MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 15:53

Ma pole never Harry Potterit lugenud ega ka filme vaadanud. Lihtsalt ei tõmba üldssssse Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 15:55

Really?
Samas, ma ei ole neid Jää ja Tule laulu raamatuid ka lugenud. Üritasin seriaali vaadata, kuid ei tõmmanud, seega I know how you feel.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 15:59

Enamik mu sõpru pole Potterit lugenud ja ma olen üritanud neile selgeks teha, et see on fantastiline Very Happy Aga jah, inimesed ja nende maitsed on erinevad Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 16:04

Njaa. Maitse üle ei vaielda. :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 16:32

Uuh Harry Potterit pole ma ka lugenud, aga see eest olen kõik filmid ära vaadanud. Mu kursaõde oli, et mis asja, talk to my hand kui sa lugenud ei ole. Ja siis üks teine kursaõde oli, et ta pole isegi filme vaadanud, siis me saime vähemalt filmidest pajatada ja nukrutseda, et Alan Rickman ära suri. 
"After all this time?"
"Always."
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 17:00

Ma olin ka väga nukker kui Rickmani surmast teada sain. Ta oli liiga hiilgav selle maailma jaoks, too good, too pure.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 20:40

Samas näiteks Videviku saagast ma olin kunagi vaaaaaaimustuses Very Happy Keska ajal kui stippi sain ja mingi aeg klassiõega raamatupoodi sattusin, siis lehitsesin esimest osa ja mõtlesin, et kas osta või mitte Very Happy No ja lõpuks ikka ostsin. Ma ei mäleta palju see maksis, 250 krooni kanti umbes? Ja siis ostsin aja möödudes kõik järgmised osad ka. Viimane maksis 325 krooni Very Happy Filme käisin ka kohe esimesel võimalusel vaatamas, välja arvatud esimest osa. Kui see välja tuli, siis mul veel huvi polnud Very Happy

Anyways, praegusel hetkel ma ei mõista seda vaimustust ka Very Happy Võib-olla lihtsalt suureks kasvanud, sest kui midagi praegu huvi pakub siis 50shades Very Happy Mis sest, et see on läbi ja lõhki nii naiivne ja liiga kerge ''kirjandus''.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 20:43

Videviku saaga mmm.. Mulle meeldis see viimane raamat kõige rohkem. Ja siis samalt autorilt oli vist raamat keha? Kui ma ei eksi? Igatahes, see mulle meeldis ka. Või noh olin vaimustuses. Ja sellest tehti ka film. Ma ei julenud seda filmi alguses vaadata, sest kartsin et see äkki rikutakse ära. Aga täitsa, põnev oli Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 20:45

Fun fact: viimane raamat on jagatud kolmeks osaks (1 ja 3 osa on Bella POV, 2 siis Jacobi POV)- mul on SIIANI see keskmine osa lugemata Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 20:48

Ma olin ikka tubli ja lugesin terve raamatu läbi Very Happy Kui see Jacobi osa oli, siis alguses oli et wat, what is this. Aga noh, läbi ta sai ikka loetud. See võitlus koht oli minu jaoks kõige parem Very Happy Filmis ei olnud see üldse nii hea, kui raamatus kirjeldatud. Hullult ootasingi, et huvitav kuidas nad selle koha siis ära teevad.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 20:59

Aga kui võrrelda Meyeri ja E.L.Jamesi kirjutamist (mida on hea teha arvestades, et 50shades on Videviku fanfiction nimega ''Master Of The Universe'' tegelikult kunagi olnud Very Happy ) siis Meyer kirjeldab üldse palju paremini ning maalib üsna reaalse pildi su silme ette, mis toimps. Et peas nagu mõtled kaasa, milline kõik on- ta teeb selle mõtlemise kergeks. E.L.Jamesi puhul on kirjeldused tegelikult üsna... puudulikud, kuigi tundub, et aja jooksul nagu asi paraneks. Või kujutan ma seda kõike vaid ette Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:23

Ma täitsa nõustun Very Happy 
Ma pole shadesy neljandat osa veel lugenudki Very Happy hih sõbrants laenas, aga see oli inglise keeles ja ma ei suutnud ennast nii ringi häälestada, et esimesed osad on kõik eesti keeles loetud ja siis viimane on inglise keeles. Kuigi muidugi inglise keeles on hoopis teine lugemini, palju võib tõlkes kaduma minna Very Happy Ja noh sealt ongi see lünk, et pole seda grey poolset versiooni lugenud jne Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:34

Kui ma Videvikku esimest korda lugesin, siis ma olin kaheksandas klassis ja mu sõbrannad olid selle järgi hullud. Very Happy Team Edward oli väga suur asi. Aga ma ei tea, ma olin ja siiamaani olen Bram Stokeri ja Anne Rice poolel (teate küll, Dracula ja Lestat eks).
50 Shades'it ma ei ole lugenud. Või noh, üritasin, kuid mulle ei meeldinud see labane stiil. Tundus, nagu oleks mingisugune laps selle valmis kirjutanud, seega mingi 20-30 lehte läbi lugedes ma lihtsalt jätsin selle pooleli.
Ma olen nõus Audreyga, et Meyer kirjutab hästi, Jamesiga võrreldes lausa jumalikult. Ei, tegelikult mulle meeldiski Meyeri kirjastiil. See oli väga sujuv ning lugemine oli mõnus Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:41

Ma olen hullult tahtnud seda 'Looking for Alaska' t lugeda, aga ma ei raatsi seda osta. Vaene tudeng noh, makarone ei jaksa ka süüa kogu aeg Very Happy Ja ma käin nii harva kodus, et sealt ei taha ka laenutada, unustan pärast raamatut tagasi viia ja saan trahvi jne Very Happy Ja siin ei ole ka mingit lugejakaarti jõudnud teha, nii et siin ma olen Very Happy Masendunud Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:44

Ma olen seda nii palju kordi raamatupoodides ja raamatukogudes näinud, kuid huvi ei ole olnud. Tundub lihtsalt olevat tüüpiline armastusromaan ja neid on niigi palju. Ma ei tea, kuid vahelduseks võiks olla mingisugune sari, kus peategelane ei armu kellegisse või ma ei tea, kus suhet ei ole ja kõik on nagu... platoonilisel tasandil, you know? Võib-olla on asi lihtsalt minus ja minu kirglikus soovis olla kellegagi tavalises platoonilises suhtes (yay for no physical contact or sex or what ever else people do when they are in a relationship) ja suutmatus mõista miks armastusromaanid nii populaarsed on Very Happy Mul on raske iseloom ja sellega on keeruline elada, aga... jah.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:46

Mul on 50shades pdf-ina ja audioraamatuna olemas Very Happy

Aga jaa, see Ana my-inner-goddess-soigumine on juba nii lapsik Very Happy Et jah, teatud mõttes on see kõik väga paeluv aga kui asjale kriitiliselt läheneda, siis on kogu see lugu nii nõmedalt naiivne, et ajab lausa vihale Very Happy Aga noh- sündmusteahel on ju tegelikult põnev kuid arghhh... Easy money tal, ma ütlen! Very Happy Peaks ka mingi erootilise asja siia foorumisse kirjutama Very Happy Very Happy Very Happy

EDIT: Ma ei mäleta, millal viimati selline asi juhtus, et kui hakkan postitama, tuleb enne see teade, et vahepeal on uusi postitusi vms Very Happy Nii tore :3
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:49

Haha, peaks jah? Nüüd on siin kõik juba kas gümnaasiumit lõpetamas või ülikoolis ja alaealisi ei pea nagu kartma enam xD xD Võime koos hakata kirjutama Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:50

Jah, aga samas võime nii mingeid perverte siia ligi tõmmata, et ee... Very Happy kas me oleme selleks valmis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:51

Vaata asja positiivsest küljest: foorum muutub aktiivseks xD
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:52

Haha, aga et jumala eest nii naiivselt ei kirjutaks siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:53

Nope. Nope. Nope.
Davai. Kumb esimesena postitab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:53

Aga vaadake siis, et see mees on vaene eksole Very Happy  Siis ei ole asi üldse nii ilus, kui see grey teema Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:54

Kes ütles, et ma meest sinna sisse kannan? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 21:58

Ooo.. Jaa.. Põnev, põnev Very Happy pane kirja ja ootan varsti uut juttu Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime26/1/2016, 22:00

Hahaaa. Challenge accepted. Kas ma võin selle inglise keeles kirjutada? Pretty please???
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 13 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: