MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011

Go down 
+4
Audrey
nasicc
*Nastik.
Cilen
8 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: 2011   2011 Icon_minitime19/4/2011, 19:30

1. 2011 488

Duubeltüdruk
Autor: Lea Arme
Lehekülgi: 168
Tutvustus: "Armastus viirastub meile kõiges, mis on, eriti siis, kui me oleme veel väga noored... See on vale, kui arvatakse, et mees meelitab tüdruku ära, seda teeb armastus."
Nii vana mees, mõtles Kersti jahmunult. "Üle kolmekümne arvatavasti," oli baarman kinnitanud.
Minu arvamus: Täielik saast!
Hinnang: 1/10





2. 2011 637

Kolmteist põhjust.
Autor: Jay Asher
Lehekülgi: 278

Tutvustus: Clay Jensen jõuab koolist koju ning avastab, et talle on saabunud postipakk, milles on kassetilindid. Need on salvestanud Hannah Baker, tema klassiõde ja kiindumuse objekt. Kaks nädalat tagasi tegi Hannah enesetapu. Hannahi hääl räägib lintidel, et on kolmteist põhjust, miks ta otsustas end tappa. Üks neist põhjustest on Clay. Kui ta lindi lõpuni kuulab, saab ta teada, miks. Clay kuulab, mida Hannahil on öelda, ning see muudab tema elu igaveseks.
Minu arvamus: See, kuidas kogu tegevus oli mahutatud ühte - okei, pluss see lõpus olev päev - , oli juba mõnus. Mulle nii kohutavalt meeldis Clay. See, et ta järgnes Hannah'i jäetud 'kaardile'. See, et ta oli lihtsalt nii armas ja see, et ka Hannah temast täpselt sama arvas. ( :
Hinnang: 10/10



Viimati muutis seda Cilen (8/5/2011, 14:36). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime20/4/2011, 18:51

3. 2011 208

Nukud ja õunad
Autor: Grete Kutsar
Lehekülgi: 295
Tutvustus: Kyle on tavaline teismeline, kes viimasel ajal on hakanud kannatama sagedaste teadvusekaotuste all. Kui järjekordne haigushoog ta haiglasse viib, ilmub palatisse salapärane ent kütkestav Beatrice, kes lubab ühe pisikese teene eest kõik tüdruku probleemid lahendada. Kyle võtab pakkumise vastu, teadmata, et sellega tema mured alles algavad ja teene, mida Beatrice vastutasuks nõuab, ei olegi nii pisike.
Järk-järgult avaneb tõsiasi, et maailm ei ole tingimata selline, nagu paistab. Igapäevaelu varjus tegutsevad jõud, kelle täpne olemus ja motiivid on väljaspool inimmõistuse haaret, kuid kes vajavad oma eesmärkide täideviimiseks inimesi. Selliseid, nagu sina või mina.
Minu arvamus: Hea raamat. Nii salapärane. Kõik sündmused - eriti röövid - olid nii kaasahaaravad ja põnevad, et lausa patt oli selle koha peal pooleli jätta. Beatrice meeldis mulle ka. Jah, ta oli küll mõnes kohas tundetu ning ähvardas Kyle'i, kuid siiski ta meeldis mulle. Segadusse ajas mind aga lõpp. MIS PILT?
Hinnang: 10/10



Viimati muutis seda Cilen (16/10/2011, 18:53). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime22/4/2011, 21:09

4)2011 625
Igavesti
Autor: Alyson Noël
Lehekülgi: 320
Tutvustus: Pärast kohutavat õnnetust, milles hukkusid tema ema, isa, õde ja nende koer Tulikas, näeb kuueteistkümneaastane Ever Bloom inimeste aurasid, kuuleb nende mõtteid ja teab neid puudutades nende tervet elulugu. Ta poeb kasvõi nahast välja, et otseseid kontakte vältida ja oma võimeid maha suruda. Koos kahe sõbraga on ta oma uues keskkoolis veidrikuks tembeldatud – kuid kõik muutub, kui ta kohtab Damen Auguste'i.
Damen on imeline, eksootiline ja rikas. Ta on ainus, kes suudab Everi peas müra ja juhuslikku energiat vaigistada, kasutades sedavõrd jõulist maagiat, nagu suudaks ta otse Everi hinge piiluda. Kui Ever on sügavamale Dameni ahvatlevasse saladuste ja mõistatuste maailma kistud, on tal rohkem küsimusi kui vastuseid. Ja tal pole aimugi, kes Damen tegelikult on või mis ta on. Ainus, mida Ever teab, on see, et ta on Damenisse sügavalt ja paratamatult armunud
Minu arvamus: Kahju küll, aga see raamat oli suurepärane. Ever oli jah vahest imelik, et solvus nii lihtsate asjade peale, kuid siiski ma armastan seda raamatud.
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime30/4/2011, 10:54

5)2011 010
Lõpupidu
Autor: Heli Künnaps
Lehekülgi: 181
Tutvustus: Kui Raili oma viimase gümnaasiumiaasta esimesel septembril haigutamiseni tuttaval Oodvere tänaval kooli poole sammub, ei oska ta aimatagi, kui huvitavaks tema elu peagi muutub. Kolkakooli on siginenud kaks uut abiturienti – tõmmu seltskondlik Marcus ja heledapäine veidi eraklik Roomet. Värske veri tuttavate poiste seas tekitab kohalike piigade hulgas üksjagu piidlevaid pilke ja konkurentsi, Marcusel aga on selge huvi just Raili vastu. Ja äkki muutuvad Raili elus kooli ja korvpallitrenni asemel tähtsaks hoopis teised asjad. Ta on armunud ja õnnelikum kui eales varem. Kuid peagi näitab end medali teine, märksa tumedam pool. Selgub, et Marcust ja Roometit seob minevik, mille nad tahaksid meelsamini olematuks teha.
Minu arvamus: Marcus oli idioot. Roomet oli parim ning Raili, ta oli nende kahe vahepealne. Tõsiselt kahju, et Roomet lõpuks surma sai, kuid tore on see, et Raili temaga lapse sai. (:
Hinnang: 8.5/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime4/5/2011, 16:13

6)2011 455
Nõidkapteni needus.
Autor: Reeli Reinaus
Lehekülgi: 372
Tutvustus: Mida teha, kui kõige hirmutavamad legendid osutuvad ühtäkki elu ähvardavaks tõelisuseks? Kuidas käituda kohutavas olukorras, millest ei näi olevat ühtki väljapääsu?
Just need küsimused peab endale esitama Alex, kelle veidrad minevikunägemused muutuvad ootamatult reaalseks, kui ta leiab end vangina neetud laevalt, mida juhib kardetud ja mõistatuslik nõidkapten. Kui Alex avastab laevalt ka vangistatud tüdruku, saab ta aru, et kaptenil on rohkem kui üks saladus, mille päevavalgele tulekut ta kardab.
Minu arvamus: Issand, nii põnev. Algus oli jah igav - minu arust - aga see, mis sealt edasi läks oli lausa suuurepärane. Lugu oli nii kaasahaarav ja see, kuidas Lee, Marcus ja Maria kohutusid oli veelgi põnevam. Mulle nii meeldis Alex. See, kuidas ta Maria eest hoolitses ja, et ta uuris välja, kes veel laeval on. Ma juba ootan sellele järge.
Hinnang:10/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime7/5/2011, 19:26

7)2011 297
Salajane
Autor: Salajane
Lehekülgi: 342
Tutvustus: Ükski koolivend polnud kunagi suutnud Norat võluda, ükskõik kui palju tema sõbranna Vee selle nimel ka pingutas. Seda hetkeni, kui saabus Patch. Patchi naeratus ja pilk, mis Norast justkui läbi vaatas, tõmbas teda kõigest hoolimata poisi poole. Kuid pärast mitut hirmuäratavat vahejuhtumit pole Nora enam kindel, keda usaldada. Tundub, nagu oleks Patch alati seal, kus Noragi, ning teaks temast rohkem kui keegi teine. Nora ei suuda otsustada, kas langeda Patchi käte vahele või põgeneda.
Ja kui tüdruk püüab hingepõletavatele küsimustele vastuseid leida, selgub iga sammuga, mis tõele lähemale viib, et see tekitab temas veel suuremat rahutust. Nora leiab end keset iidset lahinguvälja surematute ja langenute vahel ...
Minu arvamus: Ülimegasuperhüper raamat. Tõsiselt. Ma lugesin selle kolme koolipäevaga läbi ja ossa issand, mulle nii meeldis. Patch'i tegelaskuju oli lihtsalt nii võluv, et armu või ise ära. Tõesti. Nora oli kangekaelne, kuid armas. Ma ei tea, kas sellele raamatule tuleb järge, aga ma kohutavalt loodan, et tuleb. Nii väga tahaks teada, mis Norast ja Patchist lõpuks saab. Noh, kui Patch tiivad tagsi sai.
Hinnang: 10/10


8 )2011 699
Kuulsuse valus õppetund.
Autor: Kika
Lehekülgi: 151
Tutvustus: Kolmeteistaastase Lara elu pöördub peapeale kui temast saab kuulsas tüdrukute seriaalis üks kaksikõdedest. Nüüd ihkavad koolis kõik temaga sõprust, eriti Linda, keda Lara on alati tüdruku suurepärase väljanägemise pärast kadestanud. Ka Lara ise tunneb, et ta on midagi erakordset ja tal ei sobi enam omaealistega suhelda. Ühel päeval lõpeb aga tema roll filmis, kuid Lara ei julge seda teistele tunnistada. Ta hakkab veetma oma aega ostukeskustes, osturallil on vaja raha ja seda tal enam ei ole. Jääb üle...
Minu arvamus: Ei olnud just minu maitsele raamat!
Hinnang: 4/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime14/5/2011, 10:51

9) 2011 706
Värin.
Autor: Maggie Stiefvater
Lehekülgi: 415
Tutvustus: Grace on aastaid vaadanud oma maja taga metsas elavaid hunte. Üks kollaste silmadega hunt vaatab alati vastu. Ta tundub Grace´ile väga tuttav, aga tüdruk ei taipa, miks. Samil on kaks elu. Hundina pakub ta sõnatut seltsi tüdrukule, keda armastab. Inimesena ei julge ta armastatule kunagi läheneda ... kuni praeguseni.
Kui Grace´i ja Sami armastus ilmsiks tuleb, peavad mõlemad võitlema, et Sam jääks inimeseks, mitte hundiks. Kuid see tähendab, et neil tuleb silmitsi seista armilise mineviku, hapra oleviku ja võimatuna näiva tulevikuga.
Minu arvamus: Suuuuuurepärane! Ma tõsiselt armastan seda raamatud. Nii kurb oli, kui Sam muutus. Mul tuli isegi pisar silma. Ja lõpus meeldis mulle isegi Isabel. Alguses ta mulle kohe üldse ei meeldinud. Jack .. kahju, et ta surema pidi. See oli nii armas, kui kommipoe müüja - vist oli - ütles neile, et nad on niii nunnud. Ja ma olen kohutavalt õnnelik, et Grace ei saanud süstlast kogu verd talle sisse lasta. Muidu oleks ta kindlasti surnud nagu ka Jack. Ja ma olen ikka veel nii õnnelik!! sunny
Hinnang: 11/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime14/5/2011, 10:57

Kokku loetud lehekülgi (9 raamatud) : 2522. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime14/5/2011, 14:53

värin oli tõepoolest kohutavalt hea raamat Very Happy Very Happy cherry
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime14/5/2011, 20:10

Oli tõesti. Very Happy

10)2011 108
Kokkutulek.
Autor: Jenny Carroll
Lehekülgi: 184
Tutvustus: Vaimud pole koerad.
Kutsumise peale nad ei tule.
Kuid kuueteistkümneaastane Suze tahab väga, et Jesse – kuum sell, kes keeldub tema toas kummitamist jätma – kohemaid välja ilmuks. Sest Suze – ameti poolest vahendaja, kelle ülesandeks on saata tõrksad hinged tagasi sinna, kuhu nad kuuluvad – on nelja traagilises autoõnnetuses hukkunud keskkooliõpilase vaimuga tegeledes kõrvuni hätta sattunud.
Häda on selles, et üha enam paistab, nagu poleks õnnetuses mitte midagi juhuslikku, ja nelik ihkab kättemaksu... mitte ainult nohikule, kes nad tappis, vaid igaühele, kes neid takistab...
Minu arvamus: See on vist mingi teine osa mingile raamatule. Ma ei tea. Very Happy
Igatahes ema võttis raamatukogust ja läbi ma ta lugesin. Ja meeldis. Alguses tundus igtai mõttetu, aga siis, kui tuli juttu surnust nelikust ja Michale läks jutt vägagi põnevaks. Hommilkul alustasin ja nüüd siis lõpetasin. Very Happy Kunagi kavatsen ikka selle raamatu mingi esimese osa ka läbi lugeda. Very Happy
Hinnang: 9.5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime15/5/2011, 12:08

Tegelikult on see raamat kolmas. Very Happy Nad jätsid teise tõlkimata. xD
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime15/5/2011, 17:21

Idioodid. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime15/5/2011, 19:47

Totaalsed. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime22/5/2011, 16:10

11) 2011 177
Keha
Autor: Stephenie Meyer
Lehekülgi: 752
Tutvustus: Melanie Stryder keeldub haihtumast. Meie maailma on vallutanud seninägematud vaenlased. Inimesed muutuvad nende sissetungijate kestadeks, nende meeled allutatakse, sellal kui kehad jäävad puutumata ning jätkavad oma elu pealtnäha endiselt. Enamik inimkonnast on alistatud. Kui Melanie, üks vähestest allesjäänud mässajatest, kinni võetakse, on ta kindel, et see on tema lõpp. Rändajat, sissetunginud «hinge», kes sai Melanie keha, hoiatati probleemide eest, mis kaasnevad inimkehas elamisega: rabavad emotsioonid, mälestused.
Aga üht probleemi ei osanud Rändaja oodata: et tema keha eelmine asukas keeldub oma meeltest lahti ütlemast. Rändaja uurib Melanie mõtteid, lootes avastada allesjäänud inimvastupanu asukohta. Selle asemel täidab Melanie Rändaja mõtted kujutluspiltidega mehest, keda Melanie armastab – Jaredist, end ikka veel varjavast inimesest. Võimetu end oma keha ihalustest eraldama, hakkab ka Rändaja igatsema mehe järele, kelle leidmine on talle ülesandeks tehtud. Kui Rändajast ja Melaniest saavad väliste jõudude mõjul vastu tahtmist liitlased, alustavad nad ohtlikke ja ebakindlaid otsinguid, et leida mees, keda nad mõlemad armastavad.
Minu arvamus: Algus oli nii.. igav? Enamus sellest algusest pole mul enam meeleski. Huvitavaks läks alles siis, kui nad kõrbes olid. Ja kõik põnevam oli siis, kui Jeb ta leidid ja sinna 'koopasse' viis. Jamie oli niiiii nunnu. Jared oli idioot ja Ian, alguses jobu, keskelt lõpuni NIIII NUNNNU!!!! Ah, mis ma ikka pikalt lobisen, see oli ülim raamat. Sellelt autorilt ei saa halvemat ju oodatagi!
Hinnang: 11/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime3/6/2011, 14:47

12) 2011 733
Ohtlik armas.
Autor: Melissa Marr
Lehekülgi: 309
Tutvustus: Reegel number 3: Ära jõllita nähtamatuid haldjaid. Aislinn on alati haldjaid näinud. Need võimsad ja ohtlikud olendid liiguvad nähtamatutena surelike maailmas. Aislinn kardab nende julmust, eriti seda, et nad saavad teada tema Haldjapilgust, ning soovib, et ta oleks nende olemasolu suhtes sama pime kui teised temaealised.

Reegel number 2: Ära vasta nähtamatutele haldjatele. Nüüd on haldjad hakanud teda jälitama. Üks neist, Keenan, kes on üheaegselt nii hirmuäratav kui ka peibutav, üritab temaga rääkida ja küsib küsimusi, millele Aislinn vastata ei julge.

Reegel number 1: Ära kunagi ärata haldjates enda vastu huvi. Aga nüüd on juba liiga hilja. Keenan on Suvekuningas, kes on üheksa sajandit oma kuningannat otsinud. Ilma temata saab suvi ise otsa. Ta on pähe võtnud, et Aislinnist peab iga hinna eest Suvekuninganna saama – hoolimata tüdruku enda plaanidest või soovidest.

Korraga ei kehti enam ükski Aislinni siiani kaitsnud reegel ja kõik on ohus: tema vabadus, tema parim sõber Seth, tema elu, kõik.
Minu arvamus: SETH OLI NIIIII NUNNNUU!! (L)
Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime6/6/2011, 19:17

13) 2011 633
Sünge jumalus.
Autor: Bree Despain.
Lehekülgi: 317
Tutvustus: Daniel vaatas minu poole. Tema tumedad silmad uurisid mu nägu. Midagi oli neis liigagi tuttavates silmades teisiti. Ehk oli see viis, kuidas tänavalaterna oran¾ikas valgus tema pupillides vastu kumas. Või see, kuidas ta ainiti, kordagi pilgutamata, vaatas. Tema silmis peegeldus… nälg.

Väikelinna pastori tütar Grace Divine teadis alati, et sel ööl, kui Daniel Kalbi kadus ja tüdruku vend Jude verisena koju tuli, juhtus midagi kohutavat. Nüüd on Daniel tagasi ja Grace peab valima: kas alistuda üha kasvavale armastusele Danieli vastu või jääda ustavaks oma vennale. Kui Grace Danieliga lähedasemaks saab, kuuleb ta, mis päriselt tol saladuslikul ööl juhtus. Ta peab päästma need, keda armastab. Aga selle hind võib tema jaoks olla liiga kõrge.
Minu arvamus: Wuhuuuu. Mulle nii meeldivad raamatud, kus lõpuks on kõik ikkagi hästi. Jaa Daniel, sa oled sama nunnu, kui eelmise raamatu Seth. Razz
Hinnang: 10/10


Kokku lehekülgi: 4084 (13 raamatut).
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime7/6/2011, 22:09

14) 2011 369
Imekummaline.
Autor: Lesley Livingston
Lehekülgi: 267
Tutvustus: Aegade algusest saati on haldjariik võtnud… Seitsmeteistaastase näitlejahakatise Kelley Winslow jaoks on haldjad vaid tegelased lapsepõlve muinaslugudest. Siis aga kohtub ta Sonny Flanneryga, kelle terashallide silmade taga peitub sama terasene soov teda kaitsta. Sonny valvab Samhaini väravat, mis ühendab surelike maailma haldjate nõidusliku ja ohtliku Teineilmaga. Jäise kuninga Auberoni käsul suletud värav avaneb vaid kord aastas. Sel aastal, kui läheneb aeg, mil Samhaini Värav avali paiskub ja Haldjamaa hirmuäratavad asukad üritavad end pahaaimamatute inimeste maailma läbi murda, juhtub midagi ootamatut… midagi imelist ja kummalist.

Kelleyle ei avane mitte ainult haldjailm tema ümber, vaid ta saab teada ka teda ootavast pärandist. Nüüd peab Kelley korraga hakkama saama nii haldjate hukutava reetlikkuse kui oma süvenevate tunnetega Sonny vastu – tulemuseks on rabavalt kaasahaarav lugu, millest kiirgab romantikat. «Imekummaline» on mitmekihiline lugu armastusest haldja ja sureliku vahel, reetmistest kuningate ja kuningannade vahel, ja maagiast… autori ja lugeja vahel.
Minu arvamus: Hästi-hästi alguses oli nimedega väike segadus. Aga jah, ma ei saa lihtsalt õelda, et mulle see raamat ei meeldinud. SEE OLI NII HEA RAAMAT!
Hinnang: 10/10


Kokku lehekülgi: 4351.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime18/6/2011, 17:30

15) 2011 336
Minu armsad luud.
Autor: Alice Sebold
Lehekülgi: 303
Tutvustus: Kui me kohtume raamatu peategelase Susie Salmoniga, on ta juba taevas.

Vaadates alla sellest kummalisest uuest paigast, jutustab ta meile neljateistaastase tüdruku värske ja energilise häälega loo, mis on ühtaegu painav ja lootusrikas. Oma surmale järgnenud nädalatel jälgib Susie elu jätkumist ilma temata: kuidas tema koolikaaslased levitavad kuulujutte tema kadumisest; kuidas ta pere hellitab lootust ta elusalt leida ja kuidas ta mõrtsukas püüab jälgi peita.

Kui mööduvad kuud ilma vähimagi edasiminekuta, näeb Susie, kuidas kaotus ta vanemate abielu pahupidi pöörab, kuidas ta õde sunnib end olema tugev ja kuidas ta väikevend püüab taibata sõna «läinud» tähendust. Ja ta uurib paika nimega taevas – mis meenutab talle uhkete kiikedega kooliõue. Seal on nõustajad, kes aitavad uustulnukatel kohaneda, ja sõbrad, kellega tuba jagada. Mida iganes ta ka ei sooviks, kõik ta soovid täituvad – peale ta suurima soovi: olla uuesti Maa peal koos oma lähedastega.
Minu arvamus: Algus ei pakkunud mulle absoluutselt mingit huvi. Seejärel vaatasin selle filmi trailerit & vot, kus siis alles lugesin. Tegelikult oli ju päris huvitav. Very Happy
Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime30/6/2011, 15:46

16) 2011 558
Veel üks paradiis.
Autor: Kätlin Padesaar
Lehekülgi: 158
Tutvustus: polee!
Minu arvamus: Halb raamat see ei olnud. Samas ka mitte väga hea. Niisiis, NORMAALNE! Very Happy Lõpp oli niiii kurb! Sad
Hinnang: 6/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime8/7/2011, 09:33

17) 2011 246
Ööloom.
Autor: Kate Thompson
Lehekülgi: 263
Tutvustus: Lootes võõrutada 14-aastase Bobby tema Dublini-elust, mis on täis mõtlematut vägivalda, uimasteid ja autovargusi, viib Bobby ema perekonna elama vanasse kiibakasse maamajja. Valulise teravusega on kirjeldatud Bobby ängi ja lakkamatuid tülisid emaga, lisaks millele kuuleme sosinal kõneldud lugusid vana maja eelmistest asukatest – abielupaarist, kes tappis oma lapse, kuna uskus tolle olevat haldjate vahetuslapse.
Minu arvamus: Ah, ma ei oska mida õelda. Ma lootsin, et see on rohkem õudne. Mitte, et ainult lõpu poole, kui Lars tükeldatult leiti jne..
Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime8/7/2011, 22:12

Tsekkasin niisama su leotud raamatuid... Nt. "Salajane" on minu TOTAALNE LEMMIK. Kavatsen nüüd osta omale selle, et igal ajal lugeda, kui soovi on Very Happy Ja oh, Patch. Ju-ma-lik.
Ja teine on on küll olemas (selle pärast otsustasingi kommida) Crescendo oli vist? ma niiiiiiiiiii ootan juba seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime9/7/2011, 20:44

Oo jah, ,,Salajane'' oli super raamat. Very Happy
Uh, super lahe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime14/7/2011, 19:21

18) 2011 686
Nägija tütar.
Autor: Lene Kaaberbøl
Lehekülgi: 216
Tutvustus: Kes julgeb vaadata tema silmadesse?

Nägijal on võime näha hinge kõige varjatumatesse soppidesse.
On keegi midagi varastanud. Või kellelegi kurja teinud. Või suisa kellegi maha löönud. siis kutsutakse Nägija.

Leidub ju inimesi, kes võivad ilma häbi tundmata kurja teha, neid, kes oskavad oma häbitegu varjata ning terve rea häid vabandusi leida, seni kuni nad ka ise uskuma hakkavad, et neil on õigus teistele haiget teha. Kui aga nägija kohale jõuab, siis ei saa nad enam peita. Siis ei saa nad enam oma tegusid varjata, ei enda ega teiste eest.
Minu arvamus: Dina oleks võinud ju vanem olla! Ei, siiski mulle meeldis. Tegelt ei oska ma muud midagi õelda. hiihii. Very Happy
Hinnang: 9/10

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime15/7/2011, 00:21

Reostan jälle- 'Crescendo' ilmub sügisel. Hetkel tõlkimisel :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime15/7/2011, 12:59

Super. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2011
» 2011
» 2011 .
» 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: