MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kooolkooolkooool.

Go down 
+47
kiku979
DragonFly
Sandara
Tarretis
Getzzzu
Prince Kirameki
MyMystery
Unicorn
AliceInWonderland XD
Merlin.
shine
Lammas
Lily
nasicc
swessu
CrazyFruty
Natu
Mezilane
Naughty
Cilen
Murtagh
spring
*Nastik.
pipisike
Emma
Kärolyn
Everleigh
AlwaysMe^^
GossipGirl
kcissy
Sixx-
accident
Marmelaad
Tuki
Katu1995
black
Karolin
Keku
Griffu.
White Wolf
Karro
Audrey
padjanägu, [h]
Espada
Tricia
TeddyBear
Pingu
51 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 20:47

Hah. Eksamitulemused lõpuks kõik teada. Very Happy
Täna tuli esta oma. Very Happy Olin eesti keele õpetaja katsikutel ja siis tuli sõnum, ma mingi lämbuval häälel: "REKKKKK! MA EI JULGE!" Ailil käsi pikkas, et anna siia, ma vaatan. Very Happy No siis andsin telefoni temale ja siis ta mingi vaatab seal: "Hmm... eesti keel? Ei näe... Bioloogiat vaja...?" ja siis ükshaaval luges kõik eelmised tulemused ette. xD Lollitas muidugi, et kohe eesti keelt ei öelnud. Very Happy Kätu ja ta mees mingi täiega muigavad, mina higistan. Ja siis LÕPUKS jõudis ta selleni ka, et ohhoo, ikka on eesti keel ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 20:48

Minul on homme lõpetamine. Õõh. Üldse ei taha hunniku inimeste ees seal saalis läbi kõndida Very Happy Lisaks tõotab ilmaprognoos äikest ja on väga tore, et pildistamine toimub õues Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 20:50

Homme järelarvestus. 2 lendab, whee~
Aga palju õnne kõigile, kel kool läbi või läbi saamas. Lucky bitches.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 21:13

Sille, palju punkte? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 21:14

Ei taha nii avalikult. xD (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 22:07

Mul bestie sai 89 punkti. Keemia eksam oli 95 Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 22:28

Su bestiel on eriline ajuehitus. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 22:39

Wow, nii kõrged punktid... nohm, õnnitlused, mida muud ma ikka oskan öelda Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime18/6/2012, 23:16

Inka oli 94, mata 85... Very Happy Eks ta ole mul tark jah :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime27/6/2012, 11:53

Mul lõpetas ka vend 12 klassi. Kahjuks oli juba eksamite ajaks armastus temal jalad alt niitnud. Tasuta kohale sai igatahes sisse.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime27/6/2012, 12:36

Umm, kuhu ülikooli/kõrgkooli saab juba niimoodi sisse, et sa saad öelda, et sai tasuta kohale? Minu teada paljudes alles hakkas dokumentide vastuvõtmine sel nädalal ja on mis on, juunikuus küll ei saa veel kindlalt väita, et inimene kindlasti sisse sai.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime27/6/2012, 15:32

Nii palju kui mina aru sain siis Tartu Ülikool pani vist välja, kuigi ta sinna ülikooli isegi ei plaaninud minna. Ta enne tegi seal ka midagi mingeid mate ülesandeid, füssa ülesandeid jms... ja saigi sisse.

Ma pole just kindel, kas sain kõigest üldse õigesti aru.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime27/6/2012, 16:12

Eranditest ei tea ma midagi aga no nii vara ei saa keegi veel öelda, et sai ülikooli sisse, kui sisseastumised alles algasid. Lõplikud nimekirjad peaksid selguma juulis.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime28/6/2012, 23:20

Ahh.
Ma teen ka praegu avaldusi SAIS-is. Very Happy
Tallinna Ülikoolis olen ma vastuvõetav. Very Happy (REV aladel.) Nii et pmst võib selle kohta jah öelda, et olen sisse saanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 02:54

Sellest ei tasu eriti õhinasse sattuda- sa oled alles kohale kandideerija Very Happy Kui ma õigesti mäletan, siis sisekas (mis võttis minu alale vastu 10) oli selline lisamärge ka neil, kes asusid selles paremusjärjekorras vms ka päris lõpus. Vastuvõetav tähendab/tähendas vist et sa lähed/saad koha peale jutule põhimõtteliselt minna. Aga isegi siis pole sa sisse kooli saanud kui vestlusele pääsed jne.

Aga oota see aeg ära kuni nimekiri kinni lüüakse. Kui ka siis on su nime taga lisamärkeks 'vastuvõetav' ja (sõltuvalt vastuvõetavate arvust) oled punktide poolest tipus, esikümnes, esikahekümnes võid end pisut paremini tunda...
Vestlusele kutsutakse kõik, kes alguses juba teatud lävendi oma punktidega ületavad. vastuvõetav oledki vist siis kui sul on lävendist üle. See ei tähenda, et sa juba sees oled Very Happy

Minu meelest oli midagi sellist. Ma ka enam ei mäleta täpselt.

Ma olin sisekas ka vastuvõetav ja päris kõrgel kohal aga ei saanud sisse, nii et... Mnjah. Ma olen selle kõik läbi teinud Very Happy
Teises koolis, kuhu sain sisse, olin parimal hetkel nimekirjas punktide poolest kuues. Ja langesin vist 13-ks... Ja alale võeti vastu 20 Very Happy

Aga mnjah, parajalt närvesööv aeg on see... Kui sul on kohapealsed testid ja vestlused ka, siis veel eriti.
Eelmisel suvel iga päev logisin SAISi sisse, et vaadata, kuidas minu seis on. Ja uh, iga kord oli selline ärevus sees Very Happy
See kaob alles siis ära, kui sulle tuleb teade, et oled 'vastuvõetud'. Ja see on maaailma parim tunne üldse... Lihtsalt mega-mega-mega hea tunne. Kool kooliks aga see on lihtsalt üks maailma paremaid asju cheers

Mingi megasegane jutt aga ma loodan, et on arusaadav Very Happy Ma lihtsalt pisut sleepy siin.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 10:56

*kortsutab kulmu*
Ma saan seal juba kinnitada, et jah, lähen õppima... Ja kooli kodulk ütleb ka, et nendel aladel on teatud arv tasuta kohti ja siis tasulised. Ja mul sissesaamine puhtalt eksamite najal. Very Happy Ah well. Aega veel on. Ma ei julge pingeridasid vaadata. Ma tahan lihtsalt ühel hetkel näha, et kas ma saan sisse v ei, see on kõik. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 12:52

Tallinna Ülikoolis nii vara? What the heck is going on... Nii vara ei saa veel midagi üldiselt kindlalt väita või kinnitada... Mis alal selline sissesaamine siis on?
Ja mnjah, inimesi tuleb iga päev juurde, iga päev uuendatakse nimekirja Very Happy

Ja Sille, mul eelmine suvi läkski kõik pabistamise peale. Alguses oli juunikuu lõpus avalduse tegemine et sisekasse saada ja siis 12. juuli oli vestlus... Ja lähipäevil sai teada, kuidas läks.
Teises koolis oli kõik see jama augusti kuus ja vestlus oli ka jälle 12. kuupäeval. Samal õhtul tuli SAISist kiri, et olete vastuvõetud ja nüüd peaks kinnitama õppimatuleku.
EDIT: Ja seal koolis pidi SAISi nimekirjas oma kolm nädalat põdema Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 13:22

Ma pean varuvariandis enne koha kinnitama, kui selles, kuhu ma minna tahan, üldse teada saan, kas vestlusele saan. Totaalselt kräpp värk.
Ülikoolijuttudele ei oska üldse kaasa rääkida ja SAIS'i lehel pole ka kunagi käinud. (:
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 14:27

Tallinna Ülikooli ssaab avaldusi teha kuni 18. juuli netis niiet ma sügavalt kahtlen, et keegi saab juba sees olla kuna see registreerimine algas alles eile.
igatahes oleks see väga veider...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 17:35

Täpselt seda minagi, Lammas. Ülikooli sisse saamne on ikka väga pikk protsess, kus nii alguses ei saa end eriti keegi kindlalt tunda.
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 22:21

Kuulge ma saan ka Tartu Ülikoolis ühel erialal ära kinnitada, kas lähen õppima või mitte, samas teisel veel mitte. Mingi lävendi teema äkki?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 22:26

Ma olin oma alal ka lävendist üle aga nii vara ei saa veel sellist asja olla. Parem öelge, mis alale te proovite, võib-olla on mingi erand teatud alal...

Kinnitada peaksite siiski saama siis, kui avalduste vastuvõtmine on lõppenud ja teie koht edetabelis enam pole kõikumise ohus
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 22:30

Matemaatika on see, kus ma juba kinnitada saan. Haridusteadustes jällegi ei saa. Ja noh, seal kuhu ma tegelikult kõige rohkem minna tahan ma veel muidugi midagi kindlalt ei tea.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 22:33

Ooookei, eriti veider sellisel juhul. Klassivend, kes matat õppima läks, küll midagi nii vara kinnitada veel ei saanud. See oleks ajuvaba ka, kuna väga vabalt võib näiteks viimasel päeval lisanduda piisavalt palju kandidaate, kes su oma kohalt minema puksivad jne. Igatahes kinnitamise võimalus peale esimest nädalat on äärmiselt veider -.- See ei saa olla reaalne.
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime29/6/2012, 22:35

Mm, mul oli juba paar tundi peale avalduse sisse andmist võimalus kinnitada tegelikult matemaatikas.. Kohe kahekümneviiendal siis. Lõuna paiku.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kooolkooolkooool. - Page 26 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kooolkooolkooool.   Kooolkooolkooool. - Page 26 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kooolkooolkooool.
Tagasi üles 
Lehekülg 26, lehekülgi kokku 35Mine lehele : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: