MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)

Go down 
+7
Herbts
nasicc
Keku
Audrey
Cilen
Karro
Naughty
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:37

Ehheeee. Very Happy

Teine osa oli ka mõnus. :) Mulle meeldib nende kahe banter. ;D Selline lõbus. Very Happy

Kas sa juba tead, mis saab? Lõpuni välja? Või teed kirjutades selle teekonna kaasa? Very Happy

Ja huvitav on. Väga huvitav. Very Happy

Palun jätka.

Pagan, ma hakkan selle ja su teise jutu vahel torn olema. -.- Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:38

Nii hea! Ja kuna ma natuke aega tagasi vaatasin NCIS Los Angeles't siis ma loodan, et need kaks armuvad väga keerulisel moel ära. Very Happy
Okei, tegelt mida iganes. Very Happy

Aga ma ootan uut! Razz
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:43

Issand kui palju ispireerivaid kommentaare. *jookseb suurest rõõmust peaga vastu seina*

*tuleb taarudes arvutisse tagasi*

Eheee...ma tänan teid.

Sille, mul pole tegelt õrna aimu ka mida ma järgmisse osasse kirjutan, aga jah, jutu lõpp on enamvähem juba selge. Vähemalt mulle Wink

Cilen, sa oled nutikas! Cool

Mulle meeldivad teie kommentaarid! sunny
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:45

Mulle meeldib see kollane päike. xD Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:46

Tead, Birgit, mulle hakkab tunduma, et peaga vastu seina jooksmine on su üks lemmikumaid tegevusi. Very Happy
Sealt need lennukad mõtted tulevadki, mis. Laughing
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:49

Vaadake, Birgitil on see peaga vastu seina jooksmine käpas. Very Happy Mõõdukas peab olema. Very Happy Ei tohi liiga vähe, ei tohi liiga palju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:49

See peake mul jah juba täitsa sodi, seetõttu voolavadki hääd mõtted kiirelt paberile! lol!

Milist värvi päike sulle siis ei meeldiks? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 21:50

Punane. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 14:52

Vabandan väga, aga kahjuks tuli see osa veidi lühem kui eelmine, aga saate selle vähemalt korraga! Very Happy

Tuli selline kahtlane tuju, just selle kohapeal ära lõpetada! Very Happy




II osa



,,Miks sa arvad, et asi on väljapressimises?’’ küsis Freia pilku teelt pööramata.

,,Mehelik vaist, ma pakun!’’ vastas Cherry ning võttis peast kaabu, mille ta ettevaatlikult armatuurlauale asetas.

,,Miks sa seda teed?’’ küsis Freia silmi pööritades.

,,Mis?’’

,,Miks sa seda tobedat kaabut koguaeg kannad?’’ täpsustas naine oma küsimust ning tegi ühe järsu pöörde, et järgmisele tänavale keerata. Kaabu mille Cherry oli ettevaatlikult armatuurlauale asetanud, hakkas sealt maha liuglema. Mees sirutas käsi, et oma kaabu kiirelt päästa. Mõne aja Freiat vihaselt silmitsedes, pani ta kaabu uuesti pähe.

,,Samahästi võiks mina sinult küsida, miks sa kunagi kleidiga tööle ei ilmu?’’ turtsatas mees.

Freia suust kostus vali naer.

,,Sest minu töös esineb tihti situatsioone, kus kleidiga ringi jooksmine ei oleks just kõige harilikum, seega ma ennetan selliseid olukordi ning väldin nendega tööle ilmumist. ’’ selgitas Freia ning tegi veel ühe pöörde.

,,Kas sa muutusid närviliseks?’’ küsis mees Freiale kahtlustavat pilku heites.

,,Ei! Miks peaks?’’ küsis naine ükskõikselt ning lisas veidi gaasi.

,,Vahet pole...mulle tundus!’’ pomises mees vaikselt küljepeeglist tahajäävaid autosi jälgides.

,,Kas siit pööran ära?’’ küsis Freia autot aeglustades.

,,Järgmisest!’’ ütles mees ning hakkas oma istmel nihelema. Elevus röövitud naise isaga kohtumise pärast, hakkas vaikselt välja paistma ning see pani mehe, muidu tuhmid, silmad särama.

Peagi olidki nad ühe elumaja ette jõudnud, mis selles linnaosas tavalisena paistab. Tähtsad näod peas, sammusid nad maja välisukseni. Freia vajutas uksekella ning mõlemad jäid rahutult ootama. Majast kostis veidrat sebimist ning seejärel kuulsid uurijad samme, mis uksele lähenesid. Peagi uks avanes ja neile vaatas vastu kohkunud näoga noor naine.

,,Tervist! Mina olen uurija Morton ning tema on minu kolleeg, uurija Coorney. Me otsime Hr.De Moulyn’i.’’ Selgitas Cherry ametlikult nende kohalviibimist ning mõlemad uurijad näitasid oma töötõendit.

,,Härrat pole hetkel, kuid ta peaks iga hetk jõudma!’’ lausus naine rõõmsalt ning lasi uurijad sisse.

,,Kas pakun teile midagi?’’ küsis naine viisakalt.

,,Vett!’’ vastasid mõlemad uurijad samaaegselt. Freia pahur pilk peatus Cherry muigaval näol.

Naine hakkas köögi poole samme seadma, kuid ennem kui ta ümbergi jõudis pöörduda, kostus väljast samme ning peagi astus uksest sisse soliidse välimusega, kuskil neljakümnendates mees, kes jäi uurijaid üllatunud näoga vaatama.

Ukse avanud naine otsustas uurijad mehega omavahele jätta ning kadus kiirelt teise tuppa.
,,Tervist! Mina olen uurija Mort...’’ püüdis Cherry oma tavapärase joruga pihta hakata, kuid äsja imunud mees katkestas teda.

,,Ah, et uurijad!’’ ütles ta tülpinud ilmet tehes ning oma mantlit seljast võttes.

,,Miks te siin olete? Arvasin, et otsite minu tütart juba. ’’ selgitas Hr.De Moulyn’i oma üllatunud ilmet.

,,Seda me teemegi, kuid...’’ alustas Cherry uuesti, kuid ka seekord nurjas mees tema üritused.

,,No ma võin kindlalt väita, et siit otsimine on ilmselge absurd.’’ Ütles mees ning piidles Cherryt kahtlustavalt. Kuid kui tema pilk lähemale kõndides Freial peatus, tuksatas õrnalt mehe parem suunurk ning tema silmad lõid särama.

,,Tegelikult tulime teiega rääkima.’’ Võttis nüüd ka Freia sõna.

,,Mida te teada tahate, sest kahtlen, et teist rohkem tean.’’

Freia osutas käega diivani suunas, et mees istuks.

,,Nii?’’ andis Hr.De Moulyn’i märku, et on valmis.

,,Kas teie tütar elas koos teiega siin?’’ küsis Cherry kiirelt, sest tahtis küsitluse juhtimist enda peale võtta.

,,Ei, ta elab oma emaga ühes korteris.’’ Vastas mees endiselt Freiat silmitsedes.

,,Kuidas siis teie teatsite tema kadumisest teatada?’’ küsis Freia küsimuse, mille peale mees veidi niheles. Tema rahulik ilme oli näolt pühitud ja ta kehahoiak muutus kramplikumaks.

,,Tema ema helistas mulle ja rääkis, et Loreen ei ole juba kaks päeva kodus käinud. Ta ei lahkuks kunagi teatamata nii kauaks ja pealegi oli ta kaks päeva tagasi kuskile peaole oma tuttavatega läinud. Kardan, et seal juhtus midagi.’’ Vatras mees võimalikult palju, et oma pinges olekut varjata.

,,Kas tal oli vaenlasi?’’ küsis Cherry ning lasi uudishimulikul pigul majas ringi rännata.

,,Üks noormees võib-olla ainult. Kunagine kallim. Neil oli suur tüli, kuid see juhtus neli aastat tagasi ja sellest poisist ei ole Loreen ammu enam midagi kuulnud. Vähemalt sedasi ta räägib.’’ Vastas mees ning vaatas mõlemale uurijale vaheldumisi otsa.

,,Kas teil on vaenlasi, kes võiksid tahta teile tütre kaudu kätte maksta?’’ küsis Cherry küsimuse, millega lootis saada peavõidu.

Hr. De Moulyn’i nägu muutus kahvatumaks, kuid ilme tema näos püsis siiski veel rahulikuna.

,,Ei meenu küll ühtegi!’’ ütles mees ükskõikselt.

,,Kindel?’’ küsis Cherry lootust kaotamata.

,,Täiesti!’’ kinnitas mees.

,,Hetkel meil rohkem küsimusi ei ole. Helistage palun kui teile midagi meenub!’’ ütles Freia diivanilt tõustes ning oma visiitkaarti ulatades. Ka Cherry tõusis, pettunud ilme näol ning liikus vaikselt ukseni, kuhu oli suuna ka Freia võtnud.

,,Nägemist!’’ lausus Hr.De Moulyn ennem kui ukse uurijate järelt sulges.

,,Ma teadsin, et sa ei saa temalt mingit kasulikku informatsiooni!’’ tögas Freia Cherryt, tema pettunud ilmet nähes.

,,Mina nii ei arva. Ta hakkab veel rääkima. Nägid, mees oli närvis. Ta varjab midagi.’’ Seletas Cherry ning avas taas kaassõitja poolse ukse.

,,Sa kujutad seda endale ette!’’ lükkas Freia mehe teooria koheselt ümber.

,,Sellepärast tulebki teda veel küsitleda!’’ lausus Cherry ning asetas kulmu kortsutades omale pähe kaabu, mille oli tuppa minnes peast ära võtnud.

Freia raputas tüdinenult pead ning alustas sõitu tagasi jaoskonda.

,,Kas sa lõunale tahaksid minna?’’ küsis Cherry pikalt kestnud vaikust katkestades.

,,Juhul kui sina välja teed!’’ ütles Freia endamisi muiates.

,,Sa ei lase kunagi endale välja teha!’’ sõnas Cherry üllatunult.

,,See on sulle paras palk selle eest, et sa ei lasknud mul rahulikult hommikust süüa.’’ Selgitas Freia oma seekordset järeleandmist.

,,Sa siis tahad minua lõunale minna?’’

,,No paremameelega sööksin ma lõunat peakommissarriga, kuid usun, et suudaksin täna ka sinu välja kannatada.’’ Iroonitses Freia pilku teelt tõstmata.

,,Sa tahaksid Nayblom’iga lõunat süüa?’’ turtsatas mees naise öeldud sõnu kontrollides.

,,Sinust on ta igatahes etem lõunasöögikaaslane.’’ Ütles naine mühatades.

,,Kuidas õhtusöögiga oleks?’’ küsis mees irvitades.

,,Õhtust ei sööks ma sinuga siis ka kui keegi mulle palgakõrgendust lubaks. ’’

,,Valus!’’ ütles mees piinu teeseldes.


Viimati muutis seda Naughty (20/4/2012, 00:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:45

,,Miks te siin olete? Arvasin, et otsite minu tütart juba. ’’ selgitas Hr.De Moulyn’i oma üllatunud ilmet.
,,Seda me teemegi, kuid...’’ alustas Cherry uuesti, kuid ka seekord nurjas mees tema üritused.
,,No ma võin kindlalt väita, et siit otsimine on ilmselge absurd.’’


See oli nii hea. xD
Ja palgakõrgendust pakuks peale maksaks asemel oli ka hea leid. Very Happy
Käppelt uus. Very Happy
See meenutab mulle, miks ma kunagi kogu aeg Agatha Christiet lugesin... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:46

Sina ka? lol! *näitab näpuga endale*
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:51

Haha.. Need kaks meenutavad mind ja mu sõpra.. Me kogu aeg tögame üksteist Very Happy Kahtlane..
Aga super osa.. Mul on selle isa kohta vaiksed kahtlused tekkimas. Suspect

Aga jah.. Uut osa eksole ! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:53

Mina ja sina ka ja meie! xD
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:54

Samad sõnad sulle, uut osa, eksole! Twisted Evil

Kahtlane on misasi? Minu jutt või sinu sõbra ja sinu vaheline käitumine?

Igathes tänud, tänud!!! drunken
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:55

Sille? Purjus oled w? Very Happy

No kuulge ma siin niigi kirjutan kahte juttu korraga ja te muutkui nõuate uut ja uut! cyclops


Viimati muutis seda Naughty (4/4/2012, 15:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:55

Haha.. Selle uue osaga on aega Very Happy
Kahtlane on minu ja tema vahelised suhted Very Happy Aga palun palun Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:55

Need kaks uurijat käituvad teineteisega nii hästi. Laughing Tegelikult varsti hakkavad nad teineteisele meeldima, eksju. Razz

UUT!
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 15:57

Cilen, kust ma peaks seda veel teadma! Very Happy
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 17:30

Mulle meeldib su stiil.. Razz
Osad sõnad mida sa kasutad või vorm kuidas sa kirjutab meenutab veidi mind. Laughing ja sa ei kujuta ette kui palju see häirib.. (aga mitte halvas mõttes)
Aga mulle isegi meeldib krimi. Ma ausõna ei võtnud eilsest õhtust saati hoogu, et see jutt läbi lugeda kuigi see on alles nii alguses.

Aga mind nii kohutavalt häirib et sa koguaeg kirjutad ennem selle asemel et kirjutada enne. Ennem on pigem ja enne on varem. Kuigi mõlemad on lubatud, on soovitatud enne.
Seega pole sa kohustatud kirjutama enne. :) Lihtsalt asi mis mind häirib, tänu minu ülikurjale eesti keele õpetajale.

Aga jutu suhtes olen positiivelt meelestatud. Wink
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 18:03

Miks ma purjus olen nüüd? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 18:49

Herbts: Ma tean jah, et ma need segamini ajan. Teise jutu juures sa seda mainisid ja tead, ma kopeerisin selle endale sinna samma jutu juurde, et see mul meeles püsiks, aa näe nüüd pean selle jutu juurde ka kopeerima. Võib-olla saan siis kunagi selgeks kah! Very Happy

Tänan sind siiski positiivse kommentaari eest! Wink

Sille, sa kirjutasd imeliku lause. Kuidas see kõlaski.

Mina ja sina ka ja meie. xD

No täitsa purjus jutt ju! Very Happy
Tagasi üles Go down
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 20:06

Kusjuures ma mõtlesingi , et kedagi ma juba hurjutasin sellega.
Aga näe meelde ei tulnud.. :)
Nii armas, et sa nii oled teinud.. :) Kuigi nagu ütlesin siis seda veaks enam ei loeta. Aga nagu meie õpetajal kombeks siis reeglid pidid peas olema ja sa pidid neid kasutama...
Palun!
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 20:11

Mulle meeldib kui keegi mind ikka parandab ka, sest kust ma muidu teada saan, et ma pahasti teen! Rolling Eyes

Uue osa kohta siis niipalju, et kui ikka aeg lubab siis saate selle homme!! Very Happy


PS: Täna öösel ilmub uus osa ka teisele jutule. Prr, ma vähemalt üritan teha nii, et ilmukus! Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime4/4/2012, 21:49

Ilmugu. Very Happy

Aga see lause on täitsa kaine inimese lause. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 18:16

Okei ma natukene nurisen sinu lausete pärast xDD
Esinesid mõned kirjavead ja komavead (alati jäävad need paganama komad teiste juttude suhtes nähtavale, kui loed enda juttu siis on mingi ebaloogiliselt topitud need või üldse ära unustatud JA SA EI MÄRKA NEID -.- Mad )
nt sul olid mõned laused (omg, miks ma neid ei koppinud?) valesti.

Oletame, et sul oli lause: "Peeter sõidab rattaga." Ütles ema. <- see on nüüd sinu lause, aga olema peaks: "Peeter sõidab rattaga," ütles ema.

Said aru? Ma näen tihti selliseid märkusi, sest mu eelmine esta õps oli lihtsalt selle kohapealt mega kuri ja kogu aeg kirjutasime tunnis jutte (kuigi tegelikult ma nautisin seda Very Happy)


Muidu ütlen ma väga selge häälega (võib öelda, et lausa karjun): UUT! sunny
Eriti meeldib Cherry ja Feira(oli nii?) vaheline nääklemine. Osad on olnud väga huvitavad ja pealuvad, kahju, et mul endal pole kirjutamisisu -.-
SEEGA(JÄLLE KARJUDES)
UUT, UUT, UUT, UUT
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)   Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Juhtum Loreen De Moulyn (10/10) + epiloog (LÕPETATUD)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Krimi-
Hüppa: