MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+16
Tricia
Marmelaad
Karro
black
Lammas
Tärru.
EITC.
Griffu.
Kärolyn
Droideka
AlwaysMe^^
Murtagh
Emma
padjanägu, [h]
spring
nasicc
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorTeade
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 01:04

Nooonii, keegi sai uue osaga hakkama.

Kas sa vabandad mind, kui ma ütlen, et ma olen ääretult unine ja ei jõua väga pikka postitust kirjutada? (Mis siis, et eelmise kirjandi kirjutasin ma ka öösel). Aga see pole üldse minu süü! See on "Sõrmuste isanda" süü! See on ühtlasi nii igav ja põnev film, selline, mida tahaks nagu vaadata, aga ma tean, et see teeb mind uniseks. Ja see kestab parajasti, nii et ...

Osa kohta. Mulle meeldib Sander. Mulle meeldib Maarja ka. Mulle meeldib Mikk ka. Ja ma saan temast aru. Natuke nagu. Selle laste endale nõudmise asjus. Isegi, kui tal pole aega nende eest hoolitseda. Siis ... mulle ei meeldinud, et Sandrit selles osas nii vähe oli. Mulle ei meeldinud, et see osa polnud Sandri vaatenurgast (sest arvestades, et ta käib raamatukogus Pottereid laenutamas ja tädile mahla tegemas ja muud sellist lahedat, siis ilmselgelt meeldib tema vaatenurk mulle hulga rohkem). Mis siis veel ... mulle ei meeldi see, kui Frodo on maailma kõige lollim inimene, vabandust, kääbik ja ei viska sõrmust tulle, kuigi ta teab suurepäraselt, et see on ainus tark asi, mida ta tegema peab. OHEI, ta pööras ümber! "The ring is mine," he said. Mulle tegelikult ka ei meeldi, kui ta selline idioot on. Ta on tegelikult pidevalt idioot. Ainult Sam on seal tark ja MITTE KEEGI ei kuula teda. Kas sa saad mu murest aru??

Oota, ma suutsin teemast kõrvale kalduda. Mul polnud seda kavatsust. Su jutt vist ajas mu veits üles. Niisiis ... ma arvan, et need kaks tsikki on täitsa lollid. Muumisid jõuab vaadata isegi siis, kui neid on viiskümmend korda nähtud! Muumid on teistmoodi klassika. Selline ... lapsepõlveklassika, mida on alati tore vaadata, kui see juhuslikult kuskilt tuleb. Onju? Mida veel ... aa, ma lausa ootan seda, et Sander sinna tuleb, siis nad vestlevad või midagi (kindlasti Potterist. Või Videvikust. Või vampiiridest) ja siis need tsikid llihtsalt istuvad ja jõllitavad.

Kas sa tead, kui rõve see on, et Frodol lõigali praegu sõrm maha? Mis toimub maailmas? Oota, kuule, mulle tundus et nad said sõrmuse hävitatud. No oli ka juba aeg!

Kuule, ma ei ole päris kindel, kas ma üldse midagi sinu jutust siin rääkisin.

Uut tahan. SANDRIGA.

PS. KÕIK LÄKSID ÄKKI KURVAKS! Ja kõik nutavad ja karjuvad Frodo nime. MIS JUHTUS? Ma ei näinud! Sa hajutad täiega mu tähelepanu! (Mitte, et ma seda filmi juba korra näinud ei ole. AGA IKKAGI!)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 11:13

Hanna, muumid on nõmedad -.- Lihtsalt mainin. Very Happy
Jaa.. Kamoon, sa võid olla ju Sõrmuste Isandat näinud, aga mäletad, kui me Võrus vaatasime? Ja sa ei teadnud MITTE MIDAGI?? Very Happy:D Nii et, ausalt, sinu puhul vist vaatamisest ei aita, sest sul puudub peas see nupp, mis ARU ka saaks ja meelde jätaks. *naerab*
Ja tõesti, äärmiselt ebaviisakas sinust niimoodi teemast mööda kalduda.. Yayayayas. Very Happy

HAHA, ma lähen täna kinno lelulugu vaatama! JAIIIII!

Enivei. Hea osa. Very Happy Või noh, jah. *naerab* Tore, et Sander tuleb Maarja juurde. Aga ma täiega naersin nende tüdrukute nimede peale. Laura ja Liisa. XD Jeah, mul on ühe jutu tegelane Laura Liisa ja üleüldse on need kaks nime viimasel ajal igal pool koos. *naerab* Aga nojah, mis teha..
Anyways. Hea. Very Happy:D Haha, ütlesin juba. Aga.. Japs. Järgmist osa (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 11:57

Anni, tead, minu arvates ei ole tark kuulutada, et sa lähed "Lelulugu" vaatama ja siis veel selle üle rõõmustada.. Inimesed hakkavad arvama, et sa oled oma vanusele ühe ette pannud.
JA MUUMID POLE NÕMEDAD!
Ja kolmandast osast sain ma aru! Enamjaolt. Alguses olin ma küll väga segaduses, et MIS TOIMPS, aga siis ma sain ikkagi aru! Kokkuvõttes, vahet ei ole, kas ma aru sain või mitte, Aragorni ja Arweni suuuuudlus oli ikkagi kõigi kolme filmi TIPPHETK! (Jah, ma olen täiesti paadunud romantik ja armastusfilmide austaja ja muud sellist jama, ilmselgelt).
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 12:45

See "ta tahab" vms meenutab "Siin me oleme" filmi... : P
Aga muidu, me likes it. : P
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 13:25

Lammas. - Kust sina tead, mida mina mõtlen? Very Happy Oled sa mu peas olnud? Mkm. Very Happy Do not think so. Very Happy Ja noh... kui ta ongi, siis, näiteks... magamine! (I) Magamine on iga inimese südamesoov. Peab olema. magamist PEAB armastama. Very Happy Hommikul tuli isa mingi veerand kümme mind torkima, et võta rohtu. Ma mingi tükk aega vahin teda täiega lollilt, mitte miski kohale ei jõua. Et miks ma hiljem ei või võtta. Ja siis Ellika ütles, et ma ei tule ju kaasa. Very Happy Ja siis isa jättis mu rahule ja ma magasin edasi ja siis tuli Kristi meile ja kui ma sellest läbi une aru sain, siis ma lihtsalt pöörasin oma näo ära ja ei jõudnud talle teregi öelda. Very Happy Loodan, et ta ei solvunud. Aga teda teades ma pean järgmine kord lihtsalt totakalt naeratama ja ta itsitab ja me oleme jälle sõbrad. Very Happy (Kristi on mu õe klassiõde.) (See oli pigem teistele kui sulle. Very Happy )

Ja osa saab vist jah täna õhtul. Ma ei usu, et sa lased mul päeval kirjutada, v mis? Very Happy


EITC.
- Jah... Sõrmuste isand on... ma ei tea mis. Ma olen hästi väiksena näinud. Mäletan veel ka, kuidas ma vaatasin... Kui kolmas osa välja tuli, siis Kait veel laenas mulle selle... Ja siis me isaga vaatasime. Ega ma midagi aru ei saanud.

Kusjuures. Esimene sõrmuste isand tuli vist välja samal ajal esimese Potteriga. Very Happy Ja ma käisin seda vaatamas. Very Happy (Potterit.) Ja siis mu isa arvas, et ma käisin vaatamas isandat ja siis viis mu jälle Potteri esimest osa vaatama.

Ja sealt algas armastus... Very Happy

Üldiselt - Sõrmuste isanda kohta ei tea ma mitte midagi peale selle, et see on pikk ja peaosas on Elijah Wood ja Liv Tyler mängib seda Arewini või asja ja et tema kõrvade külgepanek võttis aega 3 h. Very Happy

Ja Sander... tuleb. Very Happy Aga see oli selline vaheosa. Ma lihtsalt ei saa, kui kogu aeg need peategelased ninapidi koos on. Very Happy Kellegi teise juttu lugedes ma aint seda tahangi, aga endal hakkab imelik. Sest noh, Maarja pole Sandri ja vice versa maailm ju. Very Happy Neil on muud elud ka. Very Happy Ma siis üritan seda näidata. Very Happy

Ja järgmine osa tuleb Sandri vaatenurgast. Lihtsalt sellel lihtsal põhjusel, et mul word'is asi selgeks jääks. Very Happy Nad on siiamaani olnud kordamööda ja siis kui ma teeksin ühe vaatevinklist kaks korda, tuleks (näiteks selle osa puhul) rohkem kui üks *** ja see on... nõme. Ma tahan, et osad oleks eraldatud. xD Kui sa aru said. Very Happy ma endiselt vääääääga sleepy. Very Happy


Tärru. - Muumid on... *kratsib kukalt* Ma võin lõputult vaadata teaud osasid. Very Happy Mõni on igavam. Näiteks see, kus Muumipapa... ahmaimäleta. Igastahes minu muumikassetil esimene lugu on igav. Seda ma ei viitsind kunagi vaadata. Very Happy Teine oli suurte mullidega... see tüütas pärast miljonendat korda ära, aga kolmas oli see, kus puu sees oli vaim ja siis ta tahtis muumisid vangistada v midagi. See oli õudne, aga mulle meeldis. Very Happy

Väiksena, kui ma vanaema juures olin ja vanaema-vanaisa tööl olid, siis muumid aitasid päeva üle elada. Very Happy

Uut osa saab. Millalgi. Wink

Ning Laura ja Liisa... edu neile. Very Happy


Murtagh
- Pole näinud seda filmi. Very Happy Aga on plaanis. Koos "Mehed ei nutaga". Wink
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 13:40

OOOOOO, mulle meeldib ka see puuvaimu lugu! Nuuskmõmmik oli NII nutikas selles osas! Ja siis mulle meeldis veel see fööniksi oma ka ja selle suure kuldkala osa ja ... need osad meeldivad mulle ka, kus Muumipapa oma memuaaridest räägib ... (Tuleb tunnistada, et inimesed võivad tasapisi arvama hakata, et ka mina olen oma vanuse ette ühe kirjutanud).
Aga mina ei käinudki Potterite esimesi osi kinos vaatamas. Ma arvan. Vähemalt. Ma olin veel väike ja loll siis. Ma arvan, et neid nägin ma esimest korda telekast, kui see loogiline on. Ma ei ole kindel. Kolmandat ilmselt käisin juba kinos ka vaatamas.
Ma nüüd lõpetan rääkimise. SINA KIRJUTA.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 14:04

Te olete nii veidrad ikka. Very Happy


Osa kohta.. Laura ja Liisa on nunnud ja ma tahan ka lapsi hoida. Kurat. Peab ikka õele selgeks tegema, et oleks nagu aeg juba. Very Happy Very Happy

Mu pea on nüüd muumisid ja sõrmuseid täis ja ma ei suuda siia midagi loogilist kirjutada.

Uut tahan. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 16:33

Eeee! *tantsib* Ma kuulutan selle officially paremaks kui kõik su ülejäänud jutud kokku. xD
Laura-Liisa on ä-g-e-d-a-d. Mulle meeldivad tohutult kaksikud juttudes, ma ei tea miks, aga meeldivad. See, et Sander neid hoida aitab, on nagu SUPER NUNNU.
Ma ei oska mõistlikke asju kirjutada.

EITC. kirjutas:
PS. KÕIK LÄKSID ÄKKI KURVAKS! Ja kõik nutavad ja karjuvad Frodo nime. MIS JUHTUS? Ma ei näinud! Sa hajutad täiega mu tähelepanu! (Mitte, et ma seda filmi juba korra näinud ei ole. AGA IKKAGI!)
Sõrmus oli tegelikult aatompomm ja kui see laavasse kukkus siis lendas mägi õhku. Vot. Very Happy

Mina vaatan ka Sõrmuste Isandat. Alati. Eranditult. St ma istun iga päev teleka ees ja vaatan TV1000 Premium kanalit.

Muumid on võimsad! Ma võin neid lõputult vaadata ja lugeda (väiksena ostsin nende koomikseid kokku). Nad on nii lahedad! *lagistab naerda*

P.S.: Ema ütles et mul on päikesepiste. Ma ei usu teda.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 18:06

Aatompomm? Oo, vägev. Ma ei teadnudki, et seal maailmas aatompommid olemas olid. Very Happy
Mina ka ei usu teda! Minule tundud sa täitsa normaalne. :)
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 20:46

Muumikoomiksid were like the best:D ja üldse muumid:D mul on vhsi peal ja osa kus muumiorgu dzungel kasvab võin ma milljon korda vist järjest vaadata:D

Ma tean kudas sa mõtled kuna sa sageli edastad oma mõtteid ka verbaalselt:D
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime1/8/2010, 21:53

OHJAA! DZUNGLIOSA OLI MEGAÄGE!

I solemnly swear I'm not gonna say another word about Moomins in this topic anymore.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime2/8/2010, 23:07

Muumid on ägedad. Punkt. Very Happy Mulle meeldis kuumaveeallikatega osa. Ja memuaarid on muidugi The Best. Very Happy

Mina... avaldan oma mõtteid väga harva verbaalselt. Ma arvan. Okei, seda ma ütlesin tglt ainult vaidlemise pärast. Very Happy

Eile hakkasin uut osa kirjutama... sõin kõik oma viimased Raffaellod ära. Ja siis avastasin, et see ikka ei lähe, mis ma kirjutan... ja Raffellod olid otsas. Sad Nii et selle osa kirjutasin ma banaani toel. Very Happy

Loodan, et meeldib. :)

Btw, Laura ja Liisa pole kaksikud. Very Happy

See päev nende elus saab pikk olema. Vbl (kui mõte ei muutu) tuleb veel kolmas osa ka sellest päevast... Very Happy Kui nii aeglaselt edasi, siis võib see tõesti everlastinguks muutuda. Very Happy Aga üle mingi... 30ne osa ma ei ennusta. Very Happy Ja tglt on sellistest asjadest vara rääkida. Very Happy


8. Osa

SANDER:

„Jutusta muinasjuttu!”
nõuab Laura minu juurde joostes ja oma pisikesi käsi mulle põlvedele pannes. Tüdruku pale leemendab higist, kuid ikka on temas särtsu, et väsimusele vastu panna.

Vaatan kella. Veerand viis. Ma olen selle põrgukuuli tuuslamist juba kaks tundi jälginud ja kui Maarja juttu uskuda, siis oli Laura ametis juba pikka aega enne minu tulemist.

Tegelikult pole Maarja jutust midagi... Tema välimus, kui ta uksele vastu tuli, rääkis enese eest: pid¾aamapüksid ja topp päise päeva ajal, sassis juuksed, silmis puuriaetud looma pilk...

„Või muinasjuttu...” pomisen. Vaatan abiotsivalt Maarjale otsa. Tüdruk vaid muigab oma tugitoolist, kuhu ta paarkümmend minutit tagasi maandus.

„Teil mõnda raamatut pole?” küsin Laurat sülle venitades.

Ta on nii tillukene. Väikesed jalad, käed, sõrmed... Ma ei saa üle sellest kui habras ta on. Kui haprad inimesed on, kui kaitseta... Eriti kui nad ohtu ei oota.

Lasen tüdrukul endale vertikaalselt sülle vajuda ning kõdistan teda kõhu pealt. Laura itsitab ja vingerdab, kuid kui naer nutuks kiskuma hakkab, lasen ma ta oma sülest maha.

Vaatan Maarja poole. Neiu lihtsalt vaatab meid vaikides, käsi väsinud pead toetamas. Ma mõtlen, kui noor ta võib olla... 17? 18? Tema kohta on veel nii palju asju, mida õppida.

„Muinasjuturaamat... Muinasjuturaamatut? Kas teil on?” üritan oma palvet meelde tuletada.

„Meil... eh. Ei ole tegelikult,”
ütleb ta aeglaselt. „Pead improviseerima,” lisab ta riukalikult naeratades. Pööritan silmi, et olukorra absurdsust väljendada. Ma ei oska lugusid välja mõelda. Ja ma ei tea teisi muinasjutte, vähemalt mitte piisavalt hästi, et neid edasi anda.

„Mina tahan ka muinasjuttu!” teatab Liisa äkitselt.

Vaatan teda tõstetud kulmudega. „Ah või nii.”

Kuradi väikesed põrgulised noh.

„Minge istuge ilusti onu Sandri kõrvale. Küll ta teile midagi huvitavat räägib,”
soovitab Maarja end tugitoolist püsti ajades. „Mina lähen vaatan, et me midagi hamba alla saaksime. Sul pole ju võileibade vastu midagi?” küsib ta minu poole pöördudes.

„Minul?” küsin käega tarbetult enda peale näidates. Kehitan õlgu. „Võileivad võileibade vastu.”

Maarja vaatab mind hetke mõistmatult, kuid siis jõuab ka temale kohale ning tüdruku suunurk tuksatab.

„Ma siis olen varsti tagasi.”

Ja ma vaatan abitult, kuidas ta kööki läheb. Ma ei oska lastega käituda. Mul on vaja lapsehoidjat selleks. Et ma midagi valesti ei teeks või ei ütleks.

„Mis see on, onu Sander?” küsib Liisa mu paremat kätt silmitsedes ning seejärel näppudega ettevaatlikult üle kotka libistades. Silmitsen tüdrukut ja oma kätt.

„See on tätoveering,” ohkan.

„Miks sa endale selle täto-asja teha lasid?” Tüdruk veeretab sõna täto oma keele peal ettevaatlikult, tahtes ilmselt meeleheitlikult sellist keerulist sõna osata. Muigan.

„Et eriline olla,”
tunnistan.

Liisa kortsutab kulmu. „Kas iga inimene polegi siis eriline?”

Muutun tõsiseks.

Muidugi on iga inimene eriline, väike tüdruk. Muidugi on. Aga vahel sellest lihtsalt ei piisa...

„Kuidas selle muinasjutuga siis jääb?”
uurin uuesti naeratust näole vedades ning tüdrukuid ükshaaval enda kõrvale diivanile tõstes.

„Kas sa tahad muinasjuttu, Laura?” küsib Liisa oma õelt. Väikene noogutab ja sätib end patjade vahele mugavamalt istuma.

„Oeh...”
Hõõrun meelekohti ja vaatan inspiratsiooni otsides Maarja elutoas ringi. Nende korter on suhteliselt askeetlik, nii et nipsasjakesi siin eriti ei ole. Lihtsalt kõik hädavajalik.

Ja see ei aita üldse kaasa.

„Noh... Elasid kord kaks õde, kelle nimed olid... Mustikas ja Vaarikas,” alustan kõhklevalt oma lugu.

Laura hakkab naerma. „Mis nimed need Mustikas ja Vaarikas veel on?” küsib ta itsitamishoogude vahepeal.

Kratsin kukalt. Mis nimed nad siis on? Ma panin peategelastele need nimed lihtsalt sellepärast, et lastele võib selline totrus meeldida.

„Kas sa tahad õdedele mingisugust muud nime?”
küsin lahkelt. Laura raputab pead ja ma otsustan jätkata.

„Ühel hommikul läksid nad oma maja taha metsa... jalutama. Neil olid kaasas korvikesed ja... käärid,”
ütlen viimasel hetkel, kui leian, et nuga võib liig olla. „Nad läksid seenele. Oli sügis.”

Ootan vahelesegamist, kuid seda ei tule.

Kurat.

Ma ei oska ju.

Üritan meeleheitlikult mõne hea ideega lagedale tulla, kuid pea on tühi. Ma pole oma elus just palju tähelepanu loovale mõtlemisele laristanud. Parematki teha. Aga nagu näha, tuleb kõik millalgi marjaks ära.

„Ja taevas olid sinised pilved. Ja päike paistis... Ja... ja tüdrukud olid õnnelikud.”

„Miks nad õnnelikud olid?”


Ajan pea kuklasse ja sulgen silmad, paludes abi sellelt, kes kuulab.

„Õed olid õnnelikud, sest nad olid koos ja päike paistis ja nad said seeni korjata,” teatan uhkelt.

„Seened pähh,” arvab Laura.

Vaatan teda üllatunult. „Oled sa seeni saanud?”

Tüdruk raputab pead ja peidab oma näo oma tillukestesse kätesse. Naeratan.

„Onu Sander, ära solvu, aga sul ei tule jutustamine hästi välja. Ma tahan Jääaega. Pane Jääaeg,” käsib Liisa. Ajan end kergendust tundes diivani äärele, kuid peatun siis. Kas ma ei peaks tüdrukust viisakat sõna välja tirima? Kuid siis leian, et see pole minu töö. On võimalik, et ma ei pea enam kunagi nendele kahele väikesele põrgulisele orjama.

Liisa hüppab samuti diivanilt maha ning sorib oma kotis. Seejärel tõmbab ta sealt DVD välja ning annab selle minu kätte.

Teen karbi lahti ja jõllitan sees olevat plaati.

Tõde on, et mul pole õrna aimugi, mis ma sellega tegema peaks. Või noh... õrna aimu on ikka. Aga ma pole kunagi teinud selle plaadiga seda, mida sellega tegema peaks.

Tädil on küll DVD-mängija olemas, kuid ma pole leidnud veel mahti, et sellega lähemat tutvust sobitada.

Aga siin tulevad mängu mehelikud instinktid.

Plaat käib kuhugi sisse, mängija sisse. Mul on plaat ja mul on mängija. Pole ju raske, mis?

Teen plaadisahtli lahti ja vahetan Muumioru DVD Jääaja oma vastu. See ülesanne lõpetatud, tunnen end juba päris hästi. See pole ju midagi keerulist. VHS-kasseti asemel on lihtsalt DVD.

Lähen laua juurde ja vaatan seal reasseisvaid 3e pulti. Üks on digiboksi oma, teine... telekas ja kolmas DVD-mängija pult. Võtan viimase kätte ning otsin sellelt üles kolmnurga. Vajutan sellele, aga midagi ei juhtu.

Vahin lolli näoga telekat ja vajutan uuesti.

Ei midagi.

Liisa ohkab nagu ma oleksin viimane ahv maamuna peal. „Sa pead kõigepealt selle teise puldi kätte võtma,” teatab ta telekapulti võttes ja seda mulle nina alla susates.

„Ahsoo,” ütlen sunnitult naerdes. Tõde on, et ma tunnen end päris lollisti. Siin maailmas läheb vaja ka midagi peale musklite. Tunnen, kuidas mu hea tuju alla vajub.

„Ja näed. Siin vajutad sa seda nuppu.”
Tüdruk vajutab ülemises paremas nurgas olevat nuppu. „Kaks korda.” Ta vajutab teist korda veel. „Ja näed, nüüd on pilt ees!”

Vaatan telekaekraani ning noogutan.

Menüü.

Seepärast ta mängima ei hakanudki. Kuigi, noh, pilt oleks ka tore olnud...

Liigun nooltega ja panen asja mängima.

Vajun tänulikult tagasi diivanile. See katsumus on ületatud. Terve mu väärikus ei ole veel küll alles, kuid see, mis on, peab hetkel kõlbama.

Tüdrukud tirivad endale diivani pealt padjad ja istuvad nende peale maha. Mõtlen, kas ma neid ehk keelama ei peaks, kuid see on rohkem nende kodu.

Mõne minuti pärast mu mõtted hajuvad ja kogu tähelepanu kisub endale telekaekraan. Vaatan, kuidas oravake oma tammetõru taga ajab ning naeran tüdrukutega sünkroonis.

Ma oleks nagu tagasi oma lapsepõlves. Ainult et siis olid teised multikad.

Järsku kõlab köögis üks karjatus ning sellele järgneb vali: „KURAT VÕTKU!”

Oleme tüdrukutega hetkega püsti ning tormame köögi poole, et näha, mis juhtus. Tahaksin sinna kiiremini jõuda, kuid lapsed on täpselt minu ees ja ainus viis neist mööduda on neist lihtsalt üle joosta.

„Mis juhtus?”
küsib Liisa hingetult.

Maarja vaatab meid kolme suurte silmadega ning hakkab siis naerma. Näen, et ta hoiab oma ühest käest kinni. Tema selja taga pliidil on pann, millel säriseb õli.

„Lihtsalt kõrvetasin oma käe kuuma panni vastas ära,” ütleb tüdruk hooletult käega lehvitades. Siis ta teeb aga koledat nägu ja pigistab oma vasakut kätt.

Astun lastest ettevaatlikult mööda ning võtan tüdruku käe, vaadates sellel ilutsevat punast laiku. See pole eriti suur, nii et peale mõningase valu ei tohiks sellega midagi sündida.
Hingan kergendunult välja.

„Pane see lihtsalt külma voolava vee alla,” soovitan.

Tüdruk noogutab, kuid kumbki meist ei liigu. Avastan, et hoian endiselt neiu kätt ja lasen sellest aeglaselt lahti. Maarja seisab veel natukene aega niisama, kuid siis tundub, et temasse tuleb elu tagasi ja ta paneb oma käe voolava vee alla.

„Hoia seda seal nii kaua kui enam valus ei ole,” õpetan. Võib-olla teab ta seda isegi, kui noh, nii igaks juhuks...

Astun pliidi juurde ja irvitan. „Ma arvasin, et menüüs on vaid võileivad.”

Maarja võpatab. „Ah, ei... Meie sööme võileiba munaga,” teatab ta lõbusalt. Kiire pilk Liisa ja Laura segaduses nägudele näitab, et taoline asi pole just kõige igapäevasem.

„Kas Maarjal valus?” küsib Laura kurvalt.

Jätan Maarja tüdrukuid kantseldama ja vaatan siis köögis ringi. Kraanikausi kõrval on veel pannile löömata munad ning ma võtan ühe eksperimenteerivalt kätte.

„Sa ei pea...” alustab neiu protesti, kuid ma hoian oma kätt üleval.

„Ma tahan.”

Kui me oma munavõisaiadega (kui nüüd väga korrektne olla) peaaegu ühel pool oleme, kostub uksekell ning Maarja tõuseb, et vaadata, kes ukse taga on.

Lapsed tõusevad samuti püsti ning jooksevad oma tädile järgi, küsides, kas tegu on nende issiga.

Jään laua taha lollilt istuma ning mõtlen, kas mitte teiste juurde esikusse minna, kui peagi muutuvad hääled kõvemaks ning pikka kasvu blond mees, kahekümnendate lõpus, kolmekümnendate alguses, astub kööki.

„Ma kuulsin, et aitasid täna Liisat ja Laurat hoida,” ütleb ta sõbralikult naeratades. Neelan suutäie alla ning panen võileiva lauale. Siis ma noogutan.

„Mikk,” ulatab mees oma käe.

Kõhklen, kuid võtan selle vastu. „Sander.”

Maarja on oma venna kõrvale ilmunud ning ma üritan nägudes mingisugust sarnasust leida, kuid kõik, mis ma näen, on heledad juuksed ja suured hallid silmad.

Mikk sobrab oma kotis ning tuleb lagedale suure valge karbiga. Raffaello. Mu suu hakkab vett jooksma, kuigi kõht suhteliselt täis on. Viimati sain ma neid... Vähemalt 8 aastat tagasi.

„Kuna mul on tunne, et Sander siin on sama suure töö ära teinud, oled sa sunnitud jagama,” ütleb Mikk karpi mulle ulatades. Vaatan meest küsivalt.

„Muidu sa ei saaks ühtegi,” teeb mees mulle silma.

Noogutan ja panen karbi ettevaatlikult lauale. Imelik on hoida käes midagi, mis Maarjale kuulub.

„Too endale tool ja istu lauda. Sander tegi terve kanala munad ära,” ütleb Maarja minu kõrvale potsatades.
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime2/8/2010, 23:42

Tead, see DVD-mängija asi... Sander ei ole kaugeltki ainus. Esimesel korral, kui ma (samuti) Jääaega vaadata tahtsin, siis pidi ka Matu mulle appi tulema. Very Happy
Aga ma ei tundnud end eriti halvasti, sest olen hullematki talunud. Very Happy
Näiteks seda, kui naabrite väike sugulane tuli ühel pärastlõunal meie juurde kui Matu parajasti arvutis mängis ja küsis minu käest vene keeles, kus Matu on ja kas ta õue tahab tulla. Matu kuulis ja ütles, et ma ütleksin, et ta mängib. Siis aga ütles see poiss lause, kus oli sees sõna костьёр (vist kirjutatakse nii Very Happy) ja siis ma jäin mõtlema, et mida see nüüd tähendab. Ja enne, kui ma jõudsin midagi ebamääraselt vastata, hüüdis Matu mulle: "Aaa, костьёр on lõke." Ja siis ütles sellele naabripoisile, et ta kohe tuleb. Ka vene keeles.
Mina, kes ma olen kaks aastat vene keelt õppinud, sain tublisti omatud oma peagi esimesse klassi mineva väikese venna poolt. Oeh. Very Happy

Aga Sander meeldib mulle ikka veel. Elasid kord Vaarikas ja Mustikas... :thumbsup: Very Happy
Ma küll pidasin veidikene veidraks seda, et Maarja julges Sandri ees pid¾aamapükstes olla, aga eks ta ole palju vapram, kui mina. Ja ehk ka natuke laisem. Very Happy

Ja siis... midagi tahtsin veel öelda.
Hmm. Huvitav, mida...

Aa. Meelde tuli.
Kas mina olen ainus imelik, kes Muumisid ei vaata ega ilmselt väiksena ka ei vaadanud? Sest hetkel ma küll ei mäleta, et ma Muumisid vaadanud oleks. Muumide koomikseid lugesin küll. Mu lemmikkoomiks oli see, kus mingine tüüp ehitas neile karusselli ja siis igalühel oli temale vastav iste. Väikesel Myl oli soojaõhupall, kui ma nüüd õigesti mäletan. Ja kellegil oli paat ning sellel rohelise kübaraga vennikesel oli känd. Ja tüdruk-muumil oli padi. :)

Oeh. Aga väga hea, väga hea! Sander ja Maarja hakkavad lähedamaks muutuma ning see on tore! Very Happy

UUT! :)
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime2/8/2010, 23:44

Hea oli.
Vabada, et ma praegu paremat kommentaari ei kirjuta, aga ma tahtsin lihtsalt märku anda, et lugesin
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime2/8/2010, 23:51

spring. - Matu oskab vene keelt?? Very Happy Issand jumal. Ma arvan, et ta omaks minu ka ära. Very Happy Me misses him. Very Happy
Kusjuures, pid¾aamapüksid (kui nad pole vanad kulunud närakad) on minu meelest jumala kenad asjad. Very Happy Nii et way to go, Maarja! Very Happy
Koomiksid lugesin ma ka väiksena kohutavalt. Very Happy Vahel tuleb mingi hullusehood peale, ostan endale Tommy ja Jerry koomiksi. Very Happy

Lammas. - Ma hindan seda. :)
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime2/8/2010, 23:56

Ei, ma ei usu, et ta väga palju oskab. Aga natukene ikka oskab. Kiire ja tubli õppija lihtsalt, i think. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 01:12

Isegi mina ei oskaks vene keeles öelda, et ma kohe tulen. Very Happy ma tean, kuidas 'ma' on sellest lausest. Very Happy 'kohe' ja 'tulen' on must maa. Very Happy

Aii Nurges tapaks mu ära, kui ta seda loeks...


Mulle meeldivad muinasjutud. Need on väga teemas viimasel ajal. Very Happy Very Happy Very Happy

Jaaa.... Pid¾aamapükste kohta ei oska öelda. Ma magan suure särgiga. Very Happy

Peaks magama minema. Ei viitsi.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 01:37

Ja budu... eee... xD guljaju do tebe. xD (Ma tglt ei tea isegi, mis kääne see tebe on. Jah... Nurgesele see ei meeldiks. (A) Very Happy Hoiame saladust, palun. Very Happy )

Mine magama. Ma kaon ka kohekohe. Very Happy Mina magan, milles juhtub. Very Happy Öösärgid-pid¾aamad pmst olemas, aga alati kuskil, kust ma neid koukida ei viitsi. Very Happy

Ja Ingrid - mina ei osanud Matu vanuses sedagi. Samas minu isa juba rääkis vabalt vene keelt... Very Happy Ohjah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 13:00

Mina olen vene keeles suur ja ümmargune null. Tegelikult, mitte päris, mõned asjad suudan isegi ära öelda, aga üldiselt... ma tegin ühte KT'd kaks korda, kõikide käänete peale, sain mõlemad korrad kahed ja siis õps arvas, et mul pole mõtet seda teha, kooli lõpp nkn. Very Happy

Ma kohe tulen... Minu meelest see küll selline pole, nagu nasicc kirjutas...
*uurib järgi*
Google tõlkija annab midagi sellist - Я скоро приду.
Aga noh, mdea.

Jutt nüüd. Muumid. Muumisid ma olen paar korda vaadanud, enamasti lugenud. Jääaeg kolme tahaks näha.
Muinasjutt oli lahe. : P
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 13:19

Ega ma õigsusele ei patendeerinudki. Very Happy Aga ma usun, et mu tekstist saab iva ilusti kätte. Very Happy Hätta ei jää. Very Happy Kuigi minu kasutatuimaks fraasiks on siiski ja nje/ploha panimaju/gavarju parusski. Very Happy

Eriti feil oli ühel seminaril... eestlaste ja venelaste kooseksistents Eestis. Very Happy Siis seal ühes paneelis jagati gruppidesse. Eestlasi mingi 7, venelasi 50. Very Happy Ja siis igas grupis oli vähemalt üks nö näidiseestlane. *siiamaani naerab seda sõnavalikut* Very Happy Ja siis me pidime ühe probleemi lahendama. Ja siis minu grupis olid kolm venelast ja üks eestlane. See eestlane sai vene keelest aru ja siis need venelased (kellest suurem osa üldse ei huvitunudki eesti keele oskamisest) hakkasid oma emakeeles patrama.

Issssand jumal. xD

Kui küsiti, kas tõlki on vaja, raputasin pead - mark oleks aint mulle. Ja siis nad rääkisid-rääkisid-rääkisid. Very Happy Ja siis ma vahepeal mõtlesin öelda, et ma ei saanud aru, mis toimus. Ja siis tükk aega vaatasid mind imelikult. Ja siis see eestlane tegi kokkuvõtte - nad olid ühte ja sama asja lihtsalt 10 korda üle rääkinud ja esimesed 9 korda olin arusaamist teeselnud.

Ja nad olid hullemad kui Edvin. Very Happy (Klassivend, kes suht hästi vene keelt räägib. Õps käsib tal alati halvasti hääldada, et me aru saaksime. Very Happy ) Ja siis üks vanem naine puudutas mu kätt ja näitas teise grupi poole ja pomises midagi. Ma läksin täiesti paanikasse. No mitte midagi ei saanud aru. Siis ta umbes 10 korda kordas end ja ma sain aru, et ta ütles bol¹oe v midagi. Very Happy No seda sõna ma ikka tean... Very Happy

Igal juhul... jah. Very Happy

Mast. Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 14:02

Eesti keelest vene keelde tõlkimine on suht tühi maa. Vastupidi saan kuidagi aru, aga kirjapilti nõuan. Mul nö oma hääldus. Very Happy Rääkida mulle absull ei meeldi, sellepärast on ka minu kasutatuimaks fraasiks jane pani maju (pa russki).

Väiksena (nii kümnesena äkki) helistasid mulle pidevalt mingi papsi sõbra venelastest sõbrad (ärge küsige). Ja neile sai alati öeldud "Tiha muha" või "utsit estonski jasõk" või "blät, sibul. Nu ¹to tõ hot¹es? (ja siis seletab pikalt laialt-ma ei saa muffigi aru ja siis saadan kuhugi, näiteks nii "Idi nahhui". Siiamaani naerdakse mu üle. xD Viimasel ajal hakkasid sõnumid tulema. Eesti tähtedega. Neid aitas paps tõlkida. Paar tükki olid eriti head - ma olevat kellegi naise üle löönud ja keegi oli mulle võlgu, tahtis pangakonto numbrit. (:

Aga jutu juurde.
Iap, paar kohta on, kus turtsatada saab. See on hea.
Algul vaatan, et isssandkuipikkosa. See on halb.
Siis loen läbi ja tõden, et lühikeseks jäi. See on hea.
Ma ei oska tegelt midagi tarka öelda. See on hea.

Pmst, ootan kannatlikult (see on naerukoht) uut osa. (:
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 15:28

Edvin sai alati Kriisa juures kõik asjad valmis ja õps lasi ära ja siis ta andis meile oma tv või vihiku ja kogu klass tegi maha pmst. Very Happy


Ja ma saan veits aru, kui minuga vene keeles räägitakse. Aeglaselt ja selgelt. Very Happy Aga ise ma vastu ei oska rääkida. Very Happy

Ja ma läksin alles pool kolm magama jälle. Very Happy Lugesin Nirtit.

Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Külaline
Külaline




Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 18:44

*sipleb naerukrampides*
Oiissandjumal(maeiusutegelikultmingitjumalatarvestagesellega)Sille!
Sa ikka suudad...

Ma ei oska midagi mõistlikku kirjutada siia, eriti kui ma nii kõvasti naeran nagu praegu.
Mustikas & Vaarikas (Y) Tahaks mustikaid. Kolm Kuldkiharat ja karu (st vanaisa, minu ema ja kaks tädi) käisid eelmisel aastal Ruupa rabas mustikal. Tonnide kaupa mustikaid sai. Njämma! Tahan veel. Üks tädi teeb praegu muffienid (l) ja ema teeb pannkooke. Oo, mustika-vaarikamoos oleks pannkookide peal nii hea... ^^

Tahan ka Raffaellosid! Very Happy
Ja uut osa tahan ka, ja kohe. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 19:55

Sille. Tead. Vaata, tavaliselt ma loen sinu juttu ja siis tuleb mul iga lause peale mingi mõte ja siis sellest mõttest tuleb jutt ja niimoodi ma kirjutangi sul siia 50000 tähemärki alati, onju. Aga mul ei tulnud täna üldse mingeid mõtteid! Ma kardan, et see on sellepärast, et ma olen nii väsinud (kuigi ma arvan, et see on ülemagamisest) ja et mul on kõht nii-nii täis, sest mu õde tegi süüa ja ta oskab seda megahästi.

Nii et minu pika vabandamise järgi - MULLE IKKA VEEL MEELDIB SANDER! (Ära ütle nüüd, et sa üllatusid). Ja mulle meeldis see hetk, kui Sander Maarja käest kinni hoidis ja siis nad ei osanud kumbki midagi teha. Sest - ma tean küll - et nad mõlemad üllatusid, kui õige ja tore see tundus ja kuidas nad tahaksid elu lõpuni üksteisest ... mm, kinni hoida. Ütleme.

Palun ikkagi tee see everlastinguks ja üle 30 osa. Sest kuigi mina ei ole mingi rääkija, arvestades, et ka mina olen väga loll ja lühikeste juttude tegija, siis sa lihtsalt pead mu sõna kuulama.

Ma tahan uut. Ma tahan, et Sander jääks sinna, ja siis nad räägiks ja t¹illiks ja puha seal Maarjaga ja saaksid üksteisega tegeleda, mitte lastega, ja siis kui Sander avastab, et ta peaks ära minema, on juba nii hilja, et ta jääb ööseks ja siis ...

Tead, ma mõtlesin, et arvestades, kui rumal Sander asjade suhtes on, siis järelikult peab ta päris pikka aega kuskil tsivilisatsioonist eemal olnud olema. Ja siis ma mõtlesin, et kus ta oleks võinud olla. Esiteks näiteks hullumajas. Teiseks oli näiteks koomas kümme aastat. Siis võib-olla elas ta metsas, sest arvas, et on ikka sõda. Siis ... äkki oli tal mingid väärastunud vanemad, kes teda kuskil keldris kinni hoidsid ja siis aeg-ajalt vägistasid (ma lugesin ükskord lehest millestki sellisest, minu arust PÄRIS JUBE!). Mulle tuleb kindlasti mõni hea mõte veel varsti.

Tead, ma nagu alati ütlen, et mul pole ühtki ideed, mida öelda, aga ometi lõpetan ma alati suhteliselt normaalse postitusega. Ma ise ka üllatan iseennast.

UUT.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime3/8/2010, 20:13

EITC, sa oleksid hea RPG mängija, pikad postitused. xD
Aga su need mõtted, mis võisid Sanderiga toimunud olla, on päris lõbusad. *turtsatab*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)   Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ja nii siis ongi...? (30. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» See ongi nii..
» Ja see ongi nii

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: