MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Armastus esimesest silmapilgust.

Go down 
+3
padjanägu, [h]
Murtagh
Stiina
7 posters
AutorTeade
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 09:15

Kujutage ette:


Rongijaam.


On sõja aeg.


Perroon on paksult rahvast täis. Hõigatakse hüvastijätte, kõikjalt kostub nuukseid, igal pool poetuvad vaikides valatud pisarad.


Noor, alles kahekümnendates olev noormees, täitsa poisike veel ise, vabaneb viimaks oma ema embusest ning trügib läbi rahvasumma rongile.


Tagasi rahvasumma poole vaadates, otsides oma ema, kes temast nuttes maha oli jäänud, tabab teda ilmutus.


Imekaunid kuldsed kiharad, hele veatu nahk, nooruse puna põskedel. Noormehe süda jättis ühe löögi vahele ning ta tundis, kuidas soojavärinad tema keha läbistasid. Tagasi oma silmi sinna paigale libistades sattus ta hetkeks paanikasse, kuna ta ei näinud enam oma inglit.


Möödub aasta. Kogu see aeg, kui noormees sõjas täismeheks saab, püsib ingel tema mõtteis. Kui ta tagasi jõuab, väheste ellujäänute hulgas, elab ta edasi.


Kuid ta ei unusta kunagi seda inglit. Alati kui ta kuhugi läheb, on tema silmad ja meeled sellele kaunile ilmutusele avali. Kõik teised naised, kaunid naised, on tema elus tähtsusetud. Kõik inimesed on tema elus tähtsusetud.


Kuni viimaks istub kaheksakümne aastane mees üksinda bussijaamas pingil ning mõistab valusalt, et see ingel, keda ta kogu oma elu oli armastanud ning oodanud, ei ilmu enam kunagi ta ette...

___________________
(ei võta täit autoriõigust endale, kuna tegelikkuses on veidi tegu mõttevahetusega, mida ma juhtusin kogemata kuulma rongijaamas istudes.. muidugi on see siin minu sõnadega ümberjutustatud. kui kellelegi tuleb tuttav ette, siis palun väga vabandust,aga mulle lihtsalt kohutavalt meeldis see mõte.)
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 15:53

Tõsiselt armas.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 16:21

wow
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 16:38

Mina (naiivne romantik) lootsin et loo lõpus istub mingi vana naine tema kõrvale ja küsib kella vms ja siis see ongi see sama naine ja.. Aeh. Very Happy

Aga hea oli. :)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 16:43

Nõustun siinkohal Kärolyniga. Arvatavasti minuski selline romantik, et lootsin, et loo lõppus tuleb see puhta ilu kehastus kuskilt välja. Kuid samas, selline versioon on ka ülisuper. :)
Tagasi üles Go down
Stiina
200 posti tüüd
Stiina


Female Postituste arv : 220
Age : 29
Asukoht : Jumalast hüljatud paradiisis.

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 16:45

Kusjuures ma kirjutamise ajal mõtlesin hetke midagi sarnast, kuid leidsin, et prooviks midagi sedasi siiski, sest päris seda ilmutust, keda ta kunagi ammu noorena nägi, ei oleks ta enam näha saanud.. vms. Aga aitäh tagasiside eest. Hindan väga (:
Tagasi üles Go down
http://ggreenladybugg.blogspot.com/
P2nta.
Juubilar
P2nta.


Female Postituste arv : 165
Age : 28
Asukoht : Kõikjal ja mitte kusagil.

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 20:26

Mmm.. Ma mõtlesin ka, et see lõppeb nii. Aga samas see oleks olnud nii tavaline või kuidagi ärakasutatud juba. Very Happy
Ja mulle meeldis see variant. (:
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime24/5/2010, 20:36

Väga mõnus:) Mulle meeldib. Selline kerge ja õhuline tekst:P
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Armastus esimesest silmapilgust. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Armastus esimesest silmapilgust.   Armastus esimesest silmapilgust. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Armastus esimesest silmapilgust.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Armastus esimesest silmapilgust!
» Armastus
» Armastus..
» armastus . # 1 .

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Stiina looming-
Hüppa: