MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime9/5/2011, 12:25

Ja ma ei pea enam üldse kooli minema- eksamid läbi, hahaa Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime9/5/2011, 16:54

Mul lõppes just praktika, täna oli üle 2 kuu 1. korda kool jälle. Ja mingi enne jaanipäeva saame vabaks.
Ja siis Jaanuaris lõpetan Very Happy
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime9/5/2011, 17:00

Mul on reedel mata proovieksam. Okouu..
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime9/5/2011, 17:00

Mul on mai lõpupoole mata järeleksam Very Happy XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime11/5/2011, 12:31

Ja mul pole üldse mata eksamit, lucky me. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime11/5/2011, 15:20

mul hakkab kaa üheksanda lõpetamise trall pihta Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime16/5/2011, 14:51

Ma pean tunnistama, et mul on isegi igav olla nüüd... Oi kuidas õpiks, ausalt! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime19/5/2011, 19:56

Gosh. 12 päeva eksamini ajaloos. Käib äge eksamipiletite vastamine/trade. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime30/5/2011, 12:12

JESS just tegin mata eksami ära Very Happy Jääb üle ainult tulemusi oodata Very Happy Aga vhmlt on see kaelast ära nüüd :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime31/5/2011, 17:12

See oooooooooooootamine ongi kõige jubedam asi üldse. Iga päev mõtlen, mis ma inka sain ja mis ma kirjandi sain jne. Jube lihtsalt.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime31/8/2011, 21:45

Oeh, kool jälle homme :S Igal juhul, ametlikult on jäänud veel 175 koolipäeva suveni kannatada.

Oih, ma unustasin. Nüüd 9.klass ja jee ma olen jaanipäevani kinni (L)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime31/8/2011, 22:35

ÖÄÜÕÖÄÜÜ Martha is so scaared. Kümnes klass. hirmus klass
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime31/8/2011, 23:12

Ei ole üldse :) Noh, ristimine on midagi, millesni päevi loed ja loodad, et ära jäetakse (kui pole sellele üritusele piiranguid sätestatud)...
Kõik muu on küll lihtne.

Mina tubli inimene, olen juba kaks päeva koolis käinud :) Homme selle nädala viimane koolipäev.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 00:54

HTG rets on fun fun fun fun ja ei midagi jubedat... ainult üksinda ei tohi vetsu minna.
Ja kümnes oli üsna tore klass... Algus jah konarlik, sest harjutakse, aga edasi läheb mõnusalt. Ja õpsid on überalles.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 14:41

Kuna esimene koolipäev on möödas, hakkaks siis kohe vigisema.
MIDA TUNNUIPLAANI?! Mida asja? Passi üheksa tundi koolis, et saaks autoga sõita? Ei ole niii -.-
Esmasp. kohe mingi kaks keemiat pluss veel kaks saksa keel. Okei saksa on lebo aga kas tõesti kaks tundi järjest??
Ja ajalugu on kaa nii palju, ja vene keelt ja füüsikat ja üldse kõike on nii palju Very Happy

Aga muidu, ilusat kooliaastat teile ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 14:46

MA SAIN ENDALE "AUTOD 2" VIHIKU, MILLE TAGA ON SUURELT KIRJAS "JAPAN" O_O
Koos minu homoerootilise hõnguga päevikuga on see kooliaasta täiuslik... XD

Traditsiooniliselt on mul esmaspäev-kolmapäev 8 ning neljapäev-reede 6 tundi... Religioonilugu on see periood, ja ladina keel ka! I think I died, because this is Heaven!

Ilusat kooliaastat jah... See tuleb kohe kindlasti ilus. :3
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 14:48

TK sa minuga kohti ei taha ära vahetada ? Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 15:18

MEIL HAKKAB HOMME kell 8 hommikul keka (L)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 16:08

Mitte eriti, Karro. I ain't giving up my place at HTG. :3

Haha, meil on keka teisipäeviti 7.-8. : D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 17:51

MIKS?

Mis värk on? Mul on homme keka naisega, kes on teadupärast teh evil herself. MIKS? o.o

Millegipärast ma skandeerisin õppealajuhataja kõne ajal mõttes: "NÕID! NÕID!". Aga see selleks...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime1/9/2011, 19:06

Mul on keemia, kirjandus ja saksa keel ^^
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime2/9/2011, 16:26

Haha, 12 klassi esimene päev ja ma ei taha enam kunagi sellist reedet. xD Though on lahe tunne, kui ma tean, et ma olen kõige suurem ja enda kooli kõige-kõige viimane lend. Pärast seda gümnaasium kaob ära. Oeh, eilne aktus, need pisikesed! See tüdruk, kelle ma käe kõrval kooli viisin ja kes ütles, et ta juba nii ootas...

Endal hakkas ka kurb. xD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime2/9/2011, 18:30

Heh.. Issand kui armas. :) Ma tahan kaa juba viimases klassis olla, siis saab kaa neid väikeseid esimese klassi jumblusid aktusele viia.. Awww.. Very Happy

Täna oli nii armas päev. Klassi uksest sisse astusin, sain kohe kuhjaga kallistusi. Kõik mingi jumala elavad ja kallistavad ja siis tõstavad õhku mind. Ja siis lõpuks laulsid mulle sünnipäeva laulu ja veel kaks korda Very Happy Nii mark Very Happy Nii imelik on istuda, kui kõik sulle otsa vahivad ja laulavad, eriti imelik on siis kui sa klassi ette pead minema Very Happy

Kaks viimast tundi ja lõunapaus jäid kaa ära, seega oli mul täna ainult neli tundi.. Lucky us! Very Happy

Ja esmasp. kaa kella kümneks kooli. Mõnus. Ja järgmine reede on see paganama matkapäev -.- Õõh, kuidas mulle see päev ei meeldi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime2/9/2011, 21:41

See pisikeste viimine saali on nii meganunnu lihtsalt. Mul siiani meeles see pisike tüdruk, kelle me klassivennaga kahekesi saali viisime (Ei, Karro, ei vaata mind selle pilguga jälle...)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime3/9/2011, 14:07

Meil ei olegi pisikesi... Boohoo.
Mitte et ma seda igatseks.

Terve kool on võõraid nägusid täis ja me paralleelikaga mõtlesime teha suured sildid "HTG KKK", et rebased tuleks ja küsiks teed, mida nad ei tee, vaid vaatavad meile WTF näoga otsa. No kurja, mis kasu on üheteistkümnendikuks olemisest, kui me ei saa rebaseid aidata... >_>
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: