MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+28
Spiked
SixxBitch
Keku
Astrid.
Emma
Diana.
Sümmeetria
Sixx-
Helen
Kärolyn
GossipGirl
padjanägu, [h]
black
Keiti
kikael
Superstar
Pingu
ThatsMe
Audrey
Heffu
Espada
Maiu Laaneoja
Lord Esai
Prince Kirameki
Miley Cyrus
Krissu
Liina
Lammas
32 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime5/5/2009, 20:31

ma jõin ka enne kummeliteed, ikka ei aita :/
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 10:08

Mul on täna parem. :) Homme lähen kooli, sest vene keeles on tasemetöö.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 15:23

millal mul viimati tasemetöö oli.... hmm... kaks aastat tagasi vist Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 16:41

Irv. Very Happy
No 21 on karm kool.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 19:32

Tasemetööd olid mõnusad Wink Ma mäletan neid... Kihvtid.
Millegipärast ma jumaldan kirjandite kirjutamist, ülemineku eksamiks valisin ka kirjandi.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 20:24

ma vihkan kirjandeid. aga see võib olla ka mu õpetaja süü Very Happy novellid on ikka palju paremad ja kergemad. huh Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 20:25

Me pidime möödunud nädalal kirjutama kirjandi ühel selle aasta riigieksami teemal. Valisin "Nüüdisaja kirjandus - looming või äri?" Täna kuulsin, et minu kirjand oli klassi parim. Väga hea tuju on praegu selle pärast Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 20:36

Palju õnne on vist sobiv öelda Wink
Sel aastal olid need kirjanditeemad NII HEAD!
Ma ei tea kas meile antakse ka teemade vahel valida...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 21:14

me oleme tunnis ainult raamatute ainetel kirjandeid teinud -.- väga üle viskab.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 21:37

Jumal küll Very Happy Õpetajal puuduvad ideed...
Meie esta õpsi teemade valik on nii lai ja hea, et kui on valida kolme teema seast üks, kirjutaks tegelikult kõigil kolmel.
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 22:08

Kirjandid on see aasta nii nõmedad:D Need olenevad nii palju õpetajast:D
Eelmine aasta olid kirjandid koguaeg viied nüüd tuli uus õpetaja kõik kirjandid on kolmed:D
Oma kooli katsete kirjandi teemad olid ka nii nõmedad:D lõpuks valisin "ajakirjandus on usaldusväärne ainult juhul kui täidab ise nõudmisi mida teistele esitab" vms:D
Õps ütles, et isegi 12. klass ei osanud neil teemadel midagi väga mõistliku kirjutada:D
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime6/5/2009, 22:35

minu õpetaja on hea lammas ka (no offence Very Happy) muidu. eesti keelt ei oska ja kirjandeid teeb ainult siis, kui on mingi raamatu lugemise eest vaja hinnet panna.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime7/5/2009, 17:32

Vabateema on jälle nii kooliseks ära läinud. Very Happy
Ma pole combo breaker, niisiis..
Saime parima sõbrannaga mõlemad Nõo Reaalgümnaasiumisse sisse! Very Happy:D nii hea tuju on praegu no. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime7/5/2009, 19:12

meil koolis see aasta huminitaari polnud... vaid reaal ja riigikaitse, võtsin viimase...
reaal ei sobi kuna mata on mulle üle mõistuse (+ keemia, füssa,)
Tegelikult oli mul 9-ndas klassis üks veerand kus ma õppisin keemiat ja oli 5 seis ja lõpus läksin laisaks- sain kolme Sad
Tegelikult oskaks matat kui õpiks vaid.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime7/5/2009, 20:51

ma olen reaalis Very Happy riigikaitse oleks ka muidugi lahe olnud, aga meil oli alguses plaanitud humanitaar ja see... kutseharidus? vmt. ja ma olen juba ammu teadnud, et reaalsema poolega jään tegelema Very Happy thank god, et ma selle valisin. muidu oleksid võimalused ülikooli sissesaamiseks väikesed Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime7/5/2009, 21:05

Jaja, kool on lahe, meil ka Käina eliitgümnaasium noh, haha.

aga tänane koolipäev oli VÕIMATU! selline pohmakas, phtr. teate, ärge kunagi koolipäeval jooge:d hästi paha on...
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime7/5/2009, 21:13

kool on ju niiiiiiii tore:D just jõudsin koju...koolist:D
Meil suht ei ole valida kas humanitaar või reaal:D aga neli suunda on:D meedia, vabad kunstid, tarbekunst ja restaureerimine:D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime7/5/2009, 23:50

Siin enamused lõpetavad põhikooli, ma vaatan, üle selle ei olegi vist kedagi..peale minu Very Happy
Mulle isiklikult meeldib humanitaar, reaal ei ole just kõikse parem, mata ja füüsika, hullemaid aineid ei saanud ollagi, kuigi, see on tegelikult ainult õppimise asi Very Happy
Ise lõpetan keskkooli, ja hetkel on riigieksamite periood täies hoos. tulekul on mul bioloogia ja keemia riigikad, inglise keel ja kirjand olid ära juba, kirjandi teemad olid tänavu aastal väga head, võrreldes eelmise aasta teemadega. Ja inglise keel oli ka päris normaalne, suuline oli lahe, räägi tantsimisest vms..kooli kohustuslikust tantsimisest vms..kahekümnest punktist seitseteist sain, nii et pole paha..
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 00:49

suht paljud tuttavad mul said 18-19 punkti, rääkisid.
ja minu meelest on siin üsna paljud gümnaasiumis juba, since rääkisime ju, mis suuna keegi valinud on/praegu õpib.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 01:13

Tõsi..ma vaatasin suht vanuste poole pealt muidu, ja viimaste postituste pealt. :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 12:12

Karru, sul veab, et sa juba see aasta keskkooli lõpetad Very Happy Mina pean veel terve aasta kannatama xD Vähemalt lõppevad keemia ja geograafia ära, aga on veel "toredaid" aineid, mis kuskile ei kao :)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 13:21

nii kahju, et juba järgmine aasta keemia ära lõppeb. vähemalt saab ülikoolis seda korralikult jälle Very Happy saksa keel võiks ära lõppeda Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 14:02

Saksa keel on ju tore...vist. Igal juhul on see parem kui vene keel Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 14:09

Mul ei kao keemia ka kuhugile, üks aasta jäi vahele keemiale aga järgmised kolm aastat on need taas mu õppeainetes..aga tegelikult ma polegi kindel et ma see aasta edasi õppima lähengi..
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime8/5/2009, 21:04

Tegelikult saksa .. iseenesest see on parem kui vene , Very Happy
Nagu jah õppida on vähem ,
Ja saksas käib pinda grammatika , kõik need eessõnad ja artiklid , ; )
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 40Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: