MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tema Canterbury suvi

Go down 
+11
FlyWithMe
TeddyBear
IsisQ
kurmzu
Dreams
PINK
Karro
Grape.
black
bbrit .
GossipGirl
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime29/4/2011, 15:24

Uut tahaks tegelikult, 5 kuud on möödas juba... Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime9/5/2011, 17:42

olgu. Sorry sorry sorry, et niikaua edasi ei kirjutanud. Mul ei olnud vahepeal üldse viitsimist, nüüd jälle on (: Uus osa siis!

Järgmisel päeval oli Carl juba pool üheksa Jane ukse taga. Tal olid jalas shortsid ning rannaplätud, ülakeha oli paljas. Jane, kes oli kell kaheksa ennast ülesse ajanud, pesemas käinud ning söönud, avas kohe ukse, kui poiss koputas. “Ma olen valmis!” lausus ta rõõmsalt, haaras ukse kõrvalt kapilt enda kokkupakitud koti ning sammus siis Carli järel autosse. Carli kott asjadega vedeles tagaistmel. “Niisiis, kuhu me täpsemalt läheme?” päris Jane, kui ta oli enda asjad ära pannud ja nüüd turvavööd kinnitas. “Siit 30 km kaugusele,” vastas Carl, kellel oli erakordselt hea tuju. Olgu. Kui Jane ei suutnud temast eemale hoida ning Carl ei suutnud tüdrukust, siis võisid nad ju koos olla. Jane on nagunii siin ainult suvel, siis saab Carl ülejäänud elu piinelda ning Jane saab Eestis rahulikku elu edasi elada.

Nad olid eile õhtul kokku leppinud, et sõidavad homme, ilusa ilma korral järve äärde. Sinna nad nüüd teel olidki. Jane lasi akna alla ja nautis tuult, mis tema juukseid sasis. Ta ei olnud ennast kunagi nii õnnelikuna tundnud.

Jõudnud järve äärde, parkis Carl auto ära, noored võtsid enda asjad ning sammusid siis mööda kivist rada vee juurde. Rahvast oli päris palju, kuid nemad otsisid teistest kaugemal vaba koha, kuhu enda rätikud panna. Carl oli kaasa ostnud juua ning Jane oli teinud võileivad.
Jane lasi kleidil liivale kukkuda, tal olid ujukad juba all. Carl imetles tüdruku keha ja tüdruk nägi seda, kuid ta ei teinud ühtegi katset seda kuidagi rohkem varjata. Oli suvi ning ta tahtis enda keha pruuniks praadida. Järgmisel hetkel sai tüdruk aru vaid sellest, et Carl oli plätud jalast visanud, Jane sülle haaranud ja siis vette jooksnud.
“Aaah, see on külm!” karjus Jane ja pritsis poissi täiega, kuigi nad olid mõlemad juba läbimärjad. “Ära karju nüüd,” muigas Carl, kui enda käed tüdrukule ümber pani ja teda suudles. Isegi vees olles, tundis Jane, kuidas tema jalad nõrgaks läksid ja ta oleks vist põhja vajunud, kui poiss teda kinni ei oleks hoidnud.

Kui nad olid üle poole tunni vees olnud, vedas Jane Carli kaldale. Kuna oli nii palav, ei olnud neil vaja ennast isegi kuivatada, päike aurustas kohe kõik vee nende kehal. Jane viskus rätikule ning jõi isukalt vett, seejärel asus ta võileibu välja otsima. Kui ta Carli poole vaatas, kes oli ka rätiku juurde jõudnud, karjatas Jane ja oli sekundiga poisi juures, hoides teda kinni. Carl tuikus, ta oli täiesti lubivalge. “CARL, MIS SUL VIGA ON?” karjus Jane paaniliselt. Tal ei olnud aimugi, mida teha ning järgmisel hetkel oli Carl liivale pikali vajunud, käed ja jalad laiali. Jane kaotas täielikult pea. Ta karjus ja raputas poissi, viimaks suutis ta telefoni välja otsida. Mõned inimesed olid ka sinna jooksnud, keegi jõudis juba enne Jane kiirabi kutsuda. Tüdruk oli täiesti paanikas. Mis poisiga juhtunud oli? Miks ta ei reageerinud? Päikesepiste ei olnud ju selline.. Ja järgmisel hetkel ümbritsesid neid lisaks teistele ranna külastajatele ka kiirabitöötajad ning Carl tassiti autosse ja ka Jane võeti kaasa ja talle anti rahustit, sest ta segas neid juba enda pärimisega ja paanitsemisega.

Alles pärastlõunat sai Jane teada, mis Carlil viga on. Peaaegu. Ta istus koridoris, närides närviliselt küüsi, kui õde tema juurde tuli. “Kas teie olete härra Yale’ga?” küsis õde ning Jane noogutas hädiselt. “Carliga saab kõik korda. Tal oli lihtsalt järjekordne nõrkushoog. Seda juhtub vahel pärast teraapiat, kui sa rohud võtmata jätad.” Jane vaatas nutuse näoga ja arusaamatult naisele otsa. “Hoog? Mis hoog?” Õde oli samuti segaduses. “Te olete ju ikka Carli õde?” Jane raputas pead. “Me oleme sõbrad.. Ma alles tulin siia..suveks..” Nüüd väljendas õe pilk arusaamist. “Oi, oi. Siis ilmselt pole Carl teile enda haigusest rääkinud. Ma arvan, et te võite minna ja talt ise selle kohta küsida. Ta on ärkvel.” Jane suutis vaevalt vaevalt enda värisevaid jalgu sundida edasi liikuma, kuid viimaks jõudis ta platisse, kus Carl voodis lebas. Jane jalad hakkasid kohe kiiremini liikuma, kui ta poissi nägi. Ta kummardus, et teda kallistada, kuid võpatas siis, kui Carl ütles: “ma tahan, et sa ära läheksid. Ma olin loll, kui lasi sellel ikkagi nii kaugele minna. Mine ära! Said aru! Ma ei taha, et keegi mind sellisena näeks!” Jane taganes koperdades. “Mida? Carl, miks?” Jane silmad muutusid jälle vesiseks, ta ei suutnud lihtsalt enda tundeid vaos hoida. Ja see, et Carl juhtis tähelepanu enda välimusele, tegi asja veel hullemaks. Ta oli.. väga valge, sinaka kumaga.. ning tema silmaalused olid väga tumedad, justkui oleks keegi teda peksnud. “Mine ära! Sa ei meeldi mulle. Sorry,” lausus Carl kalgilt. “Sa olid minu jaoks lihtsalt üks vahepala. Mine Eestisse ja ela enda elu edasi, unusta mind ära, mina olen sind juba unustanud.” Jane nägu väljendas õudust, kui ta palatist ära jooksis ning siis haiglast otse vanaema juurde edasi.

Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime9/5/2011, 21:38

tore, et lisasid vähemalt :)
hea :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime9/5/2011, 22:14

Mida asja? Shocked
Carl valetab.. Ma tean.. Talle tegelikult hullult meeldib Jane ja siis hiljem kui Jane teda ignob jne, alles siis saab Carl aru millest ta tegelikult ilma on. Onju? Very Happy
Aga jah.. Uut osa! :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime8/6/2011, 23:24

miiiiiks nii kaua uut osa pole olnuuud ??? ma tahan kohutavalt edasi lugeda ! paluun (A)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime9/6/2011, 17:37

"Ma lähen ära!" Jane loopis asju kohvrisse edasi, samal ajal vanaema tema kõrval palumas, et Jane ikka sinna jääks ning, et ta räägiks mis juhtus. Tüdruk oli omadega väga läbi. Viimaks, kui vanaema ikka vait ei jäänud, vajus ta voodile istuma, ise kõva häälega nuttes. "Jane, palun rahune ja räägi, mis lahti on," palus vanaema uuesti, istudes tüdruku kõrvale. "Asi on TEMAS!" karjus Jane ja hakkas jälle asju kohvrisse toppima. "Carlis! Ta ütles, ü, ütles, et ta ei taha mind enam kunagi näha!" Vanaema kergitas kulme. Ta teadis, et poisil oli jälle haiguse tagajärjel hoog peale tulnud, kuid seda ei olnud ta teadnud, miks Jane haiglast nagu hull koju oli tormanud ja karjunud, et tema läheb ära koju. Nüüd ta siis teadis. "Janeke, kullake, ma olen kindel, et ta ei mõelnud seda tõsiselt. Ma võin öelda, et teie vahel oli kindlasti midagi, seda oli teie pilkudest juba näha." Vanaema üritas naeratusega tüdrukusse veidike positiivsust tagasi tuua, ta ei tahtnud, et lapselaps ära läheks, kui aga Jane järele ei jätnud, lisas naine üsna pahuralt: "olgu, kui sa seda tahad! Aga täna pead sa veel siin ööbima! Ma viin su ise homme lennujaama." Vanama lahkus toast ja tõmbas ukse pauguga kinni. See tõi Jane nagu maa peale tagasi. "Mida ma teen?" mõtles ta ja vajus jälle voodile istuma. "Ma tulin ju mammale külla ja nüüd ma lasen mingil poisil kõik ära rikkuda!" Aga mingi hääl ütles talle, et Carl ei olnud lihtsalt poiss. Ta oleks võinud olla poiss, keda Jane oleks võinud armastada. "Kurat küll!" karjus ta vihaselt ja lükkas kohvri voodilt maha. "Ma jään veel nädalaks." Tüdruk tõmbas teki peale ja jäi magama.

Järgmine nädal tundus Janele täiega venivat. Ta üritas head nägu teha ja koos vanaemaga aega veeta, temaga poes käia, seebikaid vaadata ja mida kõike veel. Tüdruk üritas ennast nii tegusana hoida, kui võimalik, sest igal vabal hetkel kaldusid tema mõtted Carlile ja see tekitas temas viha ja kurbust. Vanaema oli leppinud sellega, et Jane ei jää terveks suveks. Aga ta teadis, ta tundis südames, et Carl ei olnud neid sõnu tõsiselt mõelnud ja naine lootis selle peale, et Carl tuleb Janega rääkima. Vanaema teadis, mis haigus Carlil on, kuid ta ei kavatsenud seda ise tüdrukule ütlema hakata. Carl pidi endas selgusele jõudma ja ise tulema.

Oli eelviimane õhtu, Jane kohver seisis juba esikus, lapselaps ja vanaema vaatasid elutoas telekat. Kui kell sai üksteist, ütles Jane vanaemale head ööd ning läks enda tuppa. Und ei tulnud tal aga kolme tunni jooksul, sest nüüd mõtles ta Carlile ja lihtsalt nuttis...
Hommikul oli äratus kell üheksa, Jane sõi vanaema tehtud võileibu, käis veel pesemas ja siis oli aeg minema hakata. Tüdruk tõstis kohvri autosse ära, roolis oli vanaema sõber Frederick, vana hallipäine mees, vanaema ei saanud ju ise sõita aga ta oli lubanud tüdrukule ta lennujaama ise ära viia, et Jane ei peaks taksoga mässama hakkama. "Ma lähen vaatan..," lausus ta ja jooksis siis tuppa. Jälle hakkasid pisarad voolama. Nii Carli, kui ka selle pärast, et ta pidi lahkuma. Ta teadis ju, et ta ei tahtnud vanaema üksi jätta! Aga ta pidi minema. Siin olek tegi liiga palju haiget. Tüdruk käis kõik toad veel korra läbi, istus veel korra diivanil, nuusutas vanaema lilli, lasi endale vanaema lõhnaõli peale... Viimaks astus ta uuesti esikusse, et välja minna, kuid tema teed takistas Carl. Jane ei vaadanud poisile otsagi, vaid üritas temast mööda trügida. Poiss aga seisis uksel kindlalt ees ja tõmbas siis tüdruku endale käte vahele ja suudles teda. Janel hakkas pea ringi käima. "Mis toimub?" Ta ei teadnud, kuidas reageerida. See oli suurepärane tunne, aga mida see poiss endast õige arvas! Jane hakkas teda kätega taguma ja sai viimaks vabaks. "Mida sa TEED?!" karjus ta vihaselt. "Sa..sa sõimad mind..karjud mu peale..ja nüüd tuled suudlema!" Jane oli liiga ¹hokeeritud, et uuesti karjuda, ta rääkis peaagu sosinal, nutuse häälega. Poisi näos oli näha valu. "Jane, kallis, palun..kuula mind ära. Palun..ma ei mõelnud neid sõnu tõsiselt.. Ma, ma armastan sind!" Poiss astus sammu tüdrukule lähemale. "Palun ära mine, ma tahan, et sa jääksid. Ma mõtlesin, et äkki me saaks uuesti alustada." Poisi nägu oli paluv ja siiras ja Jane nägu oli kohkunud, üllatunud, ta ei teadnud, kas uskuda ja andestada või karjuma hakata ja lennukiga ikkagi koju sõita. Ta oli tundnud Carli vastu midagi tõelist, kuid samas oli suutnud poiss talle paari sõnaga nii haiget teha, nagu keegi kunagi ei ole suutnud.


OT: järgmises osas siis selgub, mida ta otsustab Wink
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime9/6/2011, 20:09

jee lõpuks uus osa ka Very Happy
mulle väga meeldis, ootan taaskord uut Razz
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime11/6/2011, 13:48

Ilmselgelt kavatseb Jane jääda! Very Happy
Või siis läheb koju. Siis sõidab Carl talle järele ja siis elavad hapyli ever after Very Happy
Onju.

Hihi.. Aga tore, et lõpuks uus osa kaa on Very Happy Mulle meeldis. Väga. Ja ma ootan huviga uut osa! :)
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime13/6/2011, 16:50

niiihea :)
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime3/1/2013, 06:17

Ohhhhsa, väga hea jutt :) kuigi sellest Carlist väga hästi aru eisaa, aga jahh Very Happy uut osa tahaks ikka! Wink
Tagasi üles Go down
Gerdyke
Narkar
Gerdyke


Female Postituste arv : 45
Asukoht : Kohas kus kedagi teist ei ole.

Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime12/9/2013, 19:23

Hea jutt jah. V mis hea, MEGA hea jutt on. Meeldib. Kuna uus osa?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tema Canterbury suvi - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tema Canterbury suvi   Tema Canterbury suvi - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tema Canterbury suvi
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tema.
» Tema

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Draama-
Hüppa: