MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011

Go down 
+4
Audrey
nasicc
*Nastik.
Cilen
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime17/7/2011, 18:03

19) 2011 - Page 2 330
Koletu
Autor: Alex Flinn.
Lehekülgi: 303
Tutvustus: Kyle Kingsbury on New Yorgi keskkooliõpilane, keda kadestavad kõik – ta on rikas, sportlik, ilus ja ka muidu igatpidi täiuslik seni, kuni üks nõid paneb talle peale needuse, mis muudab ta väljastpoolt sama koledaks, nagu ta on sisemiselt. Nüüd on ta koletis, kes päeval end peidab ja öösiti ringi luusib. Kyle'il on aega kaks aastat, et needus murda, pärast seda muutub ta igaveseks ajaks koletiseks. Ainus võimalus saada tagasi normaalne elu, oleks Kyle'i jaoks see, kui temasse armuks tõeliselt mõni tüdrukut, tõestades oma armastust suudlusega.
Minu arvamus: Vahepeal on mõttetut juttu, mida eriti lugeda ei viitsinud. Muidu oli küll hea raamat.
Hinnang: 9/10

Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime17/7/2011, 18:50

kuule, mis raamatukogust sa laenutad ( kui laenutad ) ? Very Happy ma pole siin enda läheduses näinud mõndasid raamatuid ja esterist ka ei viitsi otsida (A)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime20/7/2011, 16:46

Viljandi linnaraamatukogust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime20/7/2011, 21:39



20) 2011 - Page 2 076
Neelatud.
Autor: Simon Holt.
Lehekülgi: 208
Tutvustus: Kui Reggie loeb salapärasest vanast päevikust neeljate kohta, peab ta neid vaid anonüümse nõdrameelse vaimusünnitiseks. Kuid kui ta väikevend Henry hakkab veidralt käituma, on selge, et need olendid eksisteerivad ka väljaspool hullumeelse naise kujutlusvõimet, ning Reggie saab teada, mis juhtub siis, kui hirmudest saab tõelisus.

Oma lähedaste päästmiseks peab Reggie õppima, kuidas luupainajate maailmas ellu jääda. Suudab ta alla neelata oma hirmud, enne kui need neelavad tema?

«Neelatud» on haarav õuduslugu, mis paneb su mõtlema: mis siis, kui sinu suurimatest kartustest saab tegelikkus? Kui sinu suurimad hirmud seisavad su ees, et sind hävitada, neelata...
Minu arvamus: Oh issand, kui palju see raamat mulle meeldis. Super, super, super. See raamat oli juba ammu kooli raamatukogus olemas, aga kunagi polnud võtnud. Very Happy Väga hea raamat. Tahaks juba ''Pööripäev''-a lugeda. Very Happy
Hinnang: 11/10


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime29/7/2011, 19:47

21) 2011 - Page 2 302
Õdede ettekuulutus.
Autor: Michelle Zink
Lehekülgi: 296. (Lugesin: 214)
Tutvustus: Kaksikõed Lia ja Alice Milthorpe on just äsja orvuks jäänud. Samuti on neist just äsja vaenlased saanud. Kui nad avastavad oma osa ettekuulutuses, mis on terveid põlvkondi õdesid üksteise vastu pööranud, leiavad tüdrukud end mõistatuste rägastikust, millesse on segatud tätoveeringulaadne märk, nende vanemate surmad, üks poiss, üks raamat ja lõputu hulk saladusi. Lia ja Alice ei tea, keda nad usaldada võivad. Nad teavad vaid seda, et teineteist nad usaldada ei tohi.
Minu arvamus: Lõpp igav raamat. Nagu näga ei viitsinud ma seda lõpuni lugeda. Very Happy Aga jah, ma ootasin seda raamatut vähemalt nädal aega raamatukogus ja nüüd selgus, et see on täielik saast. Lahe! Very Happy
Hinnang: 2/10 (Muidu oleks ühe pannud, aga raamat on ilusti kujundatud. Very Happy)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime31/7/2011, 13:54

22) 2011 - Page 2 937
Haldjatants.
Autor: Katrin Reimus
Lehekülgi: 134
Tutvustus: Kristiina elus pole kõik kaugeltki mitte korras. Isa on pere juurest ära, emal küljes viinaviga ja väikevend Jannu on põhiliselt Kristiina hoolitseda. Üks asi viib teiseni ja ebameeldivused näivad tüdrukut lausa hulgana jälitavat. Mis sellest kõigest saab, seda jutustab raamatus juba peategelane ise.
Minu arvamus: Jah, mulle meeldis. Üle pika aja lugesin raamatut, kus polnud mingeid üleloomulikke olendeid. Vau! Very Happy Olgu tegelt alles lugesin seda 'Veel üks paradiis'. Very Happy Just vaatasin. Very Happy
Siiski, mulle meeldis. Aga selle raamatu pealkirjast ma aru ei saanud. Sellest haldjatantsust rääkis Janika ju ainult natukene ja minuarust ei sobi see pealkiri sellele raamatule mitte kuidagi. Very Happy
Hinnang: 9.5/10


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime1/8/2011, 15:10

23) 2011 - Page 2 996
Käed eemale õnnest.
Autor: Milvi Lembe
Lehekülgi: 160
Tutvustus: Õnne elu ei lähe hästi. Ta ema joob ning võõrasisa kipub talle sündmatul kombel ligi. Nii otsustabki ta kodust lahkuda ning püüda leida oma pärisisa, kes teda ehk raskel hetkel aitaks. Otsitava maja leidmine Muuga aedlinnast pole küll keeruline, ent peagi avastab tütarlaps, et on sattunud hoopis vihma käest räästa alla, sest isa on Soomes tööl, aga tema kodu ümber käib vägagi kriminaalne tegevus, mille keskelt Õnnegi end peagi leiab.
Minu arvamus: Hahaha. Very Happy Raamatus olid kirjavead. Very Happy hahahahahahahaha. Very Happy Ühes kohas polnud isegi jutumärke, saa siis aru, kas see on otsekõne. Very Happy
Kaspar oli ju mingi täielik idioot. Vahepeal oli ta normaalne ka, aga jah. Enamjaolt idioot. Very Happy Ja see kiri, mis ta kirjutanud oli, hahahaha, kirjaoskamatu. Very Happy
Tegelikult oli see suhteliselt normaalne raamat. Very Happy
Hinnang: 7/10


Kokku loetud lehekülgi: 6310.

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime4/8/2011, 15:38

24) 2011 - Page 2 136
Pööripäev
Autor: Simon Holt
Lehekülgi: 239
Tutvustus: Neeljad: kurjad deemonlikud olendid, kes võtavad inimkeha üle võimust Kahjaööl, talvise pööripäeva süngeimail tunnil. Kuus kuud on möödas ajast, kui Reggie saab ühe räbaldunud päeviku lehekülgedelt teada neeljate olemasolust.

Ajast, kui ta väikevend Henry hakkab loomi piinama ja pöördub tema vastu. Ajast, kui ta õpib, kuidas võita oma hirmud ja hävitab neelja, et päästa Henry. Nüüd, kui lähenemas on suvine pööripäev, jahivad neeljad teda ikka veel, aga vaid unedes – kuni ühel ööl muudab ootamatu külaline tüdruku luupainajad reaalsuseks. Jubedusttekitav, ennastunustavalt põnev ja õõvastavalt kaasahaarav «Pööripäev», «Neeljate» sarja teine raamat, ei lase sind enda haardest enne, kui lõpp on käes.
Minu arvamus: Haaaaaa, ma armastan seda sarja. Ma ei suuda ära oodata millal see kolmas raamat tuleb jaeesti keelde tõlgitakse. Very Happy
Hinnang: 10/10


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime9/8/2011, 10:20

25) 2011 - Page 2 039
Peaagu inimene
Autor: Mare Sabolotny
Lehekülgi: 423
Tutvustus: Mare Sabolotny noorsooromaan «Peaaegu inimene» jutustab 15-aastasest Grettenist, kes peab oma töötu ema ja iseenda ülalpidamiseks hakkama tööle baaris ettekandjana. Sellest tekivad õpiraskused koolis. Pärast mitme lähedase inimese surma ning pettumist oma isas, kes ühtäkki tema ellu ilmub, otsustab Gretten alustada elu nullist – hoopis teises kohas ja hoopis teise inimesena.
Minu arvamus: Ma ei tea, mida õelda. See ei olnud selline raamatu, kus lõpus tahtsid, et see edasi läheks. See raamat parem venis. Mulle vist siis ikka ei meeldinud see raamat. Very Happy See oli liiga.. ma ei teagi, mis asi, aga mulle ei meeldinud!!! Punkt. Very Happy
Hinnang: 5/10

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime15/8/2011, 18:39

26) 2011 - Page 2 890
Näljamängud.
Autor: Suzanne Collins
Lehekülgi: 304
Tutvustus: Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.
Minu arvamus: SEE OLI SUUREPÄRANE..VAPUSTAV!!!! Ja ma olen praegu nii õnnelik, sest Ilusatele Olenditele TULI TEINE OSA!! Aaah, see ei olnud teemasse. Ops. Igatahes, see oli isegi parem, kui Värin. Ei tegelikul sama hea!!!!!
Hinnang: 11/10

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime15/8/2011, 23:03

Otsusta ära. xD
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime16/8/2011, 11:52

haha. Very Happy
Otsustatud, mõlemad on sama head. Wink
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime16/8/2011, 16:50

xD
Tubli. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime20/8/2011, 12:38

Very Happy
Japjap. Very Happy

27) 2011 - Page 2 061
Lahvatab leek.
Autor: Suzanne Collins
Lehekülgi: 320
Tutvustus: Kõigile raskustele vaatamata võitis Katniss Näljamängud. Tema ja Peeta on imekombel ikka veel elus. Katniss peaks tundma kergendust ja olema õnnelik, sest lõpuks on ta ju naasnud oma perekonna ja vana sõbra Gale'i juurde. Ometi ei laabu miski nii, nagu Katniss sooviks. Gale hoiab temast eemale. Peeta on talle täielikult selja pööranud. Ja lisaks levivad kuuldused ülestõusust Kapitooliumi vastu – ülestõusust, mille alustamisele võisid Katniss ja Peeta kaasa aidata.

Eneselegi ootamatult on Katniss süüdanud leegi, mida ta kardetavasti lämmatada ei suuda ... ja võib-olla ei tahagi. Selleks ajaks, kui Katniss ja Peeta peavad suunduma Kapitooliumi julmale võidutuurile Panemi ringkondades, on panused kõrgemad kui kunagi varem. Katnissil ja Peetal tuleb ühegi kahtlusevarjuta tõestada, et nad on endiselt teineteisesse kõrvuni armunu, vastasel juhul on tagajärjed kohutavad.
Minu arvamus: SUPER!SUPER!SUPER!
Hinnang: 11/10

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime21/8/2011, 13:17

28) 2011 - Page 2 342
Pilapasknäär
Autor: Suzanne Collins
Lehekülgi: 332
Tutvustus: Lõõmav tüdruk Katniss Everdeen on elus ja tema perekond väljaspool ohtu, kuigi nende kodu on hävitatud. Gale on põgenenud. Peeta on Kapitooliumis vangis. 13. ringkond on tõesti olemas. On mässajad. On uued juhid. Revolutsioon kogub jõudu. Täiesti ettekavatsetult päästeti Katniss julma Vaigistusveerandsaja areenilt ja täiesti ettekavatsetult on ta juba pikka aega osalenud revolutsioonis, ise sellest midagi teadmata. 13. ringkond on varjust välja tulnud ja seal hautakse plaane Kapitooliumi kukutamiseks. Paistab, et hoolikalt seatud plaanides on olnud mängus kõikide käsi, välja arvatud Katnissi oma.

Revolutsiooni edu sõltub Katnissi soovist hakata etturiks, võtta vastutus loendamatute elude eest ja muuta Panemi tulevikku. Selleks peab ta kõrvale heitma oma viha ja usaldamatuse. Temast peab saama ülestõusnute pilapasknäär – olgu isiklik hind milline tahes.
Minu arvamus: Mul on nii kahju, et see lõppes. See oli super. Kohutavalt super. Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime29/8/2011, 20:32

29) 2011 - Page 2 626
Vampiraadid
Autor: Justin Somper
Lehekülgi: 271
Tutvustus: On aasta 2512. Ookeanid on tõusnud. Koidab piraatluse uus ajastu.

Kaksikute Connori ja Grace'i purjekas upub kohutavas tormis. Meri viib nad teineteisest lahku ning nad peavad ise oma elu eest võitlema.
Connor satub tõelisele piraadilaevale ja peab endas selgusele jõudma, kas ta on piraadiks olemiseks piisavalt sitke. Poisile saadetud katsumused ei ole kerged, aga nagu ütleb üks tema uutest meeskonnakaaslastest: «Kerged teed ei ole meie kingataldu väärt.«
Grace leiab ennast sootuks kummaliselt laevalt, mis on juba väga kaua meredel seilanud. Mida rohkem tüdruk salapärase purjeka ja tolle meeskonnaga tutvub, seda enam saab talle selgeks, et tegemist pole mingi tavalise laevaga. Kas õel-vennal õnnestub uues ümbruses ellu jääda ja kas nad näevad veel kunagi teineteist? Ühine nendega reisil läbi kaardistamata vete. Vampiraatide teekond on kohe algamas...
Minu arvamus: Suppppppper! Very Happy Ei tegelt ma lootsin, et Grace ja selle, kes ta päästis (ei tule nimi meelde -.-) midagi oleks. Very Happy Aga ei olnud -.- Aga ikkagi oli hea raamat.
Hinnang: 10/10

Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime16/9/2011, 10:25

Lorcan? oi, neil tuleb midagi Very Happy pead selleks ainult 3 raamatut ootama. ja nüüd viiendas hakkab midagi jälle ära kaduma Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime20/9/2011, 20:31

Muidugi on need raamatut inglise keeles. Very Happy
Ning see tähendab, et ma ei saa neid lugeda. Sad
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime22/9/2011, 23:34

ma eestikeelsetest ei tea midagi, ostsin ja olen kõik inglise keeles siiani lugenud. :) kuna on 10+ või 12+ raamatud, pole õnneks raske sõnavara, aga isegi minule on osad tundmatud sõnad - hea keele arendamiseks.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime23/9/2011, 16:10

Eest keelde on kõigest see esimene osa tõlgitud. Very Happy
Kahjuks ma ei oska inglise keelt.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime12/10/2011, 21:02

30) 2011 - Page 2 162
Lili Remma ja gongapuuhaldjas
Autor: Heidi Raba
Lehekülgi: 256
Tutvustus: 15-aastane Lili Remma on tavaline tüdruk, keda on nädalaid painanud ebameeldiv eelaimus. Hirm muutub õõvastavaks tõelisuseks jaaniööl, mil Lili ühe ettevaatamatu sammu tõttu satub ebardlike olendite ja nende emanda vangistusse.

Lili pole ainus, kes peab emand Morga heaks kaevanduses orjama, aga ta on röövitud teismelistest ainus, kes julgeb vastu hakata. Algab võitlus elu ja surma peale.
Minu arvamus: Absoluutselt suurepärane! Ma poleks iial arvanud, et Eestis on sellised suurepäraseid kirjanikke. Lausa vapustav!
Raamat ise oli lihtsalt nii fantaasia rikas ja kõik oli nii hästi kirjutatud. Oleks mul palju aega olnud oleks see raamat paari päevaga läbi saanud. Kahjuks polnud ning selle läbi lugemiseks kulus tervelt nädal.
Hinnang: 10/10


Viimati muutis seda Cilen (24/10/2011, 11:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime22/10/2011, 11:23

31) 2011 - Page 2 549
Ilus pimedus
Autorid: Kami Garcia ja Margaret Stohl
Lehekülgi: 424
Tutvustus: Ethan Wate oli alati mõelnud Gatlinist, kui paigast, kus kunagi midagi ei muutu. Siis kohtas ta uut salapärast tüdrukut Lena Duchannes'i, kes näitas talle salamaailma, mis oli kogu aeg nähtamatuna tema silme all olemas olnud. Gatlinit, kus Lena vägevatest üleloomulikest olenditest suguvõsa oli juba mitu põlve endal needuse märki kandnud. Ühiselt suutsid Ethan ja Lena seista vastu kõigele, mida Gatlin neile näkku paiskas, kuid pärast traagilist kaotust hakkas Lena eemale tõmbuma ja asju salajas hoidma ning see pani nende suhte proovile.

Ethan, keda piinavad kummalised nägemused, mida näeb ainult tema, kistakse üha sügavamale linnakese ajaloo sasipuntrasse ning ta jääb kinni lõputu rägastikuna laiuvate maa-aluste tunnelite ohtlikku labürinti, kus miski pole päris selline, nagu pealtnäha paistab.
Minu arvamus: See oli super! Kuigi esimene raamat oli parem, aga ka see oli kooohuuuuutaaaavaaallltt hea. :)
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime24/10/2011, 11:46

32) 2011 - Page 2 901
Crescendo
Autor: Becca Fitzpatrick
Lehekülgi: 359
Tutvustus: Sõna otseses mõttes elu eest võitlemine oli küll kurnav, kuid vähemalt sai Nora tänu sellele endale salapärase ja imekena kaitseingli! Kuid Patch on tabamatum kui iial enne (kui see üldse võimalik on), ja mis veelgi hullem, veedab üha rohkem aega Nora vihavaenlase Marcie Millariga. Lisaks on kuueteistkümneaastasel Nora Greyl vaja kergitada saladuseloor oma isa surma asjaoludelt.
Minu arvamus: Algus oli igav, aga mida edasi ma lugesin seda põnevamaks see raamat muutus. Nora oli vahepeal ikka täielik idioot. Aga Patch on ikka nii nunnu. Ja Rixon oli ka idioot ja Vee meeldib mulle ikka nii palju. : )
Hinnang: 10/10

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime31/10/2011, 16:31

33) 2011 - Page 2 254
Võlurite Gild.
Autor: Trudi Canavan
Lehekülgi: 496
Tutvustus: «Ta on tõenäoliselt võimsam kui meie keskmine õpilane, võib-olla koguni võimsam kui keskmine võlur.»
Nagu alati, kogunevad Imardini võlurid selgi aastal, et linn kerjustest ja pööblist puhastada. Kaitsva võlukilbi taga ei karda nad hulguseid ega kurikaelu, kes neid vihkavad. Kuni üks raevunud tüdruk, vaevu lapseeast väljas, viskab nende poole kivi... ja see kaitsvast võlukilbist läbi tungib.
Viimaks ongi juhtunud see, mida Võlurite Gild pikka aega kartnud on – väljaspool nende ridu tegutseb salavõlur. Nad peavad ta leidma, enne kui ta muutub ohtlikuks. Nii võluritele, Imardini linnale kui ka iseendale.
Minu arvamus: ABSOLUUTSELT PARIM! TEGELT KA SEE OLI MEGA-MEGA HEAAAAAA!
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime3/11/2011, 21:14

34) 2011 - Page 2 818
Õpilane
Autor: Trudi Canavan
Lehekülgi: 575
Tutvustus: «Võlurite kõige tähtsam tööriist on nende teadmised... Ilma teadmisteta muutub võluri vägi kasutuks.» Võlur silmitses põgusalt Soneat. «Ka siis, kui tema vägi ilmutab end iseenesest, hukkub ta peagi, kui ei omanda teadmisi, kuidas oma väge kontrollida.»
Sonea teab, et kõik Võlurite Gildi õpilased on pärit mõjukatest peredest, aga ta teab ka, et võib rasketel hetkedel Rotheni abis kindel olla. Siis aga hakkavad nende kohta levima õelad kuulujutud – ja sekkub Gildi Ülemlord Akkarin.
Dannyl on edutatud Gildi Teiseks Saadikuks Elyne'i õukonda. Kantsler Lorlen teeb talle ülesandeks jätkata salaja Ülemlord Akkarini aastate eest poolelijäänud iidse võlukunsti uurimist. Teadmata oma reisi tegelikku põhjust, seisab Dannyl peagi silmitsi ootamatute ohtudega.
Sonea aga on vahepeal Ülemlordi sünge saladuse peaaegu unustanud, kuid tõe varjamine võib osutuda rängaks veaks...
Minu arvamus: Mulle kohutavalt meeldib Rotheni poeg. Sonea ja Dorreni suudlus oli nii ilus. Ja kõigis raamatutes, kus suudlused on harv nähtus, muutab selle koha just palju palju paremaks. Akkarin on kohutavalt õel. Ma sain ikka päris vihaseks, kui Akkarin võttis Rothenilt Sonea eeskoste õiguse ära. Very Happy
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2011 - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2011   2011 - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2011
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2011
» 2011
» 2011 .
» 2011

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: