MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Poleks armastust, siis ei oleks.....

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Poleks armastust, siis ei oleks..... Empty
PostitaminePealkiri: Poleks armastust, siis ei oleks.....   Poleks armastust, siis ei oleks..... Icon_minitime14/8/2010, 18:40

Üle pika aja jälle postin midagi siia. Pidage meeles, et ma jätan selle vb one-shotiks ja uusi osasid ei kirjuta ja vb teen lühijärjeka (1-5 osa).
Enamus inimesi siin ei ole tuttavad MMORPGdega(google kay?), ning see lugu just ühe põhjal ongi. Nimelt Jade Dynasty, mida ma ka hetkel mängin.

Enne peaksin teid kurssi viima rasside(factionite)ga ent otsustasin jääda salapäraseks ja lasta teil ise uurida. Razz Ja tegelaste nimed olen ma näpanud oma Jade Dynasty tegelastelt. Koletiste nimed olen tõlkinud nii hästi kui ma suutsin.


Kummaline

Sky jooksis Jadeoni linna poole. Haav tema puusas jooksis verd aeglustades teda ning seepärast polnud ta isegi kiirendusloitsu mõjul nii kiire, kui tervena. Kahjuks aga ei suutnud ta seda ise parandada. Selleks oli tal vaja Skysong'i abi ja toetust.
Skysongid väärtustasid spirituaalset elu ning olid parimad ravitsejad maailmas pluss alati heatahtlikud.
Sky jõudis viimaks Jadeoni väravani, end varises siis verekaotusest kokku. Tema silme ees läks kõik mustaks.

~.~.~.~.~

"Kuidas sa end tunned?" küsis noore mehe hääl. Sky nägi tema näo uduseid piirjooni.
"Pea valutab..."
Sky oli püüdnud panna seda arusaadavalt kõlama, ent tema üllatuseks tuli tema huulte vahelt vaevukuuldav pomin.
Sky tundis, et keegi pani tema huultele peekri. "Joo, see teeb sul tunde paremaks."
Neiu jõi ning tundis, kuidas kuum ja vürtsise maiguga vedelik tema kurgust alla voolab. Selle soojus näis jõudvat üle kogu tema keha ning kui ta silmad avas, nägi ta taas selgelt.
"Aitäh," lausus Sky, ning tõusis istukile.
"Oota ära püsti tõuse, sa oled nõrk," lausus noormees.
Sky oli seda aimanud. Noormees oli skysong ja rõivastuse järgi otsustades võimas.
Ravitseja tegi graatsilise kummarduse.
"Raye, Raye Kain."

"Sky Yume."

Ma polnud niisugust nime enne kuulnud. Tavaliselt oli skysongi nimi Takeshi või Kain, Yuuki või midagi sellist, aga mitte Raye. See kõlas kuidagi välismaiselt või ehk isegi Modo moodi. Modosid polnud Sky küll eales näinud, ent ta teadis umbkautu millised nende tüüpilised nimed on.

"Kena nimi," lausus Raye.

"Aitäh..."

Sky tundis end kuidagi imelikult, kuna Raye oli kuidagi viisakas. Isegi Skysongi mehed polnud tavaliselt sellised. Pealegi oli ta lühikeste tumepruunide juustega ja nägi väljamaalase moodi välja.
Meeste lühikest soengut polnud Sky küll eluseeski näinud, kuna kõigil olid juuksed kas keskmise pikkusega või pikad ja tavaliselt mustad, ent mitte kunagi tumepruunid ega lühikesed.
"Sa ei ole meie rahva hulgast," lausus Sky. "Sul puuduvad meie tunnused."

Raye istus Sky kõrvale voodile, ning lausus:"Tegelikult olen. Ma sündisin siin, ent ei mäleta, miks mu pere mu siia tõi."

Sky ohkas.
"Saan aru, sa ei taha rääkida."

Raye muigas.
"Sky, sa oled Lupini kohta väga intuitiivne ent ma soovin, et see jääks minu enda saladuseks."

"Seekord lepin sellise vastusega. Kui see muidugi meie viimaseks kohtumiseks ei jää."

"Ma ei reisi palju ringi nii, et võimalik."

Raye naeratas. See oli soe ja südamlik naeratus, mis oleks Sky tavalises olukorras peaaegu sõna otseses mõttes sulama pannud, ent ta jäi oma pooleldi
jääkuninganna ja pooleldi tunnetega inimese elementi.
"Ma peaksin nüüd minema," lausus Sky. "Mulle anti käsk kolmesilmalisi hiiglasi tappa."

"Oota, sa oled nõrk!"

"Ei, mul on loitsud ja võlujoogid."

"Kas sa usud, et need aitavad sind?"

"JAH!"

Sky ei kuulanud enam sõnagi, mida Raye ütles. Ta kiirendas loitsuga oma sammu, ning kadus kaugustesse.

------------------------------------------------------
Muide, Sky välimus: https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/av60r9.jpg
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Poleks armastust, siis ei oleks..... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Poleks armastust, siis ei oleks.....   Poleks armastust, siis ei oleks..... Icon_minitime17/9/2012, 18:31

Kuna ma olen ise mänginud JD siis oli see põnev Very Happy
Ma ei tea muidugi, kas sa kirjutad seda edasi, kuid ma ootan küll!
Tagasi üles Go down
 
Poleks armastust, siis ei oleks.....
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kui sa poleks seda teinud.
» Armastust ja nohu ei saa varjata.[7]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fanfiction (vanemad)-
Hüppa: