MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime19/9/2012, 17:52

Oh, Auts, viimaks ometi! Very Happy
Ega ma kurda, et see nii kaua aega võttis. Tore, et üldse sai. Ja, et ka edasi saab. Very Happy Ja veel väga kaua saab!!!! Very Happy

Olek muidugi palju-palju Chad'i oodanud, aga pole viga. Küll me teda saame! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime19/9/2012, 18:08

Getzzzu: On ja kuidas veel Very Happy


Alice: Väga tore siis Very Happy


Cilen: Eks ole Very Happy Te saate veel mõnda aega uusi osasid... 77 osa kokku ei tule, ikka tunduvalt vähem. Äkki 25? Äkki 30? Eks näeb Very Happy Plaane ja mõtteid on muidugi meeletult. Aega napib Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime19/9/2012, 23:05

Mulle meeldis jap.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime20/9/2012, 08:44

Hästi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 04:52

Ma siin niisama unetu Very Happy Kell peaaegu viis hommikul ja ma pean kell 7 tõusma. Lõbus Very Happy Und ei tulnud ja siis hakkasin kirjutama. See peaks selgitama ka ebaloogilist sõnade järjestust, kui seda kuskil juhtunud on... Loodan, et meeldib.


14. Printsess

"Sa oled imeilus, Summer," surus Joshua mulle klaasi pihku ja istus mu kõrvale diivanile. "Väga ilus."
"Tänan," vastasin viisakalt tema komplimendile ja vaatasin klaasis sillerdavat vahuveini. "Kuule, ma ei taha seda."
"Mis? Joo-joo," patsutas Joshua mulle õlale ja lükkas juuksed teisele õlale.
Mu keha läbistas ebameeldiv surin. Tõstsin vaba käega pisikese ümbrikkoti sülle ja võtsin klaasist sõõmu veini. Joshua libistas käe mu õlalt mu piha ümber ja nihkus mulle pisut lähemale.
"Lihtsalt kerge kodune soojendus..," sosistas ta mesimagusal häälel ja ei pööranud minult pilku. Mu silmad vaatasid naelutatult ühte punkti ning mõttes soovisin, et saaksin aega tagasi keerata. Miks ma ometi lasin Joshual end nõusse rääkida? Miks? Ma saan temaga ka muudmoodi mängida. Miks ma nõustusin siia tulema?
"Kõige ilusam oled," meelitas Joshua ning ma surusin silmad kinni kui tundsin tema huuli oma õlal. Aga see kestis vaid sekundi.
Daniel müksas Joshuat. „Liigume edasi.“
„Juba?“ päris Joshua vastu ja võttis käe minu ümbert ära.
„Muidugi. Kõik on omadega varsti läbi nii et teeme minekut.“
„Olgu, Dan,“ ohkas Joshua ning tõusime koos püsti.
Danieli plaan korraldada mõnus korteripeoke, kukkus minu meelest läbi, kuna õhtu jooksul selgus, et pooled tema head sõbrad lubasid meiega liituda alles klubis. Korteris oli meid täpselt nii palju, et kogu kamp mahtus ilusti kolme autosse ära. Loomulikult istusin mina Joshua uhkesse autosse, sest tema jaoks ei tulnud kõne allagi, et ma viibin need viisteist minutit, mis Danieli korterist klubisse sõidame, temast eemal, kui on võimalus tema ligidal olla.
Klubi vali muusika muutis mu olemise raskeks. Mul oli lausa lämbe. Rahvas oli külg-külje kõrval koos ning selleks, et kuhugi liikuda, pidi meeletult trügima ja rabelema. Kaotasin Joshua silmist juba 20 minutit peale saabumist ning tundsin ennast eksinuna. Oletasin, et kõige turvalisem on istuda baarileti ääres, kui jäärapäiselt tantsivas massis trügida ning rajasin endale teed sihtkohani.
Olin baariletist paari meetri kaugusel, kui keegi krabas mu käest ning tiris mind endaga kaasa. Üritasin kätt ära tõmmata kuid rahunesin, kui tundsin Danieli ära.
„Kus Joshua on?“
„Tal on pisut tegemist. Ma hoolitsen sinu eest,“ lubas ta ja lasi mu käest lahti. Tantsisin temaga paar lugu ning tundsin end pisut kindlamalt. Korteris tekkinud ebakindel olek kadus ning asendus pisut rõõmsamate emotsioonidega.
„Kurk kuivab, lähme võtame midagi juua,“ astus Daniel minust mööda ning ma tippisin talle nii kiirelt kui võimalik järele.
„Kus teised on?“
Daniel muigas: „No eks nad kuskil siin on...“
Baarmen libistas meie juurde kaks joogiklaasi.
„Äkki Joshua on mulle helistanud või midagi...,“ pomisesin endamisi ja sorisin oma pisikeses kotis, et telefon leida.
„Vaevalt, muusika on siin nii vali, et mõtetu oleks helistada.“
Pisikesel ekraanil polnud märkigi mõnest vastamata kõnest. Panin telefoni kotti ja võtsin oma joogist sõõmu.
Rääkisin Danieliga, pilguga Joshuat otsides, lootes, et ta peagi välja ilmub. Või et nende hilisemate liitujate hulgas oleks ka Claudia... Tunneksin end siis vähekegi mugavamalt, kui Danieliga siin.
Kui klaasid tühjaks joodud, tõmbas Daniel mind uuesti endaga kaasa. Tantsisime veel ning ma tundsin, kuidas ööklubi paks õhk mu olemise palavaks muutis. Ma tahtsin puhata. Ma tahtsin istuda. Aga kuskil mujal, kui baarileti ääres.
Daniel juhtis meid peagi taas läbi rahvamassi ning peagi läks olemine kuidagi paremaks. Rahvast ei olnud siin üldse palju. Samuti oli siin ka rahulikum. Nägin tumedaid diivaneid, laudu... Rahvast, kes rahulikult istusid ja jõid oma jooke.
Muusika oli endiselt vali, kuid tantsu vihtuv mass jäi meist piisavalt kaugele. Kuigi ka klubi selles tsoonis oli pisike vaba plats et tantsida, mida mõned paremas tujus olijad ka tegid.
„Istu, Summer,“ ütles Daniel, kuid pigem lasi mul maanduda mustale ringikujulisele nahkdiivanile ning tuli siis ise minu kõrvale. Toetasin pea vastu seljatuge ja hoidsin väsinud silmi lahti, uurides, kes veel meie juures on. Paar tüdrukut, Joshua, kes millegi üle lõbusalt naeris ning veel mõned tuttavad näod.
„Ma olen..,“ pomisesin vaevaliselt.
„Mis sa oled?“ uuris Daniel ja tundsin, kuidas tema käed mööda mu keha liikusid. Üks käsi peatus mu õlal, teist libistas ta aeglaselt põlvest ülespoole.
„Väsinud,“ ohkasin ja ajasin ennast pisut püsti.
„Oh, kullake,“ naeris Daniel ning ma eristasin selles õelaid, parastavaid noote.
Ja midagi rohkemat polnud vajagi, et aru saada, et midagi oli väga-väga viltu. Ma polnud lihtsalt niisama väsinud. Ma olin... ohver.
Joshua nipsutas sõrmi ja kui ma silmad avasin, oli diivanilt enamus rahvast kadunud. Daniel kaisutas mind kergelt, ütles, et peab korra minema, kuid tuleb kohe tagasi.
Ma ei osanud talle midagi vastata. Ega tahtnudki seda teha. Ma teadsin, mida ma tegema pean, kuid mu keha ei tahtnud mind kuulata. Olin liiga uimane, et end päästa... Mu silmad vajusid kinni ning istusin niimoodi lohakalt diivanil seni, kuni tundsin kedagi enda kõrvale istumas.
„Hei,“ kõnetas mind keegi, kuid see hääl oli võõras. Raputuse peale avasin silmad.
„Hei,“ veerisin võõrale tervituseks, kes mind äraehmatatud pilguga vaatas.
„Kuule, sa pead siit kaduma. Kas sa tunned neid, kes sul siin enne olid?“
„Jah, need on... mu sõbrad,“ seletasin raskelt.
„Toredad sõbrad sul.“
Pikkade blondide juustega tüdruk tõmbas mind püsti. „Ma ei saa sind siia niimoodi jätta. Ma juba enne märkasin, et asi on kahtlane ja ei suutnud pilku pöörata. Mu sõbrannale tehti sama. Seepärast ma ei suuda nüüd vahele sekkumata jätta, kui mul on võimalus keegi päästa.“
„Nad on mu sõbrad,“ torisesin, kuid sügaval sisimas, mingi teadvusel olev osa minust teadis, et see on täielik vale.
„Aja nüüd jalad alla..,“ käskis võõras tüdruk ja tuikusin tema najal klubi väljapääsu poole.
Me ei väljunud samast uksest, kust Joshua, Danieli ja teistega sisenesime, kuid ilmselgelt oli sel ka oma põhjus...
Jõudsime pimedale kitsale tänavale, kus oli palju prügikaste ning mõnikümmend meetrit eemal paistis alles valgustatud tänav. Aeg-ajalt kostus mu kõrvu ka automürin ning siis märkasin ka sähvatusi kõrgel taevas. Äike.
Istusin trepile ning too võõras blond tüdruk kükitas mu ette.
„Ma kutsun sulle takso. Kas sul on raha?“
Ulatasin talle oma koti.
„Oh, okei... Aadress?“
Samal ajal kui ma silphaaval talle oma aadressi ütlesin, soris ta mu kotis, et veenduda, kas mul on raha, et ma ikka koju pääseks.
„Peaks välja tulema küll.“
Ta tõusis püsti ja astus minust mõned sammud eemale. Kuulsin tema häält, kuid ei keskendunud tema sõnadele... Toetasin pea põlvedele ja võitlesin selle iiveldama ajava tundega, mis mu kõri nööris.
Mõne aja pärast aitas see võõras tüdruk mind takso tagaistmele istuma, ütles taksojuhile mu aadressi ja soovis mulle kõike head.
Ja mina ei suutnud teda isegi tänada enda päästmise eest... Öelda seda ühtainsat lihtsat sõna.

"Tüdruk, kohal," lausus taksojuht mulle juba mitmendat korda, kuid alles nüüd, kui ta valjemalt mind kõnetas, kuulsin teda. Pingutasin, et end autost välja saada. Olin terve tee maganud.
"Saate hakkama? Majani on üksjagu maad ka..."
"Saan-saan," pistsin juhile raha pihku, mis Joshua alles päeval mulle andnud oli. Ma teadsin, et seda on palju rohkem, kui sõit ööklubist mu koduni maksma läks, kuid see polnud nagunii minu raha. See oli Joshua raha... Minu jaoks räpane raha, millega ma võisin hoolimatult ringi käia.
"Neiu, oodake, ma pean teile tagasi ka andma..."
"Pole vaja, jätke endale," surusin läbi hammaste ja soovisin tüsedale taksojuhile head ööd. Ta naeris muhedalt hea teenistuse üle ja ütles mulle midagi, kuid ma ei suutnud tema sõnadele keskenduda. Ma pidin end majani vedama. Isegi kui ma jään verandal magama, pole ka hullu. Ma olen siiski kodus ja sellises olukorras on isegi verandal okei öö mööda saata. Astusin paar aeglast sammu, samal ajal oma koti rihma randme ümber mässides.
Eemal mere kohal sähvatas ning mõne sekundi pärast kostus mu kõrvu kohutav mürin. Võrreldes päeval valitsenud kuumusega oli õhk nüüd ootamatult jahe. Mitte külm aga nii jahe, et see kosutas mind. Ja see oli hea. Jäin seisma, kui taksojuht mu selja taga autole hääled sisse lõi ja minema sõitis.
Sammusin edasi, proovides mõtetes korda luua. Mis siis ometi juhtus? Mis, kes, kuidas? Miks mulle nii tehti?
Astusin paar lühikest sammu edasi ning siis lõi siht mu silme ees virvendama. Kõikusin, kuid jäin püsti.
Mu silmist veeresid pisarad, kuid ma ei nutnud. Vähemalt mitte veel. Pidin koju saama. Kindlasse turvalisse kohta varjule.
„Sa oleksid edukam, kui need jalast võtaksid...“
Jäin seisma ja pöördusin.
Chadi muhe oleks hääbus kui ta nägi, kui kehv ma välja näen. „Mis juhtus?“
Turtsatasin: „Hoolid sa sellest üldse mis juhtus?“
„Hoolin küll, kui asi sind puudutab. Mis juhtus?“
„Kui ma seda isegi teaksin..,“ pomisesin ja asusin edasi liikuma. Vaevaliselt ja kõikudes. Kogu oma viimast jõudu jalgadesse suunates.
„Summer...“
Chadi hääl oli nii murelik, et see puudutas mu hinge. Isegi sellises olukorras. Astusin sammukese ja mu parem jalg nõksatas ohtlikult. Sellest Chadile aitas. Ta tuli minu juurde, üks käsi mind toetamas, et ma ei kukuks enne kui ta midagi teha jõuab, ning haaras mind siis sülle.
Toetasin pea tema õlale, vasak käsi süles, parem käsi alla rippumas. Ja siis oli kõik must. Ma ei näinud ega tundnud midagi.
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 14:17

ISSANDJUMAL AUDREY!!!! Jumal. Ma sain ¹oki peaaegu kui ma uut osa nägin. Mine metsa. Huuuh. Okei, ma toibun nüüd natuke ja loen kah siis. Täitsa lõpp... Very Happy

No see lõpp on niiiiiii nunnu. :) Lihtsalt et Chad tuleb ja võtab Summeri sülle ja... Nii armas. :) Ja Josh on jobu. -.- Ma ei mõista, kuidas ma suutsin vahepeal temast head mõelda. Ja see Daniel on veel hullem. Jube. Kuidas sa saad üldse nii jubedatest asjadest kirjutada? Very Happy Aga muidu seda ka, et kas sellel blondil tüdrukul saab ka mingi osa selles jutus olema? Või ta oli niisama mingi vahetegelane? Pole probleemi, kui sa vastata ei taha sellele. Very Happy

Muidu oli mõnus osa, edu sulle siis kaotatud une tagasitegemisel ja mina ootan uut osa! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 15:28

Nii tore, et see üllatas sind Very Happy Lihtsalt ma ei saanud und ja siis mõtlesin, et okei, mõtteid on, head muusikat kuulasin ka, et proovin siis aega targalt sisustada. Eriti palju aitas Florence + The Machine'i ''Never let me go''. Just viimases jupis, kus Summer koju läheb ja Chad tuleb ja... :)

No ja ta pidi Summeri sülle võtma. Ta ju enam oma jalgadel eriti ei püsinud. Ja OFC pole Joshua ja Daniel mingid kukununnud Very Happy Kuid seekord ei teinud Joshua midagi. Daniel tegi.

Kuidas ma nii jubedatest asjadest kirjutada saan? Ma kirjutan kogemustest. Sellest, mida ma olen läbi elanud/kogenud või pidanud kõrvalt nägema ning vahel tuunin neid... Vahel rohkem, vahel pole vajagi tuunida. Siinkohal võin öelda, et ma olen ka päästnud ühe tüdruku sellisest jamast. Ma ei tea, mida talle joogi sisse sokutati, aga midagi igatahes sokutati. Ja kui tüdruk üksi jäi, kasutasin võimalust. Aitasin tal minema saada.

Ma nüüd mõtlengi, et äkki sätin end pessa ja katsun pisut tududa. Suht uimane on olla Very Happy Enne peab juuksed ära kuivatama veel.

Ja seda ka veel, et nagu isegi aru võite saada, on järgmises osas paljupalju Chadi Very Happy

Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 15:33

Tore. :) Chad on tore. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 16:36

On I love you
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 17:13

Ma olin nii õnnelik, kui uut osa nägin!

Ei oskagi muud öelda kui....
Chaaaad! I love you Very Happy

Ootan väga uut osa.
Edu! Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 17:20

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 I_love_heart_chad_keychain-p146650956392335821z8x8w_400
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 17:24

Getzzzu: Oli ju meeldiv üllatus Very Happy Ma isegi ei hoiatanud ette et tuleb ;D


Griffu: You're not alone in this... Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 17:59

Milline õnn oli tulla koju ja leida eest uue osa. See oli midagi kirjeldamatult lahedat. Wink Mõnussssss.
-Läheb lugema-
***
Mega-super-hüper-lahe-vinge-osa. Very Happy
Ja Chad.
Ja üldse terve see jutt. Very Happy
Hhhhhhhheaaaaaa.

Aaja ma nõustun Griffuga. Big like Chadile.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 18:07

Olin nii rõõmus, kui uut osa nägin. Et jah, ikka väga rõõmus. Vääääääägaaa rõõõmus. Very Happy

Mulle ei meeldi Josh üldse. Isegi kui ta siin mõnes eelnevas osas oli tore ja lahke, siis ta ikkagi ei meeldi. Ja nüüd meeldib ta mulle veel vähem. Oleks siis võinud Summerit aidata ja ta ise sealt minema vedada. Kuigi... Olen täiesti kindel, et ka tema oleks Danieli "plaanist" osa võtnud. Ta on ju selline idikas.

Very Happy

Jaaaa Chaaaaaaaaaaaaad. Ta meeldib mulle lihtsalt nii väga. Ta on nii hooliv, armas, kena, tore, nunnu... Ja suudab alati õigel ajal välja ilmuda. Very Happy

Ja sa olen niii tubli, Auts, niiiiiiiiiiiii tubliiiiiiiiiiiiiiii!

Homme uus osa, mis? Cool


Viimati muutis seda Cilen (24/9/2012, 21:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 18:46

Alice: Tore kui nii väga meeldis Very Happy


Cilen: No ega ta ära poleks öelnud ka Very Happy Ja Chad on lihtsalt nii... I love you Mulle ka meeldib. Ja mu pärisnime foorumis avalikult ei kasuta, Cilen Very Happy Homme küll uut osa ei saa... Ei tea millal uus Very Happy Las see ilmumisaeg jääda üllatuseks Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 19:56

Ahaa, sorry. Very Happy
Oled siis Auts edasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 21:14

Mhmh, muuda seal ka ära Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 21:45

Oled nüüd taas täieõiguslik Auts. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 21:51

Asi on nüüd nii, et Joshua jääb auto alla ja Chad on selle auto roolis. Igavene värdjas selline.
Ja miks Chad nii armas peab olema? Why are you doing this to us? Sa teed Chadi nii armsaks ja siis äkki lased Summeril end Joshuaga piinata.. -.-

Väga kuri sinust. Ja raudslet lased tal ennast Joshiga päris pikalt piinelda, siis mingi hetk lased Chadi taas mängu ja meie südametesse ja siis teed oma südame külmaks ja tood jälle Joshi mängu ja keerad kõik Summeri ja Chadi vahel juhtunu tuksi.

Igatahes.. Mulle meeldis see tdüdruk kes teda aitas.. Selline salapärane tundmatu.. Very Happy Haha.. Mida ma ajan?

Ühesõnaga mulle meeldis.. Very Happy Ma tahan ruttu uut osa, kuna ma tahan teada kas Chad jäi tema juurde või ei Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime24/9/2012, 22:38

Cilen: Ägeeeee Very Happy


Karro: Kui teie meelest see on nunnu Chad olnud, mis te siis peale järgmist osa teete??? Appike Very Happy Kõik olete temasse ära crushinud või?

Ja no eks Joshua ikka mässab Summeri elukesega, kuni khmkhmmm Twisted Evil Ma arvan, et kui Chadi ja Summeri vahel saab kõik korda, siis rohkem metsa see asi ei lähe.

Loomulikult jääb Chad Summeri juurde Cool
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime25/9/2012, 01:41

Ma olen viimasel ajal üht seebikat vaadanud. Mulle ei meeldi seebikad, sest need ajavad mind nii närvi. "Ettevaatust ingliga". Mind ajab seal närvi, et Maria Juani eemale tõukab, samas ise armastab teda. Ja sinu jutus on Summer samasugune. Aaarrghh.
Aga see rõhutabki seda, et Chad on ninnunännune ja siis sa imestad, et me kõik crushime teda?
Keegi mainis siin, et Chad võiks Joshi alla ajada. Wuuuuttttt???? Josh on tropp küll, aga Chad ei pea sellepärast vangi minema.
Tegelt ma tahtsin lihtsalt öelda, et mulle meeldib, et Audrey allkirjas oleval pildil on nii palju rohelist. Roheline on mu lemmikvärv ja ma tean, et Autsi oma ka. Asi on meie sünnipäevas, raudselt.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime25/9/2012, 02:10

Ei no seebikas on seebikas Very Happy Ei tea, ei vaata eriti seepe, kuigi haige olles telks mängis ja siis taustaks nagu olid. Seebikst ma seda inspi pole saanud. Ja ega see eemalelükkamine enam kaua kesta, btw Cool Juba järgmises osas... Twisted Evil Ehhh, ma ei spoilerdama siin teid...

AGA ROHELINE ON MAAILMA KÕIGE ILUSAM VÄRV!!! I love you (Ja mul on roheeeeelised silmad. Totally a lucky one!)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime25/9/2012, 17:34

Minu lemmikvärv on ka roheline. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime25/9/2012, 20:29

Väga heaaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime25/9/2012, 23:11

Tahan uut.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 23 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 23, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: