MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 35  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 16:36

Meedialaagris, said mingi Mariliniga ka tuttavaks?
Kuulsin, et tema ja siis tema kutt, seal mingi kuum teema oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:12

Ta oli minu rühmast. Ken või keegi oli ta kutt, right? Very Happy

Nad olid lehes ja värki. Laagri kuumad paarid. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:18

Kenn oli jah Very Happy

Kena pilt neist ajalehes Very Happy

Tüüp tuleb koolis minu juurde, näost jumala õnnes. Räägib et "Vaata seda lehte. Otsi, ma olen seal kuskil." Ma mingi okei.. Hakkasin siis vaatama.
Muide esileht jumala kõva Very Happy
Igatahes keeran seal lehti ja siis vaatan nagu WTF?! "Mari, mis toimub?" Nüüd ta
Naughty Mari meil Very Happy Siis ta lihtsalt terve kooli päeva rääksi mulle sellest laagrist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:22

Huvitav, kas esikaanel olev poolpaljas kutt lööb mu maha, kui ma teile ütlen, kes ta on.. xD Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:50

Ma mingi täiega irnusin selle pildi peale Very Happy
Aga see geipaar oli ka suht jahm... muhe
Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:53

Hull teema oli sellega. Very Happy

Mõtle, mis näo ma siis tegin, kui ma hommikul sööma läksin ja poolpaljana ta sealt avastasin? Very Happy Kuradi hea äratus. Very Happy ja siis kui ma ta veel ära ka tundsin. Ohjaa.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:54

Oot... Sa kuskil nendel piltidel ka oled? Very Happy
Mul oleks nädala sees siukest äratust vaja Very Happy Vot siis oleksin ehk kooliski töökam Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:56

Nope. Jumalale tänu. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 17:57

Nähh.... Mari rääkis, et neid mingi hullult intervjueeriti seal Very Happy
Kõik, tahtsid teada, MIS TOIMUB? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 18:00

Point oligi selles, et see kutt mingi sai suht kõikide tsikkidega hästi läbi ja siis kõik mõtlesid, et nad tutvusidki laagris alles. Very Happy Sellest see kuum teema. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 18:01

Aaaa....
Ma loodan, et sa neid ilapanemas ei pidanud nägema Very Happy
Kui pidid, siis minu siirad vabandused Mari poolt Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 18:05

Strippama kutsusid mind. Very Happy

Ma läksin trepil nendest mööda ja siis nad seal kudrutasid ja siis ma ehmusin algul, sest pime oli ja ma ei näinud neid ja siis mul oli umbes, et noo, mis te teete siin ja siis see Ken või asi ütles, et strippame ja et ma võin ka liituda. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 18:06

Aa... Sina oledki see t¹ikk siis Very Happy
Mari rääkis sinust Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 18:18

Haha. Very Happy Ainult head, ma loodan. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime19/11/2010, 18:22

Ta ei saa mu jutust aru, kui ma üritan sind meelde tuletada Very Happy On ikka kana Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime14/4/2011, 23:39

lol, what? no bitching? ;D

ARGHH. Eksam ajaloos. o.o School is awesum.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime15/4/2011, 17:26

Nii mõnus, just koolis hakkab huvitavaks minema, pean mina oma kipsis jalaga kodus passima.. Nice -.-
Aga õnneks pole mul mingeid eksameid tulekul, seega ses suhtes veab, sest muidu oleks suht sitasti see värk -.-
Tagasi üles Go down
pipisike
Kojamees
pipisike


Female Postituste arv : 39
Age : 27
Asukoht : Võru

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime16/4/2011, 00:42

Ma vihkan kooli.
Kui te mu muusika, inglise keele, bioloogia, vene ja kehalise õpetaja välja vahetaksite siis võiks see võibolla OK olla. Ahjaa, eesti keele ja kirjanduse õpetaja on ka mingi puudega, sõimab meid keset tundi napakateks ja saadab varem tunnist ära, sest me paneme ta pea valutama. Õpetab ka nii kobapeale. Eile ütles :"Näiteks laseb püssi jalga endale." Hallo. Püssi jalga. Kõik inimesed vabal ajal lasevad endale püsse jalga -.-
Ma tundsin tema parandamisest sulaselget mõnu.
Vene keele õpetaja pole küll vist täie mõistuse juures inimene. Viis minutit enne tunni lõpu alustab uue teemaga. Teeb mingeid kahtlaseid liigutusi ka. Siis seletab pikalt vene keeles, naerab oma jutu üle ja küsib :"Saite aru?" Kõik ütlevad muidugi jaa, kuigi näod on küll sellised juhmakad. Very Happy Ta lemmiklause mulle on :"Rebeka, kui sina tahtma magada mine tunnist välja. See pole siin mingi nalitund." -.-
Tegelikult olen ma ise süüdi, et vene keelt õppida ei viitsi, aga ikkagi. -.-
Kehalise õpetaja, kes on ühtlasi minu klassjuhataja, käib mu fb's ja hiljem kutsub mind tunnist välja ja ütleb, et ma peaksin oma latti kõrgemale tõstma, sest mul oli oma poisiga musipilt üleval. Soovitas mul mitte igasuguste tolbajoobidega suhelda, sest ma pidavat ikka niivõrd vahva neiu olema. Mu klassiõdedele paneb küll klatsi minust -.-
Andke mulle suve ja kiiresti!
See postitus sai ka nii pikk -.-
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime16/4/2011, 12:24

ma ei tea, mulle küll meeldib mõnes mõttes koolis käia. mitte et mulle õppida meeldiks vms, aga kogu seltskond, kogu elu, kõik mis toimub, on just koolis. suvel ei näe ma enamusi neist inimestest, keda koolis, ja kuigi ma armastan suve üle kõige maailmas, on ikka väike kooliigatsus sees.

õpetajad pole ka mulle kunagi teab mis iidolid tundunud, aga kannatab ära Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime16/4/2011, 19:46

Mina küll naudin täiel rinnal koolis käimist. Igal hommikul ärkan rõõmsalt üles, et nüüd saab kooli minna. Very Happy
Meil on vahva seltskond, õpetajad on kõik hästi toredad, entusiastlikud, mis on ääretult tore. Mõned õpetajad võivad vahel isegi liiga hoogu sattuda, aga see on tegelikult hästi armas, kui sa näed, kuidas nad tegelikult oma õpilastest hoolivad ja kuidas nad annavad endast kõik, et õpilasi parimal võimalikul moel eluks ette valmistada. Ja muidugi on koolitoit ka maitsev. Very Happy
Mõnikord küll võivad kodutööd üle mõistuse tüütutena tunduda, aga tavaliselt mõtlen ma neist lihtsalt kui asjadest, mis peavad tehtud saama enne kui ma saan jalutama/joonistama/klaverit harjutama/magama minna. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime23/4/2011, 21:24

GAAAAH. No mida. Andke mulle tagasi mu vana keemia/füsa õps tagasi. Need 2 uut on mingid veidrikud. -,-
No tõesti. Poole aasta pealt saime kaks uut õpsi - keemias on mingi eit, kes peab vist enda ainet ainsaks, mida me õpime ja füsas saime sellise u. 20-aastase venna, kes tegeleb kõige muuga, kui õpetamisega. Appi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime24/4/2011, 14:47

Mul on homme kirjand, nii vahva.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime4/5/2011, 16:57

Mul on homme kontrolltöö ajaloos, sama vahva. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime4/5/2011, 22:48

Mul on homme vene KT ja palju vabu tunde.
Mis mõte üdlse kooli minna on, kui esimene tund on vaba, siis on üks tund järgmised kaks vaba tundi pluss tunni ajane söögi vahetund ja siis on veel kaks vaba tundi ja siis on alles vene keel. Ou my god. Mida ma tegema hakkan see aeg? Kõik teised lähevad koju, noh neli tükk kes meid on, aga ikkagi. Kaks saavad koju ja mina pean teisega veel tundi ootama. Oeh. -.-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime5/5/2011, 17:33

Erewin kirjutas:
Mul on homme kontrolltöö ajaloos, sama vahva. Very Happy

Oh no. Ma parandan ennast.

Ajaloo KT + Töö vene keeles JA keemias. Awesomeee.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: