MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)

Go down 
+7
Herbts
nasicc
Keku
Audrey
Cilen
Karro
Naughty
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorTeade
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime26/5/2012, 18:18

Näpukad ikka. Eino, eks ikka ununeb vahel. Ma ise ka nt. ei mäleta pooli saksa keelseid sõnu, mida teises klassis õppisin. Unustamine on loomulik :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime26/5/2012, 18:21

On...aga halb on see asi! Very Happy

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime27/5/2012, 08:20

Birgit, tegelikult see ei ole nii raske... enamik inimesi saab sellest viie minutiga aru Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime27/5/2012, 15:37

Ma pole enamus ka. Ma olen eriline! lol!
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime27/5/2012, 16:12

Oma kala aju poolest nagu sa enne mainisid? Mina olen eriline, sest ma olen lihtsalt kummaline. Mu sõbrad (see käib ka natu kohta!!) kutsuvad mind ärahellitatud tibiks. No tere tali... nad pole mind kodus näinudki...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 03:14

A mina lugesin ka selle lõpuks lõpuni!
Oeh, naeratus tuli suule, kui viimast osa lugesin xD
Väga meeldis. Ja mulle meeldis ka valitud nimed tegelastele! Super.
Kahju, et läbi sai, kuid noh, nüüd võib vast sinu järgmise jutu kallale asuda Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:26

Everleigh: Jeiiii...võid küll, aga ära põe, nende samade tegelastega (Cherry ja Freia) tuleb veel paar krimi jätku, kuid pisut hiljem! Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime29/5/2012, 20:42

Uuu. Üldiselt mulle meeldib ka krimi ¾anr Very Happy
Seega ma ootan huviga mis järgmisena sealt tulema hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime28/9/2012, 14:58

Nii siis, Naughty.
Esiteks - ma lugesin läbi, sest hetkel otsin mingit uut viisi kuidas kirjutada ja kuna sinu järjejutt "Tee" on pehmelt öeldes super ja mõnus otsustasin siis veel midagi sinu poolt välja otsida ja leidsin su Krimi alt Wink
Teisek - mulle meeldis taaskord su kirjutamisstiil. Mugav, lihtne, kuid samas kruvis põnevust üles.
Kolmandaks - Freia ja Cherry 4ever Very Happy Meeldib see paar nagu Castle ja Becket!
Neljandaks - esines (kahjuks!) ka komavigu, tähe puudumist ning osades kohtades oli vales käändes. Teistes teksides on alati kergem leida Razz
Viiendaks - inspireerisid mind katsema krimi *annab sulle karbi komme*

I love you
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Krimi-
Hüppa: