MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 8.

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

8. Empty
27102009
Postitamine8.

Ma tean, et pole siia paganam ammu kirjutanud, aga ehk oleks ka viimane aeg?

Niisiis, on alanud esimene vaheaeg uues koolis. Hinnetega pääsesin ikka päris korralikult. Ainult üks kaks! Matemaatikas. See on tegelikult endastkimõistetav. Homme on ka mingi konsultatsioon, ja jumal tänatud, et mitte Abilisega >.< Võin kihla vedada, et ta ei meeldi kellegile, aga see selleks.
Igatahes... Läinud on suht nii ja naa. Ilmselt olen pöördunud vana Mina juurde, sest ma hakkan otsima teravaid asju millega omale haiget teha. Ojaa, tegelikult ma vihkan valu, kuid ense tekitatud on ikka enese tekitatud. Ei ütleks, et see endale ka meeldib, aga jah, eks ongi Emotsemine nii moes.
Värvisin juuksed jälle ära. Seekord mingi pruun või tumepruun toon. Tahaks veel tumedamaks teha -,-

Mu silmanägemine on hakanud imelikuks ka muutuma. Ühel päeval näen ma eritikehvasti ja järgmisel päeval on kõik haiglaselt suur. Näiteks mu venna pea ( XD )
Aga jällegi, kõige selle juures on leidunud asju, mis on positiivsed. Näiteks olen ma saanud mitu korda Tiinaga kokku (Mitte Sam). Ausalt öeldes, ei ütleks, et ta 21 on. Kahe päeva jooksul on temaga väga palju nalja saanud. Alustuseks tema sünnipäev, kuhu tuli veel üks külaline ning järgmisel päeval jooksin (või õigemini sõitsin rongiga) Arukülla Tiina õe sünnipäevale.
Isegi seal oli lõbus, olgugi, et ma kõige noorem seltskonnast oli.
Ja oh seda imet, ma ei kaaninudki ennast kõige rohkem täis nagu tavaliselt juhtunud on! Ainuke nõme asi on see, et Arukülas on vastikud perverdid. Seisavad poe ees ja üritavad külge ajada. Mind nimetati temperamentseks kui ma nendega vastu õiendama hakkasin.
Aga mis kõige iroonilisem nende juures oli see, kui ma alguses poe juurde tulin ja seisma jäin, siis üks hüüdis "Ou, tüdruk, tule siia!" ja ma ei vastanud, siis see paneb oma kahele kaaslasele:"Ta polegi vist tüdruk!" Seelikuga poiss, väga arukas. Ilmselt tõesti, kui nad on elus ¹otlasi näinud.

Veel on üks asi - ma hakkasin screamot/metalit õppima. Ei tule just kõige paremini välja. Arvan, et nii oskavad laulda tõesti kleenukesed, kuid eks peabki vähem sööma hakkama. Huvitav, mis mu 1. häälest saab? [Jah, olen kooris esimesel häälel. Mingi algsopran?]

Aga ilmselt selleks korraks kõik? Rohkem midagi huvitavat polegi.

~Bullet
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

8. :: Comments

Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 19:56 by Keiti
mulle meeldib ka endale haiget teha.
s6na "emo" ma parema meelega ei kasutaks. Teised kasutavad seda minu pihta liiga palju.

Ja ma olen ka t2helepannud, et Arukylas on mingid haiged mehikesed.
Maiu Laaneoja
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:00 by Maiu Laaneoja
mu kaks klassivenda elavad arukülas Very Happy eeee. xD ja mingid klassivennad käivad, nagu ma olen aru saanud, suht tihti seal pokkeriõhtutel Very Happy
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:25 by Pizza
Ma ei tea, mind ei koti pokker eriti üldse.
Mul pidavat seal seksikalt kõverad jalad olema ka XD
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:27 by Keiti
issand, mulle ytles seal yks, "sa annad vist kyll k6ike..." Ma vastasin: "homme hommikul mees, 2rkad sa haiglas, kui h2sti l2heb."
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:29 by Pizza
Haha Very Happy
Me olime Tiinaga seal poe ees ja kui need tüübid said teada, et tal sünnipäev on, tuli üks:"Tule, me laulame sulle ilusa sünnipäeva laulu!"
Tiina:"Ei, ma ei taha!"
Joodik/Tüüp/Midaiganes:"Tule, noh..."
Mina:"T*ra, sa ei saanud aru või? Ta ütles, et ei taha siis ei taha, kao nüüd minema!"
Mingi teine mats:"Sa üritad siin temperamentne olla?"
Tiina:"Ta ei üritagi, ta on."

Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:31 by Keiti
einoh normaalne.
Ma olen seal yhele tyybile peksa ka andnud. :)
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:31 by Pizza
Ma tahtsin tagasi minna ja sama teha, kuid Tiina võttis juba minust kinni. XD
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:34 by Keiti
ma olin siis koos yhe s6braga, kes karjus k6rval, "anna veel! noh! aii!"
Nagu mingi kommentaator. :)
tegelt oli p2rast vastik. Mingit jama ei tulnud, aga k2ed olid yleni selle mehikese verega koos.
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:35 by Pizza
Millega sa teda lõid? XD
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:39 by Keiti
eem, rusikaga, aga mul oli selline k2ev6ru, kus on need "okkad" kyljes ja kui tugevalt lyya, siis v6ib p2ris haiget saada. No ja mulle meeldib tugevalt lyya.
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:43 by Pizza
Mul olid tanksaapad sel päeval jalas. Ka ogadega. Usun, et teda lüües ei tunneks mina midagi aga temal oleks valus XD
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:45 by Keiti
ootoot!
sa oled minumoodi v? Very Happy
Audrey
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:46 by Audrey
Issand, ma olen ka aruküla tolgustega kokku puutunud :)

*naerab peaaegu hüsteeriliselt*

Eesti on ikka haledalt väike küla ju!!!
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:48 by Pizza
Keiti, oleneb kuidas võtta. Very Happy

Audrey, you said it, girl.
Sp. tahangi ma eestist minema saada.
Audrey
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:49 by Audrey
sama siin!!!
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:50 by Keiti
Ma olen vaikselt t2helepannud, et meis on p2ris palju sarnaseid omadusi. :)
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:51 by Pizza
Ma tahaks näiteks Ameerikasse või Venemaale (mul on jumala pohhui meeldib Russia teile või mitte, aga mina valdan seda keelt ja mul on kerge!). Inglismaa oleks ka päris kena. Selline vanamoodne London... rr... Dark Ages... Ei, see ei puutu teemasse.

Keiti, nimelt meie gootiline kalduvus?
Audrey
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:52 by Audrey
müstika Very Happy

Aga tegelikult on see pärispäris lahe :)

Mina tahan kas maltale, austraaliasse või siis sveitsi.
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:56 by Keiti
Bullet - kindlasti on see ka gooti armastus. xD aga tegelikult vist meid nagu yhendaks veel midagi. K6lab imelikult, aga mul on pikemat aega tunne, et keegi siin foorumis on minuga eriti sarnane.

austraaliasse tahavad viimasel ajal k6ik minna.
Audrey
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:58 by Audrey
muide tegelikult need inimesed, kes kirjutavad on tegelikult väga lahedad, coolid inimesed ja see liidab neid kokku... või mida iganes... Very Happy
Pizza
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 20:59 by Pizza
Austraalia on liiga soe.
Aga gooti armastus on hea. Ma ei leia isegi uues koolis endaga ühiste huvidega inimesi. Nt. kui mu pinginaaber sai teada, et ma kuulan BMTH, oli tal väga üllatunud nägu.

Kirjutamine on meie ühine joon, indeed Very Happy
Keiti
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 21:01 by Keiti
see ka, aga midagi veel.
aii, ma kysin midagi.
On sul elus midagi eriti hullu juhtunud?
Audrey
Re: 8.
Postitamine 27/10/2009, 21:03 by Audrey
Kirjutamine on meie ühine joon, indeed - Jaa.
Pizza
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 10:43 by Pizza
Keiti, on küll.

Audrey, jess. Very Happy
Re: 8.
Postitamine  by Sponsored content
 

8.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: