MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)

Go down 
+7
Herbts
nasicc
Keku
Audrey
Cilen
Karro
Naughty
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 17:26

Nonii. Very Happy
Mulle meeldis! :)
Eeldan, et Loreen jääb ellu. Very Happy Ja romantilise stsenaariumi number 56 jaoks on vaja ka seda, et Cherry ellu jääks. Very Happy Nii et... ootame epiloogi!!! Very Happy
Kirjavigu oli jah natukene, aga ma hetkel ei lasknud end neist väga häirida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 17:27

Okei...*sosistab* Freia jätkab kindlasti Laughing
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 17:29

Ei noh. Seda ma tean ise ka juba, xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 17:31

Ei no pm ma ei öelnudki seda sulle...vaid mezilasele, et ta nii õnnetu poleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 18:04

AAAAA. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 18:06

B xD


SO HAPPY NOW! *happy dance*
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime18/5/2012, 20:04

Ah, kurat! Cherry sai kuuli, kuid sa ära mõtlegi teda ära tappa. Very Happy Seda sa muidugi ei teekski, nii palju aru sul veel on, eks. Very Happy

Aga ootame epiloogi. Mis peab tulema väga pikk ja väga põnev! Very Happy

Vutt vutt kirjutama nüüd.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 14:35

Mezilane: Tore! Wink

Cilen
: Ei epiloog ei tule pikk Very Happy See ei pea pikk tulema, see on lühike ja konkreetne, mis paneb sellele juhtumile punkti




Epiloog



Mõned nädalad hiljem


Tema tumedad juuksed lehvisid õrnalt puhuvas tuules ning tema niigi kaunist nägu ehtis särav ja lai naeratus. Ta oli õnnelik, sest oli pääsenud nendest kohutavatest piinadest, mis tema röövimine kaasa oli toonud. Alles kaks nädalat tagasi vaakus, nüüd nii elujanuline noor naine, hinge. Kuid nüüd oli ta valmis tänama oma päästiaid. Kergel sammul liikus ta kõrvuti seisvatele uurijatele lähemale.
Oma tänulikust on alati raske väljendada nii, et see oleks liigutav, kuid Loreen ei peljanud seda. Ta tänas naerusuiselt uurijaid ning kinkis mõlemale ühe siira ja sooja kallistuse. Mida enamat ühel inimesel pakkuda olekski?

,,See on meie töö!’’ lausus Freia kui Loreen tema embamise lõpetanud oli.

,,Töö, mil riskite kellegi päästmiseks oma eludega,’’ ütles ta oma heliseval häälel ning vaatas kaastundlikult Cherryt, kes oli tema päästmisel haavata saanud.

,,Oluline on see, et nüüd on kõik vaid minevik!’’ sõnas Cherry naeruselt.

Loreen vahetas uuriajtega veel paar sõna, seejärel jättis ta uurijatega hüvasti ning lahkus, jättes uurijad kahekesi.

,,Kohutavalt tore oleks nüüd sinuga üks meeldiv lõunasöök pidada,’’ ütles Cherry ning pööras pilgu Freiale, kes endiselt lahkuvat Loreeni silmitses.

,,Äkki hoopis lõbus piknik, kuskil mõnusas eraldatud kohas,’’ lisas Freia ning toksas käega Cherryle õrnalt vastu rinda.

,,Aihhhh,’’lasi mees kuuldavale valuliku häälitsuse ning hõõrus käega hellalt oma rinda.

,,Möku!’’ sõnas Freia, kuid vaatas Cherryt siiski kaastundega, justkui vabandamiseks.

,,Et siis piknik ja ainult meie kaks?’’ küsis Cherry, silmis säramas lootusekiireke.

,,Ainult meie kaks,’’ kordas Freia ning kinkis mehele esimese sooja naeratuse nende aastate jooksul, mil nad koos töötanud olid.





PS: Igaks juhuks siis veel meeldetuletus nendele, kes pole esimese osa juurest EDITIT lugenud, siis palun tehke seda!


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 16:50

päästiaid - päästjaid

Very Happy

Armas! Freia on lõpuks endale aru pähe võtnud. :)

Nüüd ei jõua küll enam järge ära oodata! Jama lugu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 17:22

Cilen: Tõenäoliselt näpukas, sest kui ei siis ma laseks end maha! Very Happy

Ja pm jama ja, sest ega ma ei plaaninud seda siia kohe panna, see võtab aega ja ma tahaksin seda ennem omale pikemalt ette kirjutada, et asi liiga ülepeakaela ei tuleks. Ja ma proovin nüüd veidi aktiivsemalt keskenduda oma teise jutu lõpetamisele. Ja vb mõne vanema jutu parandamisele.

Freia ja aru pähe võtnud. Ilmselt sa tapad mind kui järgmisi järgi loed. Muwahahahahaaa Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 18:06

Ah, sa keerad kõik jälle vussi jah? Evil or Very Mad
No ei või olla..
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 18:39

Ahhhh *vannub enda peale* Kuradi Birxu eks. Very Happy

Ja Cilen sa oled nii armas!(L) Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 18:41

I love you
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 19:29

Muidugi ta jäi ellu. xD
Aga armas epiloog oli. Very Happy Mulle sobis. Very Happy
Eriti see lõpp: et nad õnnelikus rahus nüüd oma lõunasöögile ja... aeh. (L)
Mõnus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 19:38

*HAPPY DANCE*


Cherry jäi ellu jee,jee

Mõnes kohas polnud komasid ees, aga wut ever!

Im so happy right now!

Kogu juttu arvamus: MEGAHÜPERSUPER JUTT!

Very Happy flower
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 19:43

Sille: No Daaahhh! Very Happy Aga pm sulle sama jut mis Cilenile...sa lööd mu maha kui teada saad, mis neist edasi saama hakkab. Mwuhahaha Twisted Evil

Mezilane: Ahhh...deem need komad sulle ette jäävad Laughing

Ja nii sheksikas lill: flower
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 19:53

Sa tahad elada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 19:54

Pm ega jah, ära ei ütleks Very Happy Kuid nagu öeldakse, kes ei riski see shampust ei joo. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 20:24

flower aga ongi ju nii sheks lill xD ma leian peaaegu alati, mille kallal norida, kui ma tahan Laughing aga harilikult ma ei viitsi : )
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 20:56

Jaaaa...Mezilane...minu meelest see on sinu teine nimi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime19/5/2012, 21:12

võib - olla, et ongi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime20/5/2012, 00:46

Kui mina kedagi juba maha löön, joon ¹ampust ainult mina. xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime20/5/2012, 01:03

Prssshhhh Very Happy
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime26/5/2012, 00:26

Kunas siis seda järge näeb? Ootan huviga.
Selle jutu puhul jäid silma kohutavad (andestus) kirjavead. Püüdsin selle jutu läbi lugeda nii, et ma neid ei märkaks. Kirjavahemärgid, sõnavead, st. sõna oli kirjutatud valesti jne.
Siis need otsekõne kirjavahemärgid häirivad mind samamoodi nagu Mezilastki. Me õppisime seda just koolis - tuletan tungivalt meelde, et ma käin viiendas klassis - ja sina oled juba 19. Peaksid seda teadma :)

Tuli vist karm kriitika, aga siia vahele ka seda, et jutu sisu oli tegelikult hea. Teostuski oleks võinud parem olla, oleksid saanud ka vähe leebemat kriitikat minult.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime26/5/2012, 18:16

Ei tea millal järge saab. Tegelen sellega tasa ja targu.

Kriitika on hea ja ma ei jaota kriitikat karmiks või leebeks. Minujaoks on ükskõik milline kriitika samatasemeline.

Ma tean, et otsekõne jne on suhteliselt kehv, aga see et mina 19 olen ja sina viiendas käid ei oma mingit tähtsust. Sina oled asja õppinud just aga mina ei ole seda õppinud enam juba aasta ja minu kala aju ei talleta kõike, sest see pole prügikast. Ma parandan need vead, mis on tekkinud ära, aga ka selle tegemine nõuab aega ja hetkel mul seda pole. Siis kui seda tegema hakkan, võtan Mezilase abistavad kommentaarid endale ette ja muutkui kukun parandama ja tüütan teda pm-idega, et ta mind selles osas aitaks, eks Mezilane! Twisted Evil

Aga tänan Bubblecum! Ja mismõttes valesti kirjutatud sõnad? Et nagu näpukad või üldse valesti?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Krimi-
Hüppa: