MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 eks siis näe ;)

Go down 
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

eks siis näe ;) Empty
14032010
Postitamineeks siis näe ;)

Jälle pole nädalakese blogisse kirjutanud. vähemalt on mul millest rääkida (vist Very Happy)

Niisiis... mul oli sellel nädalal "vabalugemisenädal" Very Happy see siis kujutas endast seda, et ma isegi ei võtnud ühtegi kohustuslikku kirjandust kättegi ning lugesin ainult neid raamatuid, mida ma tahtsin. (see nädal kestab kuni kolmapäevani Razz) Ma olen siiani läbi lugenud NELI (!) raamatut Very Happy ja kõik mu ümber on vist hulluks minemas, sest ma ei räägi enam millestki muust kui "Vampiiri päevikustest" ja oma juttudest Very Happy

kolmapäevaks pidime me tegema valmis mingisuguse filmi kooli jaoks, aga muidugi me ei jõudnud valmis pinginaabriga. eile meil tuli superhea mõte Very Happy me palume märt avandil ja ott sepal sööklajärjekorras trügijaid ja turvameest mängida Very Happy Very Happy pinginaaber rääkis sellest ideest ühele sõbrannale ka ja siis see küsis, et ka me päriselt ka teeme seda Razz ma siis vastasin, et viie nimel oleme me kõigeks valmis Wink

tegelikult peaksin ma praegu lugema mingisugust igavat asja inglise keele jaoks. õnneks (või kahjuks) on täna mul viimani inglise keele tund, sest need lihtsalt tapvalt igavad. imelik on ka rääkida mingi tuttavaga inglise keeles ja teemad on ka suhteliselt rasked. osade kohta ma ei oskaks isegi eesti keeles midagi öelda, rääkimata siis inglise keelest Razz

mis siis veel?

aa.. ma sain eile isa käest viimaks kätte raamatud, mille ta inglismaalt tellis Very Happy nii lahe Very Happy vähemalt on nüüd, mida laevas lugeda Razz ja ma juba kujutan ette, et neil saab olema raskusi, et mind üheks päevaks oma maailmast välja tuua Very Happy

siis.. mul tuleb tunnistusele vist kaks nelja Sad nii nõme - ajalugu ja eesti keel (ma ei tea, kuidas see võimalik on). samas võib eesti keel veel viis ka tulla, sest tegelikult kui ma nüüd lugemiskontrolli ja siis veel ühe kontrolltöö saaks viie, siis oleks mul nelja ja viie vahel. ja siis võiks õpetaja arvestada seda, et ma olen nii tubli ja panna mulle viie Very Happy

ja vaheajal tuleb hullult katseid teha. tegelikult algab kõik juba selle reedel (siis 32. keskkoolis katsed) ja laupäeval on veel mingid ja siis on 22. märtsil on kolme kooli katsed jne. ma kardan, et ma ei saa füüsikaga hakkama või jookseb teisi aineid tehes lihtsalt juhe kokku (eriti kardan ma inglise keele pärast, kus ma võin viimaks hulle lohakusvigu hakata tegema :/ aga kõik mu plaanid on seotud inglise keelega - gag-s inglise keele klass ja siis inglise kolled¾)

ohjahh.. ma juba tahan rootsi. *kinnitab endale, et ainult natukene veel* me läheme lisaks poodidele ka mingisugusesse tehnikamuuseumi. mulle alguses see idee absoluutselt ei istunud, kuid nüüd tundub nii lahe Very Happy ja see pidi mingi hullult suur olema Very Happy mulle nii meeldib stockholmis niisama ringi seigelda - metroodega ja bussidega jne Very Happy see on nii ilus linn :)

aga ma nüüd pean vist keemia koduse töö ka ära tegema (sest ma ei saa täiesti kindel olla, et ma sinna tundi minema ei pea) Very Happy ja siis peab inglise keelt lugema hakkama :/ (kas ma ei võiks talle lihtsalt rääkida, et ma olen nädala ajaga 4 raamatut inglise keeles läbi lugenud? Rolling Eyes)
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

eks siis näe ;) :: Comments

No Comment.
 

eks siis näe ;)

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Miks siis nii?
» KAS SEE OLID SINA?
» Siis ta uinus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: kcissy blogi-
Hüppa: