MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Go down 
+27
Gerdyke
Ellukas
Toadily Insane
Chrissu:*
®ebra
R.
Shadowpaw
kiizukutsu
liiisake17
liisucatye
karrrui
Getzzzu
Kärolyn
Metsakas(s)
loveu4ever
Wissel
SugarPiece
Herbts
AliceInWonderland XD
Griffu.
Dragomira
C0oozz
Cilen
Smile*
Mezilane
nasicc
Hippi
31 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime24/3/2013, 22:10

JESS I CAN HATE JOSHUA!!! Wohooo.. Värdjas selline Very Happy
Reaalseslt, kust sa saad inspiratsiooni sellise tolguse jaoks? Kohutav lihtsalt.
Ja jälle olen ma õnnelik, et ma nii kaua seda lugenud ei olnud. Nüüd sain jälle otse kohe kõik osad ära lugeda ja ahastuses olla siin, ja Chadi lausete üle naeratada siin nagu mingi retarded eesel või midagi..
Igatahes, jumal tänatud, et Summer mõistuse pähe võttis. Kui ma viimati lugesin oli ta endiselt selle värdjaga. Miks Kenti enam nii palju ei ole? Mulle meeldib Kent. Too ta tagasi. Ma loodan, et ta hakkab Summerit ja Chadi aitama, onju? Ja kuhu Chad kadus? Miks sa mulle msn'is ei öelnud et ta ära läheb? Why???

Ma nüüd, ei tea kui pikka kommentaari sa mult saada tahad haha.. Ausalt öeldes, ma ei oska eriti midagi lisada. Mulle meeldis nagu alati. Kõik on täpselt nii nagu olema peab, kui just Lexie mingi uue jamaga hakkama ei saa. Ta on endiselt mu mustas nimekirjas. Meenutab mulle mõnda tuttavat, kes samamoodi tegid nagu tema.
Ma ei tea kas ma olen rääkinud, aga mu sõbranna hakkas käime ühe kutiga, ja siis tema parimale sõbrannale see suhe ei meeldinud ja ei suhelnud selle tüdrukuga nii kaua kuni nad lahku läksid. Ja siis kui see tüdruk uuesti tolle kutiga kokku läks siis oli sama jama. NAgu what? Ela oma elu, miks see sind nii väga kotib kellega ta suhtes on? Kui ei meeldi, siis ok ei meelid, ütle välja aga ära ole selline lehm selles suhtes. God. Aga nüüd on nad igatahes jälle mingid bestid Very Happy Vot tak.

Aga ma ei tea. Mulle meeldis ja ma tahan uut! Ja nüüd PALUN ära õrrita mind msn'is Very Happy Eks, sa ei kujuta ette kui rakse on teadmatuses olla! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 15:10

Kui kedagi üldse kerge siin jutus kirjutada on, siis on selleks Joshua. Ma ei tea, ma lihtsalt panen pisut enda dark side'i temasse ja lisan pisut sellist pahapoisilikkust mis mulle meeldib, sekka pisut ülbust, jultumust ja enesekindlust ja segan siis selle kõik üheks ja tulemuseks ongi selline Joshua nagu ta siin on :)

Kent tuleb tagasi... Chad ka... Summer on ju vaja kätte saada :)

No eks Lexie tõmbab nüüd end tagasi aga ega Summer teda nii lihtsalt veel usaldama ei hakka, mis sest et nad saavad läbi jälle. Kui Lexie oleks Summeri kõrval kogu aeg olnud, usaldaks Summer teda ka rohkem :)

Kui nii raske on teadmatuses olla siis ma just õrritan sind edasi, jee Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 19:39

Auts kas sulle meeldivad pahad poisid? Nagu väga pahad poisid? Ja mis su dark side on? Kommi mitte jagamine? Very Happy Okei.. Khmm..

Tegelikult kui sa mind edasi hakkad õrritama, siis ma sinuga lihtsalt rohkem ei räägi. Ja vennast ma ka rohkem pilte ei saada.. Ma tean et sulle meeldisid Very Happy

Igatahes, kas sa oled uut osa ka juba kirjutanud? Ma tahan juba teada, mis edasi sai ..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 20:16

Mitte liiga pahad Very Happy Pahad poisid on ju tegelikult täitsa head, kui nendega ümber oskad käia. Dark side on rohkem nagu see sisemine bitch või nii Very Happy Et nagu ei löö kätt millegi ees ette ja oled julge ja... Ma ei tea.

Ja ma ei õrrita siis, I promise!

Uut ma veel kirjutanud pole. Pole nagu seda vaimu peal olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 20:21

Kumb see mitte õrritamist nüüd motiveeris, kas minuga mitte rääkimine, või minu vend? haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 21:20

Sinuga mitte rääkimine. Kuigi su venna on nii awesome ja hot like hell olen ma siiski suhtes, õeke Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 21:46

Aww... Ma tean, et mu vend on poriena hästi kena ju, nagu sa mäletad Very Happy No jh, see tänane juhtum oli küll awesome Very Happy Ma oleks sinu asemel ammu kuskile metsa ära peitnud ennast Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime25/3/2013, 21:48

Ta on isegi täis peaga kena nagu jumal.

Pead silmas seda dialoogi aretust? Ma tahan ikka veel maa alla vajuda. I swear, I'm going to torture him, if he did that... Mad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime26/3/2013, 09:33

Oli ta ja nagu jumal, sina ei pea teda kantseldama, ega vanematele sokkima midagi.. Savi et ta 21, aga tal on kohustused millest tal suht savi on Very Happy
Ja jah ma peab silmas seda dialoogi aretust Very Happy Hahahahahahahaha, see oli nii hea lihtsalt Very Happy Ma usun, et ta elusana sealt välja ei tule Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime26/3/2013, 12:10

Ma kantseldaks hea meelega. Ja no kui tal on oma kohustustest praegu savi, siis küll tal mõistus pähe tuleb :)

Kuule see on ikka veel jube. Naljakas see küll pole. Terve eilne päev oli mingeid minisüdamerabandusi täis... Ja no tal piisab vaid nunnu olla, juhul kui tema seda tegi, et ma leebuks. Aga kui tema seda ei teinud siis ma lihtsalt... suren.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime29/3/2013, 18:30

Misasju see Chad ajab???? confused

Ma ei saa aru?

Kuhu ta jälle põgenes?

Mille jaoks on vaja tal koguaeg ära minna?

Miks Summer kaasa ei võinud siis minna?

Miks Josh peab selline s*tapeast mölakas olema?

Miks pole keegi Summerile enesekaitset õpetanud?

Miks Lex selline unekaru peab olema?

Miks pidi siin ainult kaks osa olema, kui mina lugema tulin?

Kaua uue osaga läheb, tead juba?

Kas kavatsed minu kõikidele jaburatele küsimustele vastata ka?

Märkasid vist juba, et ma jälle siin?? What a Face

Endiselt confused

PS: Sinu ja Karro vestlust oli siin ka päris fun lugeda. sunny
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime29/3/2013, 18:43

Eeem Very Happy Ma ei oskagi kohe vastata sulle nii. Uus tuleb ehk varsti... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime29/3/2013, 18:47

Auts!!!!!!!!!!! Neutral

Mitte ühelegi küsimusele ei oska???? pale
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime29/3/2013, 19:33

Sa saad vastused jutust Wink
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime29/3/2013, 20:45

Ah deem!!!

Oled sa ka ikka... Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime29/3/2013, 21:21

Mhmh, ma ei suuda eriti küsimustele hetkel keskenduda. Keerulised ajad... Aga jutu sees peaksite ikka vastused saama...
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime15/4/2013, 20:01

Ma pole kaua kommenteerinud, aga loen kindlasti!
Siiamaani oled suutnud ikkagi pinget kruvida, kahju, et osad harva tulevad. Mõistan, et vähe aega on.
Elan siiski Chadile kaasa! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime15/4/2013, 20:59

Ooooi, nii tore, et sa ka siia tee leidnud! Wink
Ega alati polegi põhjus ajas. Ma lihtsalt tihtipeale ei leia inspiratsiooni, et kirjutada aga küll varsti-varsti uus osa ka tuleb!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime15/4/2013, 21:15

Mina ka, Auts!
Ma kirjutan ja kustutan. See juba enam-vähem harjumuseks saanud. Kuigi, täna on vist hea päev, pole midagi kustutanud, ainult kirjutanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime15/4/2013, 22:28

See on ainult tore!

Mul on lihtsalt meeletult raske nädal olnud... See ka mõjutab mu kirjutamist... Aga no küll kõik paremaks läheb.
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime16/4/2013, 15:52

Igal juhul palju edu sulle! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime16/4/2013, 18:07

Very Happy

Ma tänan Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime27/6/2013, 00:47

woohoo lugesin ka np2 ära ja kohe tekkis küsimus "Miks siin pole 19. osa ??"
Me like Josh, deem he is so hot bad guy Very Happy And me like Chad,he is so sweet Very Happy
Mulnjuba kolm crushi su juttudes Wink (Rafe,Chad ja Josh) aga jamh ikkagist ütleme siis nii et ootan uusi osi Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime14/7/2013, 21:08

Oeh, ma ei oska enam kirjutada lihtsalt :S Ja mulle meeldib ka Josh, mis sest, et ta halb tegelane on. Teda on nii hea ja mõnus kirjutada tegelikult. Chad on selline... Summeri suhtes kaitsev ja hooliv aga kui vaja siis näitab ka oma kurja poolt... :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime14/7/2013, 21:12

Ma ka ei suuda Armutut kirjutada. -.- Ülimasendav. Samamoodi nagu see, et sa "ei oska enam kirjutada" on ülimegamasendav!

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)    Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)  - Page 32 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)
Tagasi üles 
Lehekülg 32, lehekülgi kokku 42Mine lehele : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad... 77/77

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: