MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Next
AutorTeade
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime17/6/2015, 18:12

Mina lähen ka järgmine nädal nüud Horvaatiasse Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime17/6/2015, 22:14

Ma käisin eelmine aasta Horvaatias. Kahjuks piirdus külaskäik ühe päevaga aga tahaks kindlasti tagasi minna. Aga suveks on plaane tohutult. Algul oli mulje, et on vaba ka aga nüüd... Very Happy

Tulin just esimesest 8päevasest laagrist, kaks sellist ootab veel ees + üks kolme päevane. Siis tuleb sõbranna Austriast külla ning reisime nädal aega mööda Eestit ringi. Vaja ka tööd teha ja sünnipäeva pidada ja siis ongi suvi läbi...
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime18/6/2015, 19:55

Kõik lähevad Horvaatiasse, ma lähen homme tööle... Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime23/6/2015, 11:08

Head jaanipäeva kõigile!

Väike kõrvalepõige Horvaatia juurest: kas kellelgi on Wattpadiga kogemusi (ma olen kindel, et on, tuleb lihtsalt õiged inimesed üles leida xD) Ma lisasin sinna eile õhtul oma jutu, aga see ei ole tänaseks veel kategooriate alla ilmunud, nagu poleks seda olemaski. On kellegagi veel nii juhtunud? Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime23/6/2015, 21:43

Mul on seal kasutaja, mida ma vahepeal eriti ei külastanud. Nüüd on see kuidagi imelikuks muutunud ja ma ei saa uut osagi enam normaalselt postitada.
Mis su jutu nimi on? Ja enda profiilil näed seda või kuhu kategooriate alla see pole ilmunud? Ma vist ei saa praegu hästi pihta Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime24/6/2015, 23:07

Jutu nimi oli "Dekameeleon" ja see ei ilmunud nende kategooriate alla, mida näeb siis, kui võtta lahti see Discover lehekülg - see oleks pidanud olema näha, kui teha lahti eestikeelsete Mystery/Thriller juttude nimekiri. Keegi arvas, et põhjus võib olla mingi bug, ja soovitas mul oma jutu ajutiselt maha võtta ja hiljem tagasi panna. Nii ma lõpuks tegin, aga nüüd tuleb välja, et viimase päeva jooksul on seal jälle uuendusi toimunud ja süsteem on suutnud eesti keele sealt üldse ära kaotada, nii et eesti keelt ei saagi enda jutu keeleks märkida. Kirjutasin küll toele kirja, aga ma arvan, et minust ja Wattpadist paari ei saa, ma otsin endale mõne kenama pesa Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime1/7/2015, 00:28

Vaatasin, et oi kui kummaline, et kõigilt avataripildid- või mis iganes asjad need on- kadunud. Just saying, et kui puudust tunnete, siis profiili alt valige avatar ja sealt siis saate lisada omale pildi ka.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime5/7/2015, 21:40

Nii mõnusad suvised ilmad on hiljuti sunny

Mina saan nüüd natuke aega rahulikumalt hingata. Tahan vahetusõpilaseks minna ja taotlusdokumendid said lõpuks valmis Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime5/7/2015, 23:36

Kuhu riiki minna tahad? Very Happy Mul oli omal ajal soov Lõuna-Koreasse, aga lõpuks ma ei mäletagi mispärast ma enam ei tegelenud selega.

Ma praktiliselt aplodeerisin kui ema ütles, et varsti tuleb vihma, sest ma ei ole võimeline väga suure kuumaga funktsioneerima.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime6/7/2015, 19:40

Esialgu tahtsin Kanadasse, aga seal on juba koht võetud. Nüüd on südamelähedaseks Taani saanud. Lõunasse üldse ei kipu kuna pole soojainimene. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime6/7/2015, 20:44

Käin juba pikemat aega tööl, aga täna just sain enda jalgadele vägavägaväga palju päikest ning nüüd ma siis vaevlen siin, pritsin pidevalt vett peale ja proovin kirjutada, läpakas raamatute peal tornis. Very Happy Very Happy Kuidagi ei taha midagi sooja enda jalgadele... Very Happy

Muidu, mul oli see aasta klassis vahetusõpilane ning klass kõrgemas oli üks Hiinast?! Jaapanist?!?! Ei tea. Igatahes mul kadus igasugune soov vahetusõpilaseks minna, sest ma ei tea, keegi nagu ei suhelnud klassist meie vahetusõpilasega (ma proovisin, aga olin ise ka ju uus ja seega jahm) Muidugi, Eesti on ju eestlased ja noh... Mulle meeldiks lihtsalt aasta Inglismaal elada peale keskkooli lõppu.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime7/7/2015, 12:45

Vahetusõpilastest rääkides, siis mu kaks sõbrannat on käinud. Üks oli Austrias ja teine oli Belgias. Mõlemale meeldis ja ei olnud seda probleemi, et keegi ei suhelnud nendega. See kes Austrias oli sellel oli poiste rivi seljataga kogu aeg Very Happy Ja hostpere kutsub teda kogu aeg külla sinna. Üks sõbranna käis tal isegi siin külas. Hästi toredad olid Very Happy

Minust saab sellest sügisest siis Tartukas wii.. Jätan Viljandiga kooli suhtes vist hüvasti. Sain Tartu Kunstikooli sisse ja loodan, et ma selle erialaga nüüd pange ei pane. Samas see oli esimene valik, kui kooli otsimiseks läks.. Oeh Very Happy Nüüd on nii põnev korterite otsing ja.. Hihi saan täitsa üksi vaikuses elada.. NIIIII PÕNEEEV Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime8/7/2015, 17:24

Üüü Razz Korterikaaslast poleks vaja? Mõtle kui kergeks üüriga läheks Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime8/7/2015, 18:33

Ühetoalisse korterikaaslast? hmmm Very Happy Natuke kitsaks läheb vast. Very Happy Eriti, kui soomest mõni külla tuleb.
Vestlusel öeldi, et kool on kolm korda nädalas, siis selle kõrvalt jõuab vast tööl ka käia. Ehk ei ela ema/isa rahakotil, saan ise üüri maksta vast Very Happy

Muidugi see korter mida mina tahtsin, see on liiiiiga kallis, aga see oli niiii nunnu lihtsalt Very Happy Õnneks leidsin sellele ühe miinuse, mille arvelt saab üks teine välja valitud korter plussi endale Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime9/7/2015, 22:34

Karro, mul üks sõbranna otsib endale üürilist. Eramajas on tuba, kui sa veel otsid kohta :)
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime9/7/2015, 22:56

Kuna ma olen tartu kohapealt tum-tum siis tahaks koolile lähedale elamist Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime10/7/2015, 09:12

Ma ei tea, kus su kool asub, aga ma olen ka suht tum-tum Tartu koha pealt Very Happy Nii palju saan öelda, et tema juures istusin 7.19 ühele bussile, hüppasin Kaubamaja juures maha ning 7.38 olin Suudlevate Tudengite juures Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime10/7/2015, 14:22

Ma kõndisin Tasku juurest mingi 10-15 mintsa koolini.. Jaa kunagi käisin seal raekojal ka, aga kuna ma olin kambaga siis ei pannud väga midagi tähele, vaid üritasin teistega sammu pidada Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime10/7/2015, 18:13

Tere õhtust! Sattusin siia ka üle pika aja (Ma olen siia sisselogimata ka kiiganud tegelikult Very Happy). Hetkel olen ma siin aga põhjusega. Kuna mul pole väga aega lapata läbi loetud raamatute liste, siis küsin siin - Kas keegi siit on läbi lugenud eesti keeles raamatud Paberlinnad ja Täna on täna Forever on forever?
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime11/7/2015, 21:12

Mina lugesin ''Täna on täna ja forever on forever'' (tüütult pikk pealkiri) läbi. Täitsa hea ja võiks öelda, et pisut omapärane raamat oli. Very Happy Kindlasti väärib lugemist. Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime12/7/2015, 18:30

See pealkiri juba ajab judinad peale, kui aus olla. Eks näis muidugi... Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime14/7/2015, 23:20

Ma nii rahul, et ma aasta alguses ei liitunud enim loetud raamatute värgindusega. Reaalselt pole enam aega ega tahtmist lugeda, sest ma ei leia enda jaoks enam midagi piisavalt põnevat. Vahepeal pidasin plaani, et võtaks ette nimekirja raamatutest, mis võiks elu jooksul läbi lugeda. Viimasel ajal on mõttes olnud Prohveti lugemine, kuid lihtsalt ei leia aega, et lugemisele pühenduda.
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime14/7/2015, 23:35

Ma kunagi lugesin hästi palju, aga võistelda ei tahtnud selles Very Happy nüüd on tekkinud tahtmine vanad lemmikud fantaasiaraamatute riiulist välja tõmmata ja mõned minu jaoks uuemad teosed esmakordselt ette võtta. Hetkel on mul "Tõde ja õigus" käes näiteks. Seda ei saanud kunagi loetud kui vaja oli.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime15/7/2015, 09:45

Ma see aasta jätkasin samamoodi tiheda lugemisega, kuid sinna lisamine jäi kevadel soiku. Peakski end kätte võtma ja kõik lisama, mis veel meeles on.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime15/7/2015, 10:53

Mul täpselt sama, et kuskik maini lugesin väga tihedalt ja palju ja nüüd siis jäi auk. Peab uuesti käsile ka end võtma.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: