MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 The Scribe (Inglise keeles)

Go down 
+5
Kärolyn
kcissy
WorldIsYours
nasicc
NamNami
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime26/9/2010, 18:39

Paaaaaaaaaaaaaaalun uuuuuuuuuuuuuuuuuuuut!!!!!!!!
PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALUUUN!
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime26/9/2010, 19:46

Süüdista kooli! :-:
Tõesti! Seda on nii palju ja siis on veel kodutööd, ja kõigele lisaks hakkas mulle nüüd kudumine ka meeldima ja nüüd ma teen seda hästi palju! Very Happy
Ja ma pean veel nasiccule kirja saatma - mida ma pole IKKA lõpetanud! dammit! (Nasicc, ära muretse! Ma lõpetan selle täna! Ma suudan seda! xD) - ja kõik..

AGA! Ma kirjutan varsti! Ma luban C:
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime28/9/2010, 20:54

*neab kooli *
ei, kool on mõnesmõttes ikka tore ka...vahel...natuke.
tegelikult alahindan ma meie kooli. Meil antakse vähe õppida, ainult venku õps arvab , et meie unistuseks on saada venekeele teadlaseks, aga muidu on kõik OK Very Happy
...vähemalt on see nii praegu, mida edasi seda hullemaks kindalsti läheb.
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime28/9/2010, 21:02

Meil on tegelikult täitsa tore kool Very Happy
Kodutööd ikka antakse, ja venku..noh..venku.. xD Khmmm..
Aga jah, täitsa kena kool C:

Ja muide! Usud sa seda või mitte, ma kirjutasin nasiccule kirja valmis Very Happy Nüüd ma pean lihtsalt välja uurime kuidas neid Eestis õigupoolest saadetakse.... :S

Aga jah, praegu mul muid 'projekte' eriti ei ole, nii et varsti võib saabuda see aeg kus .. *le gasp* ma kirjutan Scribe'i veel Very Happy Woop woop!
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime28/9/2010, 21:28

Kas tõesti!!!!
See on ju väga hea uudis. Mitte, et ma millegi vähemaga leppinud oleksin Very Happy

Kas sa saadad päris kirja või?
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime28/9/2010, 21:36

Jep. Täitsa ehtne. Paperist ja tindist xD
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime18/10/2010, 18:58

Kas uut osa saab? Või saab seda alles vaheajal?
Väga tahaks! Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime18/10/2010, 23:40

Njaaaa.. mul on tunne et see vist lükkub ikka vaheajale jahm :/
Ma ise tean ka, et peaks kirjutama, aga ei taha kuidagi nii juhtuda et aega on Very Happy
Hoiame vaheaja jaoks pöialt xD
Kuigi ma vist lähen siis Tartusse, aga noh.. Äkki see ongi inspireeriv Razz
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime3/12/2010, 19:38

Kas uut osa saaks ?
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime30/12/2010, 15:16

Kas , palun, uut osa saaks? On vaheaeg jne...
Paaluun
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime30/12/2010, 18:06

Saab.
Saab!
Saab

Ma saan sellega hakkama :_:

Ma hakkan kirjutama!

Don't kill me I love you
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime11/6/2011, 12:08

Do I have some kind of sight disorders or isn't there really been a new part since december ?????????????????????????????
Since then I haven't have much time but now I have, sooooooooooooo wheres the new part?????????????????????
I'm looking forward!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PLEASE! *puppy face*

PS: If you still remember what I'm talking about.
PPS: Sorry 'bout the clerical(s)
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime5/1/2012, 19:11

Ma saan aru, et saa oled välja surnud (mu biuka õps vaidleks sellele terminile küll ägedalt vastu, aga mis temast)

Igastahes tahtsin öelda, ei mul on õudsalt kahju, et sa enam ei kirjuta ja mulle tõesti meeldis su jutt ja luuletused väga Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime9/6/2012, 22:27

Oeh... Ma sattusin kuidagi siia ja lugesin seda thread'i, ja siis mulle tuli jälle meelde kui halb inimene ja olen ja see, miks minust kunagi kirjanikku ei saa :)
Aga tead, mulle tundub, et mulle tuli jälle kirjutamise tuju o.o Suvevaheaeg ja puha (Muide ma sain mata eksami 5 Very Happy)... Aga ma ei tea, mul pole aimugi, kuhu seda lugu viia. Teil tarkadel inimestel pole mingeid ideid? /:

Hmmm...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime9/6/2012, 23:20

Kui kirjanikuks tahad saada, siis ei peaks teiste käest ideid küsima. Sul peaks endal neid sellisel juhul küllaldlaselt olema Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime10/6/2012, 00:04

Muidugi on Audreyl õigus, aga väike inspiratsioon poleks ju paha. Kahjuks ei mäleta ma sellest justust eriti midagi, peale selle, et seal oli üks ektsentriline härra ja talle oli külla tulemas...keegi. Igatsahes nad võiksid kokku saada ja muidugi vüik see keegi hakata elamist inimväärsemaks segema ja see kes seal elab saaks pahaseks ja suhtuks sellesse esimesse kellegisse nagu tulnukasse ja siis... võiks juhtuda midagi põnevat... Igastahes võik nende vahel olla palju huvitavad ja imelikke dialooge....

Jahm, kirjuta mida iganes soovid ! ! ! Nii palju kui ma mäletan tegis sa seda siiani väga häst.

Ma sain ka mata eksami 5 Very Happy Very Happy Only one more to go !

Ja see uus osa võiks varsi tulla Very Happy Küll sul neid ideid tulema hakkab kui sa ükskord kirjutama hakkad Very Happy
Tagasi üles Go down
NamNami
Juubilar
NamNami


Female Postituste arv : 169
Age : 27
Asukoht : Tallinn

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime10/6/2012, 00:18

No vot - ja sellepärast ma ei tahagi kirjanikuks saada :) Ma tahan pigem toimetajaks saada. Saab lugeda hoopis teiste inimeste suurepäraseid lugusid Very Happy

Nojah, ma igatahes üritan (:
I'll keep you posted..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime10/6/2012, 01:34

Inspi peab ise arendama või nii... Mitte teistelt küsima. Kuigi ma ei eitagi, et nii võib mõtte tööle saada. Küll aga on paaaaaaaaaalju mõnusam, kui kõik on enda arendatud stuff. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime11/6/2012, 08:05

nojah , eks see nii ongi, et some people have what it takes and others.... have to invent other ways Very Happy

Igaljuhul jään ma uuut osa ootama!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: The Scribe (Inglise keeles)   The Scribe (Inglise keeles) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
The Scribe (Inglise keeles)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Monica. Inglise keeles!
» Jimmy's Mission (inglise keeles)
» City Animal(vabandust, inglise keeles^^)
» Teises keeles...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Huumor-
Hüppa: