MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meenutused (kustutatud)

Go down 
+23
liisucatye
V2ikeP2ike
C0oozz
Triinut6
Hippi
Herbts
Mezilane
mjauu
Naughty
Smile*
-mariliis
Balerina
kiiisu
FlyWithMe
SugarPiece
MerkaaaTibuuu
kurmzu
shine
PINK
Audrey
Dreams
nasicc
Karro
27 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime18/2/2012, 13:20

UUT OSA äkki?
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime20/2/2012, 16:35

Ma teen edusamme... Suutsin täna koolis kirjutada natuke Very Happy hihi.. Ma loodan et ma selle ikka tänaseks õhtuks valmis meisterdan.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime20/2/2012, 23:59

Tänane Õhtu saa kohe 1 minuti pärast läbi...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime21/2/2012, 07:21

Oih.. Jäi ära see värk täna Very Happy Eks ma siis täna koolis meisterdan edasi, kui ma just selle uue asjaga tegelema ei hakka Very Happy Hihihihi...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime21/2/2012, 15:51

Very Happy Very Happy
Parem oleks. Ma vist ei suuda niipea oma juttu ära lõpetada... Ega edasi kirjutada. Ega uue jutu mõtetest lahti...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime21/2/2012, 20:20

Pm sama siin.. Uue jutuga sellised ideed et oi oi oi Very Happy Ma tahaks selle tegelt ennem ära lõpetada, aga noo ei ole ideid -.- Või noh midagi on aga noo,, ma ei tea.. Keeruline värk ma ütlen Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime3/3/2012, 02:06

Karro, kurat, ma tahan midagi head ka vahelduseks lugeda -.- That's not funny anymore. Tahan uut osaaaaaa! Marss kirjutama!
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime3/3/2012, 13:03

Sama siin.. Nõustun Audrey'ga.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime3/3/2012, 15:31

Mnjah, pealegi Karro- ma tean kus sa elad. For real.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 16:16

Haha.. Auts see oli ikka tõeline ähvardus jaa Very Happy Very Happy

Ma nüüd sain uue osaga valmis, see on vaja ainult ringi trükkida.. Ja on võimalik et see on ka viimane osa Sad Very Happy Nii et jumh..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 19:04

Juba viimane? Sad
Nõmeee.
Aga okei. Ma jään ka uut storyt ootama. Nagu sina minu uut... Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 20:29

*


Viimati muutis seda Karro (19/1/2016, 14:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 20:50

Nii. Väga tore. Teatud ajal see kaldus tekst suutis mind nii sassi ajada...
Mõned sõnad oleksin ära muutnud. Mõned oleksin asendanud. Mõned kokku kirjutanud ja mõned lahku kirjutanud. Paaris kohas olid tähevead.

Sisu poolest ülimõnus ja pikk osa. Päris mõnus. Täiega mõnus. Aga... ma ei oleks veel selle koha peal ära lõpetanud vaid paar lauset otsa kirjutanud. Kuidagi pisut järsult jäi lõpp mulle mõjuma. Miski asi jäi puudu.

Muidu aga kiitus. Loved it!
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 20:53

Hihihi...

Mul oli tegelt rohkem kirjutatud, aga hiljem kui ma selle nagu üle lugesin siis ma arvasin et ma lõpetan ta siin ära ja siis saan järgmise osa koha mingi pommiga alustada äkki vms Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 20:56

Aga miks sa ka mulle ei võiks saata osa? I'm still a VIP...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 20:58

Sest et ma kirjutasin ta otse siia ja ma ei viitsinud jamama hakata.. Niigi kirjutasin seda kolm tundi ringi siin Very Happy Aga eks ma saadan kui ma jälle kirjutama hakkan Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime4/3/2012, 21:12

Mhhhhhhhhhhhhhhhh -.-
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime6/3/2012, 00:42

Oh issand, juba mitu nädalat olen seda juttu lugema sihtinud, kuid kunagi ei ole seda aega olnud, sest mul oli kindel soov see jutt korraga läbi lugeda, kaasaarvatud kõik need kommentaarid, mida mulle alati meeldib veel lisaks lugeda.

Lühidalt öeldes MULLE MEELDIB!

Pikemalt tahaksin siis rääkida sellest, et see jutt meenutab mulle ühte väga vana filmi, mida ma kunagi telekast nägin ja mis mulle kohutavalt meeldis. Sinu juttu lugedes tuli isu seda filmi vaadata, kuid kajuks ei mäleta selle filmi nime enam. SadSad

Ja tead mis veel, kuna ma siiski pidin lugemise mingi tunniks ajaks pooleli jätma jätsin selle lihtsalt läpakas lahti ja kui ma siis lõpuks naasesin nägin, et minu armas poiss oli sellele jutule pilgu peale visanud ja seda lugema hakanud ja kui käskisin tal lõpetada ütles ta, et copy-ksin selle endale arvutisse ja tõstaksin mälukaga tema arvutisse, sest tema tahab ka lugeda.

TEAD MIS TA SELLEST ARVAS???(Ilmselt mitte, sest mina ka poleks arvanud, et tema selliseid asju üldse lugema hakkab, veel vähem kommenteerima, sest ta ei loe üle üldse mitte midagi, isegi ajalehti mitte:D)

Ta ütles, et see inimene, kes selle kirjutas peaks oma osad üle lugema, kirjavedad parandama ja juttu natuke pikemaks tegema ning sellest tulek üks korralik raamat, mida isegi tema loeks! Kuna mina tean ja tunnen teda, siis usun, et peaksid seda tõsise komplimendina võttma. Nii et see jutt, mida minu hellad silmad pidid seal kommentaaridest lugema, et sinu arvates on sinu jutt mõtetu, pista põlema, see on halb tunne ja nii ei tohi sellest jutust mõelda. NÜÜDSEST KAITSEN SEDA JUTTU!!! (missiis, et see pole minu enda jutt)Very Happy

Kui mina oleksin mingi filmiprodutsent või lavastaja, siis teeksin sellest sama hea või veel parema filmi kui oli see vana film, mille nime ma ei mäleta:D

AHJAA KÕIGE TÄHTSAM IKKA SEE, ET MA OOTAN UUT OSA KAA HÄSTI KÕVASTI.:)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime6/3/2012, 07:38

Appppppppppppppppppppppi Very Happy Very Happy Very Happy Hahahahahaha.. Sa oleks pidanud mu nägu nägema kui ma seda pikka- pikka kommentaari lugesin Very Happy

Issand.. Sa ei kujuta ette how this just made my day Very Happy Ma loodan et see irve püsib terve päeva mu näol.. Very Happy Ja oeh.. Ma ei oska midagi vastu öelda.. Ma olen nii ¹okis veel Very Happy

No vead peaks küll tõesti ära parandama, aga mul ei ole sellist viitsimist olnud.. Ja kui raamatu kirjutamiseks läheks, siis ma kindlasti muudaks nii palju ära Very Happy Aga ma ei hakak seda kuskile kirjastusse saatma või midagi, sest et see tõesti ei ole nii hea ja samas ei taluks ma põrumist nii et jääb ära see jama Very Happy

JA ma tahan väga seda filmi näha.. Kui see peaks sulle kunagi meelde tulema, siis anna teada eksole Very Happy Ja oeh.. MA olen nii õnnelik.. Selline positiivsus pomm minu morni koolipäeva hommikusse Very Happy AITÄH SULLE! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime6/3/2012, 12:13

Tore on olle keegi, kes tegi kellegi tuju heaks ja naerause, ups parandus, irve näole:D
Tagasi üles Go down
mjauu
Kojamees
mjauu


Female Postituste arv : 28

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime18/3/2012, 14:53

kuna uut? Sad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime18/3/2012, 15:19

Uut peks saama siis kui ma kirjutama hakkan.. See jutuvarastamise teema siin foorumis on natukeseks ajaks selle kirjutamise tuhina ära viinud.
Aga ma loodan et mul hakkavad uued tuuled puhuma ja peagi võiks siin tõesti uus osa olla :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime18/3/2012, 15:38

Jah peksa, siis saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime18/3/2012, 15:46

Seal oli peks, mitte peksa Very Happy Aga ma mõtlesin tegelikult peaks* Very Happy Nii et ei saa peksa Very Happy Kui andul just mingi hoog peale ei peaks tulema Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime18/3/2012, 16:11

Mingi nunnu hoog näiteks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meenutused (kustutatud)    Meenutused (kustutatud)  - Page 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meenutused (kustutatud)
Tagasi üles 
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 23Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Kustutatud
» Kustutatud
» What Hurts The Most (8. osa) [kustutatud]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Karro looming-
Hüppa: