MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 8.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

8. - Page 2 Empty
27102009
Postitamine8.

Ma tean, et pole siia paganam ammu kirjutanud, aga ehk oleks ka viimane aeg?

Niisiis, on alanud esimene vaheaeg uues koolis. Hinnetega pääsesin ikka päris korralikult. Ainult üks kaks! Matemaatikas. See on tegelikult endastkimõistetav. Homme on ka mingi konsultatsioon, ja jumal tänatud, et mitte Abilisega >.< Võin kihla vedada, et ta ei meeldi kellegile, aga see selleks.
Igatahes... Läinud on suht nii ja naa. Ilmselt olen pöördunud vana Mina juurde, sest ma hakkan otsima teravaid asju millega omale haiget teha. Ojaa, tegelikult ma vihkan valu, kuid ense tekitatud on ikka enese tekitatud. Ei ütleks, et see endale ka meeldib, aga jah, eks ongi Emotsemine nii moes.
Värvisin juuksed jälle ära. Seekord mingi pruun või tumepruun toon. Tahaks veel tumedamaks teha -,-

Mu silmanägemine on hakanud imelikuks ka muutuma. Ühel päeval näen ma eritikehvasti ja järgmisel päeval on kõik haiglaselt suur. Näiteks mu venna pea ( XD )
Aga jällegi, kõige selle juures on leidunud asju, mis on positiivsed. Näiteks olen ma saanud mitu korda Tiinaga kokku (Mitte Sam). Ausalt öeldes, ei ütleks, et ta 21 on. Kahe päeva jooksul on temaga väga palju nalja saanud. Alustuseks tema sünnipäev, kuhu tuli veel üks külaline ning järgmisel päeval jooksin (või õigemini sõitsin rongiga) Arukülla Tiina õe sünnipäevale.
Isegi seal oli lõbus, olgugi, et ma kõige noorem seltskonnast oli.
Ja oh seda imet, ma ei kaaninudki ennast kõige rohkem täis nagu tavaliselt juhtunud on! Ainuke nõme asi on see, et Arukülas on vastikud perverdid. Seisavad poe ees ja üritavad külge ajada. Mind nimetati temperamentseks kui ma nendega vastu õiendama hakkasin.
Aga mis kõige iroonilisem nende juures oli see, kui ma alguses poe juurde tulin ja seisma jäin, siis üks hüüdis "Ou, tüdruk, tule siia!" ja ma ei vastanud, siis see paneb oma kahele kaaslasele:"Ta polegi vist tüdruk!" Seelikuga poiss, väga arukas. Ilmselt tõesti, kui nad on elus ¹otlasi näinud.

Veel on üks asi - ma hakkasin screamot/metalit õppima. Ei tule just kõige paremini välja. Arvan, et nii oskavad laulda tõesti kleenukesed, kuid eks peabki vähem sööma hakkama. Huvitav, mis mu 1. häälest saab? [Jah, olen kooris esimesel häälel. Mingi algsopran?]

Aga ilmselt selleks korraks kõik? Rohkem midagi huvitavat polegi.

~Bullet
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

8. :: Comments

Keiti
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 11:05 by Keiti
hm, vot seda ma arvasingi. :)
sa tundud kuidagi..must. xD
mitte halvas m6ttes, aga lihtsalt nagu kurvameelne vms.
tegelt ma l6petan nyyd n6metsemise.
Pizza
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 12:25 by Pizza
Must. Ahhaa... Noh, okei. Very Happy
Audrey
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 13:37 by Audrey
Keegi minu köest ei küsinud aga ma lisan ka oma poolt, et minu elus on ka juhtunud midagi mis on jäänud mind mõjutama... Paneb elu nautima või nii... Suhteliselt jube asi... Sad
Keiti
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 13:41 by Keiti
oh, sellest on kahju. Ma arvan, et sa oled kyll viimane inimene, kes on midagi eriti jubedat 2ra teeninud.
Audrey
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 13:44 by Audrey
noh, see polegi otseselt minuga juhtunud aga see on õudne... Ma võin sulle pm-is öelda...
See mõjutab mind´mingil määral.
Keiti
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 13:45 by Keiti
Ytle jah.
see huvitab mind.
Audrey
Re: 8.
Postitamine 28/10/2009, 13:46 by Audrey
ok.
Re: 8.
Postitamine  by Sponsored content
 

8.

Tagasi üles 

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: