MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012 ^^

Go down 
AutorTeade
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime10/1/2012, 21:00

1.

2012 ^^ 791

Pealkiri: Kellel poleks saladusi?
Autor: Sophie Kinsella
Leheküljed: 368
Sisu: Emma lobiseb lennukis absoluutselt kõik oma saladused võhivõõrale välja, saladused mida ta poleks arvatavasti kunagi kellelegi öelnud. Kuigi ta pidas meest võõraks, tuleb hiljem välja, et ta on Jack Harper, multimiljonär ning lisaks ka Emma ülemus.
Katkend: „Ärge tehke minust väljagi,“ ütleb Jack Harper lahkelt ja võtab nurgas istet. „Käituge tavaliselt.“

Käituge tavaliselt. Muidugi. Loomulikult. Istume siis maha, võtame kingad ära, vaatame oma e-kirju, kreemitame käsi, sööme paar Smartiest, loeme iVillage'ist oma horoskoopi, loeme Connori horoskoopi, kirjutame mitu korda keeruliste tähtedega kirjaplokki Emma Corrigan, tegevdirektor, teeme sellele lillelise raami, kirjutame Connorile, ootame paar minutit tema vastust, joome lonksu mineraalvett ja lõpuks otsime Artemisele Tesco bro¹üüri.

Vaevalt küll.

Minu arvamus: See raamat suutis vahepeal mind korralikult naerma panna, väga lõbus ning kaasahaarav. Ma peaks vist hakkama rohkem humoorikaid raamatuid lugema Very Happy
Hinnang: 9/10


Viimati muutis seda Lily (4/3/2012, 22:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime13/1/2012, 21:32

2.

2012 ^^ Laskur

Pealkiri: Laskur
Autor: Stephen King
Leheküljed: 218
Sisu: Mees mustas põgenes üle kõrbe ning laskur jälitas teda.

Nii algab sarja "Tume Torn" esimene raamat "Laskur", kus lugejate ette astub üks Kingi lummavamaid tegelasi, Roland Deschain Gileadist – viimane laskur, kummituslik erak salapärasel hea ja kurja piiril. Oma eraklikus ja illusoorses maailmas, mis peegeldab hirmuäratava sarnasusega meie enda oma, jälitab Roland meest mustas, kohtub võluva Alice´iga, sõlmib sõpruse Jake´i-nimelise poisiga New Yorgist ning jätkab Tumeda Torni otsinguid, andes nii kaasahaarava sissejuhatuse edasisele sarjale.
Minu arvamus: Suhteliselt igav oli see raamat minu arust, kuidagi aeglaselt venis ning paljud kohad jäid kuidagi segaseks. Ning autori ropp sõnakasutus häiris väga.
Hinnang: 4,5/10



3.

2012 ^^ 616

Pealkiri: Hommikueine Tiffany juures
Autor: Truman Capote
Leheküljed: 120
Sisu:
1940ndate New York. New York, kus tormilised kokteilipeod kestavad läbi öö ja võivad parimal juhul lõppeda hommikueinega maailma kõige luksuslikumas juveeliäris «Tiffany juures». Ja mõistagi ei oota ilusad tüdrukud neile olengutele Holly Golightlyt -- tüdrukut, keda ajavad taga nii mafioosod, elumeestest miljonärid kui algajad kirjanikud. Holly Golightly on habras suure suu ja nipsninaga iludus, seiklejast lapsnaine, kes hõljub kergelt läbi elu, jättes endast maha murtud südamed. «Sõbrale ma auku ei kaeva. Isegi siis mitte, kui tõestatakse, et ta on terve nunnakloostri ära mürgitanud. Mina mõõdan inimesi selle järgi, kuidas nad minusse suhtuvad.» -- See on Holly lihtne elufilosoofia, mis oma hoogsa elunautimise ja moodsa pahelisusega on korduvalt ainest pakkunud ka popkultuurile.
Minu arvamus: Mingit erilist muljet ei jätnud kuid siiski kena story oli. Mõne tunniga sai läbi loetud Very Happy
Hinnang: 7,5/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime19/1/2012, 22:19

4.

2012 ^^ 2m2gbdc

Pealkiri: Saatan kannab Pradat
Autor: Lauren Weisberger
Leheküljed: 385
Sisu: Kes noortest neidudest ei unistaks töökohast, mille võtmesõnad on glamuursed hilbud, efektsed aksessuaarid, sädistamine tippmodellidega ja sundimatu lobisemine moeikoonidega kõige eksklusiivsematel pidudel?
Äsja kolled¾i lõpetanud väikelinna neiule Andrea Sachsile kukubki sülle selline ootamatu võimalus, „mille nimel miljonid tüdrukud oleksid valmis surema“ – temast saab moepiibliks peetud prestii²se ajakirja Runway peatoimetaja Miranda Priestly assistent ning ta sukeldub maailma, kus kõik on jalustrabavalt kaunid, hingematvalt stiilsed ja masendavalt kõhnad, hõljudes graatsiliselt ringi Manolo Blahniku mõrtsukkontsadega stilettodes. Ent õige pea avastab vaene Andrea, et ta elu on muutunud tõeliseks luupainajaks.
Minu arvamus: Ooh, nii huvitav et ei suutnud isegi raamatut käest panna kuid lõpp ei meeldinud eriti. Ootasin nagu midagi teistsugust mitte „mine perse“ ja kojusõit.
Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime21/1/2012, 23:01

5.

2012 ^^ 415

Pealkiri: Õhus tantsides
Autor: Nora Roberts
Leheküljed: 326
Sisu: Armsale Kolme õe saarele saabudes usub Nell Channing, et on viimaks pääsenud oma vägivaldse abikaasa haardest ja jubedast elust, mille eest ta kaheksa kuu eest meeleheitlikult oli põgenenud. Kuid isegi selles vaikses, rahulikus kohas ei tunne Nell end täiesti kindlana. Oma tõelist nime hoolikalt varjates asub ta kokana tööle kohaliku raamatukaupluse kohvikus ning uurib oma tundeid saare ¹erifi Zack Toddi vastu. Ent temas on midagi, millest ta mehele rääkida ei saa, sest minevikust pääsemiseks peab ta saladust hoidma. Üks hooletu sõna, üks ettevaatamatu usaldushetk ja hoolikalt loodud uus elu võib lõplikult puruneda. Just siis kui Nell hakkab mõtlema, et kas ta üldse kunagi suudab oma hirmust vabaneda, saab ta teada, et saarel lasub hirmus needus, mille võivad purustada ainult sinna 1692. aastal asunud kolme nõiast õe järeletulijad. Ja nüüd peab Nell kahe tugeva andeka naise abiga ning teda igal sammul saatvate painajate kiuste leidma jõudu, et päästa oma kodu, oma armastus... ja iseennast...
Minu arvamus: Armastusromaan... Mida muud öelda? Üks naine põgeneb oma mineviku eest, alustab uut elu ühel saarel, saab töö, kohtub ühe mehega, BUUM, mõlemad inlove, saab teada et on nõid, musitab päris sageli selle mehega, õpib natuke nõiakunsti, vahel on suhtes probleeme, lepivad ära, paha mees tuleb naisele järele kuid head võidavad ning happy ending :)) Ütleme, et armastusromaanid pole just minu maitse.
Hinnang: 5/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime26/1/2012, 15:36

6.

2012 ^^ Kuidaseladann

Pealkiri: Kuidas elad, Ann?
Autor: Aidi Vallik
Leheküljed: 180
Sisu: Kolm nädalat 14-aastase Anni elust, mil tegelikkuses ja ta ema päevikus jooksevad rööbiti kaheksakümnendate punkpõlvkonna ning nende laste, praeguste teismeliste probleemid ja täiskasvanuks saamine
Minu arvamus: Eee..ömm..et, nagu ei oska öelda mida ma sellest arvan. Kõik see joomine, suitsetamine, pidutsemine, narkotsi panemine meenutasid nagu pube juttu. Suht külmaks jättis kuid siiski, see oli kohati ka õpetlik. Et, noh..jamh.. Very Happy
Hinnang: 6/10


7.

2012 ^^ Crescendo_100px

Pealkiri: Crescendo
Autor: Becca Fitzpatrick
Leheküljed: 359
Sisu: Becca Fitzpatricku eduka romaani „Salajane” järg. Sõna otseses mõttes elu eest võitlemine oli küll kurnav, kuid vähemalt sai Nora tänu sellele endale salapärase ja imekena kaitseingli! Kuid Patch on tabamatum kui iial enne (kui see üldse võimalik on), ja mis veelgi hullem, veedab üha rohkem aega Nora vihavaenlase Marcie Millariga. Lisaks on kuueteistkümneaastasel Nora Greyl vaja kergitada saladuseloor oma isa surma asjaoludelt.
Minu arvamus: Näh, kas just Rixon pidi see "paha" tüüp olema?? Ta tundus algul nii äge. See raamat oli üldse nii äge. Patch on ka äge Very Happy
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime30/1/2012, 21:18

8.

2012 ^^ 582

Pealkiri: Topeltarmastus
Autor Francine Pascal
Leheküljed: 176
Sisu: Elizabeth ja Jessica Wakefield on sarnased nagu kaks tilka vett. Nad õpivad Sweet Valley keskkoolis ja on mõlemad populaarsed, targad ja säravad isiksused, aga sellega nende sarnasus piirdubki.
Elizabeth on parem ja siiram kui kergemeelne ja egoistlik Jessica. Jessica saab alati, mida tahab - nii koolis, sõprade seas kui ka suhetes poistega.
Seekord tahab Jessica Todd Wilkinsit, kes on silmapaistvalt kena jalgpallimeeskonna kapten ja ühtlasi ka ainuke poiss, kes Elizabethile tõeliselt meeldib. Elizabeth ei taha Toddi kaotada, aga mida Jessica tahab, seda ta tavaliselt ka saab... isegi, kui haavab sellega oma õe tundeid.
Minu arvamus: Annyeong, ma tegin just suurpuhastust oma riiulil kui leidsin selle raamatu sealt, pole seda päris kaua lugenud ning kuna mul muud raamatut käepärast polnud, otsustasin, et loen selle uuesti läbi. Huvitav oli, mõnusalt kirjutatud kuid mind häiris, et Jessical pisarad voolasid, ta nuuksus, nuttis, tihkus nutta jne, kuidagi liiiga sageli. Nüüd olen vist vähemalt viis korda selle raamatu läbi lugenud kuid teise osani pole ikka jõudnud Very Happy
Hinnang: 7/10


8 raamatut = 2132 lk. :)
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime2/2/2012, 22:41

9.

2012 ^^ 4033

Pealkiri: Mallenite needus
Autor: Catherine Cookson
Leheküljed: 229
Sisu: Mallenite suguvõsal on lasunud põlvest põlve needus, mida põhjustab valge triip nende süsimustades juustes. Triibuga sünnivad ainult suguvõsa meessoost liikmed, ent ka teisi, kes on seotud perekonnaga kas veresidemete kaudu või muul moel, ei jäta see needus puudutamata. Kõrgekalda pärija Thomas Mallen kogeb seda omal nahal, kui ta tormilistel 1850. aastatel pankrotti läheb. Ent Mallenite needus ei lõpe sellega, selle hävitav mõju ulatub ka järgmistele põlvedele.
“Mallenite needus” on esimene osa Catherine Cooksoni meeliköitvast triloogiast.
Minu arvamus: Suht traagiline oli, eriti veel lõpupoole kui järjest hakkas inimesi surema; Dick, Thomas, Michael, Barbara, Donald, Matthew... Võibolla oli keegi veel, pole päris kindel. Kohati muutus igavaks, lausa väga igavaks. Mingi aeg tahtsin kangesti seda raamatut pooleli jätta, see vägistamine jms, pole lihtsalt minu teema. Kui ma oleks teadnud, missugune see raamat on, poleks ma hakanud seda laenutamagi. A, enne kui hakkasin seda lugema siis ma arvasin, et see on mingi õudusjutu sarnane – kummitused, poltergeistid jms. Trololol Very Happy Sirvisin ka natuke, juhuslikult sattusin selle koha peale: Thomas rüüpas rummi ja küsis: ,,Kui palju teid veel järel on?“ Dunn torutas huuli, enne kui vastas: ,,Peale härra Browni ja härra Tweedy on veel härra Brydon ja loomulikult preili Brigmore ja Mary Peel.“ „Kuus.“ ... Fantaasia hakkas kohe uuesti lendlema Very Happy
Hinnang: 3/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime6/2/2012, 21:43

10.

2012 ^^ Porgutuli

Pealkiri: Põrgutuli
Autor: Karen Harper
Leheküljed: 392
Sisu: Väikelennuki piloot Lauren Taylor teab paremini kui enamus inimesi, kui suur võib olla hävitustöö, mida kahjutuli enesest järele jätab: kaks aastat tagasi kaotas ta möllavas metsapõlengus abikaasa. Kui ta aga toob lennukiga oma teistest asustatud punktidest eemal asuvasse kodulinna – Vermillioni Montana osariigis – kellegi võõra, siis on ilmselt just tema tegevus olnud selleks sädemeks, mis süütab põrgutule. On ju müstiline reisija kahtlemata sarnane seeriasüütajale, keda otsib taga FBI — ning ta kaob metsadesse, mis on kuivad kui püssirohutünn... FBI agendil Brad Hale’il pole aega lennata maalilistesse linna-desse ainult ühe naise ebamääraste kahtlustuste pärast, kuid Lauren Taylor näib olevat meeleheitel. Ning kui naise väike poeg kadunuks jääb, mõistab ta, et selle poisi käes võib olla juurdluse võti. Innukalt võõrast jälitades on Lauren ja Brad valmis tegema kõike, et hävitama asunud meest peatada... isegi kui see tähendaks pea ees leekidesse tormamist.
Katkendid: ,,Lihtsalt uskumatu!“ jätkas ta, kirjade poole viibates. „Kurjategija ei taha, et teda nimetatakse Naabripoisiks, sest see on liiga heatahtlik ja tavaline. Ta nõuab, et me hüüaksime teda Tulefantoomiks või vähemalt Suitsuviirastuseks. Ehk võiks ta ka meie pressiteadaanded ise valmis kirjutada?“ ,,Kurat küll,“ pomises Mike, „võib-olla ta ongi viirastus.“
***
Ma ei tea, miks kuid mulle meeldib see lause nii väga: >> „Mul küpses jakk seljas ära, kui tuuled suunda muutsid,“ sõnas Brad. Very Happy
Minu arvamus: Supersuper hea raamat. Huvitav oli lugeda, algusest kuni lõpuni. Koguaeg oli tegevust, mis oli küll hea kuid siiski, vahepeal läks mul täiesti sassi kas on öö või päev, mitu päeva on möödunud Bradi esimesest saabumisest jms. Suht jahmunud olin kui Brad (?) ütles, et alles neli päeva oli möödunud, tundus nagu oleks möödunud terve nädal. Nicky oli armas Very Happy Kohutavalt armas lausa. Ta nii meenutab mulle kedagi kuid ma tõesti ei oska öelda keda.
Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime11/2/2012, 17:28

11.

2012 ^^ Varin_100px

Pealkiri: Värin
Autor: Maggie Stiefvater
Leheküljed: 416
Sisu: Grace on aastaid vaadanud oma maja taga metsas elavaid hunte. Üks kollaste silmadega hunt vaatab alati vastu. Ta tundub Grace’ile väga tuttav, aga tüdruk ei taipa, miks.

Samil on kaks elu. Hundina pakub ta sõnatut seltsi tüdrukule, keda armastab. Inimesena ei julge ta armastatule kunagi läheneda ... kuni praeguseni.

Kui Grace’i ja Sami armastus ilmsiks tuleb, peavad mõlemad võitlema, et Sam jääks inimeseks, mitte hundiks. Kuid see tähendab, et neil tuleb silmitsi seista armilise mineviku, hapra oleviku ja võimatuna näiva tulevikuga.

Minu arvamus: Üllatavalt hea~~ Täielik tühjus valitseb mu peas praegult, lihtsalt ei oska midagi öelda selle raamatu kohta. Ainult vahin arvutiekraani. .... Huvitav oli kuid ma ei tea, miks ma koguaeg lehekülje numbrit vahtisin Very Happy Kui Olivia hakkas koolist puuduma, ei suhelnud eriti palju jne, ma hakkasin kohe aimama, et teda on hammustatud. Mu oletus osutus tõeks Rolling Eyes Lõpp oli armas kuid kuidas on see võimalik, et Sam sai vahel moonduda inimeseks siis kui ta tõesti väga tahtis? See peaks ju tegelikult võimatu olema, kellegil teisel polnud see õnnestunud (karjas vähemalt) aga Sam tegi lausa kolm korda niimoodi (kui mu mälu mind ei peta)
Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime17/2/2012, 22:49

12.

2012 ^^ Ostuhullusalaunistused

Pealkiri: Ostuhullu salaunistused
Autor: Sophie Kinsella
Leheküljed: 320
Sisu: Rebecca Bloomwood on ajakirjanik. Töö ajal räägib ta teistele, kuidas oma raha kasutada, aga... oma vaba aega veedab ta shoppamisega.
Ta teab, et peaks arutu shoppamise lõpetama, aga ta ei saa, kuigi püüab. Kõik lood, mis ta välja mõtleb oma rahaasjade lahtiharutamiseks, lähevad aina uskumatumaks. Ainus trööst on endale midagi osta, kõigest mõni pisiasi...
Minu arvamus: Kuidas ta suutis oma elu nii keeruliseks teha? Uskumatu, lihtsalt. Kohati ajas Rebecca mind oma käitumisega närvi, need ettekäänded, mis ta endale tõi, et midagi osta, tema mõtlemisviis... Iseenesest oli tegelikult üsna normaalne lugemine. Ma äsja märkasin, et mul lähevad Kinsella raamatute peategelaste nimed kergesti meelest ära. Lihtsalt lähevad ja tagasi enam ei tule Very Happy Eile sain selle raamatu läbi, kuid ma pidin ikka natuke aega ajusid ragistama, et tuletada meelde peategelase nimi. Kekeke, enda kaitseks võin öelda, et mul on tegelikult väga hea mälu Very Happy
Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime24/2/2012, 15:49

13.

2012 ^^ 2zf0eie

Pealkiri: Üle Ööbikupõranda
Autor: Lian Hearn
Leheküljed: 299
Sisu: Raamatu pealkiri viitab põrandale, mille laskis ehitada sõjapealik Iida Sadamu. Iga jalaaste peale hakkab põrand laulma ning seetõttu pole ühelgi mõrtsukal võimalik üle selle minna. Samal ajal aga on olemas inimene, kes on oma peaaegu üleloomulike võimete tõttu suuteline ka seda takistust ületama. Kauges mägikülas kasvanud Takeo ei tea oma õiget päritolu, kuid vähehaaval hakkavad ilmnema tema võimed: üleloomulikult terav kuulmine, võime olla korraga kahes kohas ja muutuda vajaduse korral nähtamatuks. Tahtmatult satub ta võimuvõitluse ja intriigide keerisesse ning tema elu võtab hoopis uue suuna.
Minu arvamus: Põrand laulab? Maja laulab? Kahtlane Very Happy Muide, selle raamatu kujundus lihtsalt kutsub lugema. Äge oli, et raamatus oli sees Jaapani kultuuri, muutis raamatu kuidagi omapärasemaks. Miski paelus mind, kuid lõpus pettusin natuke. Kuidagi väga libedalt läks see võitlus.. Üks-kaks-kolm tehtud, Shigeru päästetud, Iida tapetud jms. Ee.. tegelikult ei saa vist päris öelda, et nad Shigeru päästsid, kui Takeo üsna peale seda tal pea maha võttis. Samas nad päästsid ta piinarikkast surmast, pea mahavõtmine oli vist tema (Shigeru) soov... Häiris, et Kaedet kirjeldati KOGUAEG nagu kui kõige ilusamat tüdrukut maapinnal, ta oli pimestavalt ilus, mehed vaatasid talle järele, puna valgus ta põskedele, muutes ta veelgi ilusamaks... Aah, kui närvidele see käis.
Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime26/2/2012, 11:39

14.

2012 ^^ 5836

Pealkiri: Lohetätoveeringuga tüdruk
Autor: Stieg Larsson
Leheküljed: 535
Sisu: Majandusajakirjanik Mikael Blomkvist vajab aja mahavõtmist. Talle on laimamise eest äsja mõistetud kolmekuuline vanglakaristus ning ta otsustab tööst ajakirjas Millennium ajutiselt loobuda. Samal hetkel teeb üks riigi legendaarsemaid tööstureid Henrik Vanger talle ettepaneku kirjutada Vangeri suguvõsa kroonika. See on aga suitsukate: tegelikult tuleb Blomkvistil välja uurida, mis on juhtunud ligi 40 aasta eest jäljetult kadunuks jäänud Henriku noore sugulase Harriet Vangeriga. Blomkvist võtab ülesande vastumeelselt vastu ning saab abiliseks riigi ühe parima häkkeri Lisbeth Salanderi. Mida sügavamale Blomkvist ja Salander Vangeri suguvõsa ajalukku süüvivad, seda õudsemaks ja verisemaks kogu lugu nende kohkumuseks muutub…
Minu arvamus: Algus oli surmigav, sõna otseses mõttes. Nii igav lihtsalt, eriti kui Robert ja Mikael sattusid juttu ajama. Juhe jooksis kokku Very Happy Siis mingi aeg käis BUUM ja raamat muutus nii huvitavaks, et ma ei suutnud seda käest panna Very Happy Ma arvasin juba alguses, et Mikael ja Lisbeth lahendavad müsteeriumi ära, aga ikkagi – ajakirjanik ja maailmatasemel häkker lahendavad ära juhtumi vähem kui aastaga kuigi politsei, Henrik jne, tegelevad juba kolmkümmend-nelikümmend aastat selle müsteeriumiga, ikka mingit edu saavutamata? Ee.. ja sellist teatud teemat oli minu jaoks natuke liiga palju Very Happy Aah, kibelen juba teist osa lugema...
Hinnang: 9/10


15.

2012 ^^ 17x4_100px

Pealkiri: Peeter Oja elulugu
Autor: Peeter Oja
Leheküljed: 8
Sisu: Elulood on tihtilugu väga erinevad. Ometi seob neid üks ühine nimetaja, nad on ambivalentselt tajutavas ajas Elude Lood. On nad lõplikud kokkuvõtted läbitud rännakust või hetkete kogumid määramatus kulgemises? Peeter Oja elulugu paneb mõtlema ja tekitab küsimusi. Mis see on? Milleks? Miks? Kas meisterlikult vormistatud teos on Eestis kirjastatud elulugude epohhiloovaks tuletorniks? Arvatavasti küll. Vähemalt jätkem talle see võimalus.
Minu arvamus: Selline tore raamat, väga kokkuvõtlikult kirjutatud Very Happy Siiamaani itsitan Very Happy kekeke
Hinnang: 10/10


15 raamatut = 4331 lk. :))

Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime4/3/2012, 22:10

16.

2012 ^^ 332c7rr

Pealkiri: Rohuvoodi asemeks
Autor: Lian Hearn
Leheküljed: 312
Sisu: Takeo kasvab noorukist meheks ning elab oma hõimuliikmetele omast ränka elu mägedes. Ta teab, et kui ta ei pühenda ennast elustiilile, mis on talle tavadega ette määratud, tapavad hõimukaaslased ta.
Kaede, kellest on saanud nüüd ettur võimukate sõjapealike käes, peab kasutama kogu oma arukust, ilu ja kavalust, et ennast halastamatute meeste maailmas maksma panna.
Minu arvamus: Meeldis. Lihtne, kuid huvitav~ Kuna mul midagi targemat enam lisada pole siis ma lähen nüüd jälle Running Man'i vaatama. Aitäh tähelepanu eest Very Happy
Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2012 ^^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 ^^   2012 ^^ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012 ^^
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012 :):)
» 2012
» 2012
» 2012

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2012 :: Lily-
Hüppa: