MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)

Go down 
+5
nasicc
Lord Esai
Miley Cyrus
ThatsMe
Lammas
9 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime11/1/2010, 23:21

Noooo waaaaaaaaay. Very Happy R u kiddin' mah?! Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime11/1/2010, 23:22

I'm not you know:D Aga se telefoni asi tuli lampi:D nagu ka kõik teised asjad siin:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime12/1/2010, 15:11

Lampi jutt. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime18/1/2010, 15:33

Muidugi on lampi:d
aga jah uus osa siis:D ega ma arvan, et keegi mudu aru ei saaks kui ma ei ütleks:D

9.

Oli möödunud peaaegu nädal pidevaid kokkusaamisi mõlema tüdrukuga. Poiss tundis, et ta eraldub vaikselt oma sõpradest, aga tal ei olnud sellest väga kahju. Ta teadis, et Nataliel ja Carlil on olnud mitu kohtingut.

Käes oli lõuna, kuid poiss otsustas, et reedel ei tasu veeta rohkem aega klassikaaslastega kui tarvis. Tulemas oli ju nädalavahetus, kus kõik koju läksid. Seega istus noormees oma voodi peal ning kuulas vaikselt muusikat, kui ta kuulis oma uksel koputust.

Ohates tõusis ta oma voodilt püsti ning asetas iPodi lauale. Ta liikus aeglaselt ukseni ning avas selle tülpinult.

Nähes, kes seal on muutus ta natuke erksamaks. Vähemalt ei olnud see keegi, kes küsiks talt, kas tal on inglise keeles kodutöö tehtud ja kas saaks näidata.

Tüdruku näole ilmus väga kiiresti kaval naeratus kui ta poissi nägi.
„ Mis sa siin teed?“ küsis noormees ning astus ukse eest ära, et tüdruk sisse lasta.
„ Ma vaatasin, et sind ei ole söömas ja siis mõtlesin, et on hea aeg oma rinnahoidjale järgi tulla,“ sõnas Natalie muigega hetkel kui poiss ukse lukku tagasi pani.
„ Võinii?“ lausus noormees lõbustatult ning suundus oma kapi poole.
„ Nojah. See on siin juba nädala olnud ju,“ lasusu neiu. Kui ta nägi, et poiss tegeleb selle otsimisega hakkas ta juba pluusi lahti nööpima.

Noormees leidis lõpuks otsitu ning viskas selle tüdrukule. Neiu asetas oma pluusi voodile ning hakkas endale rinnahoidjat selga panema.
Poiss nägi mida tüdruk tegi ning tegi väga kiire liigutuse voodi poole haarates sealt tüdruku pluusi.

Samal hetkel oli neiul õnnestunud haak kinni saada ning nüüd tal olid mõlemad käed vabad, et poisilt oma pluusi tagasi rebima hakata kuigi ta teadis, et ta seda niisama lihtsalt kätte ei saa.

Dean hoidis neiu pluusi nii kõrgel õhus kui vähegi sai ning see tasus ka ära kuna temale toetudes õnnestus tüdrukul juba peaaegu pluusini ulatuda.
Avastades, et tal pole ka mingit võimalust seda kätte saad otsustas neiu poisile samaga vastata.

Ta tegi lahti noormehe püsksinööbi ning lasi ta pükstel alla vajuda. Siis põimis neiu oma käed poisi kaela ümber ning liikus kiiresti taha poole. Suureks üllatuseks avastas ta mõe hetke pärast, et ta taga oli olnud voodi kuhu ta nüüd oli sellili peale kukkunud, noormees tema peal.

Poisi teksad olid nüüd juba tal jalast tulnud ning ta jalad vabastanud. Niisiis põimis ta oma käed õrnalt ümber neiu piha ning suudles teda enam mitte nii õrnalt. Paari hetkega suutsid nad vabaneda üleliigsetest asjadest, mida tavaliselt nimetatakse riieteks.
Paari tunni pärast olid nad sellili voodis ja jõllitasid lage.

„ Kuidas sul Carliga läheb?“ küsis noormees siis ning keeras ennast tüdruku poole.
„ Ta on vist nüüd mu poiss,“ sõnas tüdruk veidike kahtlevalt.
„ Vist?“ küsis poiss kui oli tähele pannud kahtlust neiu hääles.
„ Nojah. Ta tutvustas mind kui oma tüdrukut, aga midagi täpsemat veel ei tea,“ lausus neiu vaikselt.
„ Mida sa siis siin teed?“ küsis poiss ning ta hääles oli väga hästi aru saada, et ta oli ärritunud.
„ Ma…“ alustas neiu, aga kuulis siis päästvat koputust. Ta hüppas kiiresti voodist püsti ning pani riidesse. Ka poiss jõudis endale teksad jalga ajada.

Tüdruk läks ukse juurde ning avas selle. Kõigi üllatuseks leidis ta sealt Mary, kes neiut nüüd jõllitas, naeratus ta suul aeglaselt kadumas. See ei olnud inimene, keda ta arvas seal olevat.

„ Tulin oma rinnahoidjatele järgi,“ sõnas neiu vabandavalt naeratades, näitas rinnahoidjaid oma käes ning astus uksest välja saates veel viimase pilgu poisile.
Mary astus uksest sisse ning lukustas selle enda järel. Poiss istus voodil toetades ennast seinale.

„ Vabandust et segasin,“ sõnas neiu vaikselt ning manas oma näole kergelt sunnitud naeratuse.
„ Ei ole midagi,“ lausus noormees naeratusega ning patsutas siis käega oma kõrvale voodile.
Neiu istus sinna ning toetas ennast kergelt vastu poisi paljast ülakeha.

„ Tänane oli niiiiii jube,“ lausus tüdruk vaikselt ning tundis siis kuidas poiss tal ühe käega ümbert kinni võtab ja õrnalt ta käsivart silitab.
„ Tahad rääkida?“ lausus noormees natuke murelikult, kuid nähes neiut pead raputamas otsustas ta, et ei pressi rääkimist ka peale.

Tüdruk toetas oma pea poisi rinnale, tõmbas ennast kägarasse ning tundis kuidas poisi ühtlane hingamine ja südamelöögid teda rahustavad. Vaid paari minutiga võttis väsimus tüdruku üle võimust ning ta jäi magama.

Poiss jälgis teda veel mõnda aega ning mõtles sellest, mis seal toimus. Ükski tüdruk ei olnud veel tema käte vahel niimoodi magama jäänud, aga poisile meeldis see mõte. Ta tõmbas neile õrnalt teki peale ning pani oma pea tüdruku peale lähemale. Ta juuksed silitasid poisi nägu ning mõne aja pärast jäi ka tema magama.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime18/1/2010, 16:01

Miks Dean ja Mary ei maganud??

Miks Natalie Dean'iga magas??

Miks riided üleliigsed on?? (Täna koolis, kus meil oli küttesüsteem katki, olid riided väga vajalikud.)

Ja sissejuhatuseta uue osa panemine on nõme.

Olen su suurim fänn! (Nagu Autodes. ;D )
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime18/1/2010, 16:14

Sest et Mary ei maga kohe igasugustega:D
Sest et juhtus nii:D
Üksteisega magamise juures on ebavajalikud ju:D
hah:D
Obviously:DSuurim ja ainus fänn:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime18/1/2010, 16:28

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! Very Happy
PiduPiduPidu!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 23:23

10.

Dean ärkas üles kui toas oli täiesti pime. Ta liigutas ettevaatlikult oma kätt, et mitte neiut üles äratada ja oma telefoni pealt kella vaadata.

„ Mis sa teed?“ küsis neiu vaikselt ning oli aru saada, et tegelikult teda tõesti ei huvitanud, mida teeb poisi käsi teki all vaid teda huvitas see, kas käsi on tema ümber või mitte.
„ Vaatan kella,“ vastas noormees nins koukis siis telefoni taskust välja. Ta vajutas nupule, vaatas hetkeks ekraani ning toppis siis telefoni tagasi.
„ Mis kell on?“ küsis neiu ning seekord tundus nagu ta tõesti tahaks seda teada.
„ Pool neli,“ sõnas poiss ohkega ning silmitses neiut hoolega.

Türuk pööras näo poisi poole ning surus ta suule kerge suudluse. Noormees vaatas neiut natuke üllatunult, kuid nähes neiu näol flirtivat naeratust võttis ta seda julgustusena. Ta suudles tüdrukut õrnalt ning peatus siis. Ta ootas neiu reaktsiooni ning kui nägi, et seda ei tule proovis ta uuesti.
Seekord peatas Mary ta surudes oma sõrme õrnalt ta huultele.

„ Ma pean sult midagi küsima,“ sõnas tüdruk vaikselt, eemaldades oma sõrme poisi huultelt, libistades selle mööda ta lõuga ja kaela alla ning jättes oma käe poisi kõhule puhkama.
„ Küsi,“ lausus noormees ning võttis neiu käe õrnalt enda omasse ja silitas seda.
„ Kas sa jätkad Nataliega magamist?“küsis tüdruk ning pööras oma pilgu hetkeks ära. Ta tahtis sellele küsimusele vastust, kuid kartis mis see on.

Poisi käsi peatus hetkeks ta käe silitamisel kuid pärast paari sekundilist pausi jätkas.
„ Ma…ei tea,“ sõnas noormee pärast hetkelist vaikust
„ Ma saan aru,“ ütles neiu vaikselt ning pööras oma pilgu tagasi poisile.
„ Ei saa aru. Ja ma ei taha, et sa aru saaks. Kas sa tahad, et ma lõpetaks?“ küsis poiss.

Seda oli küll neiu näost näha, et teda häiris see, kuid ta tahtis, et tüdruk seda ka ütleks.
„ Ma ei taha sulle öelda mida sa võid ja mida ei või teha,“ lausus neiu veidike kahtlevalt.
„ Aga ma tahan teada mida sa arvad. Ma ei tahaks sulle sellega haiget teha,“ sõnas poiss ning viis oma käe tüdruku näo juurde. Ta võttis sealt juuksesalgu ning asetas selle neiu näost eemale.
„ Haiget teeb see, et see pole mina,“ ütles tüdruk veidike kurva tooniga, aga ta näol oli kaval naeratus.

„ Ei,“ oli kõik mis noormees selle peale ütles ning peale seda tekkis piinlik vaikus.
„ Ma ei taha seda ära rikkuda,“ lausus poiss mõne aja pärast vaikselt.
„ Mina kaa mitte,“ sõnas neiu, kuid Deanile ei kõlanud see väga veenvalt.
„ See on siiamaani olnud lihtsalt füüsiline ja toimunud hetkega. Järgmine kord ma lihtsalt ei lähe sellega kaasa,“ ütles poiss kiiresti ning teadis, et see mida ta räägib on tõde. Ta suudab sellele vastu panna.

„ Ma ei taha sulle piiranguid panna,“ lausus neiu natuke murelikult ning näis nüüd kahetsevat, et ta selle teema üldse üles tõi.
„ Sa ei panegi. Ma lihtsalt tahan ennast muuta ja oma tüdrukule truu olla,“ sõnas noormees ning ta näole tekkis naeratus.
„ Oma tüdrukule?“ ütles tüdruk, kuid poiss nägi kuidas ta ilme hetkega rõõmsamaks muutus.
„ Või olen ma millegist valesti aru saanud?“ lausus poiss muigega.
„ Ei ole,“ sõnas neiu ning ootamata poisi vastust suudles ta teda nüüd juba palju rohkema enesekindlusega kui ta seda enne teinud oli.

Kui ta lõpetanud oli vaatas ta kiiresti hämaras toas ringi justkui midagi otsides, kuid kui ta seda ei leidnud tõusis ta rõõmsalt voodilt püsti.

„ Ma olen nälga suremas,“ teatas ta noormehele naeratusega.
Noormees laseb kuuldavale naerupahvaku ning seejärel ajab ka ennast voodist püsti. Ta kõndis ukse juurde ning avas selle kriginaga.

„ Lähme siis sööma,“ lausus poiss muigega ning hoidis tüdrukule ust lahti. Neiu kõndis aeglaselt tema juurde ning pani talle käe õlale.

„ Kas sa midagi selga ei taha panna?“ küsis tüdruk viies tähelepanu sellele, et poiss oli palja ülakehaga.
„ Kas sulle ei meeldi, mida näed?“ vastas noormees ning ta näol oli märgata õrna muiet.
„ Muidugi mitte,“ lausus neiu ning suudles poissi hetkeks. Seejärel tõmbus ta eemale ja astus uksest välja.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 23:34

Paar kirjaviga oli. Very Happy

Muidu meeldis. Very Happy

Ja muidugi magab Dean Natalie'ga edasi. ;D
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime28/1/2010, 23:35

Ausaltöeldes mul pole õrna aimugi:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime29/1/2010, 14:20

Jei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 15:09

Üle pika aja uus osa:D

11.

Umbes viie sekundiga oli tüdruk jõudnud ukseni ning avas ust. Poisil oli õnnestunud selle ajaga ennast voodist püsti ajada ning haaras tooli serva pealt oma pluusi.
Tüdruk keeras hetkeks oma pilgu taha. Kui ta nägi, mida poiss tegi ilmus ta näole kaval naeratus.

„ Kui mina sina oleks siis ma küll seda ei teeks,“ lausus Mary muigega.
„ Mida?“ sõnas poiss olles ilmselgelt tüdruku sõnade üle segaduses.
„ See särk võib hiljem kahjuks tulla,“ ütles neiu ning avas ukse.
„ Ei tea küll kuidas?“ lausus noormees ning liikus ka ise ukse poole, särk ikka veel käes.
„ Ei tea?“ sõas tüdruk ning astus sammu poisile vastu. Ta asetas oma käe poisi rinnale ning libistas selle õrnal mööda ta keha alla. Seejärel läbis ta sama trajektoori ka oma huultega. Ta nägi silmanurgast kuidas poisi haare ta särgi ümber tugevnes ning seejärel lõtvus nii palju, et ta lasi sellel maha kukkuda.
„ Võibolla tõesti,“ oli kõik mis noormees lausus.

Seda kuuldes astus neiu sammu tagasi, näol kaval naeratus ning pööras ümber. Poiss vähendas nende vahemaa kiiresti ning pani oma käe ümber tüdruku piha. Tüdruk pani oma käe noormehe paljale seljale ning silitas seda õrnalt.

Dean tõmbas ühe käega ukse kinni ning nad kõndisid vaikselt ja aeglaselt söökla poole.
Jõudnud lukustatud söökla ukseni vaatas tüdruk koridoris ringi ning vabastas ennast poisi haardest.
Ta võttis ome peast juuksenõela ning asetas selle lukuauku. Vaid paari sekundi pärast käis plõks mis tähistas ukse avamist.

„ Tundub, et see pole esimene kord,“ sõnas Dean vaikselt vaadates natuke üllatunult nüüd juba lahtist ust.
„ Kas sul ei lähe siis öösiti kõht tühjaks?“ sosistas neiu manades näole oma kõige süütuma pilgu.
„ Läheb…aga söögi saamiseks ei murra ma kuhugi sisse,“ vastas poiss vaikselt.
„ There is always a first time,“ lausus Mary ning hoidid ust noormehele lahti.

Dean astus uksest sisse ilma vähimagi kahtluseta ning nägi, kuidas neiu talle järgneb. Nad liikusid vaikselt puhveti poole ning jäid siis sinna seisma.
Noormees liikus kiiresi leti teisele poole ning manas näole särava naeratuse.

„ Ja mida teile preili?“ sõnas poiss nii madala häälega kui suutis.
„ Mis on tänased eripakkumised?“ vastas neiu minnes selle rollimänguga väga kiiresti kaasa.

„ Täna on meil pakkuda kolm erinevat paketti. Nende nimed on A, B ja C. Millisest te kõigepealt kuulda tahaks?“ rääkis noormees.
„ Alustuseks sooviks kuulda paketist B,“ lausus neiu suutmata suruda naeratust oma näol.
„ Nii. Paketiga B tuleb kaasa keskealine müüja, kes täidab kõik teie pööraseimad unistused. Kui te teate mida ma mõtlen,“ sõnas Dean vägagi üleannetul toonil.

„ Hmm…Ma veel mõtlen selle peale. Niikaua rääkige mulle paketist A,“ sõnas neiu muigega.
„ Vahepeal veel mainiksin ära, et kõikidel pakettidel on tasuta prooviaeg kaks minutit mille ma kõik isiklikult läbi viin. Aga pakett A. Sinna alla kuuluvad maailma parimad saiakesed koos suure valiku puuviljadega. Ning boonusena saab kaasa tasuta luksusliku hõbelusika,“ sõnas noormees ning pilgutas kavalalt tüdrukule silma.

„ Kõlab….ahvatlevalt. Ja siis jääb järgi pakett C,“ lausus neiu.
„ Oojaa. Pakett C on midagi erilist. Sellega saab endale ühe 19 aastase koolipoisi, kes küllab teid üle suudluste ja armastusega,“ lausus noormees suul õrn naeratus.
„ Ma sooviksin proovipakette. Kõigepealt A’st ja siis C’st,“ sõnas neiu pärast mõnehetkelist toibumist poisi sõnadest.

Poiss noogutas ning keeras natukeseks neiule selja. Ta haaras ühe juustucrossainti ja pirni, pani kassase natuke raha ning läks teisele poole letti, kus tüdruk seisis. Ta asetas juustusaia leti peale.

Ta rebis hamamstega suure tüki pirnist ning hoidis seda oma hamamste vahel.
„ Ma olen luksuslik hõbelusikas,“ lausus ta lollaka naeratusega.
Neiu turtsatas nende sõnade peale naerma, kuid juba mõne hetkega saavutas ta enesevalitsuse ning lukustas oma käed ümber poisi kaela.
Ta tõusis päkkadele ning asus oma suuga pirnitükki poisi hammase vahelt kinni püüdma.
Nad jätkasid seda tegevust veel mõnda aega kuni poiss ühel hetkel pirnitüki ise ära sõi.

„ Nääähh,“ lausus neiu üritades kõlada solvunult. Õnneks või kahjuks ei tulnud see tal eriti edukalt vällja.
„ Ei ole midagi teha proovipakett aegus,“ sõnas noormees naeratusega.
„ Mul on üks veel,“ ütles tüdruk ning ka tema näole tekkis õrn naeratus.
„ Ma tean,“ lausus noormees ning suudles neiut õrnalt põimides oma käed ümber ta piha.

Mõne hetke pärast poiss lõhkus suudluse ning lihtsalt hoidis teda oma embuses.
„ Ma armastan sind,“ sosistas noormees, huuled õrnalt neiu kõrva puudutades.
Ta tundis kuidas tüdruk läheb kergelt pingesse. Ta ei oodanud vastust kuigi ta seda soovinud oleks. Ta teadis, et ta on natuke liiga kiiresti liikunud. Alles sama õhtu oli ta tunnistanud, et nad on paar.

„ Ma…ei julge sellele veel vastata,“ sosistas tüdruk peaaegu kuulmatult.
„ Ma ei ootagi seda,“ vastas noormees sosistades.
„ Ma kardan haiget saada,“ sõnas tüdruk nüüd juba natuke kõvemini.
„ Ma ei taha, et sa haiget saaks,“ ütles poiss sosinal.
„ Ma ei taha sulle haiget teha,“ lausus neiu minnes jälle väga vaikseks.
„ Ma saan rohkem haiget kui sa valetad,“ sõnas Dean ning vaatas nüüd tüdrukule otsa.

Neiu suudles poissi õrnalt nig vaatas siis talle kerge naeratusega otsa.

„ Aitäh,“ ürles ta vaikselt ning toetas oma pea poisi peale.
„ Niipalju kui ma neid sõnu kartsin…mul oli vaja neid kuulda,“ sõnas ta sosinal.
„ Ma valin C,“ lausus ta ning ta näole tekkis naeratus. Ta teadis, et ka noormees naeratab ja talle meeldis see teadmine.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 18:57

Dean avaldas armastust? Väheke... õmm, kahtlane pole? Very Happy

Aga mulle tundub, et siin on vaikselt liiga palju seksi ja liiga vähe tegevust. Very Happy Kui seks välja jätta, muidugi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 18:59

Ma ise mõtlesin kaa jah, et kuidagi tegevusetu on olnud, aga noh selle osa pidin ära kirjutama ju ometigi:D on ju viimane päev enne sealt ära minemist:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 20:19

Kust sealt? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 21:00

Koolist:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 21:15

Ja mis siis saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 22:41

Siis saad teada:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 22:46

Millal siis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 22:52

Siis kui uus osa tuleb ja ma ei tea millal see tuleb niiet:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 23:17

Nii et...? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 23:28

Niiet su küsimused muutuvad tüütuks juba:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime13/3/2010, 23:58

Kuidas nii? :O Very Happy
Tagasi üles Go down
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime5/8/2010, 22:55

12.

Dean tõusis vaevaliselt oma voodist ning hakkas ennast riidesse panema. Eilne õhtu käis tal kiirelt peast läbi ning ta naeratas sellele mõldes. Ta väljus oma toast ning pöördus kiiresti poe poole.

Ostnud sealt mõned puuviljad, sealhulgas kiivid, ning saiakesed suundus ta Mary toa poole.

Jõudnud sinna koridori imestas ta selle rahvarohkesuse üle. Mingil põhjuse olid peaaegu kõigi tubade inimesed tulnud toa uksele. Ning kõigi nende pilgud olid suunatud ühele uksele, kust kõlasid väga erutatud helid.

Ja muidugi oli see uks just nimelt see kuhu ta minna kavatses. Ta kõndis kahtlevalt ukse poole ning tundis enda peal mitmeid pilke. Mõned inimesed, näinud ära helide tekitaja asukoha taganesid oma tubadesse. Teised aga muutusid nähtavalt tähelepanelikumaks kui nägid teda toale lähenemas.

Noormees proovis vältida nende jälgimist, kuid veel raskem oli tal jälgida ust kuhu ta suundus.
Jõudnud kohale tõstis ta väga aeglaselt oma käe ning koputas kahtlevalt. Kuulmata muutust häältes katsus poiss ukselinik. Tema üllatuseks, ning ka õuduseks, oli uks lukustamata.

Kõhklevalt ust avades tundis Dean kuidas pinge koridoris ennast üles kerib. Kui uks oli üleni lahti oli sealt liiga hea vaade voodile.
Voodis on näha kaks kuju, kes liigutavad. Nende liikumine seiskub kui üks neist märkab avatud ust.

Mustade juustega poiss laskub küllili ning paljastab siiamaani tema all olnud blondi tüdruku.
Noormees taganeb uksest välja ning avab oma suu. Ometigi ei suuda ta midagi öelda. Ta haarab ukselingist ning tõmbab ukse kinni. Enne täielikku sulgemist suudab ta siiski oma häälepaelad taastada ning sõnab: „Vabandust, et segasin.“

Poiss liigub aeglaselt mööda koridori ning ei pane enam uste peal olevaid noori tähelegi. Ta peas kerisid ennast läbi hetked, mis tema oli neiuga veetnud. Ta mõtles ka oma lollusest ja sellest kuidas ta ei osanud tüdrukut õigesti hinnata. Noormees kuulis kuidas keegi ta nime hüüab kuid otsustas sellele mitte reageerida. Ta mõtted olid ilma kõrvalise abitagi piisavalt segased.

Siiski ei lastud tal rahus olla vaid keegi haaras ta käest sundides poissi ümber keerama. Otsutanud, et kahjuks ära minemine seal ei aita leidis ta endas piisavalt otsusekindlust, et paigale jääda.

„ On sul mulle midagi öelda?“ küsis poiss ülbelt üritades oma häält võimalikult enesekindlana hoida.

„ Ei,“ vastas tüdruk ning langetas oma pea. Ta libistas ka oma käe aeglaselt allapoole kuni ta sai oma väikse käelaba ühendada poisi omaga.
„ Siis mida sa minust veel tahad?“ küsis noormees ning nüüd oli ta hääles juba tunda natuke meeleheitlikkust.
„ Ma tahan sind,“ lausus neiu ning tõstis oma pilgu tagasi poisi
„ Sul pole enam mingit õigust seda öelda! Ilmselgelt kandidaate on sul ju jalaga segada,“ sõnas poiss ning astus sammu tahapoole.
„ Ma ei taha neid,“ vaidles tüdruk visalt vastu.
„ Selle peale oleks sa pidanud varem mõtlema,“ lausus noormees ning vaatas nende ühendatud käsi.

Ta eemaldas oma käe ning hakkas selg ees edasi minema.

„ Palun ära mine!“ ütles neiu üsna meeleheitlikult.
„ Sa oled täpselt see, mida ma ei tahtnud,“ lausus Dean vaikselt ning pööras tüdrukule selja. Ta teadis, et neiu ei järgne talle kuigi osa temast tahtis, et ta seda teeks.

Ta liikus mõnda aega sihitult koridorides ringi kuni ta jõudis märkamatult koriorini, mis talle väga tuttavaks oli saanud. Ta kõndis ukseni millele koputamine oli tavaliselt üsna meeldiv kogemus.

Ta koputas sinna õrnalt, kuid teadis, et teda kuuldakse. Ta nõjatus väsinult seinale ning ootas ukse avnemist. Kui see lõpuks avanes ei näinud ta seal, keda ta arvas, et näeb.

Ta viskas Carlile söögikoti, mis tal käes oli olnud ning sisenes tuppa.

„ Ma tõin kiivisid,“ sõnas noormees ning üritas oma näole naeratuse vedada. Tema õnneks tal see ei õnnestunud, sest kui see oleks õnnestunud siis poleks see ilmselt just kõige atraktiivsem olnud.

Nüüd nägi ta tüdrukut, kes oli veel teki all, kuid ta oli ennast istukile vedanud.

„ Mis juhtus?“ küsis ta kohe kui poisi nägu nägi.
Noormees istus ta kõrvale, pani oma käed ümber tüdruku ning toetas oma pea ta õlale.
„ Ma leidsin Mary mingi tüübiga ta voodist pärast seda kui ma olin eile talle armastust avaldanud,“ pomises poiss ning tundis kuidas tüdruku käsi hellalt tema juustesse liikus.
„ Mõrd selline,“ sõnas neiu ning pööras oma pilgu Carlile jätkates samal ajal Deani lohutamist.
„ Mhmh,“ mõmises noormees vaikselt.

Carl võttis endale kotist õuna ning saiakese ja liikus ukse juurde. Ta andis Nataliele märku, et ta temaga liituks.
„ Ma tulen kohe tagasi,“ sosistas neiu poisile ning vingerdas ennast ta embusest välja.

Ta järgnes Carlile koridori ning alles seal märkas, et tal ponud midagi peale ta aluspesu seljas. Arvates, et neil ei lähe väga kaua otsustas ta oma alastust lihtsalt eirata. Tema õnneks ei liikunud ka koridoris inimesi.

Carl nägi välja tõsisem kui tavaliselt ning neiu aimas, mis sealt tulemas on.

„ Sellest ei tule midagi välja,“ sõnas poiss vaikselt.
„ Millest?“ küsis neiu kuigi ta teadis vägagi hästi millest poiss rääkis. Ta lihtsalt tahtis, et see tõde poleks.
„ Meist,“ lausus poiss ning ka temale ei tundunud see väga meeldivat.
„ Miks?“ otsustas tüdruk lolli edasi mängida.
„ Sa ju tead väga hästi miks,“ sõnas poiss nüüd juba söakamalt.
„ Tean,“ vastas neiu vaikselt ning kuna ta ei suunud enam poisile otsa vaadata otsustas ta, et palju huvitavam oleks põrandat vaadata.

Poiss nägi ta reageeringut ning teadis, et tüdrukule ei meeldi see mida ta ütles. Ometi ta teadis, et peab seda ütlema kuna tema ei taha seda endale tunnistada.
Ta pani oma käe neiu lõua alla ning tõstis ta pea jälle üles sundides teda talle otsa vaatama.

„ See pole ju sinu süü,“ lausus noormees vaikselt ning pühkis pisara, mis neiu põsel helkimas oli.
„ On ju… ma ei tahtnud sulle kunagi haiget teha,“ sõnas neiu vaikselt ning pani oma käed ümber poisi.
„ Ma tean seda. Ja aitäh, et sa üritasid teeselda,“ lausus noormees nüd juba peaaegu sosistades.
„ Sa oled nii hea inimene ja ma loodan, et sa leiad kellegi, kes sind väärt on,“ sosistas neiu ning eemaldas ennast nüüd poisist.
„ Ma loodan, et teil läheb hästi,“ lausus noormees ning manas oma näole naeratuse.
„ Mina kaa,“ sõnas neiu vaikselt ning ta tõesti lootis seda.
„ Me jääme sõpradeks,“ ütles poiss kindlameelselt ning keeras siis neiule selja ja kõndis eemale.

Tüdruk tõstis oma käe ning lehvitas noormehele kurvalt kuni ta nurga taha läks.
Seejärel pühkis ta oma näole viimased jäljed pisaratest mis seal olid ning manas endale naeratuse näole.

Ta läks tagasi oma tuppa ning Dean oli ikka sama koha peal. Seda oli juba ta näost näha, et ta oli vähemalt suuremat osa nende vestlusest pealt kuulnud. Ning see tegi tüdruku olemise lihtsamaks.

Ta võttis toidukoti, mille poiss oli toonud ning viskas selle voodile. Ta istus kaksiraksi noormehe sülle ning pühkis õrnalt poisi näolt pisarad, mis sinna tekkinud olid.

„ Oled sa hommikusööki söönud?“ küsis neiu ning seejuures muutus ta ilme väga kavalaks.
Noormees ei usaldanud ennast rääkima, kuid raputas aeglaselt pead.
„ Ma annaks sulle süüa, aga söögil on oma hind,“ lausus Natalie ning haaras kotist ühe saiakese.

Noormees oli märkamatult oma käed ümber ta piha mässinud ning oli valmis iga ampsu eest maksma. Õnneks ta teadis täpselt kuidas seda tüdrukut ära osta.
Neiu hammustas saiakesest väikse tüki ning hetkel kui ta oli selle söömise lõpetanud oli poiss juba maksmiseks valmis.

Dean suudles teda pikalt ning talle jõudis alles siis kohale, mis vea ta oli teinud. Ta oli otsinud midagi, mis tal juba oli. Hetkeks kui neil õhk otsa sai oli poiss söögi juba unustanud ning tahtis ainult jätkata.

Tema kahjuks oli tüdruk talle suure tüki saia suhu toppinud.
„ Mina ei jää kellelegi võlgu,“ sõnas neiu irvega ning toetas oma pea poisi õlale oodates, et ta mälumise lõpetaks.

The end!



Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime5/8/2010, 23:01

Ota, kas see tähendab siis ikka, et Dean ja Natalie jäid kokku? Very Happy Või mida? Very Happy
Iseenesest oli see osa kurb. Very Happy Ühed võimalused langesid ära, posutel murdusid südames... Aga Mary oli lits. Very Happy Nagu... come on! Dean on nii seksikas nimi, et temast ei tohiks küll lahti lasta. Very Happy
"Minu abikaasa Dean." No vaata kui kenasti see kõlab. Very Happy
*naerab*
Ühesõnaga.
Palju õnne.
Järjekordne jutt edukalt (niivõrd-kuivõrd) lõpuni viidud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)   Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hüsteeriline leib pasteediga (Lõpetatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Lamba looming-
Hüppa: