MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Go down 
+13
Kärolyn
Dragomira
FleurDeLis
Bubblegum
Griffu.
Karro
Tuki
Lammas
Naughty
Audrey
*Nastik.
Cilen
nasicc
17 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 18:34

Nope. Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 18:38

Nu siis tulin mina selle peale. *tunneb ennast uhkena*
Eks siis jah... Otsustage ise, mida selle ideega peale hakkate.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 19:57

Mõtleme liiga keeruliselt Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 20:03

Very Happy Keeruliselt mõtlemine on ka mõtlemine siiski. Aga selle kuukirjaga mina vist enam aidata ei oska, kui keegi midagi ei palu aidata.
See omaloomingu värk nagu oligi. Et jah, aga peale juttude, luuletuste ja lühijuttude võiks olla ka hooajalised jutud ja kunst. Nagu digital art, traditional art jne.

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 20:06

Uh, kui ma lõpuks oma praktikakoha kuskil kätte saan, loodetavasti MTAs, siis ma hakakn kolumni peale mõtlema... Noh, ja kui koolis ka pisut rahulikum on Very Happy Peas igatahes sõnad ringlevad juba Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 22:01

Mina ka pusin siin ikka seda testi teha, aga see k*ramus ei tule selline nagu vaja, kohe kui midagi nagu hakkab looma ja veidi nuputatud, tahaks selle ikka ja jälle kokku kärtsutada ja prügikasti visata. Õudsa ülessande võtsin endale ikka, aga küll ma sellega hakkama saan, pean saama! bounce
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 22:17

Aga kuule, mõtle kui ÄSS sul olla on, kui valmis lõpuks saad... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 22:19

Ma ainult sellest hetkel elatungi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime19/3/2012, 22:44

Hah Very Happy Tubli Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 21:53

Kuidas Nastikul arvustuste-soovituste ja Audreyl kolumniga läheb? Very Happy
On kedagi, kes tunneb, et tahaks kedagi intervjueerida?
Need on vast kõige mahukamad ja aegavõtvamad asjad sinna kuukirja. Asi on vaikseks jäänud... tahaks hakata vaikselt midagigi kokku tõstma. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 21:54

Eheee...pean tunnistama, et mina ei ole oma testi koostamisega hakkama saanudki. Embarassed

*häbeneb*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 21:56

Kui ei tule, siis ei tule. Very Happy
Kui tahad, võime selle vabaks lasta ja kui keegi tunneb, et tahab, siis võib selle enda peale võtta? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:00

Kas ma pidin ka midagi tegema? Embarassed
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:02

Mul esimeses postituses (kus asjad ja nimed kirjas) sind ei ole.
Aga tahad midagi teha? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:06

Intervjuusid oleks huvitav teha tähendab.. Ehk siis ma võin nt mõnda intervjuuerida?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:10

Ma vist pean jah tunnistama, et krahmasin endale ülesande, millega tõenäoliselt hakkama ei saa, seega lasen sellest veidi kurvalt lahti, aga vähemalt ma tean, et sa usaldad selle kellegi palju osavama kätte! Neutral
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:12

Karro - super, kui sa viitsiksid kedagi intervjueerida! Panen sinu nime taha praegu? Very Happy

Naughty - Ok. :) Mis aga ei tähenda, et sa midagi muud ei saaks teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:14

No pane :) Eks ma siis hakkan homsest nuputama keda intervjueerida või ütleb keegi keda peaks inetrvjuuerima? Igatahes jah ma hakkan siis homsest nuputama mida küsida vms . Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:15

Mida siis? cyclops
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:19

Karro - panin. :) Ma arvan, et vaata ise ringi ja vaata, kellest ehk saaks hea loo. Kindlasti on keegi, keda intervjueerida tahaksid. :) Kui ei ole, siis saame kindlasti kamba peale mõne hea intervjueeritava välja mõeldud. :)

Naughty - Hetkel on seal sellised tehnilised asjad, aga... horoskoop? Very Happy


Horoskoobiga on selline asi, et isiklik horoskoop on tore, AGA loevad ka inimesed, keda pole välja toodud ja see ehk ei oleks kuigi lõbus, nii et minu pakkumine on, et horoskoop peaks tulema tähtkujude järgi. (Või on mõni muu äge lahterdus kellelgi?)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime3/4/2012, 22:30

Okei :) Ma siis hakkan homme otsima ja vaatama :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime4/4/2012, 07:11

Väga hea. :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime4/4/2012, 13:14

Ma nuputasin mingid küsimused välja aga ma ei tea kas need sobivad :) Et kas ma arutan nees küsimised kellegagi läbi ma enne kui need kellelegi laiali saadan? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime4/4/2012, 13:17

Näiteks minuga arutad? Very Happy Ma olen intervjuuküsimustega sina peal Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime4/4/2012, 13:19

Ja keda te siis küsimustega pommitama hakkate? Teate juba? scratch

Selle horoskoobi tegemisega saaksin ma isegi hakkama vb, aga Sille ma küsin selle kohta õhtul täpsemalt msn'is ennem kui midagi luban! Cool
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri   Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 17Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude kogumik VOL 2
» All about SNLHMN :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: