MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tuba (16 osa; Lõpetatud!)

Go down 
+19
®ebra
Shadowpaw
Ka¹¹ike
Herbts
swessu
Merlin.
shine
Kärolyn
Griffu.
AliceInWonderland XD
Naughty
*Nastik.
Murtagh
Audrey
Dragomira
Lammas
Cilen
Bee
Mezilane
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 11:03

AliceInWonderland XD - Tore. :)

Audrey - oota uut. ;D
Ja siin selles point ongi, et asja tehakse selja taga. Oh well. Võta seda reeglite rikkumisena, mis ta ongi (see ei ole reeglite väänamine).

* Nastik. - Mulle nii meeldib, et sa sellest. Nali. Natukene. kohast aru said. :)

Murtagh - Pedrolove käimas. xD Ah well... mulle meeldib ta ka. Armas totu, kui ta millestki aru ei saa. Very Happy

Mezilane - väga vahva! Very Happy
Tagasi üles Go down
Dragomira
Juudijõulupuu
Dragomira


Female Postituste arv : 235
Age : 24
Asukoht : Kagu-Eesti

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 12:03

Mulle meeldis! :)

Ma naersin pool seda osa, lihtsalt nii lõbus oli. Very Happy Ja ma loodan, et Martin suvatseb end piisavalt viisakalt üleval pidada, et Britt teda kuuse alla ei saadaks. Very Happy

Jään uut ootama. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 13:33

Tore, et lõbus oli.:)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 17:29

No minumeelest on Sille lausa geenius sellel alal, kui inimesi on vaja naerma ajada. Very Happy Sinu tegelased on alati nii vaimukad ja mitte ainult üks konkreetne tegelane jutus vaid alati on kõigil mingi selline iseloomujoon, mis jääb meelde ja teeb tegelase eriliseks. :)

Ja Auts, sa ikka ei taha oma joru jätta, eks??? Very Happy Very Happy Kuigi sulle endale ka meeldib, et ta poisiga tuba jagab xD

Mul on hea meel, et sa Sille jälle usinasti kirjutad. Kuidagi vaiksesk jäid vahepeal ja hirmus hakkas lausa. Lugeda sa nagunii ei jõua eriti, nagu ma tähele olen pannud, aga peaasi et sa kirjutad Wink

Edu sulle! Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 17:45

Ahh, Pedro on nii nummi. Very Happy

Ahjaa, ühel tegelasel on minu nimi kahh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 19:30

Ma ei saa jätta jah Very Happy Olles läbi teinud selle kammajaaaa, kui sisse kolid ja teades, et see tagaselja sahkerdamine ei saa juhtuda. Maeitea, olge mu peale vihased, killige mind mõttes ära, kui tahate aga no kammoon, kui sa annad alla võtme ära või küsid võtit, siis need asjapulgad teavad ikkagi üht-teist sinust ja kus toas sa oled... Kõik on kirjas, allkirjad, dokumendid, särgid-värgid. Ja ega neil ei võtaks see eriti kaua aega, et nad näevad, et ühes toas on pisut viltu see asi... Lihtsalt mind häirib see, mida ma tean Very Happy
Võib-olla oleneb ka ühikast.

Lihtsalt uudishimust, Sille... Kas sa oled ühikas elanud? Suspect


Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 19:40

Naughty - mul on tunne, et ainult sina oskad minu asjade üle nii palju naerda. xD
Aga jah... oli vaikne. Nüüd vahepeal on miskit. Very Happy
Üritaks muidu ikka MGga tegeleda... milleks pole vapsee aega old. Very Happy

Cilen - ah sp sulle siis Pedro meeldibki. Very Happy
Olgu, see oli mage nali. xD

Audrey - Katrin läks ja võttis võtme, tema nimel-asjadel on kõik paberid ja värki, aga majal pole reaalselt ühikatädi. Kuni asi vaikselt käib ja inimesed ei hakka rattima, võib asi natukene aega läbi minna. Very Happy
Ja ei, ei ole elanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 20:09

Majal pole reaalselt ühikatädi? Khmkhmm... Weird. Pigem oleks võinud siis selle asja tõesti nii üles ehitada et no tõestiiiiiiiii on ühikas puupüsti täis ja Britt on see lucky one, kes toanaabriks poisi saab, sest muudmoodi pole lihtsalt võimalik.

Siis ma varsti loodan, et elad Neutral Very Happy

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 20:19

Miks asi nii keeruliseks ajada? Very Happy
Ühikatädi lihtsalt pole. Very Happy (Ja see pole õhust võetud, TÜ ühes ühikas reaalselt pole ühikatädi. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 20:53

Ai muidugi, ma olen ju Pedrokene. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 20:59

Justjust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 21:19

And that's weird.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 21:41

Audrey: Ma nüüd täiendan Sille ütlust, et TÜ ühikas pole ühikatädi. See võib nii olla ja mõnes ühikas nii ka on, aga sellisel juhul on ühikas elavatest inimestest määratud vanemad ja korralikumad elanikud maja korrapidajateks, kes hoiavad iga korruse tegevusel silma peal kuniks saabub öörahu. Selleks ajaks peavad nemad vaatama, et asjad korras oleks ja inimesed rahulikult oma õigetes tubades. Very Happy
Minu meelest võiks selle kohapealt küll silma lihtsalt kinni pigistada, olenemata sellest, et siisn mõningad vasturääkimised olla võivad. Jutt tuleb hea ja ma ei näe mõtet nüüd sellepärast asju muutma hakata. Las ta olla sedasi ja oletame, et selles jutus on selline veider ühikas, kus asjad käivad veidrat moodi. Ma loodan, et ma nüüd väljendasin end arusaadavalt. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 22:33

Eh, ega ma ei kahtlegi Sille võimes kirjutada head juttu (ma arvan, et me kõik teame, millised võimed Sillel selleks on eksole)...

Tundub nagu ma elaks mingis vanglas Very Happy Meil on kaamerad ja asjad ja... Ohjah. Vähealt ma saan personaliga jummala hästi läbi Cool


Aga jaa, jutu kohta- MEELDIB, sellest viginast hoolimata ja nagu teisedki on öelnud, meeldib mulel ka et saan algusest peale asjas kaasa rääkida (VIGISEDA/BITCHIDA jne) Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime20/8/2012, 23:25

Audrey: Tunnen sulle kaasa, sest tean mida sa ühikaga seoses tunned. Meie koolil on väravad ka ümber, mille uksed suletakse kelll 23.00 ja kaamerad on iga koridori alguses ja lõpus. xD Põhjus miks ma sulle kaasa tunnen, on see, et mina hakkan sellest aastast elama korteris, sest keelasin endale ühikasse tagasi minna. Liiga palju mälestusi.

Ja loodan, et me saame selle teema nüüd lõpetatud ja las Sille kirjutab seda lahedalt veidrat juttu edasi, eks? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime21/8/2012, 00:00

Koooorteris? Korter asub kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus? Very Happy Tulen külla, haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime24/9/2012, 00:55

Nässu?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime24/9/2012, 08:37

Griffu? (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime24/9/2012, 13:10

Sa tead, mida ma tahan!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime24/9/2012, 18:35

Tavaliselt tahad sa MGd, aga kahjuks on see läbi. :)
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime25/9/2012, 19:01

Selle kuti sa tapsid ära jaa. -.-
Aga nüüd oleks ilus "Tuba" edasi kirjutada, äkki ma saan uue mehe, sest Audrey Chadi ka väga jagada ei taha.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime25/9/2012, 20:23

Hahaha. Very Happy
Mike'iga inimestel tõesti ei vedanud.Very Happy
Aga ma luban, et hiljemalt homme õhtuks. ;D
Täna teen oma kirjandusteaduse essee ära ja kui jääb aega, kirjutan ka Tuba, kui mitte täna, siis homme. Very Happy (Mul kusjuures paar päeva tagasi oli see fail lahti, aga siis oli jälle see pahapaha sõna "kiire". Very Happy Aga ma tahan kirjutada ja ei taha, et ma rooste läheksin, ehk siis jah. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime25/9/2012, 21:35

Griffu Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime25/9/2012, 22:43

PUNKT! Mu kasutajanime taga on punkt. Keegi ei märka. ;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime25/9/2012, 23:21

Griffu. Very Happy

Ei no ma jagan Chadi küll Very Happy Mis ma kahe mehega ikka teen Very Happy Aga ma ei tea, kuidas sa teistega kokkuleppe saavutad Very Happy

Ja Sille kuule, ma tahaks ka ikkagi uut osa -.-
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tuba (16 osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sinu Tuba :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: