MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime13/6/2012, 13:16

Hippi: *happydance*


Karro: See on sinu probleem, kui ta sulle meeldima on järsku hakanud. Küll varsti lähevad asjad nii kaugele, et ei meeldi. Peamiselt asjade pärast, mida ta teeb Very Happy

Ja Summer? Elt kiintae? Que? Mkm, ta ei kiindu Joshi. Ta saab kõvasti kõrvetada... Mul on uusi mõtteid Very Happy Häid mõtteid. Asi läheb ohtlikuks.

Ta ei tohigi sulle meeldida. Kui mäletad, mida ta NP1-s tegi siis sa peaksid lugema kogu aeg n-ö hing kinni a'la ''Mis ta nüüd teeb?''
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime13/6/2012, 13:41

Mul arvuti kiilus vahepeal ja siis ma trükkisin midagi aga arvuti ei trükkinud ja siis tuli mingi nusserdis sinna. Ma ei tea isegi mida see lause tähendab hahaha Very Happy

Ja kui Josh teebki midagi siis kargab Chad põõsast välja and saves the day ! Very Happy Kõrvatada saab ta nii või nii. Kas siis Joshilt või Chadilt või isegi enda vanadelt sõpradelt.

Ma loengi. Aga ma arvan et ta nii pea midagi suurt korda ei saada. Nagu sa ütlesid siis kõige pealt peab ta tema usalduse saama, mis muidugi on kõik näitemäng. Josh tahab ühte ja Summer tahab teist jne Very Happy Ma ei tea mida ma praegu öelda tahtsin. Mul on juhe nii sassi täna -.-
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime13/6/2012, 13:44

Nii saadaval Chad ka nüüd olema ei saa Very Happy Joshilt saab... Vanadelt sõpradelt ei saa.

Very Happy

Mõlemad kasutavad teist ära
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime14/6/2012, 23:13

Ei istu kirjutamine mulle täna. Mulle ei meelde see. Liiga lühike ka... Ärge siis liiga karmid olge :S


8. Külaline

Päevavalguses oli see maja veelgi suurem. Päike oli tegelikult alles varahommikule kohaselt madalal, kuid alles nüüd sain ma Joshua kodu elutoa suurusest tegelikult aimu. Tõusin ettevaatlikult püsti, et teda mitte äratada. Joshua mühatas läbi une, kui tema käsi diivanile vajus, kuid minu õnneks magas edasi. Hiilisin välisukse juurde ja keerasin selle lukust lahti. Astusin välja ja lükkasin enda järelt ukse kinni. Jõudsin astuda mõned meetrid, kui tundsin, et keegi jälgib mind. Peatusin ja enne kui ise pöörata suutsin, rabas keegi mu randmest kinni ja pööras mind ümber. Tema silmad justkui vaatasid minust läbi. Need justkui põletasid mind... Need olid lihtsalt nii palju muutunud.
See polnud seesama Chad...
See polnud minu Chad.
„Uskumatu,“ sosistas ta läbi hammaste vihaselt. Tema hääl oli ikka samasugune nagu siis.
Tema haare mu randme ümber pitsitas mind aina enam ja enam.
„Lase mind lahti,“ palusin kiunatades, kuna seda valu oli liiga palju.
„Uskumatu,“ kordas ta ja tundus veelgi vihasem. „Sina ja Joshua?“
„Ei,“ kordasin nutuselt. Pilk anumas andestust. Chadi pilk oli pettumust täis. Ja see tegi mulle endale meeletult haiget.
„Sina ja Joshua,“ sosistas ta.
„Ei, Chad,“ laususin, kuid sõnad tulid üle huulte pisarate tõttu vaevaliselt. Kuidas ma võisin üldse arvata, et ma suudan selle mänguga jätkata, kui ta tagasi on.
„Sina..,“ lausus Chad tajutava vastikustundega ja tema pilk, tema olek lihtsalt mõjus mulle hävitavalt.
„EI!“
Ärkasin karjudes, äratades ka enda kõrval sügavalt põõnava Joshua. Katsin suu käega, paludes taevast, et ma Chadi nime valjult hüüdnud poleks.
„Mis sul juhtus?“ küsis Joshua unise häälega. Tema sõnad olid kui ühtlane pomin, millest ma pisikeste raskustega siiski aru sain.
„Lihtsalt... halb uni,“ laususin talle.
Joshua mühatas ja tõmbas mind enda kõrvale tagasi. Tema silmad vajusid raske kinni ning ma
olin taas tema kõrval. Ma oleks tahtnud minema minna, kuid Joshua käsi oli mu ümber jälle nii tugevalt.
Surusin pea vastu diivani seljatuge ja vahtisin heledat lage. Mu alateadvus oli mind unes ajas edasi viinud. Ma uskusin, et see oli hoiatus. Chad on tagasi, kuigi mul pole aimugi, kus ta on. Ma pean otsustama, mida ma teen. Kas ma jätkan sellega, millega olen alustanud või löön kõigele käega ja lihtsalt lepin minevikuga või lihtsalt unustan ja annan talle võimaluse selgitamiseks. Kui kindel ma saan olla, et temaga kokku juhtudes ei kaota ma oma enesekindlust? Kuidas ma suudan olla tema vastu külm, kui tunded palju rohkemat kui vaid soojad? Kui tema on haavunud, saan ka mina haiget...
Nii palju valu.
Ausalt öeldes ei tahtnud ma midagi teha. Ma ei teadnud mida teha.
Ma võisin tunduda tugev, kuid tegelikult ma ei olnud. Ma olin kasvanud ja proovinud asjast üle olla. Ma olin muutunud aga ma polnud iial teeselda osanud.
Võrreldes üle-eelmise suvega polnud tegelikult miski eriti muutunud.
Ohkasin ja soovisin, et aeg lendaks, et ma saaksin siit minema ja äärmisel juhul koju end värskendama minna.
Sulgesin silmad ja unistasin tulevikust, kus oleks kõik korras...


Paar tundi hiljem ärkasin aga üksi. Joshua oli minu kõrvalt kadunud ja esialgu tundus mulle, et ta on mind siia üksi jätnud. Ajasin ennast püsti ja piilusin kööki, mis oli tühi. Ümar kraanikauss oli musti nõusid täis ja hõbedase külmkapi peal seisev raadio oli mängima jäetud. Muusika oli vaevu kuuldav.
„Josh?“
Mu hääl kajas suures vaikses majas.
Pöördusin ja proovisin oletada, kus Joshua on. Ma ei tahtnud uskuda, et ta juba kuhugile läinud oli. On, mis on, kuid ta ei jätaks mind siia üksi...
„Josh...“
„Jah, Summer?“
Pöördusin ja nägin Joshuat teisel pool elutuba seismas, rätik ümber alakeha.
„Ma otsisin sind,“ ütlesin ja proovisin hoida pilgu tema näol. Joshua ilme oli võidutsev kui ta mu kerget kohmakust märkas ja mu pingutust tajus.
„Ma arvan, et ma peaks koju minema...“
„Peaks?“
„Nojah.“
„Uuh,“ venitas Joshua ja hakkas liikuma minu poole. Ta sammus minust mööda, kööki ja otsejoones külmkapi juurde.
„Kui sa viitsid oodata, võin ma sind ära visata.“
Võisin vaid ette kujutada, kuidas kodus reageeritakse, kui nähakse, kes mind koju toob. Samas...
„Ei ole vaja. Ma jalutan.“
„Pikk maa ju.“
„Mul on aega.“
Joshua haigutas laialt: „Kuidas arvad.“
„Et... ma siis hakkan minema.“
Joshua hoidis pilku endiselt külmkapis, kuid mu sõnu kuuldes lõi selle ukse kinni ja palus mul oodata.
Jäin seisma ja pöördusin. Mu peas keerles mitu mõtet, mis nüüd juhtuda võib, kuid ma lootsin, et ükski neist ei saa tõeks.
Kui Joshua minust umbes kahe meetri kaugusel oli, taipasin, et hoian hinge kinni. Tõmbasin sõõmu õhku sisse ja proovisin oma mõtteid mitte mõelda. Kõhklused võivad lihtsalt kõik ära nullida.
„Millal ma sind jälle näen?“ küsis Joshua ja puudutas õrnalt mu vasakut kätt.
Neelatasin ja proovisin talle naeratada. Tema silmadesse oli pisut ebameeldiv vaadata, sest mulle tundus, et ta suudab mind ja minu plaane läbi näha.
„Ma ei tea,“ oli mu aus vastus.
Joshua nihkus mulle lähemale ja libistas oma sõrmed mööda mu kätt ülespoole. Need
peatusid mu lõua all.
Hoidsin oma pilku madalal, mis sundis Joshuat õrnalt mu lõuga tõstma.
„Nojah, sul on teisi sõpru ka,“ pomises ta.
„Mhmhh,“ venitasin ega saanud enam sõnakestki suult. Tema lähedus justkui halvas mind ja mu mõtted.
„Aga ma loodan, et sa mind ei unusta.“ Joshua käsi kadus mu lõua alt ja liikus mööda lõuajoont mu pea küljele.
Manasin näole naeratuse: „Muidugi mitte.“
Ta nägu nihkus minu oma lähedale ja ma soovisin kogu hingest teda eemale tõugata. Aga ma teadsin, et ma ei või seda teha. Ma ei või ennast reeta.
Kannatasin paar sentimeetrit veel ära, kuid siis pöörasin pea kõrvale.
„Ee, Joshua...“
„Mis?“ küsis ta ja eelnev pinge tema kehast, kui ta mulle lähenes, hajus. Ta naeris nagu ühele tõeliselt pahale poisile kohane. Ta teadis, et liialdas, kuid ta teadis väga hästi, et ma ei saa tema vastu mitte kuidagi.
„Ma pean minema. Tõesti.“
„Eks sa siis mine. Hiljem näeme äkki?“
„Võib-olla.“
Seda öelnud, keerasin Joshuale selja ja tegin minekut. Ma soovisin kogu hingest sealt minema joosta, sest ma ei suutnud uskuda, et Joshua üritas mind just... suudelda.
„Nägemiseni, Summer,“ hüüdis ta mulle järgi ja kui ma üle õla vaatasin, enne kui esikusse kadusin, oli ta juba teel kööki.
Ma ei vastanud talle mitte kuidagi. Ma soovisin siit majast ruttu kaduda.


Jõudsin koju kui kell oli pisut üksteist läbi. Kuulsin köögist jutupominat ja kuna ma kohe ei tahtnud vanemat ette minna, et peapesu öösel väljasolemise eest saada, hiilisin enne oma tuppa, et kähku riided vahetada. Jätsin ukse irvakile. Tirisin kitsad heledad teksad jalga ja tõmbasin roosa maika selga. Kammisin pisut sassis juukseid ja viskasin end hetkeks voodile pikali, et pisut hinge tõmmata ja rahuneda.
Libistasin parema käe üle oma patjade, kui tundsin midagi jahedat vastu oma nahka. Keerasin pea küljele, et näha, mis seal on. Lõpuks, nähes, et see on kett, mis ma kaua aega arvasin, et on kadunud koos selle omanikuga, ajasin ennast istukile ja võtsin selle ettevaatlikult pihku, nagu võiks see katki minna, kui seda hoolikalt ei käsitle.
Kui see on siin siis järelikult...
Ajasin ennast püsti ja väljusin toast. Koputasin õrnalt oma venna toa uksele ning kuna vastust ei kuulnud, lükkasin selle natuke lahti. Kenti polnud seal.
Sulgesin ukse ja vaatasin ketti. Miks see minu toas oli. Miks keegi selle üldse sinna pani?
Kenti polnud elutoas ka. Järelikult on ta koos ema-isaga köögis.
Peitsin keti pihku ja sammusin köögi poole seis. Isa hõõrus rahustavalt ema õlgu ja ema heitis oma viha täis pilgu mulle. Sellest piisas, et ma lävele seisma jääks.
„Lõpuks ometi,“ libisesid karmilt kõlavad sõnad üle tema huulte ning tema selline käitumine muutis mind ärevaks...
Mis toimub?
Vaatasin oma venda, kes õrnalt pead raputas, pilku minul hoides, ja avas külmkapi. Ta võttis
sealt mahlapaki, riiulilt klaasi ning valas selle poolest saadik täis. Seejärel astus ta minu poole. Kui ta minu juurde jõudis, jäi ta viivuks seisma.
„Chad oli täna öösel siin meie juures,“ lausus Kent veel enne, kui ma temalt midagi keti kohta pärida jõudsin. Aga selleks polnud enam vajadustki. Ühe hetkega sai kõik mulle selgeks.
Selle pärast ongi ema endast väljas... Selle pärast ongi see kett siin...
„Oota!“
Pöördusin ja lootsin, et Kent jääb seisma. Aga ei.
„Kent, oota!“
Viimaks peatus ta ja keeras end mind vaatama.
„Ta oli siin? Kas ta käis minu toas?“
„Jah, selle pärast ema ongi selline nagu ta on. Nii raske sellest aru saada?“
Kissitasin pisut silmi. Kent oli minu vastu natuke... ülbe. Pisut hoolimatu. Nagu ma oleks teda kuidagi pahandanud...
„Kent...“
„Kus sa olid terve öö, Summer? Chad ootas sind..,“ lausus Kent vaikselt ja keeras mu vastust ära ootamata mulle selja ja jättis mind üksinda sinna seisma.
Vaatasin enda ees sulgenud ust ja tundsin, kuidas kõik taas minu vastu pöördunud oli.
„Pagan küll,“ sisistasin läbi hammaste ja kadusin oma tuppa. Viskasin keti tigedalt toa nurka ja istusin oma voodile. Katsin näo kätega, kuid vaid hetkeks.
Seda ma ju tahtsingi.
Algus oli tehtud...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime14/6/2012, 23:19

NIII HEA AJASTUS SUMMERIL!
Ja mulle ikka Joshua meeldib. MIKS?! xD
Ai, see oli hea. Very Happy Väga hea. Very Happy
Paras sellele Chadinirule. Very Happy
Sille õhtu on õnnelik. Very Happy
Ja minu arust oli täitsa hea osa. Nüüd võiks käppselt uus ka tulla... siis oleks hea olla. .D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime14/6/2012, 23:22

Miks hea ajastus? Very Happy

Ja um... Tead, mu esialgne plaan oli ka Chad kööki kirjutada Very Happy Et Summer saaks kohe draamat tegema hakata aga siis ma mõtlesin, et eihhhhhh... MItte veel... Vara veel... Mul pole seda fiilingut veel sees, et Chad PÄRISELT sisse tuua. Ma pean NP1-te lugema minema, et mul temaga seoses veel ideid tuleks.

Ja on, mis on, mulle see osa EI meeldi No
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime14/6/2012, 23:23

Noh, et ta Chadi-raisa ootama pani. Very Happy Oli ju hea ajastus. Very Happy

Oeh. Ootame Chadi, või uudiseid Chadist... Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime14/6/2012, 23:34

Tavaiks. Very Happy

Ma ikka loodan, et mul mingi päev tuleb hea mõte. See lihtsalt peab tulema Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime15/6/2012, 04:11

Heeey!
Unenäo-Chad ei ole ju päris Chad...
Kui ma siia tulin ja nägin, et NP-l uus osa on, siis mul tuli kohe ärevus sisse, et Chad tagasi tuleb.
Agajah, kui feelingut pole, siis mis siin ikka Very Happy
Ootan uut ja Chadirohket osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime15/6/2012, 09:44

Ma ei tea, kas sa nõuad endalt liiga palju, või milles probleem on, aga mulle see osa küll meeldib. Väga. Very Happy

Nüüd siis natuke sisust ka. Sa suutsid mu jälle unenägusid uskuma panna. Very Happy "Hapras" juhtus sama, mis praegu siin. Ma lihtsalt ehmatasin, kui tuli välja, et tegu on unenäoga. Very Happy Ja ma ei tea, mis juhtus, aga mulle Josh enam ei meeldi. Very Happy Tänan noomimise eest - nüüd ma olen targem Joshi suhtes. Very Happy

Mulle jäi silma see lause: "Peitsin keti pihku ja sammusin köögi poole seis." Et mis "seis"? On see kirjaviga? Very Happy Ma ei saanud pointist aru eriti. Very Happy

Peaks mainima, et mulle ei meeldi Summeri pere ka. Very Happy Või noh... Mulle vist ei meeldigi hetkel sellest jutust keegi peale Summeri ja ta ühika (olid nad ühikas?) kaaslase. Very Happy

Aga ma ootan uut osa, ruttu! :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime15/6/2012, 11:26

Mulle meeldib Chad Very Happy Ja mulle ei meeldi Joshua. Mad
Summer on kurb, see mulle ei meeldi. Ise ju tahtis seda. Olgu nüüd õnnelik. Suspect
Ja see miks Kent ülbe oli, oli minu meelest nii arusaadav. Ta oli vihane, et Summer ei tulnud.
I think.


Ja juba ootan uut. Koos CHADIGA. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime15/6/2012, 13:12

Hippi: Muidugi pole päris Chad. Nojah, feelingut pole aga ma loodan, et siiski meeldis... :)


Dragomira: Ma nõuan endalt vist jah liiga palju.
Ma ei taha juttu venitada aga ma ei taha ka sündmusi hästi ruttu mööda lasta. Ja kokkuvõttes tundub mulle kõik hästi vale...

Ma ise usun ka neid, kuni selle hetkeni, kui tunnen, et pean asja maa peale tagasi tirima Very Happy

Ja thank god- Josh ei tohigi meeldida!

Jap, kirjaviga. Sorry, ma olin eile kirjutamise ajal pisut sassis Very Happy

Summeri perre võid suhtuda 50:50. Et meeldib ja ei meeldi Very Happy Mulle isiklikult ei meeldi Summeri ema ja sel puudub igasugune seos mu oma eluga. Mina oma perega saan üliülihästi läbi, vahepeal ühe vennaga oli kerge madin kogu aeg... Very Happy Ja meil ka juhtus midagi, peale mida on asjad paremuse poole läinud Very Happy

Ja ma ei tea, kaua uuega läheb Very Happy


AliceInWonderland: Meeldimine on sul kenasti paigas Very Happy

Nojah, Kent oli pisut kuri, sest ta hoidis Chadi majas. Ja seetõttu oli ema endast väljas... Mul on veel Summeri emmega plaanid, nii et jahm...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime15/6/2012, 15:24

Tead, ma alguses juba tõesti lootsin, et see on tõsi, et Chad seal oli. Ja siis.. jah.. ei olnudki. Kõigest uni. Kahju.
Joshua mulle muideks ei meeldi. Very Happy Selles osas oli ta kuidagi liiga pealetükkiv ning nagu sa varem mainisid siis ta ei ole hea. Mis on muidugi väga tore. Very Happy


Ja..uh.. ma ootan Chadi. Muidugi mida kauem sa nende kohtumist venitad seda parem see kohtumine lõpuks tuleb. Very Happy

Uut!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime15/6/2012, 17:01

VÄGA TORE, et Joshua ei meeldi Very Happy

Võib-olla ma selle pärast lükkan ka seda kohtumist edasi, et see lõpuks ikka hea tuleks Very Happy

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 17:28

Audrey...Im back...päriselt ka nagu. Ma loodan, et sa ikka igatsesid mind. Hah! Ma vist olen totaalselt friik kui ma seda jutt loen. Või noh ma mõtlen, millised mõtted mu peast läbi käivad kui ma seda loen. Täpsemalt ma pean silmas seitsmendat osa. Ma tahaks sulle midagi ilusat öelda, aga ma pole selles kuigi osav...seega lepi vaid teadmisega, et ma soovisin sulle midagi ilusat öelda. (Y) Ühesõnaga see seitsmes osa oli tase. Ma tean kui oluline see jutt sinu jaoks on ning me oleme sinuga sellel teemal üsna pikalt rääkinud. Ma tean veerandist veerandi jagu mismoodi sa seda lugu kirjutad ning juba selle põhjal teen ma omad järeldused. Seitsmes osa oli väga õige...nii õige, et ma kohe tundsin sellist tunnet, et olen isiklikult kõrval istunud ja näinud, mismoodi sa seda kirjutasid. Millist vaeva sa nägid ja kui raske see oli. Pm ma tahan sulle öelda seda, et selles osas nägin ma tõeliselt seda kui palju sind tegelikult selles jutus on. Oli mingi koht, väike repliik...mis tekitas külmavärinaid, sest peast käis läbi mõte, et see ju oledki sina. Õhh, kas tead kui kõhe hakkas. Ma tean sind nii lühikest aega, aga tundub nagu teaksin juba päris tükk aega ja see on kõhe. Miskipärast see tekitab minus õudust. Kuhu ma oma pika loraga jõuda tahan on see, et tõesti noh. Parim osa mille sa siiani kirjutanud oled. Riiliiiiii!!!!: (:

Just no! Karro ja Sille...uskumatud olete, ennast piinate kui arvate, et Josh teile meeldib. Edu teile. Ausalt ka hoian pöialt. Josh on üks ütlemata koleda iseloomuga poiss, kelle jaoks oleks surm maailma kõige haledam ja kergem karistus üldse. See mees ei saakski surra...see oleks lihtsalt ebaõglane. See mees peab elavana piinlema nii kõvasti, et ta ise sooviks oma surma, kuid peab selle teadmisega elama kogu oma elu. Ausõna! Ma võin nüüd liiga julmana paista, kuid minul on selleks omad põhjused. Kuigi ma pean ära mainima selle, et see mismoodi Josh mängib Summeriga kui mingi saagiga (nagu kass kinnipüütud hiirega) on üllatavalt lõbustav. Või noh see loob jällegi juttu mingitlaadi ärevust tekitavat põnevust ja usun, et jutule teeb see vaid head.

Mulle meeldib, et Audreyl on Chadi ja Summeriga omad plaanid. Midagi muud ma ei aktsepteeriks ka. Tema mõte liigub raudkindlalt õiges suunas ning seda ei pea liigse kiitusena võtma vaid lihtsalt lohutusena, et Audrey sa oled õigel teel. Ma tean seda!
Oma pisikeses peakeses on Audrey läbi mõelnud igale inimesele oma osa selles jutus. Mis saab olema nende osa selles jutus. Millal nad kaovad. Millal tagasi tulevad. Millal neid ignoreerida. Millal tappa. Milline saab olema nende karistus. Kõik on ta oma peas välja töödanud ja kui veel pole, siis uskuge ta teeb seda kindlasti. Eeekss?

Kuna mina ilma manitsusteta ei saaks, siis pead sa Audrey ka sellega leppima, et saad nüüd siit mõned näägutavad sõnad Naughty poolt. Ma tean, et sa mind ei vihka ja tean ka seda et sa mind ka ei armasta, aga ma tean, et sulle meeldib, et ma seda juttu loen, seega ma ausalt võtan endale selle õiguse ka pisut näägutada. Võin jah? Muidugi.

Sina vist oledki päriselt ainuke, kes teab mismoodi see jutt minule mõjub. Ja hea ongi, et ainult sina tead. Olen peale seitsmendat osa kaheksandas osas millegipärast pettunud. Lugesin ja lugesin ja nagu ei saanudki aru, et loen NP-d. Kuhu kadusid tunded? Või üldse kuhu kadus see mõnus ärevuskurbusmeeldivus tunne? Ma lihtsalt tean kui võmekas sa oled ning mismoodi sa päriselt suudad kirjutada ja sellepärast ma julgengi öelda, et olen kaheksandas osas natuke pettunud *valetab* Palju pettunud.  Ja see kuidas Dragomira ütles, et sa vist oled oma lati liiga kõrgele tõstnud, pole tõsi. Minumeelest on sinu latt just täpselt parajal kõrgusel. Mitte veel tipus ja mitte liiga madalal vaid just täpselt selle kohapeal, kus oled jätnud endale veelgi arenemisruumi. Mõtle kui sa oleksid 19 aastaselt juba nii kõval tasemel kirjutaja, et edasi arenemis ruumi polekski, siis saabub ka sinu allakäik liiga kiirelt. Ning see oleks minu õudusunenägu. Vot tak!

Ning kõigile neile, kes ootavad ja piinlevad ja kardavad ja nuputavad, mis Chadist ja Summerist edasi saab, tahaksin ma öelda, et iga halva asja taga peitub midagi head. Iga asi on millekski hea. Tuleb osata seda head halvast eristada ning ka vastupidi.

Ning mille kallal ma veel tahtsin nuriseda on see, et ma usun, et see Audrey tagant utsitamine, et uut osa saada, pole kuigi tark tegu. Tema omapäraks ja salapäraks ongi minumeelest see, et osad ilmuvad sedasi üllatuslikult ja mulle see meeldib. Nii mõnus on see mismoodi juba lootus kaob, et uut ei tulegi ja siis BOOM...üksmoment on osa nagu naksti oma täies hiilguses meile vastu säramas.


EDU SULLE! (:



Viimati muutis seda Naughty (17/6/2012, 17:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 17:46

Issand jumal, Birx. Okei. Ma hakkan nüüd lugema, mis sa mulle siia kokku kirjutasid Very Happy PS: Ma kirjutan tegelikult parasjagu 9. osa
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:03

Wow! Päris pikk jutt! Shocked
Aga sa katkestasid Audreyl uue osa kirjutamist! Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:09

VIHAKE MIND!!!!!!!!! Twisted Evil Ma olen seda väärt! Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:11

JEP! Ma nõustun ja olen see algataja! Laughing
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:12

Ära aja, Alice! Very Happy Sa pole vist NP osasid vahemikus 45-77 lugenud. Siis sa teaksid, mis on Pikk jutt. Very Happy Aga nii pikka kommentaari näeb tõesti harva. Very Happy Muidugi ma tean, miks Naughty nii pikalt kirjutas - ta ei saanud netti. Ja puudumised tuleb topelt tasa teha. Very Happy

Ah jaa, Audreyt ei sega miski peale mölisemise. Vist. Very Happy

Miks, Naughty? Mis sa meile teinud oled? Very Happy Mina olen kategooriliselt Naughty vihkamise vastu! Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:13

Ma räägingi pikast kommentaarist!
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:18

Ma tean, Alice. :) Lihtsalt on palju pikemaid asju olnud ja sa ei ütleks, et see tohutu pikk on, kui sa Audrey järjejuttu lugenud oleksid. Very Happy Seal on pikad osad ja niisuguse pikkusega kommentaarid on nendega võrreldes tühiasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:19

Mmm...ma ei kirjutanud pikka kommentaari sellepärast. kui te nüüd hoolega eelmisi vaatate saate aru, et ma kirjutan oma arvamust peaaegu alati pikalt. Enamjaolt on mul alati midagi pikalt öelda! Very Happy

Tegelt on mul saladus... Embarassed

Ma olen ilge latatara! Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:23

See oligi su saladus? Very Happy Siis oled tõesti ilge latatara, et oma saladuse välja lobisesid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime17/6/2012, 18:54

Naughty: Um, jah, no selles seitsmendas on mind siiani kõige rohkem. See on minuga juhtunud nagu ma juba ütlesin...

Minu plaanid. Mhmhh, mul on peaaegu kõigile tegelastele põhiasjad välja mõeldud aga need muutuvad olenevalt tegelaste vahelistest suhetest. Aga see millest ma olen mõnedele rääkinud on alles niiiii kaugel tulevikus, et ma isegi juba arvan, et see võib lõpuks hoopis muutuda.
Josh mängib Summeriga ja Summer kasutab Joshi ära... Very Happy
Ma pole ühtegi juttu veel nii läbi mõelnud ja töödanud enda jaoks kui seda. Ilmselgelt on süüdi selles see, kui palju mind reaalselt selles jutus on.
Ja hetkel ignoreerimime kolmikut- Lexie, Evan, Will. Nagu ma alguses kunagi ka lubasin- neil pole siin eriti suurt osa...
Ja kuigi see on alles tulevikumuusika tean ma sinu analüüsi lugedes, et ma olen ikka jube palju asju ette ära mõelnud. Ma ei tahagi teile kõigest rääkida, sest asjad muutuvad. Kui ma muudan üht asja, muutub ka midagi muud...

Ja tõsist negatiivset kriitikat ma tahan alati. Nagu ma sulle juba öelda jõudsin... I was a mess. Kuhu kadusid tunded? Mu oma elust olid sel ajal tunded kadunud. Igatsus tegi haiget... Mure oli liiga suur... Ja ma lihtsalt ei jaksanud kirjutada. Ma ei suutnud.

Kui ma ise olen omadega läbi, ei suuda ma hästi kirjutada. Mu oma elu peaks olema korras ja fiiling hea. Siis ma saan sellega manipuleerima hakata. Kuulan oma kirjutamismuusikat ja muudan ennast kurvaks, et kirjutada...

Ja mulle pole tõesti mõtet öelda, et te tahate uut osa ruttu Very Happy Mu omapäraks vist ongi see, et ühel õhtul, kui mul lihtsalt und ei tule, teen omale ühe tassi kuuma piparmündi teed. Avan Wordis oma NP dokumendi ja loen seda juttu... Ma ju peale kirjutamist ei loe, kirjutamise ajal ka ei loe... Mõnikord panen lihtsalt uue osa numbri ära. Ma tunnen ennast piisavalt hästi, et teada kas mul tasub proovida kirjutada või mitte. Neid kordi on tegelikult üsna vähe, kui ma teen Wordi lahti ja EI kirjuta. Tavaliselt läheb Word lahti siis, kui ma tahan kirjutada.

Kõige paremini kirjutan ma tormide ajal ja öösel... Kunagi kirjutasin öösel neli osa jutti, lõpetades vist pool viis hommikul... Aga siis olid osad palju lühemad ka Very Happy
Aga ma ei ilmuta osi niimoodi meelega. Ma tõesti kirjutan harva, kuid ma kirjutan vaid siis, kui ma tunnen et asi on õige. Ma üldjuhul ei sunni end. Minu jaoks on oluline, et jutus oleks hinge aga sundides seda sisse ei jää ja siis on tegelikult asi ilmetu.

Ma ei saa vist ise ka enam aru, mida ma siia nüüd kirjutanud olen. Aga ma loodan, et ma olen mingis osas mõistetav Very Happy


AliceInWonderland: Ta ei seganud Very Happy Üldiselt on kommentaarid mulle kui ergutuskõne aga hetkel ma tunnen jälle, et ma lihtsalt ei jaksa kirjutada Very Happy Pole mõtet ennast ka sundida. Samas mõtteid on :) Ma arvan, et ma teen vahepeal lihtsalt ühe pisikese pausi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: