MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Igapäevane elu

Go down 
+21
-mariliis
shine
kurmzu
PINK
accident
AlwaysMe^^
Karro
black
Karolin
padjanägu, [h]
Murtagh
Kärolyn
KK
ILoveNY
too-much
Audrey
Taylor
EITC.
LittleStar
Evy
Bee
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime21/6/2010, 20:16

Tahaks uut!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime21/6/2010, 23:31

Ma ka tahaks nagu uut Very Happy !
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime13/8/2010, 23:01

Palun, palun, palun uut... Very Happy
Tagasi üles Go down
AlwaysMe^^
Kojamees
AlwaysMe^^


Female Postituste arv : 38
Age : 25
Asukoht : Keila - joa -_-

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime13/8/2010, 23:51

Palunn uut. Kas see on tõesti Lucas?
SEEE Lucas?
OMG, uut, kiiresti.
Imeline jutt!!
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime15/8/2010, 01:33

UUUT!!!!
sa oled nii paha kui Lucas on mingi kaks nädalat seal passinud ja lollakaks hakanud aga kui see on Lucase teisik ja nimekaim lihtsalt, siis jumal mul pole selle vastu midagi aga palunpalun uut osa
palun
palun
palun!
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime26/8/2010, 14:01

Ma nii vabandan, et pole ammu uut osa kirjutanud. Tuleb ausalt öelda, et olen lihtsalt täiel rinnal suve nautinud ja pole arvutisse eriti asja olnud Very Happy aga kavatsen oma viga parandada juba lähimatel päevadel !
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime26/8/2010, 14:14

Aitääääääh! Very Happy
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime31/8/2010, 00:29

Kas nüüd on paar päeva möödas? Very Happy
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime31/8/2010, 11:37

Nüüd on täitsa paar päeva möödas ja ma juba putitan uue osa kallal Very Happy
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime1/9/2010, 00:14

Nii, uuuuuus osa siis lõpuks. Aega läks, aga ma loodan, et asja sai. Very Happy Natukene jätan lõppu veel põnevust, siis on järgmist osa veidi huvitavam oodata, loodetavasti meeldib !

12.
"Lucase." vastas tüdruk ning tema näole ilmus vastikust väljendav grimass, kuid juba hetke pärast oli ta endine sõbralik ilme tagasi.
"Ta ei meeldi sulle?" küsisin ma ettevaatlikult, pingsalt tüdruku nägu silmitsedes.
"Seda on vist natuke vähe öeldud." vastas Helen ohates.
Miskipärast liikus mu pilk tema vastust kuuldes jällegi ta kõhule. Ma tahtsin nii väga kõige kohta lähemalt uurida, kuid surusin hambad kokku ning lihtsalt ootasin. Ta räägib mulle, kui ta tahab rääkida. Ja kui ta ei taha, siis ei ole minu asi ise urgitsema hakata.
"Mis su nimi on?" küsis ta järsku, justkui transist välja tulles.
"Mia." vastasin ma lihtsalt.
"Sa oled uus eks? Ma ei ole sind varem maja peal näinud."
"Ma kolisin just viimasele korrusele oma ema ja isa juurde." vastasin ma noogutades.
"Hea küll, oli tore tutvuda, aga ma pean nüüd natuke tööd ka tegema." sõnas ta kahetseva ilmega, haaras maast rätiku ning voltis selle hooletult kokku. "Eks hiljem näeme."
Ma lehvitasin talle järele, kui ta kiirel sammul tagasi fuajee poole suundus. Hetk hiljem vajusin ma basseini kõrvale istuli ning panin oma märgades teksades jalad uuesti vette, samal ajal jälgides päikese käes sillerdavaid lainekesi. Ise tähele panemata hakkasin ma närima oma ülahuult samal ajal pingsalt Lucasele mõteldes.
See ei saanud olla Lucas, aga samas nägin ma teda ju omaenda silmadega. Lihtsalt nimekaim ja välimuse poolest teisik? Selliseid asju ei juhtu mujal, kui ainult filmides. Võib-olla ma ainult tahtsin, et see oleks tema ja see, et ta nimi on samuti Lucas on lihtsalt kokkusattumus? Ma ei teadnud, mida enam mõtelda ning mida enam ma seda oma peas ketrasin, seda segasemaks kogu see asi muutus.
Järsu ohkega, tõstsin oma jalad basseinist välja ning ajasin end õlgu väristades püsti. Taevas oli pilvitu ning päike paistis, kuid tänu märgadele riietele, oli mul külm ning ihu kattis kananahk.
Kui ma lõpuks läbimärjana korteriuksest sisse astusin, oli mul plaan vaikselt oma tuppa minna, kuid enne kui ma uksest sissegi olin jõudnud, jooksid isa ja ema mulle murelike nägudega vastu.
"Kus sa olnud oled, me olime mures." hüüdis ema mind jälgides, tundus nagu ta tahaks mulle kalli teha, kuid ei julge. Äkitselt vajusid ta käed tuimalt külgedele ning ta uuris mind pealaest jalatallani oma meeleheitliku pilguga. "Miks sa märg oled?"
"Ma käisin basseinis." vastasin ma nii ükskõikselt, kui vähegi võimalik ning üritasin oma toa poole põigata, kuid isa asetas mulle kaastundlikult käe õla peale.
"Kas keegi lükkas su sisse? Sa võid meile rääkida." Ta hääl oli lausa pühalik, kuid ainus, mis ma teha suutsin, oli naerda.
"Ei." sõnasin ma pead raputades. "Ma ei tea, mis mul hakkas, ma lihtsalt hüppasin sisse. Ma pole mitte kunagi basseinis ujunud ja see lihtsalt tundus kutsuvana."
"Hea küll." vastas isa kahtlevana, kuid ei esitanud rohkem tobedaid küsimusi. "Eks sa vist tahad nüüd riideid vahetada. Ma viisin su asjad juba sinu tuppa, saad rahulikult lahti pakkima hakata."
"Okei." laususin ma pikemalt mõtlemata ning suundusin lirtsudes ning veerada endast maha jättes enda tuppa.
Ukse vaikselt kinni pannud, otsisin ma esimese asjana endale põrandal lebavast kohvrist suure rätiku ning koorisin seejärel märjad riided seljast ja viskasin põrandale hunnikusse. Tõmbasin rätiku värisedes endale ümber ning asusin siis kuivade riiete otsingutele.
Paari minutiga oli terve mu toa põrand riideid täis ning mina muidugi istusin kõige selle segaduse keskel, rätik ümber, ega suutnud otsustada, mida selga panna.
"Naeruväärne." pomisesin ma suud maigutades ning sikutasin jalga esimesed ettejuhtuvad teksad. Põlvedesse olid kulunud augud, kuid see mind ei häirinud, nii mulle meeldiski. Püksid jalas, haarasin ma kätte esimese pluusi ning tõmbasin selle endale kiiresti selga.
Ülejäänud riided toppisin hooletult kohvrisse tagasi ning kohvri omakorda lükkasin voodi alla. Mul on küll aega lahti pakkida ning praegu ei olnud mu selleks mitte mingit tuju.
Äkitselt märkasin, et mu toas on kaks ust. Üks viis koridori, seda ma juba teadsin, aga teist ei olnud ma varem tähelegi pannud. Kulmu kortsutades tõusin ma püsti ning kõndisin aeglaselt ukseni. Uudishimulikult lükkasin selle lahti ning mu suu vajus lahti.
"See ei ole võimalik." ahhetasin ma ning rõõmust kilgates hakkasin mööda tuba ringi kargama. "Mul on oma vannituba? See on ajuvaba."
Oma silmi uskumata lasin ma sõrmedega üle lumivalge kraanikausi ning kui ma nurgas mullivanni nägin, pidin peaaegu minestama. Kodus oli meil olnud kogu maja peale üks uberik vannituba koos pidevalt rikkis oleva dushiga ning kergelt umbe mineva vetsupotiga. Mulle tundus nagu oleksin unenäos.
Natuke rahunenud, väänasin ma oma tilkuvad riided kuivemaks ning asetasin need siis vanniäärele kuivama.
Kui ma oma esmasest vannitoa vaimustusest üle olin saanud, jõudsin järeldusele, et peaksin minema veidike linna avastama, kuna ega mul oma toas nelja seina vahel midagi paremat nii või naa teha ei ole.
Asja üle pikemalt mõtlemata tormasin ma toast välja esikusse ning hakkasin oma tenniseid jalga panema.
"Kas sa lähed kuhugi?" küsis ema, kes parajasti köögis kohvi jõi.
"Ma lähen jalutan natuke. Tutvun ümbruskonnaga." vastasin ma, ise samal ajal paelu kinni sidudes.
"Me võime autoga minna, kui soovid. See ei oleks mingi koorem."
"Ei, ma arvan, et ma parema meelega kõnnin."
Ema paitsis üllatunud, kuid noogutas alistunult. "Kuidas sa ise heaks arvad."
"Okei, hiljem näeme." sõnasin ma ust lahti tehes ning koridori tormates.
Alla fuajeesse jõudes märkasin ma peauksest väljaminevat Lucast. Mu süda vajus hoobilt saapasäärde. See oli Lucas, see lihtsalt pidi olema. Sellise lohakalt sassis juuksed ja selline kehahoiak sai olla vaid Lucasel.
Aga see ei saanud ju olla Lucas. Ainus võimalus oli järele minna ja järgi uurida, ega mul muud targemat niikuinii teha ei olnud. Jooksin kiiresti peauksest välja ning otsisin pilguga Lucast. Nähes teda parajasti ühe nurga taha pööravat, andsin jalgadele tuld ning juba mõne hetke pärast olin minagi ümber nurga pööranud ning poiss oli mul kindlalt sihikul.
Aeglustasin oma liikumise jalutamiseks ning lonkisin näiliselt sihitult mööda tänavat, ise kogu aeg enda ees kõndivat Lucast jälgides. Poiss vaatas aegajalt taha, mille peale ma lõin kiiresti pilgu maha ning hakkasin vaikselt vilistama. Ma kujutan ette, et see võis äärmiselt tobe välja näha, kuid midagi paremat mulle pähe ei tulnud.
Mõne aja pärast jäi poiss äkitselt seisma, mina üritades mitte kahtlust äratada, kõndisin tast ükskõikselt mööda. Mõnikümmend meetrit edasi kõndinud, kükitasin ma maha ning hakkasin oma tenniste paelu kohendama.
"Kas sa jälitad mind?" kostus äkki mu seljatagant lõbustatud hääl.
Ma pidin südamerabanduse saama. Aeglaselt ajasin ma end püsti, kuid ei julgenud ringi pöörata. Võtsin südame rindu ning laususin ennast rahulikuks sundides ülimalt süütu häälega: "Ei."
Tundsin, kuidas poiss mind jõllitas, kuid ma ei suutnud end ümber keerata. Südame tagudes ootasin, et ta mul lihtsalt õlast haaraks ja mu ise ringi keeraks, kuid seda ei juhtunud.
"No, selline mulje jäi küll." lausus ta ning ma võisin vanduda, et see oli Lucase hääl. "Kas sa ei võiks ennast äkki ringi keerata, su seljaga on natuke imelik rääkida."
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime1/9/2010, 14:00

Ootan huviga uut Wink !


Viimati muutis seda PINK (3/9/2010, 15:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime1/9/2010, 20:26

OOOOOH, see oli NII hea.
Mulle hullupööra meeldis. Super-super-super. Üks mu lemmikjutte... ( I love you )
Mulle hakkas lõpupoole tunduma, et äkki on/oli Lucasel kaksikvend vms. ja nad on lahutatud ja sama nimi ja... *kiunatab* Ma ei suuda ära oodata millal uus osa tuleb. Loodan, et see tuleb ülikiirelt Wink
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime2/9/2010, 22:41

suured tänud heade kommentaaride eest. Very Happy ma väga-väga proovin mitte enam nii suurt vahet sisse jätta osadel.
Tagasi üles Go down
accident
Suur ja laisk lohe
accident


Female Postituste arv : 101
Age : 27
Asukoht : Tallinn

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime3/9/2010, 15:52

parem oleks, kuna see oli SUPER! appiappi ma tahan UUT!
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime7/11/2010, 17:45

Ohsaraks!!!! Lugesin algusest siia maani ja ma vajan uut osa, KOHE! Omg. Super.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime7/11/2010, 19:02

Uus osa võiks, kiiremini tulla Very Happy
Mulle meeldis!
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime19/12/2010, 19:24

Millal uut?
See on ülihea jutt! Very Happy
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime19/12/2010, 23:06

KUNA UUUUT??? niiihea oli
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime8/7/2011, 01:03

oh, uut ei tule enam jah? :/ just läks niiinii põnevaks ja mulle meeldis see viimane lause, ajas muigama Very Happy
aga jah... äkki leiad end taas siin ja teed uue osa? (a)
Tagasi üles Go down
onneriin
Vapper lohetapja
onneriin


Female Postituste arv : 131
Age : 26
Asukoht : estonia

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime25/8/2011, 22:56

egajahh, kunagi lugesin seda, nüüd jälle otsast peale, väga hea on tehaks uut, kui see võimalik ainult oleks??
PALUUUUUUUNNNN!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://6nner.blogspot.com
Herbts
200 posti tüüd
Herbts


Female Postituste arv : 202
Asukoht : Tähistaeva all...

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime22/2/2012, 20:34

Kes see jutt jääbki poolikuks, või on ikka lootust uus osa ka saada??
kahju kohe kui nii hea jutt poolikuks jääb.. :)
Tagasi üles Go down
http://sidrunisiirup.blogspot.com
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime3/3/2012, 15:13

Tervist kõigile, kes te lahedad inimesed mu juttu kunagi lugesite :)
Ma tõesti vabandan, aga nö. isiklikel põhjustel ei ole mul eriti kirjutamiseks tahtmist ega ka mahti olnud. Täna aga leidsin end üle pika aja siin lehel kondamas ja kui avastasin, et minu vanasse teemasse on veel isegi sel aastal kirjutatud, siis tuli kohe hea tunne peale. Ma proovin mõne aja pärast selle jutu ise uuesti läbi lugeda ja sündmustesse süveneda ja loodan, et suudan teile mingi aja pärast isegi uue osa kirjutada Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime3/3/2012, 15:29

Parem oleks Very Happy Sul jäi see nii põnevalt pooleli ja no ausalt, mul on siin niigi vähe lemmikuid ja sinu jutt on üks neist. Head jutud ei tohi jääda pooleli... Nii et jään uut osa ootama Wink
Tagasi üles Go down
Bee
Vapper lohetapja
Bee


Female Postituste arv : 146
Age : 30
Asukoht : craztyown

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime2/8/2012, 22:58

Tuli hästi hästi niru ja lühike osa ning arvestades seda kui kaua see mul aega võttis, siis tunnistan, et mul on täitsa häbi... aga siiski loodan, et teile meeldib. :)

Kolmeteistkümnes
Pigistasin silmad kõvasti kinni ning hammustasin huulde, veidi värisedes keerasin end ümber. Julgemata silmi lahti teha, seisin seal mõne sekundi nagu viimane jobu. Mõne hetke julgust kogunud, avasin ma aeglaselt silmad.
Minu ees seisev poiss ei olnud kohe kindlasti Lucas, kuigi tuli tunnistada, et sarnasus oli rohkem kui märgatav. Samasugused kiiskavrohelised silmad, näojooned ning äravahetamiseni sarnane vildakas naeratus. Siiski oli temas midagi, mis eristas teda Lucasest ja see oli tema pilk. Lucase pilk oli alati muretu ning rõõmsameelne, ta ei lasknud kunagi probleemidel endale liiga lähedale saada ning tänu sellele tundus ta alati õnnelik. Võõral poisil oli aga silmis mingi kurbus, mida ma ei suutnud kuidagi seletada ning mis mingil moel sisendas ka minusse rusuvat raskemeelsust.
„Kes sa oled, kui küsida võib?“ lausus poiss lõbustatul ilmel, kuid tema silmades valitses jätkuvalt midagi meeleheitlikku ja rusuvat. Mu kõht tõmbus krampi ning ma oleksin tahtnud üle kõige oma silmad tema silmadelt pöörata ning midagi muud vaadata, kuid millegipärast jõllitasin ma teda kui kivikuju.
„Ma olen Mia.“ vastasin ma nagu transis olles.
„Väga meeldiv, Mia, aga miks sa mind jälitad?“
„Ma ei tea.“ Ma ei suutnud mitte millegi targemaga lagedale tulla, tundsin ennast kui väike laps, kes jäi pahanduse tegemisega vahele.
„Hea küll. Kui ma nüüd edasi kõnnin, kas tuled siis ikka mulle järele?“ küsis poiss, endal näol ikka veel seesama lõbustatud ilme ning vildakas muie, mis sarnanes nii väga Lucase omale.
Raputasin hüpnotiseeritult pead ning keerasin ennast kiiresti ringi ja hakkasin tagasi kodu poole kõndima. Äkitselt võttis keegi mul õlast ning keeras mu kannapealt ringi.
„Ma ei mõelnud seda nii. Lihtsalt keegi ei ole mind niimoodi kunagi jälitanud. Ja kui ma ütlen niimoodi, siis ma mõtlen sellega, et keegi ei ole mul kunagi järel käinud kui tal ei ole selleks just mingit põhjust olnud. Ära minust valesti aru saa, ma olen üpriski meelitatud, et selline kena tütarlaps mind jälitada on otsustanud, kuid samas tahaksin siiski teada mille pärast sa seda tegid.“ Poisi nägu oli sõbralik ning siiras ja ma tundsin ennast natuke paremini. Pealegi oli ta mind ju ikkagi kenaks tütarlapseks nimetanud ja ütleme ausalt seal, kus mina kogu oma elu elanud olen, ei tehta komplimente just eriti palju. Välja arvatud muidugi minu vanavanemad, kes minu välimust pidevalt vägagi tähelepanuväärseks tembeldasid, kuid nemad ei lähe arvesse.
„Sa lihtsalt meenutasid mulle kedagi.“ Laususin ma peale mõningast pausi. „Ma elan sinuga ühes majas. Tähendab hakkan elama, ma täna kolisin siia.“
Poisi näol valitses imestus, kuid juba mõne hetke pärast naasis seesama tuttav vildakas naeratus ta näole ning ta ulatas mulle käe. „Oli tõepoolest väga meeldiv sinuga tutvuda, Mia. Mina olen Lucas. Praegu aga pean ma tõesti edasi minema, eks näeme mõnikord maja peal.“
Ma ulatasin arglikult talle käe, ta võttis sellest jõuliselt kinni, raputas seda ning laskis siis lahti. Mu käsi kukkus tuimalt mu küljele. Lucas aga keeras end rahulikult ringi, heitis mulle veel ühe pilgu nendest kurva tooniga rohelistest silmadest ning kõndis mööda tänavat edasi. Ma jälgisin teda, kuni ta nurgataha keeras ning pöörasin siis ümber, et sammud kodu poole seada, kuid avastasin kiiresti, et mul ei olnud õigupoolest aimugi, kust kaudu ma tulnud olin. Vaikse ohkega hakkasin lihtsalt otse mööda tänavat edasi astuma ning lootsin, et kuidagimoodi jõuan oma uue koduni välja.
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime4/8/2012, 12:13

Issand jumal!!!!
ma oleks peaaegu põnevusest kokku kukkunud Very Happy et kas see on ikka SEE Lucas........jne....
aga muidu ülivinge jutt Very Happy
ootan kindlasti UUT !!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Igapäevane elu - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igapäevane elu   Igapäevane elu - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Igapäevane elu
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: