MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant

Go down 
+2
Maiu Laaneoja
Lord Esai
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/10/2009, 22:25

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant has the unfortunate fate of arriving at the height of the vampire resurgence. I fear a lot of potential movie goers will dismiss it as part of the wave, as a major studio (Universal) trying to rush an adaptation of a very popular young-adult book franchise in an attempt to capitalize on the Twilight demographic. And while I understand that sentiment, in this particular case it's a shame, because Paul Weitz' film stands tall whether it was made inside or outside this temporary rise in the vamp popularity. Remove the cynical marketing climate and The Vampire's Assistant is a charming, imaginative, and most importantly, very entertaining film for children, teens and adults alike.

Having not read any of the 12 books comprising author Darren Shan's young-adult Cirque Du Freak saga, I can't attest as to how faithful an adaptation it is, but the macabre world About a Boy director Paul Weitz has brought to life on film feels like the kind of mysterious wonderland I could have easily lost myself in as a child. That's not to say that The Vampire's Assistant is a children's film, far from it, but it's the kind of film that's full of content that's simultaneously adult and juvenile, the breed of subtle scripting that provides eye candy for teenagers and nostalgic mind candy for adults.

Yes, The Vampire's Assistant, a PG-13 film starring John C. Reilly as a vampire who travels with a band of circus freaks and forces a teenage boy to do his bidding in exchange for saving the comatose life of said teen's best friend, has chewy, tasty, colorful, edible mind candy. That's because, in addition to Reilly performing once again in a non-man-child role, Weitz film is layered with character actors, film references, and nostalgic touches that offset what easily could have been a simple, in-one-ear-out-the-other film with a bunch of freaks for teens to chuckle at. It's at times a rudimentary coming of age story about a good kid misunderstood by his parents who suddenly finds himself part of a family that actually cares about him, but it also has a wry sense of wit to it, a darker path to its moral core than most family-friendly films, and more great character actors than you can throw a full-bodied werewolf prosthetic at (one of the aforementioned nostalgic touches).

In fact, the only major problem this first entry in the (hopeful) Cirque du Freak film franchise has going against it is that the adult characters are all so great that you'll soon wish the movie was actually about Ken Watanabe's ringleader Mr. Tall, Patrick Fugit's snakeboy, Ray Stevenson's villainous Murlaugh, or even Willem Dafoe doing an awesome impersonation of what a vampire Vincent Price might look like. Alas, the film is about the relationship triangle between Darren (Chris Massoglia), his envious friend Steve (Josh Hutcherson), and his aloof mentor, Larten (Reilly). There's a war brewing between Larten's camp of docile Vampires and the evil-loving Vampaneze lifestyle which Steve covets, and our hero Darren has to decide on what side he falls.

However unlike most young-adult stories about a teen boy given superpowers and thrust into a world he doesn't understand, Darren doesn't have any clear role in the 'war' going on. He's not a wonder boy suddenly coming into his destiny, he's just a buy who snuck into a freak show and ended up becoming a vampire, and who now must deal with those consequences. This lands The Vampire's Assistant closer to the adventurous side of, say, The Monster Squad than the strictly formulaic predestination of films like Eragon. Having a mentor figure that's not that great of a mentor and powers that aren't unique to the newly empowered pave the way for a more interesting right versus wrong dynamic than simply having Darren be the key figure in a world he knows nothing about. There are hints of a grander destiny at play, but any such destiny is not the driving force of the story's conflict, which is a welcome relief for a teen fantasy film.

Though an adult may wish the film would spend more intimate time with some of its more delightful adult characters, the two young actors supporting the film do their very best to fight off such wishes. Josh Hutcherson has become a staple in Hollywood as the go-to teen lead when a role requires more than just a High School Musical level of skin perfection, and he proves once again here that he has the future makings of a leading man should he continue the profession. Chris Massoglia does a commendable enough job for having practically no experience in the industry, but his performance lacks the spark Hutcherson has refined over the years. That's forgivable, however, as most of his screen time is spent acting opposite John C. Reilly, who is a man that steals the scene whether he's in Boogie Nights or Step Brothers.




Ma ei viitsi tõlkida -.-
Aga Trailer oli super, Raamatud olid Super ja loodetavasti on ka kogu film...
Näinud veel pole aga...
Edit:
Soovitan kindlalt vaadata.


Viimati muutis seda Lord Esai (29/10/2009, 02:00). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : Ei soovita vaadata...)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/10/2009, 22:57

no raamatud ja film on täiesti erinevad, aga film on super, olen kindel. varsti peaks netist juba vaadata ka saama. :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime24/10/2009, 00:06

ma laen hetkel ^^
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime24/10/2009, 02:48

ma vabandan väga, aga kas te tõesti arvate, et ma viitsin selle pika teksti läbi lugeda ? Very Happy
nojah, igaljuhul, niipalju kui ma sellest kuulnud olen, pidi hea olema, aga pole lugenud nii et täpselt ei tea..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime24/10/2009, 12:08

Läheb kindlasti vaatama, sest raamat & manga olid way too interesting. :3
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime24/10/2009, 15:43

eip. ma võin sulle lühiülevaate anda: Kaks poissi lähevad "Cirque du Freak"'i ehk friikide tsirkusesse nö. Steve tunneb sealt ära tarantli talitaja Mr. Crepsley, kelle pilti ta oli näinud mingis ajakirjas Vur Horton'i vmt nime all, vampiirina. Darren näeb pealt, kuidas Steve palub Crepsley'd teda vampiiriks muuta. Ise satub tarantlist vaimustusse ja varastab selle ära. Steve satub haiglasse, kui tarantel teda hammustab. Darren hakkab tema päästmise nimel Crepsley assistendiks, et ta vastumürki annaks. Steve ei usu, aga paraneb siiski. Pärast Darreni matuseid kaevab Crepsley ta maast välja ja nad lähevad koos tsirkusesse uuesti tööle. Siis suunduvad Crepsley kodulinna, kus koletis ringi liigub ja inimesi tapab.


umbes nii. raamatute järgi ja nii palju, kui ma treileritest järeldades arvan, et peaks seal olema.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime24/10/2009, 18:32

Kas film on tehtud kolme esimese raamatu põhjal?
Ma tahan seda juba täiega näha, kuid ilmselt ootan ikkagi ära, kuni see lõpuks Eestis kinno tuleb. Samas, võiks ju enne kinno minekut alla laadida ja piiluda, kui hea see lõppude lõpuks on...Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime24/10/2009, 19:11

jep, esimene triloogia, Vampire's Blood.

ma küll tõmban, kui saaan ja vaatan ära Very Happy aga pärast siiski esilinastusele veebruaris Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime29/10/2009, 01:56

Film sakib...
Seal pole midagi...
võrrelgem seda HP viienda raamatuga...Film sakib...
5h lugemist 2h pikkuse filmi sisse mahutada?
PoLe vÕiMaLiK!!!

Kvalikteet oli minu viga, sest väljas on ainult TS aga film oli LIIGA tume...

Ta ei olnud kohe kindlasti kusagil teatris kaklemas,
Kindlasti polnud Desmondist raamatus rohkem juttu kui see, et ta tsirkuses käis
Ja kindlasti polnud see raamat nii sündmustevaene.
^
Neid on palju. Tehti film, mitte Film Raamatu Järgi...

Ma pettusin selles filmis...Täielikult...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime29/10/2009, 11:03

ta hoiatas seda ette, et Paul Weitz muutis vägaväga palju selles filmis võrreldes raamatuga, tegigi selle pm omaette filmiks.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime29/10/2009, 12:43

jep... täiesti omaette film...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime29/10/2009, 20:30

see oligi ammu teada ju.



vaatasin ka ära. sitt kvaliteet, vägaväga erinev raamatutest. AGa kinno lähen ikka esilinastusele. Sirely pani endale kirja ka juba Very Happy seega on kokku lepitud ja ....... *köhatus*.
ma ei soovita küll enne vaadata, kui eesti tuleb, võib natuke ära rikkuda, kuna sittagi ei näe Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 13:47

nonii. on kauakaua aega mööda läinud ja ma vaatasin mõned nädalapäevad tagasi selle uuesti hea kvaliteediga ära. ja täitsa meeldis. kuigi seal arenesid küll sündmused nõnda, et ei tea, kuidas nad järje teevad, kuna seal tuli liiga palju asju mu meelest kohe välja, nt juba see, et steve on vampaneze lord, mis tegelikult tuli alles viimases triloogias raamatutes välja, kui ma õigesti mäletan. ja et murlogh üldse kuidagi temaga seotud oli, see oli küll nagu - whaa?
aga muidu oli hea. kiiresti läks Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 16:56

Ma vaatasin selle ära umbes nädal tagasi. Ma pelgasin alguses midagi hullemat, aga see oli vägagi vaadatav, ainult et...ka minu arvates tulid mõned asjad liiga vara välja. Kui neil oli vaja kohe paljastada, et Steve on Vampaneze Lord, oleksid nad vähemalt võinud näidata, kuidas ta selle põleva kirstuga katse vms läbi teeb Very Happy Ja miks, põrgu päralt, olid mister Tiny'l roosad prillid??? Ma olin tema tegelaskuju kogu aeg teistmoodi ette kujutanud, aga nüüd ei saa ma sellest totakast image'ist enam kuidagi lahti. Oeh... Very Happy

Huvitav, kas see siis tuleb millalgi meil ka kinno või ei tule? Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 16:59

jaaaaaaa, ja ta oli niiiii suur ka. võinuks ikka mingi väiksemat kasvu tüübi selleks võtta. ja see oli eriti obvious ju, et tal Des Tiny numbrimärk oli. jeesus Very Happy
kõiki tegelasi kujutasin mina absull teistmoodi ette Very Happy

they mixed everything up! Very Happy
ja see reede oleks muidu olnud esilinastus eestis, aga jah... won't be Razz
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 17:49

mul saab kohe see valmis, siis vaatan kaa ära (:
Ise olen lugenud ainult esimest osa ja ma ei tea.. see tundus kahtlaselt random Very Happy Nagu autor oleks pliiatsist välja imenud neid vampiirifakte Very Happy Aga on muidugi võimalik, et tal on koguaeg vampiirid sellised olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 17:52

mismõttes? ta tegigi oma vampiirid ju, nagu kõik fantaasiaautorid, kes vampiiridest kirjutavad.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 17:59

no seal oli metsikult whatthehell fakte Very Happy Kuigi mittemidagi hullemat, kui sädelenpäikesekäes vampiiridel.
Aga vampiiriasjad on alati olnud nii... saladuslikud, mitte nii selged.
Aga pm, et "Ma vananen kümme korda aeglasemalt, sa viis korda aeglasemalt. Ma täisvampiir sa poolvampiir" see oli liiga selgelt võttes Very Happy Häbi tunnistada, aga võiks arvata, et keegi poolearuline neti rpg-des tuleb sellise jama peale Very Happy

Aga arvatavati läks edasi paremaks Very Happy Ja ülejäänud raamat oli siiski vägahea (: Lihtsalt need vampiirifaktid.. Very Happy


50sekundi pärast saab vaatama hakata Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 18:01

ag see ongi loogiloine ju. dna's on ikkagi see meer otsas, mis poolduldudes kogaeg lühendab dna'd, mistõttu inimene üldse vananeb ju. et see, kuidas tema neid fakte seletab on igatahtes loogilisem kui see, mida enamik kasutavad - live forever. it just doesn't make any sense Very Happy aga raamatud lähevad aina paremaks edasi.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 18:03

Just seda ma ütlesingi Very Happy Vampiirid on maagilised olevused Very Happy They aren't supposed to make sense Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 18:07

yeas they are Very Happy sellepäarst tal ongi, et elavad inimestega koos ju, siis võiks kuidagi nad samadesse tingimustesse ka sobitada. :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 19:52

vaaadatud Very Happy Tegelt täitsa hea film oli Very Happy
Hammas jäi otsaette kinni xd. Haha Very Happy
A misasjandused need vampanezed on? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 19:58

need onneed vampiiriliigid, kes tapavad ohvrid nendest juues. ta seletasw ka seal ju Very Happy vampire'id on need, kes joovad vähehaaval. et alguses oli larten ja seeeeee.... gavner purl ainukesed, kes seda harrastasid, aga siis võtsid teised ka eeskuju ja nii jaguneski kaheks. kes seda tegid ja kes seda vihkasid. aga raamatutes oli vampaneze'e kirjeldatud kui lillakat värvi sellise verekoguse tõttu, mentally disturbed jmt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 21:23

ah, ma üldse ei viitsinud kuulata kui nad rääkisid Very Happy Teod olid nii hoogsad, et jutuajamine oli igav Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime23/2/2010, 21:50

XD jutt oli üpris oluline kõrval Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Empty
PostitaminePealkiri: Re: Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant   Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Film: Cirque Du Freak - The Vampire's Assistant
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Vampires Suck
» Lemmik film/filmid?
» James Cameroni film "Avatar"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: