MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Agatha Christie Raamatud.

Go down 
+6
Pingu
Krissu
nasicc
Prince Kirameki
Miley Cyrus
Keiti
10 posters
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 15:36

Agatha Christie ning tema detektiiv Hercule Poirot on lausa lengendaarsed

Kes on lugenud ja lemmik osa?
Ma just lõpetasin "Sinise Rongi Mõistatuse" - See on ka hetkel mu lemmik.



Agatha Christie Raamatud. Christie
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 15:46

Pole lugenud Sad
Tahaksss...
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 15:51

Sorry et mainin, aga neid raamatuid kõigile raamatukogus lugeda ei anta xD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 16:12

Ütlen ausalt, et pole ühtegi lugenud. Sirvisin kunagi üht ja kuigi see tundus väga hea, ei olnud see samas ka minu maitse. "Kümme väikest neegrit" või mis selle uus nimi nüüd oligi kavatsen kunagi siiski kätte võtta. Ehk siis suvel... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 16:32

"Kümme väikest neegrit" on vist nendest raamatudest kõige kuulsam.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 16:49

Hah. Very Happy
Totaalselt ARMASTAN! Very Happy
Esimene raamat, mis lugesin, oli Kõver Maja. Ja see on vist siiani suht lemmik. Very Happy
Avastasin ta tänu sellele, et Lammas pidi lugema üht tema teost ja siis ta laenutas aga ei viitsind lugeda ja siis ma võtsin selle Kõvera maja kätte. Very Happy
Geniaalsed raamatud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 17:37

Miks neid raamatukogus kõigile ei anta ? :S Keskraamatukogus antakse küll kõigile seal üleval ja no seal mingid 10 aastased eriti ei käi, neil on all lasteosakond. Aga muidu olen vist 2 või 3 raamatut lugenud ja head olid.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 19:17

Äh, mina ei saanud neid oma raamatukogust tükkaega, kuigi ma olen "kuldklient" ja sobivas vanuses Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime6/4/2009, 21:03

Mmmm, eriti ei loe, pigem vaatan nende järgi tehtud filme. Aga raamatut on ka head.

Muide, mu klassijuss on Christie fänn, sealt nakatusin ise ka Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime7/4/2009, 16:48

"Mõrv idaekspressis" on ainult läbi Very Happy Sellel oli niukene.. weird lõpp xD
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime7/4/2009, 17:34

Ahjaa. Very Happy
Ma pean järgmiseks koolituseks (järgmine nv) ühe Christie raamatu läbi lugema. Very Happy Eelmisel etapil oli kaasas, a pole absull aega lugeda old. Very Happy Aga siis seal oli üks tüdruk, kes on ka totaalne Christie fänn, ja ta sirvis seda raamatut. Very Happy Tal endal pold ka aega, aga ta käskis selle mul järgmiseks etapiks läbi lugeda, et ma saan siis selle talle üksikasjalikult ümber jutustada. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime11/8/2009, 22:52

Mul on vist ainult paar raamatut veel lugeda :) Hiljuti lõpetasin "Viis väikest põrsast" . Krt mõtlesin terve raamtu jooksul koguaeg kaasa niiet ajud ragisesid, aga ikka ei arvanud mõrvarit ära.
Tagasi üles Go down
kikael
Kojamees
kikael


Female Postituste arv : 35
Age : 28
Asukoht : Saue

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime8/9/2009, 21:04

nasicc kirjutas:
Hah. Very Happy
Totaalselt ARMASTAN! Very Happy
Esimene raamat, mis lugesin, oli Kõver Maja. Ja see on vist siiani suht lemmik. Very Happy
Avastasin ta tänu sellele, et Lammas pidi lugema üht tema teost ja siis ta laenutas aga ei viitsind lugeda ja siis ma võtsin selle Kõvera maja kätte. Very Happy
Geniaalsed raamatud. Very Happy

Ma lugesinka tema teostest "Kõverat maja" esimesena. Muidu viimasel ajal ma arvan alati mõrvari või selle asjanduse enne lõppuära ja see on häiriv juba. Põnevus läheb alla :/
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/kikael
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime8/9/2009, 21:18

Kusjuures pyshholoogia ja sedasorti m6tlemine ja oletamine ei ole minu teema.
Ma olen kylm loogik. Aga noh, mida rohkem neid raamatuid loed, seda rohkem arvadki m6rvari 2ra. Kuidagi v2ga sarnased on paljud raamatud.
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime21/11/2009, 22:07

Agatha Christie Hercule Poirot on tõesti üks parimaid!
Pidin pöördesse minema, kui endale "Hercule Poirot - Kogutud lühijutte" sünnipäevaks sain.
Kõik, alates "Juhtub Võidupäeva ballil." kuni "Herkulese vägiteod"(mille alla läks veel kolmteist erinevat lugu) olid head. (,
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime11/3/2010, 23:32

Olen ühte tema raamatut lugenud "On kurjust päikese all." Kohustuslik kirjandus oli koolis. Alguses üldse ei viitsinud lugeda, väga mõtettu tundus, aga lõpu poole hakkas meeldima ka. Pole krimikate sõber just.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime23/8/2011, 14:23

Koolis oli kohustuslik "Mõrv Idaekspressis" ja see oli tõesti kohutavalt hea. Noja siis ma mõtlesin, et hakkan ka Agatha Christie't lugema, ja võtsin "Proua McGinty on surnud", mis oli juba palju igavam, ja siis võtsin veel "Pärast matust", mida ma ei suutnudki lugeda.

Ehk siis pean mainima, et minu jaoks on Agatha Christie'l vaid valitud kogu raamatuid, mis on nagu tõsiselt head, mõned on aga suht igavad.

Peaksin rohkem kuulsamaid Christie raamatuid lugema :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Agatha Christie Raamatud. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Agatha Christie Raamatud.   Agatha Christie Raamatud. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Agatha Christie Raamatud.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Teie arvamus - Agatha Christie
» 2011 raamatud
» 2009 aasta raamatud
» 2009 aasta raamatud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: