MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 [i]Julia ja Edward.[/i]

Go down 
+3
Evy
Pizza
lLizu
7 posters
AutorTeade
lLizu
Naerupall
lLizu


Female Postituste arv : 11
Age : 29
Asukoht : Eesti.

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime22/5/2009, 23:53

Lugu räägib Juliast ja Edwardist.Edward on 15 aastane poiss kes mängib jalgpalli nagu enamus poisse.Julia on 14 aastane tüdruk kelle elu on salapärane ja natukene ka hirmutav.Edwardi sõber Markus otsustab,et keegi peab Julia ära võrgutama ja tema saladused ilmsiks tooma.Alati kui sa tahad vaid head ei pruugi see kõik ka hästi minna.

Blabalaa–kui keegi räägib.
Blablaa-tavaline rääkimine.

1.osa.

„Ma ei tea.“sõnasin vaikselt.

„Ma võin ju sulle veits many ka anda ju.“ütles poiss.

„Ma juba ütlesin,et ma ei tea.Mis siis kui kõik valesti läheb?“ütlesin uuesti.

Uurisin silmadega erinevaid asju,mis vanas lagunevas bussi peatuses leida võis.

„Ma pean minema.“vastasin.

„Mõtle selle üle,see on ju ainult tühine kihlvedu.“hõikas Markus mulle järgi kui ma minema hakksin.

Kõndisin käed taskus minema oli veel lõuna vahetund,meie koolis oli see söögivahetund ,mis ketsits alati tund aega.Mõni kasutas seda kodus käimiseks kuid mina elasin jällegi liiga kaugel.Kuna pool tundi oli veel aega ei viitsinud kohe ka kooli kõmpida.

See,mis ennem Markus rääkis ...see polnud midagi erilist.Kuid ma võin ju rääkida ka,sest aega mul veel on.
Oli novemberi algus vihma sadas.Istusime kuttidega Juhani(Gängsta) sünnal.Igavus hakkas vaikselt peale tikkuma.Meie kooli tuli uus tüdruk nimega Juila,ta on kena,ilus nagu kõik teised kooli tüdrukud,kuid ometi kui sa temaga kas või ilmast räägid tuleb kõigile peale temaga rääkimist kananahl peale.Juila jutt on liialt sünege,hirmutav ja karm.Isegi meie klassi Grethe oli peaaegu ¹okki saanud, Juliast imelikumat inimest polegi olemas.See kõik ei ütle teile veel midagi.


Olen juba kooli jõudnud kui Sten minu juurde tuleb.

„Ou no võtsid siis ka Markuse pakkumise vastu?“uurib ta.

„Mkm,ma ei tea veel.Palun ärge pinnige nii palju.“vasatsin ärritnunult.

„Okeii okeii,pole vaja kohe ärrituda.“lausub ta.

„Palun ,hoia lihtsalt oma suu kinni.Tänan.“ütlesin veel.

Läksin koheselt pinkide juurde ja istusin,varsti ilmus Moona välja.

„Kuule tsauu,sa reedel ikka peole tuled või.“päris Moona.

„Kuule siin on juba niigi rahvast,küsi neilt.“ärritusin ma jälle.

„No sorry ega mina ei teadnud,et sul on halb tuju on.“vastas Moona solvunult ja kõmpis minema.

Täna ei saanud ma kuidagi mitte kellegist aru.Jätke lihtsalt kõik mind rahule.Varsti helises tunnikell,läksin ära oma klassi poole.Ka nüüd ei suutnud inimesed minust taga rääkida.

„Tead Kaie,ma ei tea,mis Edwardiga lahti on,ta sõimas Moonat niie,et istub Wc ja ulub.“rääkis keegi minu seljatagnt.

Jälle kui üks oli lõppetanud otsuas keegi teine rääkima hakkata.

„Edward on lihtsalt hale mees juu...,mida ta kardab... .“Jürgen sositas teistele.

Ma olen hale,ega ta ise parem pole.Ise oli see kes midagi kokku puterdas,et mitte ise Juliat sebida.Ärritusin vaid hetkeks kuni ma jälle maha rahunesin.Ainuke mille peal mu mõtted olid Moona.Ma vist solvasin teda rängalt,kuid ega ta ju ise ka parem polnud.Ma peaksin ikka vabandust paluma,seda ma nüüd teengi.Peale tundide lõppu kiirustasin teda otsima.

„Moona ,võin hetkeks sinuga rääkida?“hüüdsin talle.

„Miks.“uuris ta.Moona oli minu peale ikka veel pettunud.

„Moona palun.ta ju ometi võiks mu ära kuulata,[b]kuula mind lihtsalt ära.“[/b]

„Okeii,Ketlin ja Veroonika,ma tulen teile pärast järgi.Noo räägi?“vastas ta.

„Anna andeks,mu käitumine oli sobimatu.“ütlesin andeks paludes.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-kiizzuu-
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime17/7/2009, 13:32

Julia, hm, kena Very Happy
Isegi reidis on minu nimega tegelastest jutte tehtud.
Armas :)
Tagasi üles Go down
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime17/7/2009, 16:04

oh mulle meeldis...j2tka!! Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
lLizu
Naerupall
lLizu


Female Postituste arv : 11
Age : 29
Asukoht : Eesti.

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime28/7/2009, 00:05

Heyy!
Ma pole sedA kohta päris kaua aega külastanud,luban,et veedan siis nüüd rohekem aega.Suvi on ju käes ja muid asju on liiga palju ette tulnud.Saate sis uue osa minukäest,meeldivat lugemist!
Liisu.




Eelmises osas:
„Moona palun.ta ju ometi võiks mu ära kuulata,kuula mind lihtsalt ära.“

„Okeii,Ketlin ja Veroonika,ma tulen teile pärast järgi.Noo räägi?“vastas ta.

„Anna andeks,mu käitumine oli sobimatu.“ütlesin andeks paludes

3.osa.

"Seda,et mul oli halb päev täna.Võimalik,et sellepärast ma olingi selline...nhh tõbras jne."vastasin kohmakalt,ma pole kunagi olnud üks suur vabandaja inimene.

"Vähemalt oled sa julge ja tunnistad oma viga,see on sinust armas muide!"Mona nägu oli juba rõõmsamaks läinud.

Tundisn suurt kergendust.

"Kas sa nutsid selle pärast,et ma sinu peale karjusin."uurisin.

"Nojahh."vastas Mona punastades.

Peale pikka piinlikuse momenti otsusasin mindagi öelda:"Sa oled tore tüdruk!"

Võtsin oma kotti ja hakkasin kehalise kasvatuse tundi minema.Peale kooli lõppu kõmpisin kiiresti koju ,et midagi süüa ja sis natuke peale seda telekat vaadata enne kui ma trenni läehen.

Otsemaid kui kööki sain jooksin kohe külmiku.Tegin endale hunniku võileibu ja läksin siis elutuppa,seal oli ka minu õde kes puldiga koguaeg kanaled vahetas.See on ta lemmik tegevus peale kooli.

"Mis sa mängid puldiga siin,kui sa niiväga mängida tahad sis võid ju naabri Liisa Barbie võtta."naljatasin.

"Käi perse,kas sa näed mõnda titte siin või!!!"ärritus Annabell.

"Ahhaa võinii siis,ise vaadad veel salaja multikaid ,ma võin ju sellest su...sõpradele mainida."irwitasin.

"Sa oled värdjas kui seda teed!"kisas ta ja viskas mind padjaga.

"Nii tore...okei okei ma ei räägi kellegile."vastasin ika veel itsitades mul olid juba vahe peal krambid tekkinud.

Kui minu õde oli juba natuke maha rahunenud.

"Kuule see Julia käib sinu klassis eks?"pärisn õe käest.

"Nohhh ja siis."ütles Annabelllu kes oli veel ikka natukene häiritud.

"Milline ta on?"pärisin edasi.

"Isetead juu,elab oma maailmas ja nii edasi,vastas ta.Mis ta meeldib sulle või?"jahmus Annabell.

"Eihh,kugi jaa kena ta on,kuule ma nüüd trenni,tsauu!"pakkisin oma trenni kotti kokku.

"Tsau."kostis veel vastu.

Kõndisin bussipeatusesse ja nägin seal Juliat.

Julial olid kõrvaklappid peas ja ümises mingit laulu.

Mõtlesin natuke...miks mitte,tahaks ka teda kes ta selline sis ikkagi on ja miks ta selline on ja mis elu tea elab.Neid küsimusi on tegelt väga palju veel.

Läksin oma bussi peale,mis oli just saabunud.Kui trenni jõudsin ostisn Markuse üles.

"Markus sul hetk aega on!"uurisin.

"Mis sa tahad?"küsis Markus.

"Ma ikka võttan selle vastu."vastasin.

#No näed,ta oli juba rõõmsamaks läinud.Kuuake Edward sebib Julia ära,varsti saame kõik teda kes ta on."
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-kiizzuu-
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime28/7/2009, 12:10

Mõned kirjavead on sul.
Nt. koma enne lauselõpu märki või koma or smth, siis jutus ei kasutata väljendeid "jne" ...
Tagasi üles Go down
lLizu
Naerupall
lLizu


Female Postituste arv : 11
Age : 29
Asukoht : Eesti.

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime31/7/2009, 20:10

Tänan :).
Mul polnud aega vaatada üle,kuna pidin ära minema.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-kiizzuu-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime25/10/2009, 14:37

Vigu on üsna palju xD
Aga suht norm.
Meenutab mingit raamatut.

Aga hea.
Uut.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime25/10/2009, 17:24

Kui ma nägin nime Edward, siis mul oli, et jälle mingi twilighti fikk. Agaa, vigu ikka leidub ja sa võiks natuke rohkem ¾este ja tundeid ja kirjeldusi esile tuua. Muidu hea, meeldib, niiet uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
MileyRay
Piraat
MileyRay


Female Postituste arv : 23
Age : 28
Asukoht : Ma ei hakka kodunumbrit ütlema.

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime15/12/2009, 14:23

Hhea tee ikka uus:)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee/profile.forum?mode=viewprofile&
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime3/2/2010, 21:12

Uut!
Jumala huvitav ja võikisd jamh jätkata.
Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime5/2/2010, 18:19

Uut osa tahaks...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





[i]Julia ja Edward.[/i] Empty
PostitaminePealkiri: Re: [i]Julia ja Edward.[/i]   [i]Julia ja Edward.[/i] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
[i]Julia ja Edward.[/i]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Julia [2]
» Edward Cullen - armas vampiiripoiss

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: