MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 mida haigel lapsel veel teha on? :D

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

mida haigel lapsel veel teha on? :D Empty
19012010
Postitaminemida haigel lapsel veel teha on? :D

ja ma olengi haige Neutral Tegelikult vist peaks homme kooli minema, aga lihtsalt ei suuda - nina nii kinni ja kuigi kurk enam ei valuta, siis on köha tekkinud ja palavik... Lisaks ei kuule vahepeal ennast rääkimaski, mis siis koolist rääkida.

Nii raske on lihtsalt kodus istuda, mingil ajal natukene õppida ja siis mõelda, kui palju on ära vaja teha Very Happy Nagu mu tuba, näiteks. See on lihtsalt kohutav Very Happy Põrandal vedelevad hunnikutes igasugused riided ja kooliasjad Razz Ja kogu mu elu on koondunud voodisse - seal on läpakas, pusa (sest veel mõni päev tagasi oli mu toas liiga külm), kõrvaklapid ja voodi kõrval öökapi peal on hunnik rohtusid ja mitu taskurätipakki Razz ja muidugi mingid raamatud ka Razz

Ja ma leidsin nii ilusa kleidi mingist internetipoest Very Happy Ja ma mõtlesin automaatselt lõpetamise peale. Ja siis paneks sinna sellised punased stilettod, kus varvaste juures on auk Very Happy See oleks nii kena :) aga vaevalt ma enda lõpukleidi eest oleks valmis maksma kaks ja pool tuhat Very Happy
Kleit siin:
mida haigel lapsel veel teha on? :D PromGirl-477285309


Ja mul on peas nii palju igasuguseid mõtteid, mis kõik tuleks kirja panna Very Happy Ma vist juba vihkan kui nii palju vaba aega on, et on aega ainult unistada Very Happy Ja mingi aeg ma uurisin, millistesse koolidesse võiks veel proovida sisse saada Very Happy Ja ma otsustasin, et peaks endale sponsoreid otsima, et siiski Inglismaale õppima minna Very Happy Ja mu ema saatis mu kohe p****e Very Happy Very Happy

Aga ma nüüd igavlen edasi, vahepeal kuulan muusikat, siis tantsin natukene (kui ikka väga igav on Very Happy) ja hakkan oma kõnet kirjutama (muide, kas see võiks olla koolivormist või Eesti koolisüsteemist? - kui ma enne ei leidnud teemat, siis nüüd ei oska ma enam valida Very Happy)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

mida haigel lapsel veel teha on? :D :: Comments

Audrey
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 19:17 by Audrey
Vau, see kleit on pärispäris lahe Very Happy I like it. 2500?
Suhteliselt hea hind ju tegelikult.
*isiklik küsimus- mis värvi on su juuksed?*
Aga punased stiletod oleksid selle juures jube kihvtid. Lisaksid särtsu :)
Kuid mina isiklikult paneksin valged/ helehõbedad kingad, sest muidu kipub kogu värk liiga kirjuks. Sest juba kleit ise on efektne.
Juurde veel kasvõi suured lokid (kui sul on pikad juuksed) või siis kuklasoeng ja lisada juurdenäiteks juuksepikendusi...
Pluss bling bling and i think you would look great in it Very Happy

Mu mingi sisemine stilist või mis iganes ärkas üles.

Kuigi paljad õlad pidid olema keelatud lõpupeol. ma ei kujuta ette kuidas teie koolis on...
kcissy
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 19:21 by kcissy
Mul tumepruunid ja väga paksud ja suht pikad juuksed Very Happy

Kusjuures, see kleit tõesti äratab selle sisemine stilisti Very Happy Mul hunnikus mõtteid, aga ma vist peaks oma isa nõusse rääkima (ema ei ole niikuinii nõus seda kleiti ostma Very Happy)

Aga paljaste õlgade kohta ma ei tea Razz Konkreetselt keegi midagi öelnud ei ole, aga vist peaks uurima :)
Audrey
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 19:36 by Audrey
Siis oleksid suured lokid super :)
Pikk pead ka olema :)
kcissy
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 19:38 by kcissy
seda ma nüüd küll väga pole Very Happy
Audrey
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 19:41 by Audrey
aa, siis on oht ära uppuda
kcissy
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 19:45 by kcissy
juustesse? vist peaks siis ujumiskoolitustele minema Wink

aga soenguga mul absoluutselt probleemi ei tule, sest mu isa elukaaslane on profijuuksur Very Happy
Audrey
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 20:05 by Audrey
ei, ma mõtlen, et kleiti.

Mu sugulane on ka profijuuksur. Kasutan tema teenuseid üsna tihti (lõpupeo soengu tegi ka tema)
kcissy
Re: mida haigel lapsel veel teha on? :D
Postitamine 19/1/2010, 20:14 by kcissy
no, eks peab vaatama veel kleite Very Happy See oli lihtsalt esimene, mis mulle koheselt meeldima hakkas Very Happy

hea, kui tuttavad juuksurid on Very Happy vähemalt keegi usaldusväärne teeb soengu ja mitte nii nagu mu vend käis eelmisel korral mingi suvalise juuksuri juures ja siis too lõikas talle täiesti viltuse soengu Laughing
 

mida haigel lapsel veel teha on? :D

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Mida sa teha tahad, enne kui sured?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: