MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Baby,I Like It...

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Baby,I Like It... Empty
15072010
PostitamineBaby,I Like It...

Laul:Enrique Iglesias-I like it
Tuju: Sleep

Hei,

ma olen viimasel ajal veetnud oma päevad rannas nii et siia pole jõudnud. Igatahes,olin ma muidugi nii tubli,et mul on juba jätgmine fänni-crush. Fernando Torres. (L) Nii kena lihtsalt... Ja siis ma muidugi ostsin tema särgi ja kandsin seda mitu päeva järjest... Aga peamine on see,et HISPAANIA VÕITIS!! Very Happy Very Happy Ma olin nii häppi,terve turniiri olen neile pöialt hoidnud. Nii kahju,et Torres ennast vigastas. Sad Mitte midagi tõsist,nagu ma kodulehelt lugesin,aga ikkagi on nõme MM vigastusega lõpetada.

Matt Dorame võttis FBs mu sõbrakutse vastu!!! Okei,tal on tõesti üle 4000 sõbra,aga ikkagi... Tema on ka nii kena Very Happy Nagu Torres veits. Very Happy

Jamh. Kuumus tapab.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Baby,I Like It... :: Comments

Murtagh
Re: Baby,I Like It...
Postitamine 15/7/2010, 13:08 by Murtagh
Ma olin ka Hispaania poolt, emaga vaatasime, tema pooldas Hollandit. xD Ma olin tääääiega häppi, kui Hispaania värava sai. Tegelikult oleksin ma olnud Inglismaa või millegi sellise poolt, aga nad ei saanud edasi. Very Happy

Muidu, sinu päeva laul vms, ma just kuulan seda. Very Happy Suht normaalne, aga mitte midagi sellist, mis minu tegeliku muusikamaitsega kokku läheb. Pidevalt tränaossidega koos olemine mõjutab mind masendavalt. xD
Emma
Re: Baby,I Like It...
Postitamine 16/7/2010, 11:11 by Emma
Ma koguaeg räägin,et ma kuulan ikka tõsisemat muusikat,sest popil pole pointi,aga vahetevahel ei suuda minagi vastu panna ja siis kuulan 10 korda järjest. Very Happy
Audrey
Re: Baby,I Like It...
Postitamine 16/7/2010, 13:18 by Audrey
Mina kuulan küll kõike vist... Very Happy
Re: Baby,I Like It...
Postitamine  by Sponsored content
 

Baby,I Like It...

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Hell No Baby! aka. HNB

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: