MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Pealkirjata /1

Go down 
3 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime16/3/2009, 10:58

Uus järjekas.



1.osa

Umbes kahekümnendates naine istus köögis lauataga koos oma mehega."Äkki ikka koliks ära?Meil on palju võlgasi."Muretses naisterahvas."Unista sa vaid!Mina sinna sinu muti juurde küll ei koli!"Karjus meesterahvas ähvardavalt naise pale."Carlos.Ma palun sind.Meilon niigi väike laps, kelle eest tuleb kõvasti hoolitseda pluss laps kes sünnib kahe kuu pärast."Anus naisterahvas Carlost."Ma juba ütlesin midagi mu kallis Cristjane."Ütles Carlos Cristjane´le täiesti ükskõikselt."Ma palun sind Carlos.Saa must aru.Meil on raske."Anus Cristjane ikka Carlost, kuid naguarvata ei teinud Carlos Cristjane´st välja."Sina võid minna, kuidmina ei tule!"Karjus Carlos taas ähvardavalt Cristjane´i peale.Meel jooksis esikusse ning Cristjane tema järel."Kuhu sa lähed?"Küsis Cristjane Carlose käest.Mees sai kiirelt omale jope selga ning pani kiiruga kodust minema.

Cristjane läks uksele ning hakkas nutma.Ta vaatas tükk aega Carlose poole ning kõndis siis kõhtu paitades tuppa tagasi."Emme mis juhtus?"Tuli Cristjane´i vanem tütar tema juurde."Issi ei armasta meid."Nuttis naisterahvas oma tütrele."Emme, aga miks ta nii tegi?"Päris laps emalt edasi."Ma ei tea ja Elisapeth ole emmele hea laps.Ma palun sinult vaid seda."Ütles Cristajane oma lapsele."Ja emme, aga ma ei saa ikka aru?!"Päris laps ise ka juba pisarad voolamas."Saa suuremaks."Palus Cristjane oma last."Ole, siis hea laps ja mine pese hampad ära.Siis kähku tuttu."Ütles Cristjane oma vanemale tütrele.Laps kuuletus ning läks kohe.


"Emme.Kas ma võin ööseks sinu kõrvale magama tulla?"Päris laps."Hea küll, aga ainult täna."Noogutas ema.Laps jooksis ema juurde kes oli juba voodisse aseme sisse seadnud."Head ööd emme!"Ütles laps emale ning ema vastas talle täpselt smaga.Naine pööras näo lapse poole ning paitas lapse pead."Kas sa oled nõus vanaema juurde kolima kuni emme töö saab?""Mmmm.Olen küll, sest vanaemal on kutsu."Läks lapse nägu naerule."Heaküll Elisapeth.Mul on tor, et sa enam vähem minust aru saad ja kiiremas korras kolime me vanaema juurde.Head ööd nüüd!"Sosistas ema vaikselt."Emme, aga räägime veel midagi."Põnnis laps elueest, et mitte magama minna."Saa aru Elisapeth meil on raske ja emmel on valus.Jääme magama."Vastas naisterahvas, kelle jutust oli aru saada, et tal oli nutt kurgus."Aitab!Jääme magama ja kõik!"Nuttis naisterahvas ja pani öö tule kustu.


"Emme palun pane tuli põlema."Palus laps emat.Ema ei teinud väljagi."Emme ma kardan."Raputas väike Elisapeth paaniliselt emmet.Jällegi ei mingit vastust.Laps proovis seda veel kord, kui ikkagi tulutult.Lõpuks tõusis laps voodist püsti ja istus aknalauale."Emmmmmmmme"Karjus laps veelkord.Ei jällegi mitte mingit vastust.Nüüd hakkasid lapsel juba pisarad niimoodi voolama, et sellest oleksid võinud saada joad või midagi sellist.Laps istus ikka rahutult aknalaual nuttis,krigistas hambaid ja hoidis käsi täiest jõust põlvede ümber.Neid kõike korraga."Emme ega sa surnud pole?"Küsis laps nuttes.Ei ega jällegi mitte mingisugust vastust.


OOTAN ARVAMUSI JA KRITISEERIMIST!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime17/3/2009, 11:54

Leidsin päris palju kirjavigu, leiad need üle lugedes ise ka ülesse.
Üldiselt , ma ei tea.Ma võib-olla loen järgmist osa, aga üle järgmist enam nii kindlalt mitte.Ei jäänud niimoodi eriliselt silma.vms.
Ei, tegelikult ma pole nii "kuri" midagi.Üsna norm on.
Basketball
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime17/3/2009, 11:58

Haaaa.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Pealkirjata /2   Pealkirjata /1 Icon_minitime17/3/2009, 14:18

Laps oli ikka veel rahutu nin kuulis mingit krabinat köögipoolt."Emme mis see on?"Päris laps.Seekord ema reageeris."Mis asi?"Küsis Cristjane Elisapethilt."Kuula."Vastas laps värisedes.Cristjane kuuletus lapsele ning hakkas kuulama."Kas see ragin, Elisapeth?"Päris Cristjane oma tütreslt."Just!"Karjus laps vastu.Niisiis jooksid ema ja Elisapeth alla.Mis te arvate kes see oli?Elisapethi isa, kes üritas end tappa."Carlos!Ära tee seda!"Karjus Cristjane."Ei iial!"Karjus mees Cristjane´ile vastu.Naine kattis lapse silmad kinni ja saatis ta minema oma tuppa.
"Carlos!Miks?"Küsis naine meesterahvalt."Sest mul ei ole siin enam kohta."Ütles mees endal noaga kõri läbi tõmmates.Cristjane hakkas röökima ning helistas politseisse.


Politsei oli kiirelt kohal ning küsis Cristjane´lt igasuguseid küsimusi.Näiteks:Kas teil oli tülisi?Kuidas see juhtus?Mille pärast? ja nii edasi.Kui politsei oli veel tükk aega küsitlenud kutsus ta kiirabi, et see ta laiba kotiga ära viiks ja siis surnukuuri.Niisiis jäid Elisapeth ja Cristjane kahekesi."Mis issiga juhtus?"Päris Elisapeth."Ta tappis end."Vastas naine oma tütrele."Sa oled kõiges kolmeaastane ja sa ei pea kõike teadma ja arusaama."Tegi naine oma lapsele silma."Aaaaahhaaa."Haigutas Elisapeth."Eisapeth.Kell on alles kaks öösel ning mine palun magama."Käsutas naine nuttes."Ma ei saa."Hakkas laps vastu."Miks siis ei saa."Päris ema vastu."Selle issi asja pärast."Muigas laps nuttes."Mine nüüd."Kamandas Cristjane ikka edasi.Laps kuuletus, siis lõpuks ja läks magama tagasi.


Cristjane istus köögilaua taga ja mõtiskels.Kas ma olin, siis tõesti nii paha naine?
"Ma ei saa sellest kunagi üle.Carlos oli mulle väga kallis."Rääkis Cristjane oma ette.Ta mõtles selle üle ikka veel."Kuidas ma tulevikus kahe lapsega hakkama saan?"Rääkis ta jällegi tasakesi omaette.Naine võttis köögilaualt telefoni ning helistas kõikidele oma tuttavatele,sugulastele ja perekonna sõpradele kaasaarvatud Cristjane oma ema.Kui Cristjane´l oli helistatud läks ta vannituppa ning võttis valuvaigistit."Oiii.Kuidas kõht ja pea valutavad!"Karjus naine nii, et oleks võinud arvata, et Elisapeth tõusis üles, kui tegelikult mitte.Cristjane tuli kiiresti vannitoast välja ning läks suurdetuppa diivanile.


"Hommikut emme!"Tuli Elisapeth suurdetuppa ema juurde."Hommikut jah.Ja kuidas sa magasid kullake?"Küsis ema ning vastas lapsele samaga."Hästi, aga sina emme?"Küsis Elisapeth oma ema Cristjane´lt.2Ma ei maganudki issi pärast."Vastas ema ning tõusis istukile."Okei emme."Podises laps."Ole rahulik eks.Homme kolime vanaema juurde juba ära."Lõi Cristjane käsi kokku.Naine pühkis mehele mõeldud mõtted peast ning tegi Elisapethile ettepaneku minna jalutama.Elisapeth nõustus sellega ning Cristjane ja Elisapeth hakkasidki end valmis panema.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime17/3/2009, 14:26

Mis peaks tähendama? - Muigas laps nuttes.-
Nagu väga veider.Tegelikult oli ka palju kirjavigu ning üldse kohati üleliikseid lauseid.
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime17/3/2009, 14:32

Keiti kirjutas:
[color=green]Mis peaks tähendama? - Muigas laps nuttes.-[/color]
Nagu väga veider.Tegelikult oli ka palju kirjavigu ning üldse kohati üleliikseid lauseid.

ma hakkasin naerma, vabandust. Very Happy Very Happy .. muigas laps nuttes. Very Happy
tahaks uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime17/3/2009, 14:34

No juhtub:)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime29/3/2009, 10:57

Helen-Saab küll(täna)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Pealkirjata /1 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pealkirjata /1   Pealkirjata /1 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pealkirjata /1
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» [pealkirjata -.-]
» pealkirjata..
» Pealkirjata hetkel
» Uus! Ilma pealkirjata hetkel.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: