MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad... 77/77

Go down 
+54
kellluke16
Dragomira
StickwithU
Naughty
worfets
Smile*
totuks
Frezia
Kard
rebasekutsikas
Little Green House
PINK
NunnuOled-
LittleFunnyBunny-
getukz
Anny
Evvu
AlwaysMe^^
accident
LikeNoOther
HannaLiisaaa
kutsu123
kurmzu
Sümmeetria
Tennu
Emma
FlyWithMe
kkaia-
mina-olengi-see
Grape.
nasicc
KK
Griffu.
Lizz
padjanägu, [h]
StripedMämmu
LittleStar
NeverToLate
bbrit .
Pump
Krissu
Karolin
black
Taylor
Jezzy
Marmelaad
zoomie
SugarPiece
ThatsMe
Keku
Helen
Murtagh
LittleMissy
Kärolyn
58 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next
AutorTeade
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime22/9/2010, 19:25

Kõik oli ilus kuni viimase osani. PÄHH!
Lugesin selle jutu uuesti otsast lõpuni läbi. Mulle tuli Romeo ja Julia meelde. -.-
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime22/9/2010, 21:47

*naerab ja otsib oma eelmise aasta Romeo ja Julia lugemiskontrolli välja*

Küsimus number 6: Mis oleks võinud teose tegevuses minna teisiti, kui...?
1. Kui Julia isa, Capuletti, poleks Julia pulma Parisega lähemale toonud, oleks Romeo ka õigeaegselt plaani kaasatud saanud.
2. Kui Tybalt poleks Mercurist ja Romeo Tybalti tapnud, poleks Romeo pidanud pagendusse minema. Esiteks oleks tema ema ning suure tõenäosusega ka Romeo ja Julia ellu jäänud.
3. Kui Romeo poleks peole läinud ega Juliaga tutvunud, oleksid nad ka nädala pärast elus olnud.
4. Kui Capulettid ja Montecchid poleks vaenujalal olnud, oleksid Romeo ja Julia võinud õnnelik armastajapaar olla.
5. Kui Romeol (või Julial) oleks peo ajal kõht lahti olnud, poleks noored arvatavasti kohtunud ning kohutav sündmuste ahel poleks valla pääsenud.
6. Kui Romeo ja Julia end tapnud poleks, ei oleks ka kaks perekonda ära leppinud.
7. Kui Tybalt poleks nii ruttu surnud, oleks Lorenzo enne Romeo enesetappu teda hoiatada võinud.
8. Kui apteeker poleks Romeole mürki müünud, oleks Romeol uue enesetapmisviisi peale tulemiseks aega läinud ning vend Lorenzo teda päästma jõdnud.

ÕUUUU! xD Nagu Videvik ju. xD Edward/Romeo arvab, et Bella/Julia surnud ja tahab enesetappu sooritada. How cute can one thing be? Very Happy

9. Kui Balthazar oleks kangekaelselt nõudnud Romeoga kaasaminemist Julia surnukeha juurde, oleks Romeo teda jääma vendes aega kulutanud ning vend Lorenzo õigeaegselt kohale jõudnud.
10. Kui Romeo või Julia poleks sündinud, oleks kogu draama olemata olnud.
11. Kui vend Lorenzo poleks Romeot ning Juliat paari pannud, oleksid nad lihtsalt koos põgenenud ning kusagil õnnelikult elanud.
12. Kui Shakespeare oleks otsustanud teha pikemaajalise sündmustiku, oleks Julia ehk rasedaks jäänud ning last kaitstes end mitte tapnud.
13. Kui Julia amm oleks toimuvast kohe Julia vanematele rääkinud, oleks nood ehk traagilise lõpu ära hoida suutnud (vähemalt oma tütre jaoks).
14. Kui Julia oleks kole olnud, poleks võib-olla Paris teda üldse tahtnudki (või poleks Romeo temasse armunud).
15. Kui tegevus oleks toimunud 21. sajandil poleks Romeo ja Julia juba 13aastaselt abiellunud/Julia poleks saanud Romeo vöölt pussi võtta ja sellele uut tuppe leiutada/nendevanustel oleks abiellumiseks vanemate luba vaja läinud.

Oeh. Very Happy
Niisiiis... Very Happy

Mis oleks võinud Nendes pisiasjades teisiti minna, kui...?
1. Kui Summeri isa poleks olnud selline tropp, oleksid nad juba ammu õnnelikud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime30/9/2010, 20:29

Tead, ma ausalt nutan siin...

Igatahes, lööge mind maha kui tahate, aga...mulle meeldis et Chad suri. :) See oli nii õige, sest Summer ja Chad ei saanud kunagi normaalselt koos olla ja poleks kunagi ka saanud. Nii et jah, mulle meeldis :)

Ja ma tean, et nüüd te tõesti lööte mu maha, aga mina olen järje vastu. See lõpp oli nii ilus...

"lihtsalt nii imelik on, ma olin selle tegelasega nii harjunud.." - seletasin sõbrannale, miks ma nutsin. Ma loodan, et sa saad aru, et mulle meeldis.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime3/10/2010, 10:44

nasicc: Millise näpuga sa näitad? Keskmise keelan oma teemas ära Very Happy Very Happy

Griffu.: Ma lugesin ka mingi aeg tagasi otsast peale läbi ja OI kuidas ma tahtsin algust parandama hakata Wink

nasicc: See enesetapu värk on nii üle paisutatud tegelikult. Ma arvasin ka, et OH täiega lahe oleks, kui Summer üritaks end ära tappa (nt. uputab end ära) Ja siis mõtlesin loooooooogiliselt, mis mul mõnikord isegi välja tuleb Very Happy Sa oled 16/17 ja tahad end ära tappa, sest omg su elu armastus suri. GOSH, sul on terve elu ees ja see tõeline-tõeline elu armastus kohtab sind alles paljude aastate pärast. Nagu mulle öeldi (mitte et ma oleks tahtnud end ära killida, või midagi sellist aga lihtsalt tükike loengust MINU TÜTAR JA NEED (mitu halvustavat sõna) ehk POISID: Ühegi poisi pärast ei tohi end ära tappa. Nad lihtsalt pole seda väärt.*Mul tuli L'oreal'i reklaam meelde. See tunnuslause XD Oli vist L'oreali reklaami oma see..?*)
Et nagu jah, vanemad on rääkinud mulle igasugu vahvaid asju. Näiteks on nad hakanud pihta jutuga millise poisi/mehe peaksin ma endale otsima Very Happy Ma saan tavaliselt palju naerda sel ajal. Emps räägib ning isa noogutab elavalt kaasa: "JAH! Täpselt!!!" Ja see elevuse-aste on sama kõrge kui jalgpalli hullul mehel, kes karjub teleka ees "VÄÄÄÄÄÄÄÄÄRRRRRAAAVVVV!"
LOL, eks? Very Happy

Nüüd tuli jututuju aga OK, see tekst ülevalpool oli vist küllalt segane Very Happy

Emma: Aww, ära nuta.
Sain vist jah aru, et sulle meeldis :)

Hea tegelikult, et te järge ei taha.
(Epiloogi saate siis, kui mul on kurb tuju seda kirjutada.Igatahes saate.)
See oleks nagu vesi minu veskile, sest viimased päevad olen ma kulutanud oma aega uue jutu kirjutamisele. See tuleb üsna teistsugune, muideks ning ma arvan, et mul on seda üsna põnev kirjutada :)
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime16/12/2010, 23:39

Ma oleks niimoodi virutanud enda isale,no tegelikult ka ja sõpradele ka, no maitea niimoodi oleks virutsnud, hambad välja ja...
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime17/12/2010, 17:03

*ehmatab*

Vabanust, ma kirjutasin selle kommentaari siia kunagi ammu, eelmine päev ehk:D ja siis ma mõtlesin et isa tappis ära...
Aga kurb on, ülihästi kirjutatud jutt, ajaa, sul oli paar viga ka...Very Happy
Mitte muje vaid muie ja jalgpallihull on kokku aga ma ei vingu tõesti:D
Ega sul rohkem jutte pole?Very Happy *teeb lootusrikast nägu*
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime19/12/2010, 11:51

Little Green House: Jutte on mul küll, uuuri ringi... Very Happy Kui head need aga on, jääb sinu otsustada :)
Tagasi üles Go down
rebasekutsikas
Teise astme kurjuse abiline
rebasekutsikas


Female Postituste arv : 9
Age : 30
Asukoht : Tartumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime24/12/2010, 21:29

Kahe päevaga suutsin terve selle juttu otsast lõpuni läbi lugeda ja ma ei kahetse seda. Kuigi viimane osa oli nii-nii kurb aga loodetavasti kõik veel muutub, eksju?
Igatahes sul on annet ja ootan pingsalt uut osa. Loodan väga, et ei pea seda kaua ootama. Lihtsalt nii põnev..:)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime27/12/2010, 14:50

rebasekutsikas: Thank you :) No... järgmine osa on epiloog, mille kallal ma olen juba töödanud ja natuke on ka valmis, kuid mitte niipalju, et ma saaksin selle siia üles panna. Ma tahan, et see kõige-kõige viimane jupp lugejatele hinge läheks, et ma suudaks mingi... emotsiooni välja neist kiskuda. Kuid see vist eriti ei õnnestu mul Very Happy


EDIT: Mul on endal ka üle pika aja jube huvitav seda juttu lugeda Very Happy

Just siis kui seda kõige vähem vaja oli tuiskas palatisse Kent. Ta jäi minu kõrval seisma ning silmitses mind ja Chadi kordamööda: "Ee, probleemid paradiisis?"
Mühatasin. "Kuskohas see paradiis sul on?" torisesin vaikselt.
Kent surus oma käed pusa taskutesse: "Selge pilt."



Mind ajas see koht niiiii naerma Very Happy
Tagasi üles Go down
Kard
Tasane
Kard


Female Postituste arv : 4
Age : 28
Asukoht : Kusagil pärapõrgus.

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime2/1/2011, 16:53

5 päevaga lugesin kõik läbi.
Miks sa ta ära pidid tapma?? Very Happy
Ma pmt nutsin juba, aga mul oleks väga mark olnud kui nutaksin, ema ja vanaema olid toas ss.
Aga muidu üliheaa (Y)
Laavit(L)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime3/1/2011, 13:38

Kard: Ma ei tea. Lihtsalt nii tundus õige. Aga tegelt... ma tõesti ei tea... Very Happy Peaasi, et sulle meeldis.
Tagasi üles Go down
Frezia
Võlur
Frezia


Female Postituste arv : 54
Age : 27
Asukoht : Kolme põrsakese kivimajas ;)

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime4/1/2011, 22:55

Vauuuu.Lugesin ka nüüd sinu jutu läbi(terve päev oli naelutatud arvuti külge) ja mulle väääääga meeldis.Tõesti hästi kirjutad ja jään siis huviga epiloogi ootama.

Ega sul Chadi vastu mingi isiklik vimm polnud,et sa ta ära tapsid?Kui ma lugesin viimast osa,ma mõtlesin,et sa võid nii teha,aga ma uskusin,et sa pole nii julm Crying or Very sad

Ma oleks siis pooldanud ta surma,kui ta oleks jätkanud oma tropistaatuses,aga lõpus muutus ta kohe nii-nii armsaks tagasi,et kui juba Kent pilgu maha lõi,tuli pisar silma.

Aga nagu juba öeldud,sa kirjutad jube hästi ja väga jutt meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime5/1/2011, 14:56

Aw, epiloogiga läheb aega. Endiselt pooleli, sest ma pean ju mõnedele küsimustele vastused siiski andma... :)

Hahahahah, isiklik vimm? NO! Very Happy Kaugel sellest, mul oli vist tema vastu mingi 'pisike' crush. Mulle meeldis tema (nunnu) käitumine ja... ja... Nojah, kirjutasin ta enda maitsele vastavaks.
Muide, praegu mul on täielik küsimärk see tropi värk Very Happy Millal ta seda olla jõudis? Very Happy Ei mäleta enam... (Vähemalt ma tean nüüd, mida ma täna lugema hakkan...)

Aga tähh, Frezia. Ma nüüd punastan siin edasi... Very Happy
Tagasi üles Go down
Frezia
Võlur
Frezia


Female Postituste arv : 54
Age : 27
Asukoht : Kolme põrsakese kivimajas ;)

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime8/1/2011, 15:30

Ta otseselt ise tropp ei olnud, aga ta jättis tunde, siis kui ta Summeri (oli vist peategelase nimi) maha jättis. Võib-olla kujutan lihtsalt ette. Ilmselt minu süü Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime16/1/2011, 11:37

Eijah, oli küll tropp siis aga noh, see oli tsipa vajalik seekord.
Tagasi üles Go down
totuks
Piraat
totuks


Female Postituste arv : 18
Age : 30

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime7/8/2011, 11:34

Erinev kõigist teistest juttudest . Põnev ja lausa kiskus edasi lugema , oli raske isegi läpakat käest panna et millegi muuga tegelema minna ! Tõepoolest jutt mis tõmbas mind endasse , asendasin enda summeriga ja oli olemas , tunnetasin kõike ja ma isegi ei valeta kui ütlen et mul tuli pisar silma umbes 3-l korral ja viimases osas ma nutsin lahinal , nagu pisike laps kellelt keegi mingi asja käest ära on võtnud . (a)
ülim kiitus igastahes ..Kuid mina arvan et ei ole mõtet sul enam seda pikemaks ka venitada , kuna selle jutu võlu peitub juba nendes osades mis sin olemas on , ja uute osa juurde tekitamine rikuks lihtsalt selle võlu ära ! ;d
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime7/8/2011, 15:28

Oo, aitäh. Ma ei tea, võib-olla see loebki siis niipalju, et ma totaalselt kirjutan ennast peategelastesse ja katsun veidi hinge ka sisse panna..?
Kui midagi veel tuleb siis epiloog äkki...
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime10/8/2011, 12:47

Lugesin ka lõpuks kõik selle järjeka osad läbi ja viimane osa võttis kuidagi eriti hinge Very Happy, minu arust üks parimaid järjekaid, mida olen lugenud, aga lõpp oli ülikurb Sad .
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime10/8/2011, 16:27

Tore, et meeldis, Smile*. Ma plaanin sellele muidu epiloogi ka, kuid ei oska öelda, millal see kunagi tuleb :)
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime10/8/2011, 17:04

Igatahes jään põnevusega ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime10/8/2011, 18:30

Hästi Very Happy
Tagasi üles Go down
worfets
Teise astme kurjuse abiline
worfets


Female Postituste arv : 7
Age : 30

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime12/8/2011, 00:06

Ma olen sõnatu! Sinus on hulgi annet, tead, kui sa selle kunagi trükki saadad, soetan ma selle raamatu endale sada protsenti. Lugesin kahe päeva jooksul kõik osad läbi ning viimase osa lõpus pidin ma salvrätiku tooma ja pisaraid ära kuivatama.. mind on tegelikult raske juttudega emotsionaalseks saada, aga sa tegid seda.. Respekt! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime12/8/2011, 18:41

Ma ei või otseselt seda trükki saata, sest see on ju avalikustatud Very Happy Aga kunagi võib-olla midagi muud. Vaatab, mida tulevik toob...

Aga aitääääh :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime7/3/2012, 22:45

Ma vaatasin, et siia pole üle poole aasta mitte keegi mitte midagi kirjutanud, seega arvasin alguses, et ma ka ei hakka siia oma kommetaari kirjutama, aga kuna mul on selle jutu kohta liiga palju selliseid asju öelda, mida ma ei saa lihtsalt endateada jätta, siis otsustasin siia ühe pika pika kokkuvõttva kommentaari kirjutada. No ja ega keegi mind ju läbi arvuti maha lüüa saa. *mõtleb, kas keegi teab, kus ma elan*

Aga olgu minu kommentaar siis:


It can not be true...just no...unbelievable!!!!

Kõigepealt tahaksin esitada sulle ühe isikliku küsimuse, mida minusugune võõras küsida ei tohikski, aga siiski.


KUULE TÜDRUK, RÄÄGI KELLEKS SA SAADA TAHAD?

Aga see jutt, lihtsalt haigelt kõva kraam!!! Kas sa üldse ette ka kujutad kuidas see jutt minu psüühikale mõjus ja minu regulaarsele elukorraldusele. Tead milline oli minu kahe päeva päevakava? *mõtleb ja aimab, et ei tea*
Hommikul ärkasin võtsin jutu lahti lugesin, käisin vetsus, pesemas ja siis jälle lugesin jõin mahla ja lugesin jne jne. Ja nii mõlemad kaks päeva. Ma isegi unustasin söömise ära! Päriselt...võtsin kaks kilo alla:D (mis ilmselgelt on hea).
Kui see oleks raamat, siis teeksin selleks kõik, et see raamat ilutseks minu raamaturiiulil ja just täpselt seal kus seisavad minu jaoks tähtsad raamatud (VIP-id).
Ja tead mis veel, ma elasin sellesse juttu nii sisse, et ma ei adunud isegi seda kas on öö või päev, mul oli selline tunne, et ma ise olin selle jutu sees. Ja ma poleks iialgi uskunud, et foorumis loetud järjejutt minuga selliseid asju võiks teha.

Tänu sinule, ei suuda ma enda juttu isegi vaadata, rääkimata sellest, et ma hakkaks seda kirjutama. Minu enesehinnang langes -50le ja seda nullinigi saada on võimatu rääkimata, et ma selle positiivseks taastada suudaksin. Mis tähenda loomulikult seda, et sa kirjutad lihtsalt liiga hästi.


Ja siis mõned küsimused, mis mul jutu kohta tekkisid.

Ma nagu mäletan sellist asja, et sa mainisid seda taskurätiku teemat ja ma oletasin, et sellel oli mingi tähtis osa selles jutus ja seda lugesin ma sinu ühest mingi postitusest ka välja, kuid mulle ei meenu kohe kuidagi, et sellest oleks midagi arenenud. Igatahes, enam ei oma see tähtsust, lihtsalt uudishimu.
Ja siis Chadi surm, ma olin loomulikult kurb ja nutsin kui seda lugesin aga ma ei saanud isegi rahus nutta, sest mulle jäi arusaamatuks siiski see miks ta ära suri, nagu millesse, ma lugesin seda jupi veel oma 20 korda, aga ikka ei saanud aru, vb sa seletaksid mulle. (A)
Ja siis selline küsimus ka, et kas sa lubad mul selle jutu välja pritida?? Jah ma tean et see oleks kohutavalt pikk ja pla plaa plaa, aga kasvõi jupikaupa prindin, loomulikult kui sa lubad, sest mina tahan seda endale lugemiseks paberkandjal ja nimelt sellepärast, et mulle ei meeldi arvutist lugeda. Ja ma olen selles enam kui veendunud, et ma loen seda juttu veel triljon korda.

Igatahes juba ongi vist väga(liiga) pikaks läinud see lora, aga ma lihtsalt pidin seda kõike sulle ütlema(A)

Suured kummardused ja tänud sulle, et sa sellise jutu välja mõtlsid. Päriselt ka!!!!

Kas ma nägin seda unes või pidi siia kunagi mingi epilood ka tulema w?????Very Happy



*mõtleb sügavalt, kas vajutada send või mitte*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime8/3/2012, 00:52

Nii ruttu lugesid jutu läbi? Vaoo. Ma suht imestusega ja samas ka õnnelikuna lugesin seda kommentaari. Ja sellised reaktsioonid panevad mind alati imestama, a'la 'Nii hea? Really?'. Ma olen enda suhtes vist natuke liiga kriitiline. Alati kui ma hiljem om jutte loen (kirjutades ma osa läbi ei loe), tahaksin ma teatud lauseid muuta, tavalist juttu juurde panna ja nii edasi...

Võtsid alla? Hahaa, üliäge ju Very Happy

Igatahes nojaa, eks ma ise tagasihoidlikult mõnikord raamatust unistan. Mõtlen mõnikord isegi, et milliseid raamatuid avaldatud on, peaks avaldatud küll saama, samas teinekord jälle oma jutte lugedes tahaks lihtsalt... keskenduda totaalselt kirjutamisele, sest ma ise arvan, et mul läheks siis hoopis paremini...
Ühesõnaga, ma olen enda suhtes pisut liiga kriitiline vist.

Ma ei tea, miks see jutt sind nii vaimustab. Võib-olla ongi asi selles, et ma proovin panna jutu sisse hinge. Ilma selleta ei saa lugu sündida. Ma pean tundma, et see, millest ma kirjutan toimuks justkui minuga. Või siis vähemalt mingi teema, mida puudutan, oleks ühenduses minuga... Või siis oleks mõnes tegelases mind. Iseloomult jne... Ma ei oska selgitada...
Ma ei tea, kui sa näiteks loeksid Cafe Momot ja siis näiteks midagi üsna uut otsa, on ehk arengut ka märgata Very Happy Alguses ma olin enda meelest nagu eriti... off kirjutaja.

Sinu jutt? Kuule, see ei saa nii halb nüüd ka olla ju, issand jumal Very Happy TAHAN LUGEDAAAAA! Sa oled sama vana kui mina, ma KEELDUN uskumast, et see halb on... Kui sa enda vastu nii kriitiline oled, võiksid mulle kas või privaga oma jutu saata, et ma seda lugeda saaks. Mis teemas sa kirjutad üleüldse?

KELLEKS MA SAADA TAHAN? Ee, väiksena tahtsin lauljaks, modelliks, ajakirjanikuks, tantsijaks saada. Põhimõtteliselt kuulsaks Very Happy Kõige rohkem tahtsin ajakirjanikuks ja lauljaks vist. Väiksena mõtlesin pidevalt intervjuusid (barbie'dega Very Happy ) välja ja tegin ajalehti jnejne... Nüüd õpin sellist ala, et sa vist minestaksid kui kuuled Very Happy Kirjutamine on lihtsalt mu hobi. Hobi, millega tegelen siis kui on õige aeg, sobiv meeleolu, parim kirjutamisemuusika taustaks mängimas...
Kui kirjutamine saab tööks, et noh, sunnid end iga päev kirjutama... See pole see. Kirjutamine ei saa niimoodi toimida. Ma ei saa aru kirjanikest kes saavad mingi lepingu, et selleks-selleks kuupäevaks peab olema kolm raamatut valmis kirjutatud jne... Ma ei mõika lihtsalt. Kirjutamine ei saa olla töö. NEVER.

Jutu kohta küsimused- ma ju ei mäleta enam, mis värk siin oli Very Happy
No taskurätika oli see teema, et oli ju suvi. Tavaliselt nohu suvel pole ju. Kentil oli taskurätt Summeri jaoks olemas. Ta teadis, mis juhtub.
Um, appi, kui ma vaid mäletaks, mille pärast... Ee... Ma pean seda uuesti lugema hakkama.

Tahad minu juttu välja printida? Very Happy Vot see on juba omaette teema. Ja ei no see on sinu printer, mida sa piinaksid ju Very Happy Ei no selleks on omad tingimused. Et mu 'nimi' oleks kenasti paberil kajastatud ja... OKEI, PRINDI Very Happy

Ja ei no... Aga palun Very Happy Teinekordki. Võid mu muud stuffi ka veel lugeda Very Happy

Ja jah, ma lubasin epiloogi... Siiani ei tea, kas ma tegelt ka seda teen. Mõnede meelest on nii see lõpp parem...

PS: Ma ei tea, kas sa seda ka kuskilt lugesid, et see jutt tuli põhimõtteliselt peale seda, kui ma kuulsin meie maja pööningult mingeid matse, mis sarnasesid sammudele... Justkui keegi peidaks end meie maja pööningul... Pani kuidagi mõtte tööle ja nii see kõik algas Very Happy


Ja veel... Tegelikult ma kirjutan hetkel juba midagi uut Very Happy Siit foorumist on ainult Karro seda natsa lugeda saanud Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 40 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad... 77/77
Tagasi üles 
Lehekülg 40, lehekülgi kokku 43Mine lehele : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: