MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 14:03

Mm.. ma võin vaadata aga kahtlen : D
Ma ei hoia neid kuigi kaua alles.. kuigi üks vist on aga see on 2010 tehtud, nii et ma ei tea kui õige see on. Sm et nõuded neile on lisandunud ja nüüd on sinna üsna palju asju tulnud. Nagu nt case study. mida mul 2010dal ei olnud. Nüüd oli.

Pm mida sa kirjutad aruandesse?
Sa kirjutad asutuse kohta, kus sa töötad. Tood välja kõik nende plussid ja miinused välja ja analüüsid neid pakkudes samal ajal välja lahendusi (miinuste juures). Samuti ettevõtte põhilised koostööpartnerid alltöövõtjad/sisseostetavate teenuste pakkujad, kui neid on. Minul nt on rohkem kui küllaga aga hotellide koha peal on see tavaline. Ma ei tea kuidas teiste asutustega on. Siis mina olen pannud alati sisse ka ametijuhendi, mis ametit ma praktiseerin. Siis enda kohta, et mida arvad ja mida sa õppisid. Enda kohta tuleks samuti SWOT teha nagu ka asutuse kohta. Ja ongi kõik. Ja Case study ei ole keeruline. Tood paar negatiivset ja paar positiivset näidet lihtsalt või paned selle nii, et 'mis meeldis ja mis ei meeldinud' vms. Mul on vist esitlus kus mul see sees oli... mm.. ei leidnud hetkel.

Ma leidsin eelmise aasta aruande üles. Kui tahad siis ma võin selle sulle saata. Aga see on 39 lk'd pikk. See ei pea nii pikk olema. Tavaline pikkus on 15-20 lk'd vist aga mul tuli see nii pikk kuna mul oli koos 3 praktikat. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 14:42

Mul peab tulema kokku pm 10 lehekülge Very Happy Ja no ma enam-vähem aiman, mida kirjutada sinna, katsun veel praktikakava (mis ettevõtte praktikat kirjeldab) uurida.

Aga võid saata ikka, ma saan natsagi targemaks Very Happy Ja misasi see swot on? Very Happy

Ma siis saadan meiliaadressi pm-iga sulle Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 14:46

Olgu, siis saadan Very Happy
Swot? Emm.. see on lühend pm, mille põhjal sa analüüsi koostama hakkad. (Strengths, Weaknesses, Opportunities and Threats)

Siit sa saad selle kohta lähemalt lugeda:
http://www.lvrkk.ee/kristiina/ariplaan/6_swotanals.html (See on äriplaanile, kuid siiski pm on sama)
http://tugiee.wordpress.com/2010/08/23/isiklik-swot-analuus/
http://et.wikipedia.org/wiki/TNVO-anal%C3%BC%C3%BCs (ja wiki muidugi hea koht kust selle kohta uurida)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 20:16

Vot näedsa, pingu tegi kõik töö minu eest ära! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 20:35

Mis töö ta sinu eest ära tegi? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 20:37

Täitsa haige...ma olen jumala segane. Ajan Cileni audreyga segamini ja nüüd ajasin millegipärast sinu pinguga!

Pshh, maha vaja lasta! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 20:41

Hahaha Very Happy
Sa oled geenius, pole muud midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 20:51

Häbi on endal! Embarassed
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime29/5/2012, 20:58

Aiaiaia! Paha Naughty! Very Happy Shame on you! xD *naerab*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime30/5/2012, 15:40

Naughty kirjutas:
Täitsa haige...ma olen jumala segane. Ajan Cileni audreyga segamini ja nüüd ajasin millegipärast sinu pinguga!

Pshh, maha vaja lasta! Very Happy



Headel lastel ikka mitu nime Very Happy Ja minu nime kirjutame ka ikka suure tähega Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 15:24

Pliiis Audrey, forgive me! I love you
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 15:28

Neva Eva Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 17:16

Kuri, kuri Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 17:18

No on eks? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 17:31

Täiega
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 17:33

Kolm kuradi päeva veel.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Natu
Totaalne lumememm, noh!^.^
Natu


Female Postituste arv : 270
Age : 25
Asukoht : Kodus

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime31/5/2012, 17:34

Kolm???? Miks just kolm üpäeva ? Very Happy ja pole need midagi "kuradi" päevad. Need elu ägedad kolm päeva ju Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 15:54

Nii jube oli vaadata, kuidas põhimõtteliselt terve kool täna aktusel seisis ja juba vabaks sai. Meil kuni 19.juunini veel kõik kinni. Sad
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 15:55

Jaa, eks ole seda jah nõõme pealt vaadata...
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 17:05

hihi, eks neil, kes täna aktusel varem ära said seisab see kõik ees veel.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 17:11

Ja mina olen jällegi üks neist, kellel oli nii hea meel aktusel seista (istuda) ja teada, et KOOL SAI LÄBI! Veidikeseks ajaks vähemalt. Very Happy

Meil tehti üldse mingi veider aktus - absoluutselt kõik klassid (v.a. siis üheksandikud ja kaheteistkümnendikud) olid kogunud aatriumisse ja siis me lihtsalt seisime seal ringis. Käisid mõned laulud, direktori kõne + aukiri mingile paarile inimese, seejärel kooli hümn ja vsjo. Ja muidugi sellel hetkel, kui too tüüp, kes teates, mis nüüd tuleb jne, alustas ütlusega, et "nüüd on aktus läbi", tuli koheselt selline aplaus ja vile kõigi poolt, et oh issand küll. Enne oli ikka selline uimane plaksutamine. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 19:49

Ohjah, olid ajad, olid majad Very Happy

Meil on ka selliseid veidraid aktuseid olnud, kuid alati on keegi keset seda hüüdnud ''Lõpetame juba ära selle jama'' või midagi sarnast. Ja no üldiselt on nii nõme, kui aktus jäetakse näiteks uue nädala algusesse. Nagu piinamiseks oli see meie koolis kunagi tehtud...
Selle eest on, tähendab OLID, juba mai teise poole koolinädalad üsna mõtetud Very Happy

Ja mõnusat suvevaheaega neile, kes selle siis kätte saanud on :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 20:31

Aitäh :)

Tegelt pean veel kaks nädalat töömalevas ka käima, aga asja tuleks võtta positiivselt, vähemalt saab sealt raha
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 23:00

Jeerum.. ma isegi ei mäleta oma aktuseid.. või noh mul ei ole olnud huvitavaid ega lõbusaid aktuseid. Kõik on olnud range ja nii nagu pidi olema. Õpilased istusid oma kohtadel vagusi ja kuulasid nagu ka kõik teised... igav suht, võis magama jääda Very Happy

Aga ka minu poolt ilusat suvevaheaega (:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime5/6/2012, 23:10

Mezilane kirjutas:
Aitäh :)

Tegelt pean veel kaks nädalat töömalevas ka käima, aga asja tuleks võtta positiivselt, vähemalt saab sealt raha

Raha võib saada aga mitte palju vist? Mu sõber kunagi käis ka malevas, kuid palk oli küll suht pisike Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 25 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 25 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: