MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]

Go down 
+11
EITC.
ThatsMe
SixxBitch
Kärolyn
padjanägu, [h]
Krissu
Pharaoh
Diana.
nasicc
Disaster
bbrit .
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 00:00

alguses suht said ! Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 11:34

Trallallaaa, kuues osa Very Happy

6.

Tõusin toolilt püsti ja üritasin Kevini sõpradest mööda saada. See kena kutt seisis mul ees ja ei kavatsenudki mult eest ära tulla.

„Õu, äkki liigutad ennast?“ palusin teda.
„Ütle palun,“ kiusas nooruk mind.
„Palun kobi eest ära,“ üritasin säilitada ’mul-on-pohhui’ ilmet.

Poiss naeratas ja astus eest ära. Ma läksin kiirelt temast mööda, või nohh, nii kiirelt kui võimalik oli, sest mu jalad värisesid õnnest. Ja kõhus oli parv liblikaid.

Kui ma lõpuks oma tuppa sain, vajusin ma voodisse pikali, sest püsti ma seista küll enam ei suutnud. Kohutaav, kuidas saab mõni inimene nii armas olla?

Passisin oma voodis umbes viisteist minutit niisama ja vahtisin lage, kuni mu toa uks avanes ja sealt mu venna pea sisse piilus.

“Kas sa tead, kus vessar on?“ küsis ta minult.
„Hakkate tõmbama?“ küsisin vastu, mõeldes selle peale, kus ma viimati vessarit nägin.
„Tahaks küll, kui me selle ainult üles leiaks,“ lausus Kevin.
„Aa, tead, oota kohe saad, see on mu garderoobis, ma viimati Hannaga tõmbasime siin ju,“ ütlesin vennale ja sisenesin oma garderoobi, kus mu riiete all peidus oli vesipiip.

Võtsin selle sealt välja ja ulatasin vennale.
„Tänks, muuseas, emps läks maale täna koos papsiga,“ lausus vend ühe nõmeda teadaande.
„Mis ajast esmaspäeviti maale minnakse?“ küsisin temalt, sest empsil peaks töö olema ja isal samuti.
„Sa ju tead vanaema probleeme, nad pidid talle appi minema, keegi ei suuda ju enam kuulata kuidas vanaema neid palub,“ seletas Kevin.
„Tore, nüüd tuleb siin läbu?“ küsisin temalt, sest mul ei olnud vaja jälle seda, et ma pean homme hakkama mingit venna sõprade ropsi koristama.
„Mhm, kutsud Hanna ka ?“ küsis vend väga imeliku küsimuse.
„Mis ajast sa tahad, et meie majas oleksime , kui sinul siin midagi toimub?“
„Suva see ju tegelt,“ ütles vend ja läks toast välja.

Tal on minult midagi vaja, ma ei tea küll mida, aga tal on midagi vaja.. jõudsin otsusele ning läksin toast välja venna toa poole.

Avasin venna toa ukse ja kõik vaatasid minu poole. Mina üritasin mitte vaadata selle kuti poole, aga see osutus võimatuks, ma piilusin teda koguaeg.

„Ma tahan su arvutisse saada,“ laususin Kevini poole vaadates. Kevin üritas vessarit valmis panna.

„Mine,“ pobises ta ning ma üritasin sellest kuueliikmelisest kambast mööda saada. Ma ei saa aru, mis neil viga on, et nad alati istuvad kuskile sellisesse kohta maha, mis jääb täpselt minu tee peale ette?

Astusin üle nelja jala ja lõpuks oli mu enda vend mul ees. Ta mässas selle vessariga ja ma pidin teda jalaga natuke müksama, et ta eest tuleks.

Lõpuks arvutisse jõudes läksin msni ja otsisin Hanna üles. Hanna oli nagu ikka, täiesti online.

Sandra says: ttsau Hanna, tule siia Very Happy
Hanna | trallalaa says: tavai. Ööseks? (:
Sandra says: Jah, okei. Kutsun veel kedagi ? Sellessuhtes et vennal on läbu ma ei viitsi siin üksi passida eksole Very Happy
Hanna| trallalaa says: õõmm.. tavai, ma võtan Getu ka kaasa ? ;d
Sandra says: Tavai. (:

Logisin msnist välja ja keerutasin ennast arvutitooliga poiste poole. Kevin oli vessari tööle saanud ja nüüd nad seal seda tõmbasid.

„Noh, tuleb?“ küsis Kevin minu poole vaadates.
„Mis sul sellest Hannast? Armunud?“ nöökisin venna peale, ma ei uskunud et sealt selline vastus tuleb.
„Nohh, eks ta veits meeldib mulle jah,“ lausus vend, mille peale ma toolilt püsti tõusin ja naerma hakkasin.
„Maga kaineks mees,“ laususin talle ja väljusin venna toast, taaskord üle mitme jalapaari astudes.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 15:50

Oh, jumala hea jutt ju. Mainiks sama mis Sille, et lahe on see, et nendel kohe mingit värki polnud. Teeb jutu reaalsemaks. EDASIIIIIIIIII
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 16:45

haha xD

l6pp oli ikka tasemel (H) XDD

ei, heahea, kiiresti uut sis Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 17:13

Jaa, lõpp oli tasemel ;d
Ei olnud nii nagu sa arvasid Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 17:24

2ra h66ru seda mulle ninaalla, sa igavene vastik jutukirjutaja ! xD
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 17:43

Eriti ülbe jutulugeja ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 18:49

Oeh, :d ma nüüd panen jälle uue osa. :)
Olge õnnelikud ;d

7. osa

Taaskord oma toas olles avastasin, et see on totaalselt sassis ja hakkasin koristama. Laua peal oli suur riiete hunnik. Just nagu see käib, minupuhul.. muigasin ma ning viskasin selle hunniku põrandale.

Palju puhtam laud.. mõtlesin lauda vaadates ja tuju läks kohe paremaks. Mis sellest, et see niigi hea oli. Siiski kutt, kes mulle meeldib on majas, mu vend mainis, et talle meeldib mu parim sõbranna ja mu kaks parimat sõbrannat tulevad kohe siia, mida veel tahta?

Võtsin hunniku riideid sülle ja astusin toast välja. Need riided olid täpselt mul näo ees, nii et midagi näha oli võimatu. Tänu sellele ma koperdasingi meie väikse koera otsa, kes mööda ülemist korrust ringi siiberdas.

Pesuhunnik, mis selle tagajärjel igalepoole laiali oli kukkunud , tegi mu tuju nüüd küll natuke halvemaks, aga ma hakkasin oma lemmiklaulu ümisedes oma pluuse ja pükse trepi pealt üles korjama. Lõpuks need jõudsid ilusti pesumasinasse ja ma jooksin jälle üles tagasi.

Nüüd oli vaja garderoob korda teha. Minul käib tavaliselt toa koristamine nii, et ma võtan hunniku riideid ja viskan need kõik garderoobi. Täna viisin laua peal olevad riided pessu, seda ei juhtu tihti, tavaliselt need lendavad garderoobi.

Garderoobi ust avades kukkus mulle kohe pähe üks paar sokke. Mul on otse ukse peal üks riiul, kus mul puhas pesu on.

„Tiiger!“ hüüatasin ma. Mu kass oli jälle mu garderoobi tulnud. Pärast on mu riided jälle kassikarvu täis.

Küünitasin ennast kassi poole ja võtsin ta sealt ära. Tiiger on lömmis ninaga punakaspruun ja üli karvane kass. Panin ta maha ja läksin oma riidehunniku poole, mille ma sülle võtsin, või nohh nii palju kui mahtus võtsin sülle ja väljusin toast, et need ka alla korrusele pesumasinasse panna.

Venna toast kostus naeru ja poiste rääkimist. Mingi naiste teema seal ilmselt käis, sest ma kuulsin sõna ’tagumik’ ja ’rinnad’. Poisid..

Seekord sain ilma koperdamiseta alla korrusele pesumasinani, aga tagasi üles tulles komistasin ma trepi peal ja kukkusin põlve veriseks.

Daaaaaah! Nii koba ikka ei oleks ju .

Enda toas otsisin kõik sahtlid läbi ja lõpuks leidsin paki plaastreid, kus olid ka kaks viimast, üli suurt plaastrit sees. Ma ei pane ju endale ühe käelaba suurust plaastrit pisikese haava peale?

Lõpuks toppisin need plaastrid pakki tagasi ja otsustasin et ma siis ei pane sinna midagi. Mis ei tapa teeb tugevaks ju..

Kadusin kiiresti garderoobi ja võtsin sealt ülejäänud riided mis ma õnnelikult alla korrusele viisin. Pesumasinasse ka enam ei mahtunud ja mul tuli need pesukorvi panna.

Homme mul ei ole jälle midagi selga panna, kohutav. Miks ma lohakas olen? Küsisin endalt, aga nohh vastus on teada. Mul on lihtsalt selline vend.

Umbes viieteistkümne minuti pärast saabusid Hanna ja Getu. Kallistasin neid mõlemaid ja läksime üles korrusele minu tuppa.

„Nohh, lööme ennast üles ka selle peo jaoks?“ küsis Getu, kes enda üüratu suure meigikoti oma käekotist välja võttis.
„Millal su venna sõbrad tulevad?“ küsis Hanna, tegemata Getu küsimusest väljagi.
„Viis tükki on juba siin, ülejäänud, ma ei tea millal,“ kehitasin õlgu ja vaatasin Hannat.
„A, kusjuures sa meeldid mu vennale,“ laususin järgmiseks ja see nägu, mida Hanna tegi ajas meid Getuga nii naerma, et me naersime veel kümme minutit jutti.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 21:04

Edasiiii !
Üliihea. I love you
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 22:00

2ra 6ienda, mees Razz

okeiokei, supper jutt on Wink
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 22:09

Britt on meil hea järjekate kirjutaja Very Happy
hea osa on Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/8/2008, 23:25

To: padjanägu, [h] - ma pole mees xd Very Happy
aga muidu tore kui meeldib ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 11:36

Da, eto kaheksas osa ;d

8.

„Misasja, päriselt?“ karjus ta üle maja, ilmselt sai mu vend ka nüüd teada, et Hanna on siin.
„Jahh,“ laususin ma ohates, sest ta oli seda küsimust juba kolm korda küsinud. Nägu sarnanes peediga ja püsti ta ei suutnud ka enam seista. Oeh, ma oleks samasugune, kui keegi mulle ütleks, et ma meeldin sellele superkutile, kes mu venna toas vessarit tõmbab hetkel.

Getu naeris kõht kõveras minu voodil ja ma lihtsalt seisin Hanna ees püsti ja muigasin selle näo üle mida ta just paar minutit tagasi oli teinud.

Mõne aja pärast, kui kõik oli rahulikumaks jäänud, hakkasime me end sättima. Getu ja Hanna meikisid ennast päris kohutavalt. Lõpuks, kui ma enam ei viitsinud nende järel oodata pöördusin lihtsalt Hanna poole. „Kuule, mu vennale ei meeldi eriti väga hullult meigitud t¹ikid.“ Mille peale tema kähku Getu käest meigieemaldaja võttis ja endalt seda meiki maha võtma hakkas.

Mina ja Getu jälle irvasime. Getu oli ülikena, ta ei liialdanud sellega mida ta endale peale pani, või nohh, see mida ta tegi nägi loomulik välja. Hanna, aga tegeles meigi maha võtmisega ja kui see tal lõpuks valmis sai, nägi see super välja.

Ma ei viitsinud ennast väga möksida. Ma arvan, et kui ma tahan kutile meeldida, siis ma olen loomulik, kui ma talle ei meeldi siis, nohh, ma ei meeldiks talle ka oma möksitud näoga.

Viimane pilk peeglisse ja ma olin endaga rahul. Mul olid kitsad teksavärvi teksased jalas ja peal üks must liibuv särk, mille peale oli kirjutatud I LOVE MY DOG .

Kuna venna teisi sõpru polnud veel saabunud, siis ma läksin venna tuppa vessarit nõudma.

„Sa ei saa seda praegu, meil on asi pooleli,“ ütles vend mulle koheselt.
„Kaua te seda tõmbate? Aitab küll eksole,“ ütlesin talle ning panin oma käed tagataskutesse.
„Natuke veel, varsti saate,“ lausus Kevin ning ma pidin oma tuppa tagasi pöörduma tühjade kätega.

„Nohh, ei saanud?“ küsis Getu voodis istukile tõustes.

Raputasin lihtsalt pead ning vaatasin Hannat, kes mu arvutiga midagi üritas. „Miks see tööle ei lähe?“ küsis ta ning vaatas küsivalt mulle otsa. „Sa oled jobu vä, see on katki ju, sa tead seda,“ ütlesin talle ja istusin keset tuba maha.

„Oihh,“ lausus Hanna ning hakkas naerma. „Ma olen ikka totaalselt ¹hokis,“ lisas ta sinna juurde, mille peale Getu lausus: „Äkki ikka totaalselt armunud?“

Ma turtsatasin naerma ning Getu samuti. Hanna värvus näost jälle peediks ning keeras arvuti tooliga meile selja.

Mõne minuti pärast käis uksekell ning mu venna toast jooksis välja kõigepealt ilmselt mu vend ja siis teised järgi. Inimesi tuli juurde, sest rääkimine läks kohe kõvasti valjemaks.

„Nohh, lähme ka alla?“ küsis Getu ning avas juba ukse.
„Tavai,“ vastasin talle ning me jooksime kolmekesti trepist alla.

Hanna läks kohe mu venna juurde asja selgeks tegema ning Getu jooksis kööki meile juua tooma.

Minu imestuseks oli siin peol naisi veel ja üks astus just nagu oma inimene uksest sisse. Ta vaatas majas ringi ning jooksis kohe selle superkuti juurde, kallistas teda ning lõpuks surus ka ühe musi tema huultele.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 11:43

Ja nüüd see superkutt tõukab ta eemale ja saadab ta p****e.
ONJUU?! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 21:22

vist mitte. Very Happy
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime23/8/2008, 22:53

Goodgood Very Happy

Brit on meil äge kirjanik ;D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 11:21

trallalaa, üheksas :) Very Happy



Jahh, seda ma ei osanud ju arvata. Istusin trepile maha ja tunne oli selline, et terve maailm laguneb kokku. Issand, kuidas ma sain nii jobu olla, kuidas ma ei tulnud selle peale, et tal tüdruk on. Masendav.

Tõusin trepilt püsti ja läksin oma tuppa. Passisin seal natuke aega ja siis suundusin venna tuppa. Seal oli vähemalt arvuti.

Lülitasin arvuti sisse ja lõpuks lülitasin jälle välja tagasi. See on see masendus sittagi ei oska teha.

Lülitasin siis venna teleka käima ja vahtisin tujutult MTV’d. Siis lülitasin ta arvuti jälle sisse ja hakkasin musa kuulama.

Alt korruselt oli kuulda tümpsu, naeru ja kilkeid. Mul oli ikka totaly masekas. Kuulasin ühe laulu lõpuni ja jooksin alla korrusele. Hanna oli ikka mu venna juures. Getu masetses üksi köögis, jõi midagi ja mina läksin tema juurde.

„Miks sa siin oled, üksi?“ küsisin temalt, mille peale ta mind naeratades vaatas.
„Ma ju ei tunne su venna sõpru, ma ei hakka tema sõpradega nii lambist suhtlema.“
„No , seda jah. Lähme üles, venna toas on vessar,“ sõnasin talle, mille peale ta laualt kaks sidrit haaras ja me üles läksime.

Venna toas panin vessari jälle valmis ja me tõmbasime seal seda veits. Getu ja mina naersime igasugu asjade üle, nii hea oli üle pika aja temaga kahekesti olla ja lihtsalt rääkida.

Venna toa uks avanes ja me mõlemad vaatasime kohe ukse poole. Seal seisis see superkutt. Ma ei taha et ta siin on, mine ära, palun.. palusin mõtetes.

„Otsid kedagi?“ küsisin temalt, sest ta seisis lihtsalt seal ukse peal ja vahtis mind ja Getut.

„Ei, mul oleks lihtsalt vaja kohta, et oma tibist lahti saada,“ lausus ta ning muigas. Ta astus tuppa ning läks arvutisse.

Ma kehitasin vaikselt õlgu ning naeratasin Getule. Getu ilmselt veel ei teadnud sellest midagi, et ta mulle meeldib. Tore, hetkel pole tal seda vaja teada ka.

Liblikad lendasid jälle mu kõhus ringi ja mul oli paha olla. Ma ei suuda temaga ühes toas olla.

Igastahes me rääkisime ja naersime Getuga edasi. Mul suva, et see poiss seal oli ja kõike pealt kuulas. Nohh, saabki minust veits rohkem teada, kui teda huvitab.

Istusime seal Getuga veel viisteist minutit ja Getu läks alla juua tooma. Poiss pööras ennast tooliga ümber ja vaatas mulle otsa.

Ma vahtisin talle samuti otsa, kuni ma lihtsalt enam ei suutnud ja pahvatasin ülbelt ühe „NOH?“ Välja.

Poiss muigas selle peale ning pööras ennast arvuti poole tagasi. Daah, sellised asjad ajavad mind närvi.

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 12:10

Oi kui tore oli lugeda, et ta oma tibist lahti tahab saada Very Happy
UUUT
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime24/8/2008, 21:16

Jällegi vaimustavalt hea jutt, palun uut :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime25/8/2008, 05:11

meeldib (H) Very Happy

jeap, uut sis kaa Wink
kiiresti Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime25/8/2008, 10:36

Pane juba 11.osa !!! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime25/8/2008, 20:58

Oootan nagu naine ootab sõjast tagasi oma armastatud meest.!
(Midaiganes. Mul imelik tuju. Endiselt. Very Happy )
Ootan uut! :)
Ikka väga hea on! (;
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime26/8/2008, 11:29

To Kiisu: Kümme tuleb ennne kui üksteist ;d

10. osa

Kuna Getu ei tulnud viie minutiga tagasi, otsustasin enda tuppa minna, sest selle superkutiga ühes toas olla, ma nüüd küll ei suutnud.

Enda toast leidsin Getu , kes seal üksinda telekat passis. „Noh, miks sa siin oled?“ küsisin temalt, mille peale Getu naerma hakkas.

„Ma ei tahtnud teid tuvikesi segama tulla,“ lausus ta.
„Ähh, nii et Hanna rääkis sulle jah,“ laususin talle muiates ning istusin tema kõrvale maha.
„No kuule, arvad, et ta ei räägiks mulle, kui sulle on keegi silma jäänud?“ küsis Getu naerdes mulle ühte siidri purki ulatades.
„Seda kindlasti,“ muigasin ma ning vahtisin telekat.
„Nohh, mis te rääkisite siis?“ küsis Getu varsti.

Deem, ma teadsin, et see küsimus ei jää tulemata.

„Midagi,“ laususin täiesti ausalt. Kõik mida ma poisiga rääkisin oli see, et ma küsisin temalt NOH?

„Jajajajaja,“ naeris Getu ning klõpsis teleka pulti. Lõpuks jäi ta pidama Mtv peal. Nagu alati kui me kahekesi koos oleme, vahime Mtv’d.

Mõne aja pärast otsustasime alla minna ja vaadata, mis seal toimub. Hanna mängis teistega pudelit ja oli mu vennal ikka täiega kaelas. Vennal, nagu näha ei olnud selle vastu midagi ja nii nad seal istusid kahekesi ja naersid.

„Vähemalt mõnel meist on põnev..“ ütlesin ma Getule. Getu muigas ning noogutas. Me istusime kahekesi trepile ning vaatasime kuidas teised pudelit mängivad.

„Lähme ka?“ küsis Getu varsti, mille peale ma ainult pead raputasin. „Ei soovitaks sul ka, mu venna sõbrad on jopakad.“

Varsti tõusin ma trepilt püsti ja jalutasin kööki. Keset ööd läks kõht tühjaks. Nojah, see on normaalne ka, sest ma olen ju ainult kaks võileiba söönud.

Köögis võtsin endale kapist mingi kartulisalati välja ja hakkasin seda sööma. Pakkusin Getule ka, tema ei tahtnud. Sõin veits ja hakkasin just midagi ütlema, kui üks suur haigutus mul selle asja meelest ära ajas, mida ma öelda tahtsin.

„Deem, ma tahtsin midagi tähtsalt öelda, aga mul läks meelest ära,“ ütlesin Getule ja turtsatasin naerma.
„Joo vähem,“ ütles Getu mulle naerdes ning võttis paar ampsu mu salatist.

Kui ma sain salati söödud läksin venna tuppa, et arvutisse minna, aga see kutt oli ikka seal. „Kuule, kas sa tuleksid palun eest ära, ma tahaks arvutisse,“ ütlesin talle ning panin käed taaskord tagataskusse.
„On mu tüdruk ikka veel seal ?“ küsis ta minu poole pöördumata.
„Peaksin ma teadma milline sinu tüdruk välja näeb?“ teesklesin , et ma ei tea.
„Nohh, see ülemeigitud blondide juustega t¹ikk,“ selgitas ta.
„Ei , vist ei ole,“ ütlesin talle. Tegelikult mul polnud õrna aimugi.
„Oh, ta läks ära lõpuks,“ ohkas poiss kergendatult.
„Miks sa teda maha ei jäta, kui ta sulle ei meeldi?“ küsisn temalt, lootes, et too vastab, et peaks jätma jah, aga sellist vastust sealt igastahes küll ei tulnud.
„Sest ta on kuum,“ lausus ta, pöörates end minupoole.
„Mismõttes nagu..? Just ..“ hakkasin edasi rääkima, kui ta mind katkestas.
„See on poistevärk, sa ei peagi aru saama.“
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime26/8/2008, 11:31

Oeh. Very Happy
Mõnus. Põnev. Very Happy
Meeldib endiselt fakt, et pole mingit sidet esimesest silmapilgust. Et asi ikka peab edenema... Very Happy
Muidugi juhul, kui sul üldse on plaanis nad armuma panna. Very Happy
Ootan uut! Wink
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime26/8/2008, 16:23

Njaa, hea, niiet, uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]   Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Simple lovestory. [17 osa, Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Simple Poems by Simple Girl :)
» Draco ja Hermione - Lovestory [ POOLELI! ]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: