MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 So good that I'm so bad

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

So good that I'm so bad Empty
19122010
PostitamineSo good that I'm so bad

Laul:Kid Cudi-Soundtrack 2 My Life
Tuju: mingi selline...rõõmus ja mase ja õnnelik, üldiselt vist siiski hea Very Happy

Hey,

esiteks pean ma kohe mainima, et ma avastasin just, et mu parim sõbranna on lisaks kõigele veel luulegeenius. Kuidas ma küll sellise imeinimesega kokku sattusin, aru ma ei saa.

Aga jah, eile oli jõulukontsert siis, enne seda tegime Maiu juures piparkooke ja vaade tema korterist oli...täiesti uskumatu. Ma nägin Piritani välja ja samal ajal oma kodu piirkonda ka. Ja minu kodu asub Nõmmel. Mis on linna täiesti teises otsas, nii et...Alla vaadata oli isegi minul suht rõve. Very Happy Aga pärast läksime siis Von Krahli. Esimese tantsu ajal hakkas muusika jupsima mis oli täiesti suurepärane eks ole, kui sul pole aimugi, mida laval teha. Elasime üle, enamused siiski ise ka tantsijad. Teine tants tuli okeilt enam-vähem, aga kogu õhtu parim hetk oli see, kui me laval Cajoni mängisime (L) Seda hetke tahaks nii tagasi. Pidime kõik ükshaaval minema, aga Ele ei tahtnud esimesena minna, läksime siis kahekesi, ja kõige parem oli kommentaar "Ja lisaks kõigele on meie cajoniorkester ka ILUS." Me olime Elega nagu...hell yea. Very Happy Läksime lavale, hakkasime Reigole kaasa mängima, teised tulid ka, läksime siis rütmidelt tangose peale, lõpus oli kõige mõnusam, lihtsalt täie jõuga rütmi taguda. Kahjuks sai suht ruttu läbi, viisime oma kastid ära, vahetasin riided ja siis chillisime Mariannega, tantsisime...Aga nagu alati, päris korraliku fiestat ei tulönud, rahvas vajus ära...Aga noh, vahet pole, Mariannega rääkida oli ka tore. Teisipäeval lähen tema jõulukale ka (Y) Ja siis ülejäänud laupäeva õhtu veetsin "Klassi" vaadates kus oli JÄLLE mingi megakena näitleja. Ma saan Ilusate Inimeste Üledoosi varsti.

Eniveis, reedel oli kooli jõulupidu. Jõudsin hiljem, proov oli, aga iseenesest oli ikka väga lahe. Esitused olid väga kihvtid, pidevalt naersime, siis oli mingi võistlus ja siis meie lemmikosa-tantsimine. Pm ma olin kogu aeg nagu "Vaata, kes su selja taga on!" või "Vaata, kui kena poiss!" Lütseumis on ikka liiiga palju kenasid poisse Very Happy Aga kuna ma suutsin reedega nelja meie klassi tüdrukuga tülli minna, siis alguses oli probleem, et kahekesi on nõme tantsida...aga siis tuli Merily ja vahepeal liitusid veel kaks kaheksandikku ja Hetu, nii et ikka väga mõnus oli Very Happy AGA MA TAHAN ENDALE KA SUURT VENNAT, selle peale tulime me Krissuga, kui nägime Martinit ja Helenit koos tantsimas. Väiksemad vennad sakivad, kurat küll. Üritus lõppes, tulin koju, olin jälle mingi sajani üleval. Mind tuleks läpakast võõrutada.

Aga eelmine nädalavahetus oli ju Krissu sünna, seal oli väga vinge Very Happy Me vaidlesime Grexiga selle üle, kumb on parem, kas Jalgpalli (suure algustähega, jap Very Happy) MM või NBA. Ja ma täiesti tean, et erinevad spodialad, ja tegelt nad pole eriti võrreldavad, no aga jalka ON ju parem kui koss. See on fakt Very Happy (meie, jalkafänni, oleme väga enesekindlad, as u see Very Happy)
(jeeee, waka waka tuleb iPodist praegu Very Happy)

Aga vaheaeg tuleb ju varsti. Jõuludel lähme kogu perega Raplasse, ma arvań ma lähen juba neljapäeval kohe peale kooli rongi peale ja sõidan ära. Nii ammu pole näinud Getut ja Kristenit (kes enamasti, on küll kodust ära, aga vähemalt jõulude ajal peaks ta kodus olema) ja tegelt tahaks näha ka Steni ja teisi sealt tänavalt, suvel nägime viimati Sad Siis 27. tulevad mu vanaema uue mehe pojad (absurd, ma tean Very Happy ) üks 18, teine 21. Eelmine aasta olid ka aastavahetuse ajal siin, aga ma ei tea, eriti ei rääkinud nendega, kuigi osanud oleks kpll, aga ei julgenud. Ma nüüd see aasta loodan nendega rääkida, me Krissuga ju koguaeg paneme inglise-vene-prantsuse-eesti teksti Very Happy Siis ma ei teagi, Krissuga hängime kindlasti, vaatab, äkki saab mingite inimestega kokku?? Lets hope.

Aga kuna minu ükski päev ei saa olla üdini hea, siis...

Dale Roberts poos ennast üles. Ma ei olnud ta fänn, kuid ma olin mõnda mängu näinud ja tõesti, kui ma Paul Terryt kuskil nägema peaks, MA TAPAN TA ÄRA. Sest Dale poos ennast üles, kuna ta naine pettis teda Paul Terryga, kes oli ta MEESKONNAKAASLANE. Täiesti haige,PALUN ÄRGE POOGE ENNAST ÜLES KOGU AEG EKSOLE. Mulle aitas juba ühest, polnud nüüd jalgpallurit ka vaja.

Ja nüüd ma kuulan Alejandrot ja üritan lugeda, aga ma ei saa, sest "I want u babe, i want u babe, Fernando" segab

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

So good that I'm so bad :: Comments

Audrey
Re: So good that I'm so bad
Postitamine 3/1/2011, 14:39 by Audrey
Foorumi Maiu juures? Very Happy
Emma
Re: So good that I'm so bad
Postitamine 3/1/2011, 19:45 by Emma
Eei, siiski mitte , trennist üks Very Happy
Audrey
Re: So good that I'm so bad
Postitamine 5/1/2011, 15:54 by Audrey
Ah, Fail Very Happy (ta ju Portus) LOL Very Happy
Re: So good that I'm so bad
Postitamine  by Sponsored content
 

So good that I'm so bad

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» It shouldn\'t feel good, but it does.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: