga ja vaatas mind igatseval pilgul. Viisin pilgu emale, kes taldrikud lauale pani ning siis külmkapi lahti tegi.
"Tere Serena,'' ütles isa. Jälle leidsin, et olen sõnatu ja vaatasin teda tühja pilguga. Ma pole teda näinud rohkem kui kümme aastat ja nüüd istub tema Minu kodus ja väga rahulik.
Ema serveeris taldrikutele salatit ning pani kausi keset lauda. "Magustoit tuleb ka,'' lisas ta ning istus toolile. Siis vaatas ta mulle otsa, pilk küsiv:"Kas sa süüa ei tahagi?'' Küsis ta kerge üllatustundega.
Noogutasin kiiresti ja istusin ema ja isa vastu. Võtsin kahvli ja sorkisin selles tükk aega salatis enne kui viimaks ühe kahvlitäie suusse panin ja salatit aeglaselt mälusin.
Kõik oli nii ebatavaliselt vaikne. Vanemad vahetasid omavahel sageli pilke ning sõid samuti aeglaselt.
Jõudsin pool salatist ära süüa kui kahvli ära panin ja teed jõin. "Tore, mul on nüüd kõht täis,'' ütlesin neile ning hakkasin püsti tõusma, kuid ema raputas pead ja ma istusin jälle maha.
"Olgu. Millest see perekonnaistung?'' Küsisin pea käele toetades ja korraks isale otsa vaadates.
"See otsus ...''
Ma haigutasin vaikselt, tundes nüüd kerget unisust kui kõht täis oli.
"Tead, me arutame sellest homme edasi. Mine maga end välja,'' keerutas ta end selle tobeda vastusega välja. Vahtisin tühjalt enda ette kui taas haigutasin ning noogutasin. Kõik oli täna nii veider.

Ema oleks pidanud skandaaliga alustama minu koju ilmumist mitte selle väikese kõnega ja õhtusöögiga. Või oli asi ehk isas? Kas ta üritas end parema vanemana näidata kui Scott siin on?
Tõusin püsti, noogutasin neile ja läksin enda tuppa.
Riided seljast võtnud, panin pid¾aama selga ja viskasin kantud riided kusagile kapinurka ning pugesin voodisse uinudes peagi.

Hommikul tegin silmad lahti vaikse sahmerdamise peale mu toas. Vaatasin unesegaselt ringi kui viimaks ema märkasin, kes midagi kohvritesse toppis.
"Hommikust...'' venitasin haigutades ning maigutasin peale seda kergelt end ärakuivanud suud. Ta noogutas mulle vastuseks ja pani kohvri klõpsatusega kinni. Siis pöördus ta mulle otsa vaatama, silmad nutmisest punased.
"Pane end riidesse, sa kolid ära.''
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime21/3/2009, 14:22

Mulle meeldib nimi Serena ja mulle meeldib see jutt ka väga Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime22/3/2009, 15:21

"Mida?'' Pahvatasin uskumatult ja hüppasin voodist välja. "Miks? Kuhu?'' Olid järgmised küsimused, mis minu suust välja voolasid. Ema ei vastanud vaid tõusis püsti ning jalutas sirge seljaga minema. Ohkasin vaikselt ja vahetasin kiirelt riided ära. Siis jooksin ma alla ja vaatasin otsa isale, kes esikus seisis, eilne ülikond seljas.
"Miks sa kohvri alla ei toonud?'' Küsis ta idiootse küsimuse.
Vaatasin talle suurte silmadega otsa ning siis piilusin üle õla. Kostusid valjud potsatused ja nähtavale tuli ema.

Pilgutasin silmi kui silmasin ta käes tumepruuni kohvrit mille ta minu jalge ette seisma pani. "Ma loodan, et sa oled väljasõiduks valmis,'' sõnas ta mulle vaikselt. Mu mõlemad käed vajusid lõdvalt külgedele ning ma jäin neid kordamööda vaatama.
"Kuhu te mind saadate?'' Küsisin ettevaatlikult.

"Mina ja su ema oleme selle kohta pikalt arutlenud ja...'' Scott vaatas abiotsivalt ex-naisele otsa ja hingas sügavalt sisse. Olukorrast sain aru, et ei leia sobivaid sõnu, kuid otsustasin siiski oodata.
"Me ostsime sulle suurlinnas kahetoalise korteri, arved maksame me ise ära...''
"See tähendab, et te saadate mu minema?'' Segasin vahele. Nad vahetasin kohmakalt omavahel pilke ja noogutasid samaaegselt. Turtsatasin pahaselt. Rohkem ma vastuväiteid ei esitanud vaid võtsin kohvri järsu liigutusega paremasse kätte ja väljusin majast. Mulle tuli meelde, et ma ei olnud juukseid kamminud, kuid see mind enam ei häirinud.
Samas mõtlesin ma kooli peale. Kuhu kooli ma edasi lähen ja kas mind on välja kirjutatud? Mida arvavad mu sõbrad ja tuttavad kui avastavad äkki, et mind enam siin pole? Igasugused küsimused jooksid mööda mu ajusoppi edasi-tagasi kuni viimaks kuulsin ukse häält. Minust läks mööda isa, kes auto juures peatus, vajutas puldile ning tuli tagasi minu juurde. Ta võttis mu kohvri, pistis selle pagasnikusse samal ajal kui mina esiistmele istusin. Säilitasin tuima ja täiesti ükskõikse näo kuigi tegelikult tahtsin karjuda nii ema kui ka isa peale. Vaatasin koduukse poole, silmis kergelt igatsev pilk. Kuid siis istus isa autosse ja ma pöörasin pea ära, põrnitsedes aknast välja.
"Ma olen kindel, et sulle su uus kodu meeldib.'' Ütles ta mulle vaid. Rohkem me tee peal ei rääkinud ning kahe tunni pärast jõudsime linna.
Iga nurga peal olid suured ja võikad hooned. Üle poole neist olid kortermajad millest ühte ma elama asuma pidin.
Peagi peatus auto suure sinaka maja ees. Astusin välja ja vaatasin ülesse. Maja oli kõrge, viie korruseline. Kuulsin seljatagant bagasniku häält ja siis kellegi kätt enda õlal. Vaatasin otsa isale, kes mulle kergelt naeratas ja seejärel majja läks. Järgnesin talle vaikides, olles samal ajal õnnelik, et mina ei pidanud seda pirakat kohvrit enda järel vedama.
"Mitmendal korrusel see on üldse?'' Küsisin temalt kui olime viis minutit kõndida jõudnud.
"Viiendal,'' vastas ta mulle.
Mu näol mängles totter grimass. "Siin majas on lift. Miks me seda ei kasutanud?'' Küsisin natuke hingeldades.
"Sellepärast, et sa pead natuke sporti ka tegema,'' vaatas ta mulle üle õla otsa ja irvitas. Krimpsutasin nina ning viimaks jõudsime me ühe tumepruuni raudukse juurde. Isa otsis võtme taskust välja ja avas ukse, lastes mul esimesena siseneda.
Minu ees laius avar koridor bee¾ika vaibaga. Seina juures oli kaks kappi, üks riiete ja teine jalatsite jaoks. Päike paistis teistest tubadest esikusse ning mul polnudki vaja lamp sisse lülitada. Tõmbasin saapad jalast ja astusin edasi, jõudes suure avara toa juurde. See oli sama hele nagu koridor. Keset tuba oli suur lambavillast vaip ning sellel ilutses klaaslaud paari ajakirjaga, mis olid ilmselt kaunistuseks pandud. Seina ääres oli valge diivan ning toa teisel poolel oli suur telekas. Kergitasin kulmi kui lasin pilgul edasi rännata. Aknad olid suured ja nende ees olid heledad kardinad. Teleka mõlemal küljel olid kaks kappi, ühel nendest DVD mängija ja teisel raadio.
Tegemata välja isast, kes rahulolevalt mühatas, läksin ma magamistoa poole.
See sarnanes minu omale ainult, et oli suurem. Sama võis öelda ka voodi kohta. Voodi asus seina ääres. Seda kattis suur siidine lina ning paar patja. Toa nurgas asus suur kirjutuslaud ning sellel arvuti. Toa teises nurgas oli suur kapp ja kui selle avasin, leidsin, et see on tühi. Vanemad olid päris piraka summa maksnud selle eest, et ma ära koliksin. Astusin toast välja ja läksin kööki, vaadates otsa enda isale, kelle näol ikka veel rahulolev ilme püsis.

"Meeldib?'' Küsis ta, silmad säramas.
"Jah,'' vastasin talle . Ja ma ei valetanud. See korter meeldis mulle tõepoolest. Kuigi see oli liiga päikeseline ja väga vähe musta värvi. Vaatasin köögi plaatpõranda poole, mõeldes nüüd kõiksugu asju.
Kuna see on minu korter ja minu vastutus, siis siin ei hakka toimuma vast mitte mingisuguseid läbusid.
"Kus koolis ma käima hakkan?'' Küsisin peale väikest vaikust.
"Kohalikus.''
"Täpsemat informatsiooni ei saa?'' Kortsutasin kulmi.
Isa kehitas õlgu. "Saab. Ma ei oska sulle seletada kus täpselt see kool asub, aga üks su naabritest läheb ka homme sinna. Õpikud on sul kohvris olemas, seljakotiga on lood sellised, et sa võid ostma minna, aga kui ei taha, siis ma panin selle juba esikusse kappi. See näeb jube välja, kas tead?'' Kergitas ta ühte kulmu. Ma ei vastanud talle midagi vaid lasin pilgul köögis ringi jalutada.
"Ma arvan, et ma hakkan parem minema,'' ütles ta vaikselt.
"Ma arvan ka,'' vastus tuli nipsakam kui ma tahtnud oleksin, kuid sellest hoolimata isa tuli ja embas mind. Ma ei kallistanud teda vastu vaid jäin teda nõutult vaatama.
"Jah. Kohtumiseni!'' Ütles ta mulle ning siis lahkus.
Esimesed minutid seisin ma köögis justkui naelutatuna ning lootsin kuulda isa auto mootori häält sest ise ma ei julgenud minna.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime22/3/2009, 15:56

Mingid eriti lahedad vanemad, saadavad lapse omaette elama Very Happy Muidu vinge, meeldib :)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime22/3/2009, 20:41

niiniiniii hea : )
sorry et ma ei suuda sulle siia kunagi midagi tabavamat kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime30/3/2009, 21:14

Prince Kirameki kirjutas:
Mingid eriti lahedad vanemad, saadavad lapse omaette elama Very Happy Muidu vinge, meeldib :)

On ka lapsi,kes lähevad ise ühiselamusse.
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime30/3/2009, 22:03

Äratuskell või õigemini minu telefon helises mu padja all kui ma uniselt end välja sirutasin ja unise pilguga enda uues magamistoas ringi vaatasin. Pilutasin silmi ning haigutasin laialt, lõualuud raksumas. Viimaks tõmbasin telefoni välja ja panin kinni, tõustes nii ka püsti.
Korraks lõi pilk mustaks, kuid see kadus kiirelt ning edasi läksin kööki.

Peale kerget hommikusööki milleks olid helbed piimaga, jõudsin tagasi enda magamistuppa. Otsisin kapist välja enda "Gothic Lolita'' kleidi. Enda Imagot ma tõesti muutma ei kavatsenud. Tõmbasin kleidi just siis selga kui kuulsin uksekella. Tormasin ust avama ja koperdasin vastu seina, lüües vasaku õla ära.
'Tore,' masseerisin kätt kui ukse avasin.
Minu vastas seisis minust natuke lühem poiss, punased juuksed siilisoengusse sätitud.
"Tere!'' Ütles ta mulle rõõmsameelselt. Mu suu vajus lahti kuid ma pigistasin huuled siis peenikeseks triipsuks kokku ja astusin tee pealt eest. Poiss astus edasi tuppa ja vaatas ringi, muie ta näole venimas. Panin ukse kinni ja silmitsesin mõnda aega teda kuni viimaks ta mulle otsa vaatas.
"Hei,'' ma ei kuulnud kui kummaline mu hääl oli, kuid poisi muie muutus veelgi suuremaks.
"Jack,'' tutvustas ta ennast, sirutades enda kahvatult valge käe välja. Vaatasin seda pikalt ning surusin ettevaatlikult ta kätt. Viimaks tõmbusin eemale ja hammustasin tugevalt huulde. Ma polnud just kõige professionaalsem tutvuja seega põrnitsesin pehmet vaipa jalge all.
"Seda et, meil on bussini jäänud viisteist minutit,'' ütles Jack äkki. "Ja ma ikka ei tea su nime,'' lisas ta. Punastasin kergelt ja noogutasin. Mu ilme oskas külmaks jääda. "Serena,'' ütlesin ettevaatlikult.
"Meeldiv. Okei, hakkame minema parem. Ma ei usu, et sa tahad õpsidega rääkida peale hilinemist!'' Kuulsin ta hääles irooniat ja noogutasin. Jooksin kiiresti enda tuppa, võttes sealt seljakoti.
Lukustasin ukse ja nii me lahkusimegi.

Kooli sisenedes tundsin koheselt väga paljude uudishimulike pilke endal. Üritasin naeratada, kuid see ei õnnestunud. Suunurgad tukastusid vaid hetkeks. Mõtlesin kiirelt enda kammimata juustele ja kui hull ma võisin välja näha, kuid ma ei saanud seda kaua teha. Eemalt tulid minu poole juba mõned tüdrukud, avarad naeratused näol. Mu näole ilmus väike grimass mida ma üritasin varjata kuid see ei õnnestunud eriti hästi. Pöörasin pea kõrvale, kuid avastasin, et Jack on juba kadunud. Nägin eemal teda koos endavanuste poistega suhtlemas ja mu kõrvuni kajas lõbus naer. Neelatasin ning vaatasin otsa tüdrukutele, kes minu ees seisid.
"Hei!'' Ütles esimene, hääles kõlamas ärevust. Pilgutasin silmi nagu ei mõistaks ma seda keelt, kuigi sain igast sõnast ideaalselt aru.
Tüdruku pruunid silmad vaatasid mind pikalt ning näis, et ta on väga kannatlik. "Sa oled vist see uus,'' jätkas ta kui sai aru, et mina midagi ei ütle.
Ei mingit reageeringut mitu poolt, seega tegi ta jälle suu lahti:"Mina olen muidu Laura,'' tutvustas ta ennast.
"Serena,'' ütlesin ma viimaks.
"Meeldiv,'' tegi Laura kerge kniksu ja vaatas kolmele tüdrukule enda kõrval otsa.
"Need on Amy, Christin, Eva ja Ivy,'' viimased olid kaksikud ja ma vaatasin neid ettevaatlikult. Identsed. Ma ei saanud aru kuidas Laura oskas neil vahet teha, kuid minul see ei õnnestunud. Naeratasin nüüd hädiselt ja juba olidki tüdrukud mind ümber piiranud ja pommitasid tüüpiliste küsimustega.
Mind päästis koolikell, mis pikalt ja närvesöövalt tirises. Esimene tund oli matemaatika ning selle klassini jõudsin ma tüdrukute saatel.

Päeva lõpuks olin ma jõudnud läbi vaadata kogu kooli, kuid igale poole kuhu ma ka ei läinud, saatsid mind pilgud ja mõni jobu julges mind Emoks nimetada. Selle peale pööritasin ma muidugi silmi.
Päikesekiired silitasid õrnalt mu nägu kui ma tagasi kodupoole kõndisin. Amy oli nõudnud, et ma näitaksin enda elukohta seega mul ei jäänud muud üle kui kuulata kogu tee loba maast ja ilmast. Tundus nagu see tüdruk ei saanud suud kunagi kinni, seega ahhetasin, naeratasin ja reageerisin vastavalt igas olukorras.
Märkamatult jõudsime me mu ukseni ja märkamatult muutis ka Amy teemat.
"Jack on armas...'' õhkas ta vaikselt kui ma koridori astusin ja jalatsid jalast tõmbasin. Sama tegi ka Amy, kuid tema pilk püsis unelev.
"Tahad sa midagi?'' Küsisin kööki jõudes. Ei tea kuidas temaga lood on, aga minul on kõht tühi. Avasin külmiku ukse ja otsisin sealt välja vorsti ja juustu. Kapist võtsin välja leivapaki ja tegin paar võileiba. Amy istus minu vastas ja võttis ühe väikese võileiva kätte ning hammustas sellest suure tüki enne kui suu lahti jälle tegi.
Ta hakkas jälle kiitka Jacki ja tema oskusi. Kui kõiki asju kokku võtta, siis tundus ta olevat mingisuguse Imemehena. Peaaegu Supermanina. Pööritasin silmi ja tahtsin ise ka midagi vahele öelda, kuid panin suu kinni, kuuldes mingisugust imelikku heli lae kohalt. Siis kostus vali potsatus, nagu oleks keegi midagi rasket maha pillanud.
Meie kõrvuni kajas kõrvilukustav karje ja aknast välja vaadates nägime kedagi alla lendamas. Mõlemad tõusime kiiresti püsti ja jooksime köögi rõdule, vaadates alla.
Maas lamas naisterahvas, käed - jalad laiali sirutatud ja asfalt verine. Kuulsin kuidas Amy ahhetas ja siis pani käed endale silme ette.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime31/3/2009, 19:37

Ouch, see kellegi allakukkumine oli ootamatu.
Igatahes, pole midagi halba öelda, nii et edasi Surprised
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime2/4/2009, 20:31

See, et keegi alla kukkus oli lahe Very Happy
ootamatu, ja nii ongi hea .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime4/4/2009, 20:09

Nägime kuidas laiba ümber hakkasid kogunema uudishimulikud inimesed, mõned neist kiirelt telefonide järgi rabamas ja teised jalutasid üldse ringiga mööda. Amy niuksatas mu kõrval ja astus kiirete sammudega kööki. Läksin tema järel, sulgedes rõdu ukse ja asetasin käed ohates lauale. "Mis see oli?'' Mõtlesin õhku ahmides.
Amy seisis ukse juures, silmad suured kui tõllarattad ja liikumatud.
Ilmselt oli ta ¹okis...
Kuid kes ei oleks?
Kuulsime jälle valju potsatust lae kohal ja vaatasin kiiresti akna poole. Seekord ei lennanud keegi alla, vaid jälle lendas midagi pikali.
"Oota siin!'' Käsutasin Amyt, kes ei teinud midagi, vaid püsis liikumatu raidkujuna paigal. Jooksin jalatseid jalga panemata korterist välja, suunaks pööning. Ronisin kähku redelist ülesse, tegin luugi lahti ja leidsin end suurel katusel. Üle ääre paistsid hoonete katused ja kuulsin alt karjeid ja üllatushüüdeid. Rahvast kogunes iga minut juurde. Panin käed enda ümber ja tundsin kuidas hambad plagisema hakkasid. Tuul sasis halastamatult mu juukseid kuid sellest hoolimata astusin ma katusele edasi. Siin ei olnud midagi mis teeks nii suurt häält. Täiesti lage katus. Astusin ettevaatlikult katuse ääre poole, varbad külmetamas katuse külma pinna pärast.
Piilusin üle katuse ja tundsin kuidas judinad jooksid üle mu selja.
Maapind tundus olevat nii kutsuv... Nii kauge...
Ja kõik inimesed tundusid all nagu sipelgad. Keegi ei vaadanud isegi minu poole kui ma äärele veel lähemale astusin.
Säilitasin enda külmaverelisuse ja vaatasin korraks üle õla. Katusel ei olnud peale mind kedagi.
Vaatasin veel pikalt all sagimist kuni kuulsin viimaks sireene ja kiirabi auto koos politseinikega kohale jõudsid. Hammustasin tugevasti huulde, sundides end nii vaikselt kiunatama, kuid kauem seda vaatemängu jälgida ma ei saanud. Siit ülevalt vaadates tundsin ma ennast justkui mõrvari enesena. Olen näinud inimesi suremas ja nägin praegugi ja miski minus ütles, et olen võimeline ise tapma. Astusin ääre juurest ära ja hingasin pahinal välja.
Peaks mainima, et isegi minu jaoks oli see vaatepilt kriitiline ja vastik. See naine või tüdruk oli kellegile lähedane ja järsku teda ei olnud.
Järsku muutusin seest justkui tühjaks. Koguaeg surmale mõeldes tuleb mulle meelde Evanna. Tema surm. Põhjus miks vanemad mu siia elama saatsid, selle asemel, et ma kusagile ühikasse minema peaksin. Hambaid kiristades, lükkasin ma järsu liigutusega juuksed näo eest ära ja marssisin luugi juurde.
Nüüd jäin ma teise asja üle mõtlema. Kui ohver lendas katuselt alla, kuulsime me enne seda siin lärmi. Võis see olla enesetapp või mõrv?
Muie ilmus korraks mu näole, mõeldes kui totralt ma kõlasin. Ma mõtlesin nagu mõni võmm. Sulgesin luugi ja ronisin trepist alla.
Korterisse tagasi jõudes leidsin ma Amy elutoast diivanil istumas. Ta pilk oli tühi ja elutu ning rohelised silmad kinnitatud telekale. Neelatasin hääletult ja astusin edasi.
"Kuidas sinuga on?'' Küsisin ettevaatlikult kui tema kõrvale istusin. Amy ei reageerinud alguses üldse ja ma torkasin talle sõrmed ribidesse, mille peale tüdruk võõpatas ja minu poole pahuralt vaatas.
"Ma arvan, et ma lähen parem,'' teatas ta mulle. Ta hääl oli vaevukuuldev, kuid ma suutsin ära tabada mida ta ütles.
"Tahad saadan sind?'' Küsisin vaikselt, ettevaatlikult.
Amy tõusis püsti ja vankus korra, kuid raputas siis pead ja läks esikusse. Kuulsin kuidas ta jalatsid jalga pani ja siis lahkus. Mu pea vajus kuklasse ja ma ohkasin vaikselt.
Mida ma veel oleksin saanud oodata? Et ta rõõmsalt minule vastu keksleb ja pärima hakkab? Tõstsin jalad diivanile ja tõetasin pea põlvedele.
Päev polnud veel läbi saanud kui juba midagi juhtus. Peaks selle eluviisiga harjuma?
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime4/4/2009, 20:17

Meeldis··
UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime4/4/2009, 22:33

Ma olin keskel jumala kindel, et ment tuleb , jookseb katusele ja arvab et tema on mõrvar Very Happy Aga tahaks uut :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime10/4/2009, 17:09

Tänane hommik möödus nagu eilnegi. Ma ei söönud hommikust, panin end süngelt riidesse ja läksin Jackiga kooli.
Koolis piirasid mind ümber uudishimulikud õpilased ja nii jõudiski kätte neljanda tunni lõpp. Läksin enda uute sõpradega sinna ja ma läksin puhveti järjekorda, ostes seal endale kõigest koka ning seejärel sürkisin lauani, võttes seal Amy kõrval istet. Tüdruk oli siiamaani ¹okis. Ta ei rääkinud eriti kellegiga ja mustad varjud tema silme all rääkisid sellest, et ta ei maganud öösel hästi. Kui ta üldse magada sai.
"Te eile uudiseid vaatasite?'' Alustas Evy. Laua taga jäi kõik vaikseks kui kõik tema poole vaatama pöördusid. Paljudel olid uudishimulikud näod, minu pilk püsis aga sama tühi nagu mu sõbrannal.
"Eile kukkus katuselt alla üks tüdruk,'' jätkas ta. Jack mühatas pahuralt ja noogutas.
"Jah. Meie maja katuselt,'' vaatas ta korraks minu poole ja siis pööras pilgu enda taldrikusse.
"Peale seda kui laip ära viidi, mindi katusele ja otsiti läbi. Uskumatu, aga seal ei olnud kellegist jälgegi. Keegi ei usu, et mõrtsukas saaks nii kiiresti lahkuda,'' pomises Ivy vaikselt.
Paljud noogutasidja siis oli laua taga jälle kõik vaikne.
"Ma kuulsin katusel mingisugust lärmi enne kui ta alla kukkus...'' Ütles Jack viimaks. Keegi ei vastanud talle ja ma avasin enda pudeli, juues sealt paar lonksu.
"Keegi teda üldse teadis?'' Küsis Laura viimaks.
"Jah. Ta oli mu sugulane.'' Vastus tuli minu jaoks ootamatult. Kõik vaatasime Amy poole, kelle pilk oli laua äärele suunatud, rohelised silmad täis õudust. Kaksikute suu vajus samal ajal lahti. Mõlemad vahetasid pilke ja siis pöördusid Amyt vaatama.
"Niiet,'' alustasin, kuid ei söandanud lõpetada vaid vaatasin kella poole. "Meil on kaks minutit aega tunni alguseni. Parem on minema hakata,'' ütlesin vaikselt. See tõi kõiki reaalsusesse tagasi ja peagi olimegi sööklast lahkunud.

Helises viimane koolikell ja nii lõppeski minu pingeline matemaatika tund. Panin asjad kiiruga kotti ja lahkusin klassist. Koridorid olid pungil täis õpilasi, kes kõik omavahel arutasid mida nädalavahetustel ettevõtta, kuigi sinnani oli veel paar päeva aega. Jõudsin ukseni kui sain jälle kokku Jackiga. Temaga olid veel mingisugused poisid ja nad kõik naersid. Kõige vaiksemini naeris muidugi Jack ja nüüd ma sain aru miks ta Amyle nii väga meeldis. Noormehest paistis välja suur inteligentsus, hoolimata tema valitud stiilist.
Viimaks jäid nad vait ja vaatasid minu poole. "Sul tunnid juba läbi?'' Küsis noormees minult. Noogutasin, lükates ühe juuksesalgu kõrvale. "Tore,'' muigas ta kergelt ja astus poistest eemale. Siis hakkasimegi minema. Jack lehvitas veel hüvastijätuks enda sõpradele ja jälle vaikus.
Kõndides toksisin koguaeg ühte kivi. Jack toppis kõrvaklapid endale kõrva ja nii me jalutasimegi aeglaselt selle väiese vahemaa koduni ära.
"Sa täna õhtul vaba?'' Küsis ta viimaks kui olime kuuendale korrusele jõudnud. Ma otsisin taskust võtmed välja ja keerasin ukse lahti.
"Jah, mis siis?'' Küsisin natuke uudishimulikult. Vaatasin tema poole kui ukse lahti tegin. Ka tema otsis taskutest võtmed välja ja keeras enda ukse lahti. Lahe, ta elab minust kõigest kaks sammu eemal.
"Mitte midagi. Ma lihtsalt mõtlesin väikese läbu korraldada,'' ütles ta mulle otsa vaadates. Kergitasin nõudlikult kulmu. Ma olin oodanud midagi muud ja seda luges ka tema mu näoilmest välja. Ta hakkas naerma vaikselt ja pööras pea korraks kõrvale. Tundsin kuidas mu kõrvad õhetama hakkavad ja tänasin nii palju kui suutsin enda juukseid, et need olid jõudnud enne seda nende ette langeda.
"Ei, ausalt,'' ütles ta. Tema tooni pärast ma ei kahelnudki.
"Ma ei joo,'' vastasin natuke nipsakalt. Vale. Suur suur ja kole vale. Ma jõin ja suitsetasin.
Noormees kehitas vaikselt õlgu. "Noh, ma ostan lihtsalt mahla ja limonaadi ka kui sa alkot ei taha,'' selgitas ta rahulikult "seega võiksid sa tulla ju küll,'' ta naeratas mulle armsalt.
"Võiksin,'' nõustusin temaga.
"Tuled siis?'' Küsis ta juba paluvamalt. Hammustasin kergelt huulde ja noogutasin viimaks. "Tulen,'' lubasin talle.
Jack naeratas nüüd vabamalt ja noogutas. "Ma tulen paari tunni pärast läbi. Siis peaks pidu alanud olema,'' sasis ta enda punakat tooni juukseid. "Näeme siis!'' Ütles ta ja siis oligi ta enda ukse taha kadunud. Ohkasin vaikselt ja läksin samuti sisse. Tõmbasin saapad jalast ja viskasin need kapi nurka.
Mida ma küll lootsin kui ta küsis õhtu kohta?
'Ma ei joo!' lubasin ma endale ja surusin käed rusikatesse. Kui ma midagi luban siis ma täidan ka seda. Läksin enda tuppa ja lülitasin arvuti sisse. Õppima ma ei kavatsenud hakata, seega lõin aega surnuks muusikat kuulates.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime10/4/2009, 20:12

Hea, edasi paluks!
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime23/4/2009, 20:35

Muusika saatel saabus õhtu minu jaoks kiirelt. Varsti ma kuulsingi uksekella ning siis lasin sisse Jacki, kes mulle rõõmsalt naeratas ja käega viipas:"Tule! Pidu on juba täies hoos! Ainult sina oled puudu!'' Ütles ta mulle valjuhäälselt. Isegi minu koju oli kuulda seda tümpsu mis vastas-korterist kostus. Jah, ma olin hakanud nimetama seda korterit enda koduks, sest suutsin selle hubase elamisega ära harjuda. Noogutasin Jackile ja läksin korraks oma tuppa, kus arvuti muusika vaikseks keerasin ning siis lahkusin.
Paari sammuga olime Jacki korteris. Möödusin nagu Ellie peol mitmest võõrast näost ja peatusin elutoas Amy kõrval, kes seina ääres seisis, pudel käes ja pilk kinnitatud heledale parkettpõrandale. Võtsin samuti laualt ühe pudeli ja avasin selle, kuid ei joonud.
"Sa tunned end vist väga halvasti,'' ütlesin viimaks talle, kui olime mõlemad vaikuses seisnud ja teisi inimesi jälginud. Amy võpatas ja vaatas minu poole nagu polekski ta näinud minu kohale ilmumist.
"Millal sa siia jõudsid?'' Küsis ta jahmunult.
Ja ma ei eksinudki. Ta oli enne nii sügavalt oma mulli kinni jäänud, et ei pannudki kogu ülejäänud maailma tähelegi. Pööritasin pahuralt silmi ja kordasin enda küsimust.
"Aa,'' sõnas ta viimaks ja kortsutas kulmi . Viimaks andis ta vastuseks lühida noogutuse ja tõstis pudeli suule, juues sealt mitu suurt sõõmu. "Mul on nüüd koguaeg tunne, et keegi jälgib meid,'' ütles ta viimaks. Kuulsin ta toonis veel midagi peale kahtluse. Võibolla oli see ka kurbus ja süngus? Lasin ei-tea-mitmendal korral pilgul üle toa rännata ja kehitasin õlgu. Ma ei leidnud midagi, mis oleks nii kahtlust äratav. Silmanurgast vaatasin korraks Amy poole, kes enda juttu tõsiselt võttis, sest ta oli nüüd valvsam kui varem.
"Sa rõdule hingama ei taha minna?'' Pakkusin ma viimaks välja. Just siis kui ma sõna 'rõdu' mainisin, tundsin kuidas siin toas järsku umbseks muutus. Amy ainult raputas pead ning taaskord õlgu kehitades, jätsin ma pudeli laua äärele ja läksin sinna kuhu ennist soovisin.
Avasin rõdu ukse ja jahe tuul puhus mulle näkku, lükates mu juuksed näo eest kõrvale. Astusin hääletult edasi kuni viimaks ääre peal peatusin ja üle selle vaatasin. Lummav vaade.
Jälle tundus maa nii ligitõmbav olevat.
Jälle tekkis tunne, et tahaks siit alla hüpata.
Toetusin kätega raamile ja vaatasin üle väiksemate hoonete katuste, jäädes nii mõttesse. Milline oli üllatus neile, kes all viibisid ja järsku sadas taevast keegi alla. Kui ma poleks praegu selline nagu ma olen, oleksin ma ¹oki saanud ja kodus mitu tabletti rahusteid alla neelanud.
Kuulsin seljataga ukse häält ja vaatasin üle õla. Noor tüdruk, tumepruunide juuste ja tumepruunide silmadega astus üle ukseläve ja peatus, kui mind nägi. "Tere,'' pomises ta rohkem nina alla. Muigasin korraks ja noogutasin. "Tere,'' vastasin talle samaga. Pöörasin end täielikult ringi ning vaatasin tema poole uudishimulikult.
"Emh, segasin?'' Küsis ta häbelikult. Raputasin kulmi kergitades pead. Korraks vaatasin üle ta õla ning siis kinnitasin pilgu jälle talle . Eelkõige tema riietele. Stiili kohta ütleks, et ta on samasugune mainstream nagu kõik teised, ainult tal oli paks meigikiht näol. Tüdruk naeratas mulle säravalt ja astus siis edasi, sulgedes enda järel ukse.
"Marybeth, lühidalt Mary,'' tutvustas ta ennast, kui oli minuni jõudnud. Ta toetas end samuti rõdule. Noogutasin talle ning vaatasin jälle üle ääre.
"Serena,'' tutvustasin ka minagi ennast.

Vaikus.
Mitte kumbki ei öelnud meist sõnagi ning siis avas Mary esimesena suu :"Sa tead Amyt?'' Küsis ta minult natuke umbusklikult.
"Natuke, mis siis?'' Vastasin talle küsimusega.
Mary kehitas õlgu ja pani käed kokku. "Ma olen ta õde,'' ütles ta veidi aja pärast.
"Lahe,'' suutsin kõigest öelda. Arvatavasti see oligi põhjus miks ta minu järel rõdule tuli. Ta nägi mind oma õega. Ta ei karda ju ometi, et ma ta õde ahistama kippusin, ega ju?
"Sa see uus , kellest ta rääkis, eks?'' Küsis ta suu peenikeseks triipsus surudes.
Noogutasin vastuseks ning toetusin pea käele.
Jälle vaikus. Mary hingas valjult ja sügavalt sisse ning siis pahinal välja. "Täna on hea ilm ...'' ütles ta silmi kinni pigistades. Ohkasin sügavalt ja noogutasin - taaskord.
"Kuule, ma usun, et sa tulid siia vist selleks, et minuga rääkida?'' Esitasin kärsitult küsimuse. Tema aeglane ja viivitav käitumine ajas mind jubedalt närvi. Mary lükkas juuksesalgu silme-eest kõrvale ja vaatas mind mõni sekund puurivalt. Siis ohkas ta alistunult ja noogutas.
"Jah,'' vastas ta aeglaselt.
"Miks?'' Tahtsin teada. Nüüd alles hakkas minus uudishimu kasvama.
"Tead, Amy on imelikult käitunud... peale seda kui meie sugulane alla kukkus. Ta usub, et see on mõrv ja ta räägib koguaeg, et keegi jälitab teda. Ma olen mures! Ta hakkas unes sonima ja vahepeal on karjudes ärganud...'' Seletas ta kiiresti. Pilgutasin silmi ja vaatasin korraks läbi akna korterisse. Nägin Amyt seina ääres seismas, põrnitsemas mingisugust täppi õhus.
"Ta kardab isegi üksinda kusagile minna, kartes, et ta võib lõpetada samat moodi! Tema pärast ma olengi siin, ta ei julgenud üksinda tulla ja tead mis?'' Mary vaatas minu poole, kulmude vahel õrn kurd. Ma ei saanud midagi öelda vaid raputasin pead. "Amy ütles, kui see naine kukkus, kuulsite te mõlemad katusel mingisuguseid hääli. Ma tahan, et sa seletaksid mulle mida sa nägid kui katusele läksid!'' Tüdruku toon oli käskiv mille peale läksid mu silmad esialgu suureks ning viimaks hingasin ma rahulikult sisse-välja.
"Mitte midagi,'' ütlesin talle ausalt. Ja nii oligi. Kui ma katusele tormasin, nägin kõigest paari antenni ja siis tühjus. Mary vaatas mind sellepeale altkulmu.
"Ei mingit mõrtsukat? Ei mingeid jälgi mis viitaksid enesetapule?'' Küsis ta natuke uskumatult.
"Kuule, olen ma sinuarust mõni detektiiv?'' Nähvasin talle. Seepeale tuli ta tagasi reaalsusesse ja raputas pead.
"Ei ma lihtsalt ... lihtsalt läksin hoogu. Vabandust. Ma olen lihtsalt Amy pärast mures,'' seletas ta kiirelt.
"Ma saan aru,'' ütlesin talle mõistval toonil. Ma polnud kindel, kas ma valetan või mitte, aga mul oli Maryst ja Amyst väga kahju. "Ma lähen sisse. Tuled ka?'' Pöördusin minekule. Vaatasin veel üle õla tüdruku poole, kes pead raputas. Kehitasin õlgu ja siis sisenesingi tagasi umbsesse korterisse.


Viimati muutis seda Disaster (26/4/2009, 12:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime23/4/2009, 20:41

Disaster kirjutas:
Stiili kohta ütleks, et ta on samasugune mainstream nagu kõik teised, ainult tal oli maks meigikiht näol.
Hahaa Very Happy

Pole midagi ette heita, hakkab põnevaks kiskuma(mitte et see juba varem põnev ei oleks olnud) Very Happy Ootan järgmist.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime26/4/2009, 12:47

Geesh Very Happy IRV, ma ei pannud tähelegi seda. xD xD
Kunagi tuleb uus osa (;
Tagasi üles Go down
Sponsored content





VM - teine osa ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: VM - teine osa ^^   VM - teine osa ^^ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
VM - teine osa ^^
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» TEINE NUMBER - 26.03.09 (Teine osa)
» Everything's on fire
» Samasugune, nagu iga teine (osa lV)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Disasteri looming-
Hüppa: