MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)

Go down 
+5
nasicc
Lord Esai
Miley Cyrus
ThatsMe
Lammas
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:00

Sellepärast on, et kui ma hakkan saatelauseid kirjutama siis ma ei suuda välja tulla rohkem kui kolme sünonüümiga sõnale ütles ja siis need on seal üsna mõttetud:D
aga siin ma mõtlesin kaa, et mõnele oleks vaja:D
ma vist parandan natuke:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:04

Very Happy Very Happy
ütles, sõnas, teatas, konstateeris, väitis, lausus... Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:16

Yeah:D sa unustasid vastas mis sobib kaa peaaegu igale poole:D aga ma natuke panin nüüd neid juurde:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:23

sa unustasid vastas mis sobib kaa peaaegu igale poole:D

??? Very Happy

Muidu oli asjal hoopis teine maik. Very Happy Tundeid! Very Happy
ARMULÕÕMA! XD
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:26

Nagu et vastas on kaa üks ütlema sünonüüm peaaegu:D
armulõõma?Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:32

On. Very Happy
JAAAAA! Very Happy
Gimme some passion. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:34

Eks me näe mis toimuma hakkab siin jutus veel:D
arvestades, et ma olen nüüd kahe päevaga kaks osa teinud siis ma arvan, et uus tuleb millalgi aga mitte homme niiet passionit ei näe sa kindlalt enne seda:d
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime9/1/2010, 02:43

Fial. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 00:43

Oejah:D pole nii ammu kirjutanud nii tihit:D mõnus on:D kuigi jah:D kahtlaseks kisub:D
igatahes uus osa:D
sulle sille:D kes sa seda vähemalt kommenteerid:D ja saatelauseid on seekord kaa:D

6.

Dean kuulus koputust oma uksel. Ta pani aeglaselt arvuti oma voodi peale ning ajas ennast püsti. Ta aimas, kes ukse taga on kuna tema sõbrad ei vaevunud kunagi koputama vaid tormasid kohe sisse. Tänu sellele oli ta õppinud oma ust pidevalt lukus hoidma.

Ta jõudis ukseni ning keeras selle aeglaselt lukust lahti ja seejärel tegi selle lahti täpselt nii palju, et ta näeb väga hästi kes seal on aga see keegi ei saa kohe sisse tulla.

„ Sina,“ sõnas noormees matkides tüdruku reaktsiooni sellele kui poiss oli tema ukse taha ilmunud.
„ Mina,“ vastas neiu väga enesekindla häälega.

Dean märkas, et tüdruku vigastused oliid juba peaaegu nähtamatud, kuid ta ei imestanud kuna vahepeal oli möödunud juba kolm päeva, mis tähendas, et nüüdseks oli juba reede. Noormees oli õnnelik, et oli reede kuna reede kuulus tema lemmikpäevade hulka. Sinna kuulusid veel ka laupäev ja ka pühapäev, mis olid ka kohe tulemas. Üks asi mis tegi reede toredaks oli ka see, et sellele järgnesid laupäev ja pühapäev.

Kuna alles eelmine esmaspäev oli toimunud nii mõndagi oli see nädalavahetus jäetud väljamagamiseks, mida poiss ka teha kavatses. Siiamaani tal see väga hästi õnnestunud küll ei olnud, aga suurema osa järgmisest päevast kavatses ta maha magada.

„ Mis siis sind siia toob?“ küsis noormees astudes ukse eest ära, et Natalie saaks sisse astuda. Kui neiu seda teinud oli sulges ta ukse ning keeras võtmega kinni jättes võtme ukse ette.
„ Ma tõin kiivisid,“ lausus neiu kavalalt naeratades ning ulatas poisile läbipaistva koti kus sees olid esimese pilguga vaadates seitse kiivit, aga nende liigutamisel tuli välja, et neid on seal hoopis kaheksa.
„ Ostad mind ära?“ sõnas noormees muigega, aga võttis koti vastu ning asetas selle laua peale.
„ Jah,“ sõnas neiu kindlalt istudes samal ajal poisi voodile.
„ Ja kui ma ei ole ära ostetav?“ küsis noormees kerge kulmukergitusega ning istus ise tüdruku kõrvale.
„ Noh eks ma võin siis ära kaa minna,“ lausus Natalie ning liigutas ennast poisist kaugemale üritades näidata, et ta on valmis ära minema kui vaja on.
Ta arvestas sellega, et poiss näeb teda väga edukalt läbi, aga siiski ei lase tal lahkuda. Noormees oli ju tema puhul sama trikki kasutanud.
„ Sa ei lahku niikuinii,“ lausus Dean kindlameelselt ning vaatas tüdrukule otsa.

Ta oli tavaline. Tal olid pruunid juuksed ja hallid silmad. Ta välimus ei olnud midagi väljapaistvat. Ka ta iseloom polnud midagi erilist. Ta oli täpselt nagu iga kolmas tüdruk seal koolis ning arvatavasti oli poiss teda mitu korda näinud, aga teda mitte tähele pannud. Aga nüüd nägi poiss seda, mis teda teistest eristas. Ta nimelt oskas olla täpselt see, keda poiss tahab. Ta ei olnud ilus, aga ta ei olnud ka kole. See tähendab, et ta oli piisavalt ilus, et teda tahta, aga ka piisavalt kole, et mitte loota oma välimusele.
Neiu oli sama tark ning arvatavasti isegi tiba targem kui poiss, mis muutis ta veelgi sobivamaks kuna poistele tavaliselt ei meeldi väga lollid tüdrukud, aga ka mitte väga targad kuna see jätaks nendest endist üsna lolli mulje.

„ Seda küll,“ sõanas neiu kerge naeratus ta huultel mänglemas.

Ta vaatas poissi, kes talle lähemalt oli nihkunud. Ta oli teda ka varem näinud, kuid oli teadlik sellest, et poiss teda ei olnud varem tähele pannud. Ta teadis väga hästi, et poiss käib 12. klassis
ning on üsna populaarne. Ta polnud nimelt noormeest enne kui ta teda kohtas varem üksi näinud. Poiss nägi välja väga hea ning kui ta oleks nagu iga kolmas poiss siin koolis oleks tal ilmselt väga palju tüdrukuid. The guy has it all…the looks, the brain and the personality.
Poisil olid heledad umbes 5 sentimeetri pikkused juuksed, mis olid peaaegu alati sassis. Tal olid hallikassinised silmad ning ta oli umbes 1.85 meetrit pikk. Need omaduses tegid ta enamuste tüdrukute jaoks ihaldatavaks ning Natalie ei olnud mingi erand
.
„ Minu ära ostmiseks läheb midagi rohkemat tarvis,“ lausus Dean ning liikus tüdrukule veelgi lähemale.
„ Ning mul on see olemas,“ sõnas neiu ning liikus omakorda poisile lähemale. Ta teadis väga hästi mida too tahab ning oli nõus talle seda pakkuma kuna ta ei saanud öelda, et tema seda ei taha.
„ On,“ vastas noormees mõistmata, et see ei olnud küsimus. Ta käsi oli nüüdseks juba tüdruku seljal ning liikus intensiivsel, aga hellalt seal ringi.
Neiu õrritas poissi kerge suudlusega ning tõmbus siis eemale oodates, et poiss talle oma nime ütleks.

„ Dean,“ lausus noormees ning suudles tüdrukut aeglaselt.
„ Mulle ei meeldi see nimi,“ teatas neiu ning jätkas siis poisi suudlemist.
„ Mulle kaa mitte,“ sõnas noormees olles samal ajal käega juba tüdruku pluusi all.
„ Sa ei meeldi mulle,“ lausus neiu ning tõmbas suudluste vahel poisilt pluusi seljast.
„ Sa mulle kaa mitte,“ teatas poiss ning lükkas tüdruku õrnalt pikali jätkates oma tegevust.
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 00:58

Lugesin Inesele ette:
„ Mis siis sind siia toob?“
„ Ma tõin kiivisid,“
Ines: "Anekdoot v?"

khm, aga okei..
ee, ma lugesin algusosad kiiresti.. ehk siis lasin pilguga üle, ja need olid halvemini kribatud kui need hilisemad, minumeelest. Ja.. ma arvan, et selle jutu sisu on natuke ebareaalne. Aga ma arvan, et sa kirjutad hästi, (ma just ütlesin pm et mulle ei meeldi see jutt ja siis ütlen, et sa kirjutad hästi.. loogika Very Happy) ja.. jah, ma vist ikkagi loen seda edasi ka, loodetavasti läheb vähe reaalsemaks. (you know, peksmine kutt hakkab mingit suvakat aitama.. aga jah, ma ei viitsi enam ajusid ragistada ja seda kommi pikemaks muuta Very Happy)
uut ikka.. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 01:08

Aww, ma tänan. Very Happy

Mulle meeldivad ka reede, laupäev ja pühapäev! Ja reede eriti, kuna järgmine päev on laupäev. Very Happy

Minu meelest oleks tüdruk lahkuda võinud. Very Happy Siis oleks saanud Dean teda taga ajada ja mõista, et ta tahab seda tüdrukut, kes tast väljagi ei tee. Wink

UUT! :d

Iris: Loore raputab roostet maha hetkel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 01:13

Rooste jah:D
eelmised osad olid rohkem kui pool aastat tagasi kirjutatud niiet jah:D
Lihtsalt see kutt peab seal olema mingi eriti perfect:D Remember:D He's got it all:D
Ma mõtlesin vahepeal, et kui nime teada saab siis läheb ära, aga see tundus liiga loogiline olevat:D
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 01:16

Ausaltöeldes mulle just meeldis see.. üldiselt, nagu, see lõpp ja.. üldse see osa mulle suhtkoht meeldis, ma enne rääkisin vist põhiliselt nendest vanadest osadest. Very Happy
Nii et ma ei nõustu Nasiccuga, mulle meeldis, et ta jäi. Very Happy

Ja ma kavatsen nüüd algusosad ka ilusti kõik läbi lugeda korralikult.. *seega: busy* Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 01:20

Ma arvan, et see, et ta jäi sinna nii võib olla ka see, et viimasel ajal olen vähem lugnud igasuguseid pubekate jutte ja rohkem raamatuid nagu women of the otherworld ja noh...kohustuslik kirjandus on kaa viimasel ajal kuidagi vääga täiskasvanulik olnud:D ühesõnaga i've read so much about sex lately:D
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 02:58

Fakk. Mul oli pikk jutt kirjutatud ja siis ma vajutasin midagi. GRH.

Okei.. nii..
Ma kirjutasin enne, et ma lugesin nüüd kõik ilusti läbi ja tegelikult on see ikka väga hea jutt. Selle kiiresti lugemisega ma olin mõnest asjast valesti aru saanud, Kuigi peksmine on kahtlane, koolis hakataks ju sellega kohe tegelema, sobis see siia juttu hästi. Nii et kõik on suht tip-top, ja sa ütlesid, et see kutt peab olema perfect. Hmm, kas selline kutt on siis perfect kes magab tüdrukuga kes talle isegi ei meeldi? Very Happy Eiteagi.. samas, raudselt ikkagi saab aru, et tegelikult meeldib ikka ja siis nad jäävad kokku? Noh, eks seda saab siis lugeda..
Igaljuhul ma arvan ikkaveel, et see lõpp oli hea ja tüdruk poleks ära pidanud minema.

nasicc kirjutas:
Minu meelest oleks tüdruk lahkuda võinud. Very Happy Siis oleks saanud Dean teda taga ajada ja mõista, et ta tahab seda tüdrukut, kes tast väljagi ei tee. Wink

Seda tüdrukut kes tast väljagi ei tee? Ehk sedasama tüdrukut? Very Happy Ja siis oleks hakand üritama teda endasse armuma panna jnejnejne? Very Happy

ja Igaljuhul.. Mulle ikka kohe täiega meeldib see jutt Very Happy Vbl on mul siiber saanud nendest ühesugustest tavalistest juttudest. Vbl mitte, kes teab Very Happy:D
Nii et ma tahaks uut, suht kiiresti kui võimalik. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 11:06

black kirjutas:
Lugesin Inesele ette:
„ Mis siis sind siia toob?“
„ Ma tõin kiivisid,“
Ines: "Anekdoot v?"


Hahaahaaa :)

Edit: Ma vist unustasin lugemise ajal hingamise ära- seega oli see väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 14:00

Ohappi.Ma ei tea mis mul viga on:D Kirjutamise tuur on peal ilmselt:D mis on veider tegelikult:D aga see osa on kaa veider niiet jah:D

7.

„ Sa ikka tead, et mul ei olnud see plaanis?“ sõnas neiu jõllitades lage nagu ta poleks lage tükk aega näninud.
„ Ma ei tahtnud, et see juhtuks,“ jätkas neiu kui sai aru, et poiss ei plaani midagi öelda selle peale.
„ Sa ei meeldi mulle nii,“ sõnas tüdruk vaikselt ja lootis, et poiss ei olnud vahepeal oma meelt muutnud.

„ Ole rahulik ma ei oota midagi,“ vastas poiss siis ning suudles tüdrukut õrnalt.
„ Sa oled nii ülbe,“ lausus neiu naeratades.
„ See ei ole ülbus…see on enesekindlus ja õige natuke ülbust,“ lausus noormees ning keeras ennast siis samuti sellili ning vaatas lage.
„ Ma soovin, et ka mul seda oleks,“ ütles Natalie vaikselt ning jälgis silma nurgast poissi.
„ Ei ole siis või?“ küsis noormees natuke üllatunult.
„ Ei ole jah. Ma mõtlen selle jaoks natuke liiga palju,“ lausus neiu, nüüdseks juba kahetsedes, et ta selle teema oli üles võtnud.
„ Eile õhtul sa küll väga palju ei mõelnud või ma kujutasin seda ette?“ sõnas poiss muigega ning keeras ennast jälle tagasi küllili, et tüdruku näoilmeid paremini lugeda.

„ Eilne oli erand. Ma tavaliselt ei tee seda,“ ütles neiu ning keeras ennast samuti küllili.
„ Oota kas sa siis tavaliselt ei lähegi kiividega poiste uste taha ja maga nendega?“ küsis Dean, näol kaval naeratus.
„ Ega jah…kiividega pole varem nagu ringi kõndinud ja poistega kaa nagu varem pole…“ lausus neiu, aga jättis siis selle lause pooleli. Ta oli just rääkinud välja selle, millest ta lootis, et poiss kunagi teada ei saa.

„ Oota niiet sa pole varem…?“ küsis poiss natuke murelikult kuna seda ta küll oodanud ei olnud.
Neiu vastas talle kerge pearaputusega ning häbeliku naeratusega.
„ Sorri,“ sõnas noormees vaikselt.
„ Ega see sinu süü pole ju. Sa ei teadnud ju enne. Ja mul on hea meel, et ei teadnud,“ sõnas neiu ning tõmbas õrnalt oma käega üle poisi kareda põse.
„ Ma tean jah, aga esimene kord peaks ju midagi tähendama ja ma ei ole üldse kindel, et see siin tähendas,“ lausus noormees ning pani oma käe oma põsele tüdruku käe peale,
„ Ei tähendanudki, aga ma loodan, et me jääme sõpradeks ikka. Mu enesekindlus tõuseb iga hetkega sinuga olles,“ lausus neiu naeratades.
„ Ikka jääme ja tore, et saan aidata, aga nüüd hophop püsti,“ lausus noormees kiiresti ning tõusis voodist kähku püsti.

„ Miks?“ küsis neiu vinguvalt, aga tõstis oma käed üles.
Poiss oli selle ajaga endale juba aluspüksid jalga ajanud. Ta võttis tüdruku kätest, kummardus ning andis neiule veel kiire suudluse ning tõmbas ta püsti.

„ Sulle meest otsima,“ lasusus poiss muigega ning tõmbas endale pluusi selga.
„ Kas sa mu rinnahoidjaid oled näinud?“ küsis tüdruk natuke häbelikult.
„ Ei ole aega otsida varsti hakkab söömine,“ lausus noormees ning liikus juba ukse juurde.
„ Oota nüüd ma panen ennast riidesse alles,“ sõnas neiu närviliselt ning pani endale väga kiiresti riided selga.

Alles siis kui nad väga kiiresti söökla poole kõndisid jõudis neiule kohale mida Dean öelnud oli.
„ Mulle meest otsima?“ küsis ta väga kahtlevalt hetkel kui nad nurga taha keerates peaaegu mitmele inimesele otsa kõndisid.
„ Ise ütlesid, et sul on enesekindlusega probleemid. Ja selgelt on sul meest vaja. Ja mina olen nii lahke ja aitan sul tuttavaks saada ja kohtingu korraldada iga sobiva kandidaadiga,“ rääkis noormees.

Nad olid nüüd jõudnud juba peaaegu sööklani. Seal seina ääres oli üks pink kuhu noormees ka ennast istuma sättis ning tõmbas neiu enda kõrvale.

„ Nii…mis on kriteeriumid?“ küsis poiss vaadates väga tähelepanelikult möödujaid.
„ Mitte minust noorem,“ sõnas neiu ning ootas poisi vastust kuna ta teadis väga hästi, et poiss ei tea kui vana ta on.
„ Niiet siis alla kaheksa aastaseid ei vaata?“ mõnitas noormees teda sõbralikult.
Neiu asetas justkui juhuslikult oma käe poisile sülle. Noormees jäi hetkeks seda kätt seal vaatama kuigi ta teadis väga hästi mida tüdruk sellega saavutada üritas.

„ Okei okei kaheksateist?“ küsis noormees ja tõesti soovis, et tüdruk oma käe ära võtaks.
„ Tubli,“ sõnas neiu ning liigutas oma käe poisi reiele puhkama.
„ Ta ei tohiks lühem olla,“ lausus neiu siis vaadates algklasside poisse, kes talle heal juhul rindadeni ulatusid.

„ See ei tohiks raske olla,“ ütles poiss muigega ning asetas oma käe üle tüdruku õlgade, mis jättis ta käelaba neiu rinnale puhkama.
Ta tundis kuidas tüdruk läheb pingesse ning talle meeldis see tunne. Ta sai väga edukalt tagasi teha. Niisiis hakkas ta oma kätt väga aeglasel liigutama.

„ Või nii?“ küsis neiu ning liigutas oma käe tagasi. Ta oli õnnelik, et poisil ei olnud jalas teksad vaid olid õhukesest riidest püksid.
„ Tema?“ küsis noormees viidates ühele enda paralleel klassi käivale poisile.
„ Mulle ei meeldi blondid. No offence,“ sõnas tüdruk jälgides seda poissi tähelepanelikult.
„ None taken,“ lausus noormees, kuid liigutas oma käe natuke üles poole, sinna kuhu pluus enam ei ulatunud, ning liigutas seal oma kätt väga õrnalt.
Neiu aga jätkas oma tegevust intensiivsemalt.

Kui nad olid veel paar kandidaati välistanud kas siis juuksevärvi, reputatsiooni või välimuse tõttu ning noormees oli tüdrukut veel mõned korrad mõnitanud jäi tüdruk rahule sellega mida oli saavutanud.

Neiu tõusis pingilt püsti ning vaatas poisile otsa. „ Võibolla jätkame seda õhtusöögi ajal,“ sõnas neiu ning langetas oma pilgu natuke alla poole.
„ Bitch,“ sõnas noormees samal ajal kui neiu ennast minekule pööras.
Kui ta oli juba paar meetrit edasi käinud hüüdis poiss talle järgi: „ Sa oled õeeel!“
Tüdruk pööras ennast poisi poole ja jätkas tagurpidi kõndimist ning sõnas: „ Ooojaaa!“

Seejärel pööras ta ennast jälle õigetpidi ning kadus nurga taha. Ta teadis, et mingi aja pärast tuleb poiss talle järgi.
Noormees vaatas veel tüdrukule järgi kuid jäi sinna istuma. Ta võttis endal pusa seljast ära ning asetas selle endale sülle.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 18:18

Heahea :) :)
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 18:53

Noh, oli jah heahea Very Happy selline mõnus jutt on, et tahaks uut osa juba.. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime10/1/2010, 20:09

Haha. Very Happy
Mõnus. (Y)
Nüüd Natalie hakkab teisega sebima, aga siis Dean avastab, kuidas ta ikka Natalie'd armastab. EKSOLEEE? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime11/1/2010, 17:20

Okei:D uus:D
ma küll kartsin, et kooliga unustan ma selle ära aga näete:D siiamaani õnnestus veel:D

8. (Kaheksa on nii armsalt ümmargune number:D)

Noormees liikus aeglaselt söökla poole. Ta lootis, et seekord läheb ta õppetund palju edukamalt kuigi ta pidi tunnistama, et see mida tüdruk enne tegi oli vast kõige enesekindlam asi mida ta üldse kedagi tegemas oli näinud. Seekord oli ta endale missiooniks võtnud selle, et tüdruk ei käituks mitte temaga enesekindlalt vaid kellegi teisega.

Selleks oli ta oma sõprade seast välja valinud tema arust neiule kõige sobivama kandidaadi ning kindlaks teinud, et too kõnnis sealt mööda aeglaselt ning telefon käes.
Poiss oli vaevalt pingini jõudnud ning hakkas tüdrukut tervitama kui tema juba rääkima hakkas.

„ Täna me otsime ka sulle tüdruku,“ teatas neiu otsusekindlalt ning vaatas siis poisi poole.
„ Tere. Tere sullegi. Oi kuidas sul täna läheb? Väga hästi läheb kuidas sul endal? Noh alati võiks ju paremini minna. Sa tõesti arvad, et ma ei saa ise tüdrukut kui tahan?“ küsis noormees ning istus tüdruku kõrvale maha.

„ Milles siis probleem on?“ küsis neiu teeseldes väga sügavat mure poisi üle.
„ Ma ei taha tüdrukut,“ lausus noormees ning keeldus tüdruku poole vaatamast.
„ Kas ma peaks aitama sul siis poissi leida?“ küsis neiu patsutades poissi samal ajal õlale ning jätkas siis „ Ma võin ka seda teha. Mul ei ole geide vastu midagi.“
„ Ei ma siiski jään enda orientatsiooni juurde, aga aitäh, et pakkusid,“sõnas noormees ning ajas tüdruku käe oma õlalt ära nagu tüütu putuka.

„ Aga miks sa siis tüdrukut ei taha?“ jätkas neiu pärimist.
„ Sest mulle ei meeldi tüdrukud. No offence“ lausus poiss enne kui aru sai kuisas see lause kõlab.
„ None taken. Kindel, et sul hoopis meest vaja pole?“ sõnas neiu nüüd juba kergelt mõnitades.
„ Tüdrukud on lihtsalt nii tüütud. Alati on draama ja kunagi pole keegi rahul,“ lausus noormees nüüd neiule otsa vaadates ning sellega vihjates, et ka tema on väga tüütu kui ta oma gei juttu ei lõpeta.

„ Niisiis tuleb leida sulle tüdruk kellel on iseloomu ning kelle elu ei keerle ainult poiste ümber. Ma arvan, et ma tean üht,“ sõnas neiu, näol mänglemas kaval naeratus.
„ Okei sa võid proovida, aga mina ei vastuta kui ta mulle ei meeldi,“ sõnas noormees ning vaatas nüüd mööduvaid inimesi.

„ Tagasi minu juurde siis. Tema?“ päris neiu viidates poisile, kes nurga tagant välja ilmus.
„ Liiga loll,“ sõnas noormees ilma ühegi kahtlusetta.
„ Tema?“ küsis tüdruk viidates punapeale, kes nägi välja nagu ta kardaks sööklasse minna.
„ Temaga koos ei julgeks ma sins sööklasse kaa lasta,“ lausus noormees.

„ Okei. Kes siis?“ küsis neiu täpselt hetkel kui Carl nurga tagant välja ilmus.
„ Tema,“ sõnas poiss ning julgustas neiut püsti tõusma.
„ Tema? Ta näeb tõesti hea välja,“ lausus tüdruk, aga ei tõusnud veel püsti.
„ Kui ta on siit mööda läinud siis koputa talle õlale ja võta talt telefon ära. Ära võta seda ära nagu varas. Naerata flirtivalt ning pane sinna oma number kiiresti sisse. Kui sa selle tagasi annad mine ta käe vastu ja siis tule ja istu kiiresti siia tagasi,“ seletas noormees kiiresti ning selleks ajaks kui ta lõpetas oli Carl juba nende pingi juures.

„ Nüüd,“ sõnas noormees äkiliselt ja vaikselt kui poiss oli veel paar sammu edasi astunud.
Tüdruk võpatas ning peaaegu hüppas püsti. Ta tegi täpselt seda, mida Dean oli soovitanud teha, ta koputas poisile õlale. Võttis siis kiiresti ta telefoni, ise samal ajal näol hoides väga flirtivat naeratust, pani kiiresti oma numbri sisse ning ulatas telefoni tagasi. Hetkel kui nende käed kokku puutusid vaatas ta poisile paar sekundit otsa ning siis lasi tema telefonist lahti ja kiirustas tagasi pingile.

„ Kahe sekundi pärast ta vaatab tagasi. Vaata sinna ja naerata. Kaks. Üks,“ lausus noormees. Ta ise ei vaadanud poisi poole, aga silmanurgast nägi kuidas tüdruk sinna vaatab ning säravalt naeratab.
„ Perfect,“ sõnas noormees muigega ning ootas siis huviga neiu reaktsiooni.

„ Ja mida su sõber sellest saab?“ küsis tüdruk.
„ Midagi. Ta ei tea midagi. Ma ütlesin talle ainult, et ta siit telefon käes mööda kõnniks,“ sõnas noormees naeratades ning lootes, et tõe rääkimine on sel hetkel parim otsus.
„ Niiet sa ei…?“ lausus neiu suutmata varjata oma üllatust ja suutmata seda lauset lõpetada.
„ Ei ma ei ostnud teda kiivide ja seksiga ära,“ ütles poiss muigega.
Selle peale torkas neiu teda näpuga kõhtu ning tõusis pingilt püsti.
„ Bitch,“ sõnas noormees, kuid ajas ennast samuti püsti.
„ Sinusse,“ lausus neiu muigega ning haaras poisil käest ja hakkas kiiresti söökla poole liiikuma.

„ Ja kuhu sul nüüd nii kiire hakkas?“ küsis poiss natuke üllatunult, kuid läks neiuga siiski kaasa.
„ Sinu tüdruk on juba seal. Me peame ju ometi tema kõrvale istuma saama,“ lausus neiu kavalalt ning lasi siis poisi käest lahti.
„ Nähh. Varem ei võinud öelda? Mina lasin sul küll sinu mehe enne üle vaadata,“ sõnas poiss üritades jonnida. See ei tulnud tal väga edukalt välja.

Nad liikusid kiirelt sööklasse ning haarasid endale söögi. Seejärel hakkas noormees automaatselt liikuma laua pool, kus olid ta sõbrad.
Neiu aga takistas teda ning suunas teda hoopis teises suunas.
Poiss nägi laua taga istumas üht blondi peaga ning üsna peenikest tüdrukut. Ta ajas hajameelselt oma taldrikul kahvliga herneid taga ega pannud väga ümbritsevat.
Noormehel meenus, et ta on tüdrukut ka varem näinud. Tal olid umbes keskkohani nattuke lokkis ja kuldblondid juuksed. Jalas olid tal tavalised mustad teksad ning seljas piisavalt avara dekolteega pluus.

Natalie istus neiu kõrvale jättes poisile koha nende vastas.
„ Tsau,“ sõnas Natalie kiiresti neiule ning toppis oma suu toitu täis.
„ Hei,“ lausus tüdruk vastu ning vaatas Deani poole.
„ Mary see on Dean, Dean see on Mary,“ lausus tüdruk, enne kui endale järgmise suutäie suhu kühveldas.

Nad tervitasid üksteist samaaegselt ning pöörasid siis mõlemad pilgu oma taldrikule.

„ Kas sellel on siin mingi väga õel tagamõte või, mia toimub praegu? Minuarust ei ole me ju nagu väga sõbrad?“ küsis neiu kahtlevalt ja vaatas Nataliele otsa.
„ Kas sa tahad ausat vastust või ilustatud?“ küsis neiu tüdruk vastu.
„ Ma eelistan asusust,“ lausus neiu üsna kindlalt. Poiss vaatas kordamööda tüdrukutele otsa ning ootas hirmuga, mis toimuma hakkab.

„ Asi on nii, et me oleme tuttavad nüüd juba lausa esmaspävast saati ja viimase 24 tunni jooksul oleme me kaks korda üksteisega maganud ja palju rääkinud. Väga palju rääkinud. Ta on päris tore muidu, aga üldse mitte minu maitse. Ning kuna mul on või oli enesekindlusega probleeme siis tema aitas mulle meest otsida. Tal tuli see isegi vist välja, aga noh kindlalt selgub paari päeva jooksul. Igatahes sa ilmselt tead, kes ta on onju. Populaarne, tark, ilus. Kogu pakk ühesõnaga. Aga tal on probleem endale tüdruku leidmisega kuna kõik tüdrukud, kellega ta suhtleb on ennasttäis bitchid ja suudavad mõelda ainult poistest. Ühesõnaga tal on vaja tarka tüdrukut, kes pole nõus temaga kohe voodisse minema. Ja mulle tundus, et sina oled üsna hea valik. Ja ma jätan teid nüüd kahekesi,“ rääkis neiu kiiresti, tõusis siis püsti ja läks sealt ära.

„ Wow,“ sõnas neiu peale mõnd hetke vaikust.
„ Mul on tunne, et varsti pean mina temalt enesekindlust õppima kuna praegu puudub see mul absoluutselt,“ lausus noormees. Selle lausega õnnestus tal väga edukalt lõpetada piinlik vaikus, mis Natalie kõnest oli tekkiunud.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime11/1/2010, 17:30

„ Ja mida su sõber sellest saab?“ küsis tüdruk.
„ Midagi. Ta ei tea midagi. Ma ütlesin talle ainult, et ta siit telefon käes mööda kõnniks,“ sõnas noormees naeratades ning lootes, et tõe rääkimine on sel hetkel parim otsus.
„ Niiet sa ei…?“ lausus neiu suutmata varjata oma üllatust ja suutmata seda lauset lõpetada.
„ Ei ma ei ostnud teda kiivide ja seksiga ära,“ ütles poiss muigega.

HAAAA"XD

Ja see telo värk on suht originaalne. Very Happy

*naerab*

UUUUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime11/1/2010, 22:46

Mis mõttes originaalne?Very Happy
Kiivid pidid ju siiski sisse jääma:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime11/1/2010, 23:14

Pole enne kuuld sellist asja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime11/1/2010, 23:15

Ega ma ka pole:D You know it's not real right?Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Lamba looming-
Hüppa: