MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime11/6/2012, 23:20

Väga hea, et ei meeldi Very Happy

Ta ei ürita unustada. Ta mässab oma pere ja sõprade vastu ja peagi ka Chadi vastu.

Ja ega Chad nüüd maailma teises otsas ka pole Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 00:00

Summeril ongi vaja põhjas ära käia, et aru saada, et nii on vale. Edu talle!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 00:23

Very Happy

Okei...
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 10:13

Alguses kartsin, et olen su osad maha maganud, sest mitu lehte oli, mida ma lugenud ei olnud...
Te tõesti oskate palju rääkida! Very Happy
Väga mõnus osa oli, nagu teisedki ütlesid, oli Summer küllaltki loll, aga inimesed teevad vigu, kas pole? Ma ei arvanud kordagi, et Joshua võiks kukupai olla.
Väga rahustav on kuidagi su jutte lugeda. Tee nüüd varsti uus!Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 12:11

Rahustav? Very Happy

Olks, uuega ma ei tea kaua läheb. Aga ma öösel alustasin muidu, kuid pean seda veel tuunima Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 13:13

Audrey, kas sinu tuunimine on jutule nii 1000 sõna juurde panemine ja meile mingi ¹okeeriva üllatuse korraldamine? Very Happy

Nii tore, sul vist tuleb siiski uus osa enne kui ma maha suren. Very Happy Tänan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 13:16

Ka nii võib öelda Very Happy Shokeeriv võib see tõesti olla...

Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 21:58

Ooh, uus osa! Lugesin seda ja sõin ¹okolaadi..
nüüd sisu - mina ei usalda Joshuad ega hakka ka usaldama Very Happy Terve jutu käigus ma juba ootasin, millal ta käe püksi ajab või auto kuskile mahajäetud kohta keerab.
Ja Chad peab eriti nunnult käituma, et Summer ta tagasi võtaks, eks?
Sest see oleks küll nõme kui Summer Chadi nähes oma pohhuistliku käitumise järsku maha paneb.
Ootan jätku Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 22:25

Hahaha Very Happy

Või siis Summer peab kõvasti kõrvetada saama, et aru saaks, kes talle hea on.

Ja ei. Summer ei jookse kohe Chadi juurde kui ta nüüd tuleb.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 22:30

Aga mulle Joshua meeldib! Very Happy Ma tunnen, et temast õhkub mingisugust hoolivat pohhuismi. Very Happy Ja kuigi ma tean, et on inimesi, keda ma jään elu lõpuni vist jälestusega vaatama, sest nad lihtsalt on/olid nii jõledad, siis Joshua puhul ma tahaks loota, et need 2 aastat teda muutnud on. Very Happy

Mulle meeldis see osa. Hästi kirjutatud... ja oli peaaegu ootamist väärt. Very Happy Loodetavasti uus tuleb kiiremini, eriti kui sul praegu hoog jälle sees. :) Sest kiiresti uus osa saada oleks lihtsalt SUPER. Very Happy Ja ma ka eriti Chadi ei oota... ja ei hooli temast ka. See ei ole armastus... või vähemalt nii mulle praegu tundub. Chadi poolt pole armastus, Summeri poolt aga... ta oli nii kaua Chadis kinni, nii et ju see siis oli tema poolt armastus... Tema jaoks ei olnud see mingisugune lahkuminek või suurtel põhjustel lahkuminemine... tema jaoks see oli, nagu nad ütlevad, tragically lost love, millest ongi raske üle saada ja sellest mitte ülesaamist mõistavad teised ka paremini (pikk lause Very Happy )... ja nüüd on ta pettunud ja jookseb ringi nagu peata kana, aga see meeldib mulle.

Natukene vastuhakku ja iseloomu on väga hea. Ja siin ta ei pea ega tohigi leppiv olla. Ta peab teistele ikka näitama kui vale see oli, mis nad tegid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 23:09

... ja kui vale võib kõik, mis tulemas, olla.


Miks see ainult peaaegu ootamist väärt oli?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 23:34

Sest et kuigi osa oli väga hea, ei toimunud seal midagi sellist, mis oleks mind tooliäärel hoidnud. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 23:52

Mõnikord ma tahaks lihtsalt asja pooleli jätta, kuna mul on nii palju mõtteid ja vahel ma jooksen omadega totaalselt rappa aga... Jahm. Sellepärast te mõnikord kaua peategi ootama, et ma suudaks välja mõelda, mis õige on.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime12/6/2012, 23:57

Eks me ürita elada. Very Happy
Aga millal siis järgmist oodata? (A)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:02

Ma ei tea. Ma öösel alustasin 8-ndaga, kuna see on osa, mille kirjutamist a teatud põhjusel juba kaua ootasin Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:04

Nii... kaugel see on? Very Happy
Kaugele tänase ööga saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:21

Üle 200 sõna? Ma ei tea kaugele täna jõuan. ma pean seda tuunima Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:32

Oeh okei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:46

Chad noh.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:47

SEAL ON CHAD?? XD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:50

mhm
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:51

Summer parem olgu tõeline bitch.
Aga seda osa tahaks juba küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 00:53

Very Happy

Ma usun, et te tahate Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 03:42

LÕPUKS OMETI!
Chad tuleb Very Happy
Ma ei jõua ära oodata!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime13/6/2012, 11:34

Audrey vaata kuhu sa mind viinud oled? Mulle on Josh meeldima hakanaud. Ja see ei ole hea Very Happy Ta ei tohi mulle meeldida, aga ta meeldib mulle.

Ja Summer.. What the hekk is wrong with her? elt kiintae mul ei ole sõnu tema jaoks. Raudselt kiindub Joshi ja siis hiljem kahetseb, sest nii jääb ta Chadist ilma ja.. Oeh -.-

Igatahes ma jään uut osa ootama, ja ma väga loodan et sa Joshi nii meeldivaks ei tee, et ta mulle jälle meeldiks Very Happy Sa pead ta halvaks tegema, siis ma saan teda jälle vihata Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: