MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tuba (16 osa; Lõpetatud!)

Go down 
+19
®ebra
Shadowpaw
Ka¹¹ike
Herbts
swessu
Merlin.
shine
Kärolyn
Griffu.
AliceInWonderland XD
Naughty
*Nastik.
Murtagh
Audrey
Dragomira
Lammas
Cilen
Bee
Mezilane
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/9/2012, 23:24

Ee... Ma olen tervishoiu kõrgkooli ühikas ja meil pole ka mingit ühikamutti siin. praegu nõokaid käib keegi kontrollimas, a me teeme mis tahame pmst ja mingeid korrapidajaid pole ka määratud. Very Happy Üks isehakanu on, aga teda ei kuula küll keegi. Ja ikkagi on rahu majas pmst.
Ja mingeid kaameraid ka koridorides pole. Liftis on. Aga majja sisse saab kiipkaardiga ainult ja liftis saab ka ainult kaardiga liikuda ja Sille, sa elad korteris? Tule külla mulle üldsegi. Very Happy Ma sinuga polegi veel väljas tsillinud. Kes me lennust veel Tartus on?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 01:17

Siis on ikka päris hästi Very Happy

Meil on vist... um... 5 erinevat tädi. Tegelikul üks tüdruk ka. Kes siis vahetustega istuvad all. Ja kord majas on ikkagi suht näiline asi siin Very Happy Very Happy Viimasel ajal eriti. Aga eelmine aasta polnud maja nii täis ka. Sel aastal on tuugalt täis topitud. Selles vist ongi asi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 07:31

Ma kolin järgmise kuu alguses ühikasse. Very Happy Tädi on, aga öeldi, et rahvas liigub täiesti vabalt ja külastamiste-ööbimistega probleeme pole. Very Happy Ja Käro, võib küll millalgi chillida. Very Happy Meie lennust on sinuga ühes koolis veel Elsa ning minuga TÜs on Kaidi (paralleelikas meil) ja Silver (teda ma näen päris tihti, kuna tema loengud on peahoones ja mul ka osad loengud peahoones). Very Happy Ma tglt tahan juba tükimat aega küsida, mida Kaidi oma õpingute jooksul õpib (minu inf on pärit FBst), aga mul pole õrna aimugi, kus ta loengud toimuvad. Endal on mul filosoofiateaduskonnas pmst, aga ei tea, kas tema ka seal all on. Very Happy
Ja TÄNA, luban. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 17:21

Kus sa siis praegu elad? Suspect
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:05

Ühe eramaja teisel korrusel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:11

Mmm, mul sõpsu kes Tartus Tervishoiu Kõrgkoolis käib, elab kuskil sellises pisikeses kortermajas, kus üüritakse lihtsalt tube üliõpilastele välja. Suht hea minu meelest.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:15

Noh, eks peamine vast olegi, et katus pea kohal. Very Happy
Ja kui koht sobib ja meeldib... be my guest. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:22

Sõpsu elab toas mille üür on 180€. Nad kolmekesi, seega 60€ näkku. Ruumi on vähe Very Happy Mina maksan 50€ ja tingimused on väääga head. :) A'la kesklinna serv ikkagi ja transport on ka hea... Üldiselt ei kurda Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:27

Mm. Very Happy Mul siin 100€ kuu aastaringselt, oma tuba ja kõike. Very Happy Ühikas hakkan tuba jagama ja siis üür kõigub 80-120€. Olen rahul, ma loodan. Very Happy
Aga see teema selleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:38

Adminid oskavad ikka kõigeparemini OT'i teha, aga see selleks, sest ma...
...ootan uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 19:49

Issand Very Happy Sellisel juhul ma võtaks juba korteri Very Happy Saaks rahus olla ja värki. See on suht kallis ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 21:09

Hah. Tavaliselt ma lasen kaks-kolm OT'd teha ja siis juhin vestluse õigetele radadele tagasi. Very Happy (A) Very Happy

Aga nii... Sille sai uue osaga (lõpuks) valmis! Very Happy Ma olen selle jutu suhtes hetkel kinnine, aga minu praktika näitab, et kui jutt on kinnine, tuleb punnitada ja siis hakkavad mõtted lendama, nii et see on üks selline punnimise osa. Very Happy Loodan, et kerge naeratusevine ikka näole toob. :)

Aga suur lobiseja, nagu ma enne osade ülespanemist tihti olen, siis... Very Happy
Mul on teile kaks tõsist soovitust (peale selle, et tööintervjuule ärge minge palavikus ja tehke enne kindlaks, kelleks te üldse kandideerite/kandideerida tahate. ;D), mis on:
1) Kui te üürite tuba/toanurka, midaiganest niimoodi, et teised inimesed ka koos teiega elavad (eriti vanad mehed), siis küsige neilt kõigepealt, ega te neile nende kunagist suurt armastust (kellelt ei saadud ühtegi musi ja kes on surnud) meenuta ja
2) ärge pidage võtit iseenesestmõistetavaks asjaks, mis üürilepinguga kaasas käib, sest see EI OLE iseenesestmõistetav.

Kaks suurt tarkusetera siis teile. :)
Aga ma kolin kohevarsti-varsti ühikasse, nii et asi on tore. Very Happy Kõige kallim TÜ ühikas muidugi. xD Aga tingimused on paremad, mis selle raha eest oma korteris oleks (kuigi noh, korter oleks väärtus omaette) ja eks näis, kuidas ma toa jagamisega hakkama saan. Iseenesest õega terve elu ühes toas elanud ja minu ühika-toanaaber on tore doktorant, aga teda päris tihti ei ole ka, nii et... Very Happy

Mis siis veel... Very Happy

Kui
Spoiler:
oli Hermione "light reading", siis Sille "light reading" on
Spoiler:
. Very Happy

Söömisest.
Ma olen kodust harjunud väga mitmekesise söögiga. Ja ma ürita(si)n seda harjumust ka siin sees hoida, AGA üksinda ma ei jõua kõike lihtsalt ära süüa. Very Happy Juust läheb pahaks, piim läheb pahaks (sellest saab küll häid pannukaid teha)... ja üks kord ma avastasin, et pean ühe päevaga 10 muna ära sööma (olin ostnud mune ja nendest kuni viimase päevani mitte midagi teinud). No ja siis paar päeva tagasi ostsin jälle muna ja et ma jälle neid üksinda õgima ei peaks, keetsin ma kolm tükki ära, tegin enda ja oma kahe sõbranna näod peale neile ja viisin kooli. Päev otsa tassisime neid ringi ja siis lõpuks tegime fotosessiooni ja sõime nad ära. Very Happy

Meie munad (mina olen keskmine... ja ma ei tea, miks pilt uploaditi sedapidi Very Happy):
Spoiler:

Ja et sissejuhatus ei veniks pikemaks kui jutt ise, siis... PALUN! :)
PS. Kui vahe jälle liiga pikaks kisub, küüned säärde ja nõudma, et mis see siis olgu, Nässu! Very Happy


3. osa

BRITT


Kõhutan oma voodil, läpakas nina ees ja surfan Internetis. Või vähemalt üritan seda teha. Paganama raske on Internetis surfamisele keskenduda, kui sul sealt tegelikult midagi vaja ei lähe ja sa oled väga teadlik sinust meeter eemal samamoodi voodil lesivast noormehest.

Ma pean tunnistama, kui esimene ¹okk üle läks ja ma sain ka üle kartusest, et kohe tormab keegi sisse ja meil tuleb üks suur paks pahandus, hakkas see mõte poisiga toa jagamisest mulle isegi natukene meeldimagi.

Ma pean küll vannitoas riideid vahetamas käima ja esialgu ei tunne ma end kindlasti nii mugavalt kui võiks, aga kammoon. Tunnen isegi naeratust huulile kerkivat: ma jagan tuba kutiga. Lõputud võimalused, ma ütleks teile.

Mitte et ma unistaks... väga. Aga oleks täitsa lahe, kui meist saaksid sellised head usaldusalused üksteisele. Mina annaks talle nõu tüdrukute osas, tema mulle poiste osas... Noh, nagu kuskil Hollywoodi filmis (miinus armumine, see oleks kli¹ee).

Mulle ei meeldi kli¹eed, aga kahjuks on tänapäeva maailm neid täis. Ma hindan enim vanema aja kirjandust, teatrit ja filmikunsti puhtalt sellepärast, et siis ei olnud neil võimalik veel kli¹eesid teha. See, mida nemad tegid, oli tollal uudne... ja kuigi paljud asjad tänapäeval enam uudsed pole, olid nad siiski esimesed omataolistest.

Olgu, keskendumisest ei tule välja. Panen sülearvuti kaane kinni ja ajan end voodist püsti. Need asjad käüivad alati nii: kui midagi paremat pole teha, tuleb süüa.

Martin vaatab kulmu kergitades minu poole. „Kuhu nüüd minek?“

Sobran oma peas tabava vastuse jaoks, kuid nagu vihje peale seda tabavat vastust ei tule. Niisiis kehitan õlgu. „Vaatan, kui kiiresti ma siin tulealarmi tööle saan panna.“

„Uuhh. Põnev, ma tulen vaatan,“
ajab ka noormees end haigutades voodilt püsti.

„Sul midagi paremat pole teha?“
küsin üle õla skeptiliselt poisi poole vaadates. „Pühapäeva õhtu. Välja minna, sõpradega kokku saada, tüdrukuid lantida.“

Martin irvitab ning tuleb minu kõrval kööki. „Ma kardan, et kolme tüdrukuga koos elamine ja selle asja telgitaguste nägemine võib mul elu lõpuni isu naistest täiesti maatasa tampida.“

„Eks sa sellepärast nii palju siin oledki, et ikka meie telgitaguseid näha.“

„Just nii.“

„Noh...“
ütlen kerge muigega, „siis vist tuleb hakata hoopis meeste poole vaatama.“

„Võib-olla tõesti,“ ü
tleb Martin raadiot käima pannes ning köögilaua taha istuma potsatades. Vaatan poisi väljaütlemise peale küsivalt talle otsa, kuid Martin ei tee teist nägugi. Lihtsalt trummeldab kätega laual ning vaatab rõõmsalt paremale-vasakule. „Mida head-paremat sa nüüd teed?“

„Kui asi puudutab tulealarmi töölepanemist, siis vaevalt siit head-paremat tulla saab,“
ütlen pead raputades ning külmkapi sügavkülma välja võttes. „Mul on hoopis jäätist.“

„Jäätist?“
muutub noormees erksamaks. „See ülihea ¹okolaadi-liköörijäätis on sinu oma?“

„Mmmmmhmhhhh,“
venitan heatujuliselt sahtlist lusikat haarates, kui üle korteri kostub üks võimas röögatus. Vahetame Martiniga pilke ning hakkame juba esikusse minema, kui Piia kööki tormab, endal kõrvad ärritusest punased ja käsi, milles on vetsupaberirull, löögivalmilt üles tõstetud.

„Uh-oh,“ tõmbub Martin tagasi.

„Mitu korda sa täna vetsus oled käinud?!“ nõuab meie korterinaaber vihast sammu Martini poole astudes.

„Umm... kust ma peaksin teadma. Kaks? Kolm?“

„NELI!“ hüüatab Piia. „Neli! Ja mida ma sulle iga kord öelnud olen?“


Astun sammu eemale, tõmban oma jäätisetotsikult kaane pealt ära ning naudin vaatemängu.

„Tegelikult on see ikka pigem kolm korda. Vaata, enne minekut käis Pedro ka ja-“
räägib Martin lõbusalt. Noh, nüüd kus ta aru sai, milles probleem, on ta palju lõbusam. Vaata, alguses võis jääda ka mulje, et hiir on potti ära uppunud või miskit – ja ainsa mehena majas (korteris) peaks tema sellega tegeleda. Aga kui tema lähitulevikus ei tundu olevat hiire vetsupotist sabapidi väljatõmbamine, siis... noh, siis on Piia viha päris lõbus vahepala.

„Mehed! See Pedro Perdoks, Pedroks see tähendab,“
raputab tüdruk pead. „Aga prill-laud lastakse alla. Ma tean, et ma olen isata kasvanud ja kõike, aga oli see tõesti mingisugune suur illusioon, et potikaane värk on müüt?“

Martin noogutab. „Tegelikult küll.“

„Briii-itt!“
vingatab Piia abipaluvalt minu poole vaadates.

Muigan. Martin ei saa veel aru, et tegelikult on siin korteris püksid tüdrukute jalas. „No tegelikult on asi nii, et kui prill-laud hakkabki üleval olema, lähme meie kiiresti tipa-tapa Peplerisse ja räägime, et on juhtunud üks väike segadus.“

„You wouldn’t!“
süüdistab Martin meie poole silmi kissitades.

„Oh yes, we would.“

„Could and would!“
lisab Piia rõõmsalt sekka.

Martin kratsib kukalt ning vaatab meie poole. „Noh, sellisel juhul tahan mina, et teie äravoolutoru oma juuksekarvadest puhastama hakkaksite. Ja... ja vannitoas nii kaua aega ei veedaks, kui te veedate!“

„Täna polegi keegi meist veel sinu siinoleku ajal oma protseduuridega vannitoas istunud!“

„Asi on põhimõttes.“

„No davai, see tähendab statuuti.“





STATUUT PINGEVABAMAKS KOOSELUKS KOLMELE NEIULE JA ÜHELE NOORMEHELE

1. Noormees EI JÄTA tualetis käies prill-lauda üles (ja on hea tava üldse WC potikaant langetada: niimoodi levivad bakterid vähem).
2. Neiud koristavad oma juuksekarvad äravoolutorust ise ära.
3. Vannitoas ei ole hommikul alates kella 7-st üks inimene kauem kui 10 minutit (enne seda ja alates kella 11 päevaljääb nominaalkasutusaeg poole tunni sisse).
4. Külaliste koht on köögis, toanaabri nõusolekul ka toas.
5. Parandustöödega tegeleb noormees (kuna tal on vaja heas kirjas püsida).
6. Üksteise sööki ilma tolle suulise või kirjaliku loata võtta EI TOHI (isegi siis, kui teise ¹okolaadi-liköörijäätis on sinu lemmikjäätis).
7. Nõud peseme kohe pärast kasutamist (EI JÄTA kraanikaussi, lauale, tuppa, voodi alla vms kohtadesse vedelema – haiseb, tekivad kärbsed).
8. Esiku korrashoid ja prügikoti väljaviimine, kui keegi vahepeal vabatahtlik ei ole, on ühe inimese mure esmaspäevast pühapäevani, uuel esmaspäeval on see järgmise inimese mure. Järjekord on järgmine: Piia, Reelika, Britt, Martin, Piia, Reelika, Britt, Martin... jne.
9. Oma toanaabrit EI TOHI TAPPA, ükskõik kui närvidele ta ka ei käi.
10. Seksuaalne ahistamine KEELATUD.
11. Elamine LUBATUD.
12. Käesolevat statuuti võib muuta, kui muudatused on kooskõlastatud korterinaabritega.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 21:32

Lõpuks uus osa, mis on nii hea.
Uut ootan! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 22:53

Loodan uue osa ka kiiresti teieni tuua! :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 23:13

Tore osa. :3
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime26/9/2012, 23:30

:) :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 00:10

See oli nagu blogipost + uus osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 00:14

*Surub Nässule küüned säärde* Mis see siis olgu, Nässu!?!
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 08:31

Audrey - sa pole vist enne minu asju siin lugenud? Very Happy
Mul on enamus aega blogipost + uus osa. ;D

Griffu. - see küüned säärde tuli nüüd kahtlaselt ruttu, kui just osaga miskit valesti pold. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 09:23

Haha, mul ongi nüüd, mida venna käest õhtul küsida kui ta ühikast koju tuleb Very Happy. Ütleks, et punkt number üheksa on ilmselgelt minu lemmikpunkt.

Tegelikult olen ma natuke kuri ka, eelmisest osast on ikka hulk ja hulk aega möödas, aga kui osa oli läbi sain aru, et ootamine oli seda väärt, afro sest tõttöelda pole ma veel pikka aega naernud nii palju kui ma seda osa lugedes naersin. Muigamisest ma parem ei räägi Very Happy

Anyway, ma ootan uuesti uut ja loodan, et sellega ei lähe nii kaua aega kui praeguse osaga alien. Aga kui läheb, pole hullu, kannatan ära... ma loodan.

farao
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 12:04

Hah. Very Happy
Mida sa vennalt küsida tahad? Very Happy
Aga tore, et naerma pani! :) Ma üleliia ei julge lubada, aga ÄKKI täna saab uue osa. Ei kavatse nii kauaks asja pooleli jätta ja viimasel ajal on mu moto ka alustatud jutud ära lõpetada. Very Happy (et kaustas domineeriksid lõpetatud jutud. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 14:30

Olen. OFC olen Mad Very Happy Seekord oli kuidagi eriti blog alike Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 15:20

Hmm. Very Happy
Pole kaua jaganud teiega midagi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime29/9/2012, 20:55

Nii.. Et mul miskit meelest ei läheks..

Milline Kaidi?
Elsa on minuga samas ühikatoas lausa. Very Happy
Audrey, mida su sõps õpib ja mis kursusel?
Ma maksan puhast üüri 35 euri ja väga mõnus suur tuba on ja kooli minekuks ei pea õue astumagi. I win.
ja hit me up some time siis, Sille. Very Happy Lähme teeme tartutsilli.

Ja nüüd ma hakkan lugema.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime29/9/2012, 21:00

Mulle meeldis see statuut. Kuigi meil pole sellist lepet. Prügi viib välja see, kes enam sinna miskit mahutada ei suuda, esikut puhastab see, kellele mustus närvidele käib, nõud peseme kohe ära.. ja korter on nagu koguaeg ilus ja korras. Ja toas hoiab igaüks oma nurgakeses puhtust nii palju kui ise tarvilikuks peab, aga hea tava kohaselt ikka asju ripakile ei jäta ja voodid teeme hommikul ära, et ilus oleks. Üldiselt on meil siin kõik tublid ja korralikud nii et mul väga vedanud. :)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuba (16 osa; Lõpetatud!)   Tuba (16 osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tuba (16 osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Sinu Tuba :)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: