MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 I believe in nothing but the beating of our hearts.

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

I believe in nothing but the beating of our hearts. Empty
26022011
PostitamineI believe in nothing but the beating of our hearts.

Laul: 30 seconds to mars- 100 Suns
Tuju:heaaaaa Very Happy
Lause: You also fall in love easily

Ma siin mõtlesin, et

pole ammu siia kirjutanud. Ja kuigi tegelikult on mul salvestatud ka üleskirjutus me Kääriku-reisist, ma vist seda siiski ei pane siia sest...duh, see oli igav Very Happy

Jah, mul on hea tuju. Ma ei tea, kas asi on selles, et olen haiguse tõttu kaks päeva kodus istunud, aga...nii rahulik on olla kuidagi. imelik. Very Happy

Koolis...koolis läheb nagu ikka, on küll karta kolmesid, mis tähendavad, et järgmine veerand läpakat ei saa, aga...no ma ei saa, töpa on rõve. Ma tõesti ei viitsi sellega jamada, eriti kuna ma tean, et see ei anna mulle midagi kasulikku juurde.

nii tahaks kirjutada, aga no ei ole aega ja kui Just The Way You Are'is on ju vähemalt kindel, mis seal toimuma peab, siis Heartbreak Hoteli võiks vist küll ära kustutada. Pointless asi sai. Tahaks ju kirjutada oma elust ja tunnetest..aga no ei suuda. Ma ei tea mis värk on. Aga ma ei saa.

Vabariigi aastapäev oli ka...ausalt, eriti ei huvita. 12. oktoober on mulle palju tähtsam. Jea, muidugi ma armastan Eestit jne, aga ei tulnud see aasta seda patriotismi puhangut. Ainus, mis ma oskan öelda, on, et Lennal oli kena kleit. No tõesti oli.

Elu on ilus...sa vist tead, millest ma räägin, Audrey Wink Aga tegelt ka. Rinne ei murra mind.

Ükskord me võidame niikuinii.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

I believe in nothing but the beating of our hearts. :: Comments

hahaaa , rinne (Y)

finally kirjutasid ka midagi Very Happy
Muidugi tean, Emma Very Happy
kirjuta talle ka luuletus Razz
AAAA kuidas tänane möödus ? *kergitab kulmu*
 

I believe in nothing but the beating of our hearts.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Queen Of Hearts
» Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: