MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012 :):)

Go down 
+2
*Nastik.
Cilen
6 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime13/1/2012, 19:11

1. 2012 :):) 510
Kurjuse küüsis. Veresidemed, teine raamat.
Autor: Jennifer Armintrout
Lehekülgi: 374
Kirjeldus: Satu kurjuse meelevalda. Hoidu vaiadest. Võitle elu eest. Jälle. Minu isa ütles alati, et hirm on nõrkus.

Nojah, seda on lihtne öelda kellelgi, kes ei pea vampiiritapjate või püha vee pärast muretsema. Ma vihkan hirmu, kuid surematu elu jätkub täie hooga. Kahe kuu jooksul pärast seda, kui mind haigla surnukuuris rünnati ja vampiiriks moondati, olen tapnud oma pahatahtliku isanda Cyruse, armunud oma uude isandasse Nathanisse ja harjunud isegi verd jooma. Just siis, kui elu taas rööbastesse läheb – kui pidada normaalseks asjaolu, et päikesevalgus võib mind tappa –, satub Nathan kurjuse küüsi ja tapab süütu inimese.

Minu ülesanne on leida ta enne Vabatahtlikku Vampiiritapjate Liikumist, kus otsitakse juba ammu ettekäänet tappa Nathan ja kõik ullikesed, kes püüavad teda aidata. Kuid sellega ohud ei piirdu. Tuleb välja, et Nathani üle on võtnud võimust üks vägevamaid ja õelamaid vampiire maailmas – Hingedeõgija isiklikult. Ja kes teab, missugust kurja plaani tema haub? Niikaua, kuni Hingedeõgija ja minu seestunud isand on vabaduses, on mul nii mõndagi karta. Kaasa arvatud surma. Jälle.
Minu arvamus: Ma ei oska midagi eriti tarka õelda, aga seda võin õelda, et ma kindlasti loen ka kaks järgmist osa läbi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime18/1/2012, 21:42

2) 2012 :):) 502
Ilusad (2.osa)
Autor: Scott Westerfeld
Lehekülgi: 351 / 725
Kirjeldus: «Ilusad» algab sellega, et Tally on nüüd ilusaks opereeritud ning jälle koos oma sõprade Shay ja Perisega. Nende elu koosneb üksnes lõbutsemisest, kuid ka ilusate seas on oma sõpruskonnad, millesse kuulumiseks tuleb vaeva näha. Tally ihkab saada Krimmide liikmeks ja grupi otsus lubatakse teatavaks teha kostüümipeol. Ootamatult aga ilmub peole Eriliseks maskeerunud Croy, kes tuletab Tallyle meelde tema endist elu londonlaste seas.

Tally leiab lõpuks koos oma uue sõbra Zane'iga kirja, mille ta on ise endale kirjutanud. Kirjaga koos on kaks tabletti, mis peaksid ravima ilusaks muutmisega kaasnevad ajukahjustused. Tally ei suuda küllalt kiiresti otsustada ning et Erilised on neid tabamas, neelavad tema ja Zane viimasel hetkel kumbki ühe tableti. Arvates, et nad on mõlemad nüüd terveks ravitud, hakkavad nad kavandama põgenemist Uus-Londonisse ja kutsuvad endaga kaasa veel rea Krimmisid. Kõik ei lähe aga jällegi nagu planeeritud.
Minu arvamus: Nagu õeldakse, algul ei saand vedama, pärast ei saand pidama. Very Happy Väga hea raamat oli. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime21/1/2012, 12:08

3) 2012 :):) 231
Kaunis kurjus
Autor: Rebecca James
Lehekülgi: 304 / 1029
Kirjeldus: See on kaasahaarav lugu seitsmeteistaastasest tüdrukust, kelle elu muutub pöördeliselt, kui ta õde tapetakse. See on lugu uue õnne leidmisest ja selle kaotamisest. See on lugu ebaõiglusest, elu kummalistest keerdkäikudest ja kohtumistest, mis võivad elu muuta veel rohkem kui õe surm.

See lugu ei alga algusest ega lõpust, see lugu jutustab korraga minevikust, olevikust ja tulevikust, viies lugeja läbi peategelase mõttekäikude peatselt juhtuvate ja juba juhtunud sündmusteni. Kaasahaarav jutustus tõmbab lugeja karakterite pöörasesse maailma. Peale kümmet esimest lehekülge oled sa sunnitud lugema veel kümme ... ja siis veel ... ja veel ..., kuni sinu ees on lahti hargnenud kõik saladused, kõik lahtised otsad.
Minu arvamus: Kaks viimast rida on täiesti õiged. Mitte kuidagi ei suutnud raamatut käest panna. Kuigi mulle rohkem meeldivad raamatud, kus on fantaasiat, oli see tõesti super. See raamat pani mõtlema, selle üle, et ma võiks oma õde ka vähe rohkem austada, kuigi hetkel jääb see ainult õelduks. Very Happy Mule väga meeldis see raamat. ( :
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime1/2/2012, 17:49

4) 2012 :):) 737
Sinine tund (2.osa)
Autor: Alyson Noël
Lehekülgi: 303 / 1332
Kirjeldus: Alyson Noëli «Surematute« sarja on kiidetud kui sõltuvust tekitavat, kaunist ja hüpnotiseerivat bestsellerit. Ülipopulaarse raamatu «Igavesti» järjes «Sinine tund« on Everil võimalus oma perekond surnuteriigist tagasi tuua – aga ainult juhul, kui ta soostub ohvriks tooma poisi, keda armastab rohkem kui elu. Just nüüd, kui Ever oma surematu-võimeid tundma õpib, kui tema armastatud Damen on pühendanud ta süngesse, ahvatlevasse maailma, juhtub Dameniga midagi hirmsat. Samal ajal kui Everi võimed aina täiustuvad, hakkab igavene elu mõistatusliku haiguse tõttu Dameni kehast lahkuma.

Meeleheitlikult poissi päästa soovides rändab Ever nende kahe pelgupaika Suvemaale, kus ta ei paljasta ainult Dameni minevikusaladuse – kohutava loo, mida Damen varjata tahtis –, vaid ka iidse teksti, mis õpetab ajas rändama. Saatjaks sinine kuu, mis annab talle ainsa võimaluse reisiks, on Ever sunnitud valima, kas keerata kella tagasi ja päästa oma perekond hukutavast autoõnnetusest… või jääda olevikku ja päästa Damen, kes iga päevaga aina nõrgemaks muutub…
Minu arvamus: Ma olin kohutavalt üllatunud, kui seda raamatut kooli raamatukogus nägin. Sinna polnud juba paaril kuul midagi põnevat tulnud. Very Happy
Ma ei hakka tegelasi üksikasjalikult kirjeldama, aga Ever ajas mu tõesti vahepeal närvi. Enam ma ei mäleta miks, aga ma mäletan, et ma läksin närvi. Very Happy Ja Damen on jätkuvalt armas. ( :
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime4/2/2012, 23:27

5) 2012 :):) 569
Tasuja
Autor: Eduard Bornhöhe
Lehekülgi: 92
Minu arvamus: Minust kaks aastat noorem õde oli selle juba kohustusliku kirjandusena läbi lugenud. Naljakas. Very Happy Ema ja õde mõelmad ütlesid, et see on igav raamat ja ma enamvähem nõustun. Ma oleks oodanud, et Jaanus tapab Kunno, kuid kahjuks Emmi pärast ei tapnud, vaid jooksis ise surma. Vist oli nii. Very Happy Need kohustusliku kirjanduse raamatud ei taha kohe mitte kuidagi meelde jääda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime12/2/2012, 17:45

6) 2012 :):) 009
Kelly tapmine
Autor: Heather Graham
Lehekülgi: 416
Kirjeldus: See oli ta karjääri ohtlikem roll...
Võimalik, et üldse viimane...
Näitlejanna Kelly Trent, kes mängib populaarses seebiseriaalis üsna ebameeldivat tegelast, on saanud vihkavaid anonüümkirju. Ta ei taha uskuda, et keegi võiks tegelase negatiivse karakteri pärast teda ennast vihata. Kummalistel asjaoludel võtteplatsil toimunud õnnetuse tõttu eemaldatakse Kelly seriaalist. Agendi soovitusel nõustub Kelly osalema muusikavideo filmimises Floridas. Et ta ei oska tantsida, palgatakse talle tantsuõpetaja, kes on aga endine politseinik ja kellest saab seetõttu ühtlasi ka naise fanaatiline ihukaitsja...
Kahtlased õnnetusjuhtumid Kelly elus jätkuvad, ning Doug O'Casey usub, et keegi naise lähedastest töökaaslastest soovib lisaks tegelaskuju seebiseriaalist kõrvaldamisele ka Kelly enda surma...
Minu arvamus: Ma olin seda kooli raamatukogus suht tihti vaadanud, kui kunagi polnud seda hetke, kus midagi poleks juba käes olnud. Ja kuna sel hetkel oli nii siis võtsin selle ning ma ei kahetse seda. Very Happy Oli põnevust ja armastust. Very Happy Kuigi ma poleks fantaasiastki ära õelnud..

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime19/2/2012, 14:22

7) 2012 :):) 913
Enne kui ma suren
Autor: Jenny Dowhnam
Lehekülgi: 302
Kirjeldus: Kuueteistaastane Tessa Scott põeb juba neljandat aastat rasket haigust ja teab, et tal on jäänud elada vaid mõned kuud. Tal on nimekiri asjadest, mida ta kindlasti teha tahab. Näiteks soovib ta saada kuulsaks, rikkuda kõiki reegleid ning… olla kordki elus tõeliselt armunud. Nimekirja järgimine toob kaasa üksjagu äpardusi, aga tänu uutele kogemustele tunneb ta end elusamana kui kunagi varem.
Minu arvamus: Väga väga kurb raamat. Nii mõneski kohas tulid pisarad silma..



Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime6/3/2012, 16:05

8 ) 2012 :):) 162
Põrmust oled sa võetud. Veresidemed, kolmas raamat.
Autor: Jennifer Armintrout
Lehekülgi: 335 / 2477
Kirjeldus: Vampiiri eksistents on pidev elu ja surma vaheline seisund. Kui mind alles sigitati, siis pidin muretsema üksnes enda elu pärast. Nüüdseks olen sattunud lahingusse terve inimrassi säilitamise nimel – ja kaardid on kahtlemata minu vastu.

Vabatahtliku Vampiiritapjate Liikumise peakorter on hävitatud ja nende lemmikõudus Oraakel on ula peal. Ta ei löö millegi ees risti ette, et maailma vampiiride paradiisiks muuta, isegi kui see tähendab, et ta peab aitama Hingedeõgijal jumalaks saada, ja rakendab tolle väge oma kurjade kavatsuste elluviimiseks. Kompott iidsest vampiirist, verejanulisest jumalahakatisest ja minu endisest isandast, kes hetkel inimnahas tegutseb. Laske tulla. Parim koletis võitku!
Minu arvamus: Algul polnud mitte mingit isu seda lugeda. Polnud üldse põnev. Aga mingi kohapealt läks nii põnevaks, et ei saanud raamatut käest panna. Selles raamatus oli Maxi ja Bella tegevus huvitavad.. Very Happy Tavaliselt oli koguaeg vastupidi.
Aga meeldis. Eks katsun viimase osa ka kunagi läbi lugeda.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime15/3/2012, 19:03

9) 2012 :):) 566
Oksa Pollock: Viimane Lootus
Autorid: Anne Plichota ja Cendrine Wolf
Lehekülgi: 432 / 2909
Kirjeldus: Sarja esimeses raamatus «Viimane lootus» hakkavad Prantsusmaalt Inglismaale kolinud Oksaga juhtuma imelikud asjad – näiteks süttib tema mõtte jõul kirjutuslaud põlema, kolimiskastide sisu paiskub laiali ning samal öösel tekib tüdruku kõhule kummaline märk. Pärast neid sündmusi pole Oksa elu enam endine. Küsimus on nüüd selles, kuidas viia tasakaalu tavalise koolitüdruku ja võluri elu. Slaavi juurtega vanaemalt Dragomiralt saab Oksa teada, et nende perekond on pärit nähtamatust Edefiast. Oksa on nende viimane lootus sinna veel kunagi naasta.
Minu arvamus: Lugemine venis, kuid selle võib kooli süüks ajada. Very Happy Endale meeldis see raamat väga. Ainult, et need keerluliseid sõnu ei viitsinud ma koguaeg ilusti lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime16/3/2012, 20:37

10) 2012 :):) 127
Piinatud hinged
Autor: Kristel Kriisa
Lehekülgi: 164
Kirjeldus: Kuidas ja kas üldse olla selline nagu kõik teised? Millal usaldada mõistust ja millal tundeid? Keda süüdistada aastate eest juhtunus? Kas armastusest alati piisab? «Piinatud hinged« on Kristel Kriisa teine noorteromaan. Raamat jutustab kahe õe, Säde ja Lee veidi nukra ent väga paeluva ja mõtlemapaneva loo, mis saavutas Kirjastuse Tänapäev ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse 2011. aasta noorteromaani võistlusel II koha.

Säde jälgis süvenenult, kuidas pikka kasvu kuju aeglasel sammul läbi kuupaistel pärlendava tagaaia majale lähenes ja akna all seisma jäi. Kuna kõik toimus nii ootamatult ja kiiresti, ei jõudnud tüdruk analüüsida, mida ta tunneb. Kogu seisis liikumatult, käed musta jope taskutes, pikad õlgadeni ulatuvad juuksed jäiste tuuleiilide meelevallas, ja vaatas sõnatult üles Säde akna poole. Tüdruku pilk oli öösse naelutatud. Ta hoidis hinge kinni ja tundis, kuidas südamelöögid ta kõrvus kumisesid. Otsekui kartes, et Ruben kaob sama ootamatult nagu eelmiselgi korral, keskendus ta poisi kujule lumel ja hammustas huulde...
Minu arvamus: Mulle väga meeldis see raamat. Muidugi ei saa sellest minu lemmiks raamat, kuid seda oli hea ja mõnus lugeda. Kohati sai ennast isegi mina-tegelasega samastada. Ja sai nii nutta, kui ka naeratada. Very Happy Mitte naerda. Very Happy


Viimati muutis seda Cilen (17/3/2012, 10:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime16/3/2012, 20:40

Hihi, ma just loen seda raamatut Very Happy Praegu tundub küll veel kuidagi prototüüpne (a la kõigid tänapäeva tüdrukud kunstripsmete ja geelküüntega, ja Naatani tüdruk mingi blond t¹ikk (miks ei või blondid vahel raamatutes ka normaalsed olla?)), aga sa andsid mulle tahte seda edasi lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime16/3/2012, 21:13

Nojah, blondidest juba kord arvatakse nii, mis teha. (Ise pole blond, muidu räägiks kindlasti teist juttu. Very Happy)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime16/3/2012, 22:18

Haha, ma ka tegelikult ei ole Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime18/3/2012, 14:06

11) 2012 :):) 214
Ma leian su, Sky
Autor: Joss Stirling
Lehekülgi: 288
Kirjeldus: Oma hingesugulase leidmine pole kunagi varem nii ohtlik olnud. Sky'l on salajane minevik. Matnud tõe oma traumaatilise lapsepõlve kohta sügavale sisimasse, on ta müsteerium isegi endale. Uues koolis alustades silmab ta esimesena Zedi. Poiss kõmbib koridorides kui jumalasarnane olend surelike seas. Sky on rabatud, kui poiss tema vastu huvi tunneb, aga Zedi ja Sky jaoks on nende suhtes rohkem kaalul, kui tüdruk esialgu aru saab.

«Ma leian su, Sky» on esimene raamat vendade Benedictide lugudest, mis räägivad eriliste võimetega perekonnast. Selles hingeliigutavas teoses põimuvad romantika ja müstika, ning lavale astuvad kangelased, kellesarnaseid pole enne nähtud.
Minu arvamus: Fantastiline! Ma poleks uskunud, kui ma selle võtsin, et sellest saab minu üks lemmikuimadest raamatutest. Zed oli lihtsalt nii armas inimene, nii hoolitsev. Ma lihtsalt EI jõua ära oodata selle järge. Ma olen hetkel lihtsalt nii ekstaasis sellest raamatust.

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime19/3/2012, 23:22

12) 2012 :):) 824
Harry Potter ja tarkade kivi
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 264
Tutvustus: Joanne Rowling on tõenäoliselt kõige populaarsem tänapäeva lastekirjanik. Tema Harry Potteri seeria on muutunud omaette nähtuseks. Vanemad seisavad järjekorras, et uus raamat juba õhtul kätte saada, sest lapsed ei jõua hommikuni oodata.
Esimeses raamatus «Harry Potter ja tarkade kivi» ei tea Harry veel, et ta on võlur ning et võlurid olid ka tema surnud ema ja isa. Ta ei oska loitse, pole kunagi olnud lohe munast koorumise juures ega kandnud nähtamatuks tegevat mantlit. Ta on kogenud üksnes õnnetut elu koos oma hirmsa tädi, onu ja nende jõhkardist poja Dudleyga, kes ei taha võlukunstist midagi teada. Harry elab tillukeses panipaigas trepi all ning üheteistkümne aasta jooksul pole kordagi tähistatud tema sünnipäeva.
See kõik aga muutub, kui öökull toob talle mõistatusliku kirja, milles Harryt kutsutakse imelisse paika, Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, kus Harry leiab endale sõbrad, õpib võlukunsti kõigis selle ilmingutes, kuid peab ka astuma vastu oma kõige hirmsamale vaenlasele. Sellest kohtumisest sõltub rohkem kui Harry enda saatus...
Minu arvamus: Ma ei oska muud õelda, kui et see on super. Ma ei jõua ära oodata, millal ma järgmist osa saan lugeda.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime30/3/2012, 19:03

13) 2012 :):) 892
Smaragdatlas
Autor: John Stephens
Lehekülgi: 431
Kirjeldus: Kate, Michael ja Emma on kümme aastat elanud orbudekodus, kuid neil pole aimugi, mis neid oma vanematest lahutas. Vastus peitub võluatlases. Atlasest valla päästetud vägi viib lapsed maale, mida valitseb kuldjuukseline krahvinna oma hingetute huukajate armeega. Peagi satub Kate oma venna ja õega uskumatutesse seiklustesse: laste vangistamine, ootamatud liitlased, verejanulised hundid, maa-alused lahingud, särav-tontlik ball, mõõgaosavad hiiglased ja kolme sõnulseletamatu väega raamatu otsimine.

Tegevust, nalja ja tundmusi tulvil «Smaragdatlas» on esimene etapp teekonnal, mis viib Kate'i, Michaeli ja Emma tundmatutesse ohtlikesse paikadesse ja iseenda hinge sügavusse. See on lugu kolmest lapsest, kes asuvad päästma oma perekonda, ja peavad lõpuks päästma maailma.
Minu arvamus: See oli väga hea hea raamat! Kuigi lugemine venis kohutavalt. Very Happy Ja need härjapõlvlased.. Oh kuidas nemad mulle meeldisid. bounce
Ja Gabriel oli ka üks mu lemmikutest koos Dr. Pym'i ja Abrahamiga. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime31/3/2012, 23:38

14) 2012 :):) 291
Harry Potter ja saladuste kamber
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 302
Kirjeldus: Dursleyd käitusid sel suvel nii vastikult ja alatult, et Harry Potter ihkas kogu südamest tagasi Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli. Aga just siis, kui Harry oma kohvreid pakkis, sai ta hoiatuse kummaliselt olevuselt, kelle nimi oli Dobby ja kes ütles, et Harry naasmine Sigatüüka kooli põhjustab hirmsa õnnetuse.
Ja õnnetusi on tõesti tulemas. Harry teine õppeaasta Sigatüükas toob kaasa uusi katsumusi ja õudusi, nagu näiteks ülimalt edev mustade kunstide vastase kaitse õpetaja Gilderoy Lockhart, vaim nimega Mäuguv Myrtle, kes kummitab tütarlaste pesuruumis, ja Roni õe Ginny varjamatu jumaldav suhtumine.
Kõik need aga jäävad tagaplaanile, kui koolis hakkavad toimuma saladuslikud sündmused ja keegi või miski hakkab õpilasi kiviks muutma. Kas see võib olla Draco Malfoy, Harry vana võistleja? Või on süüdlane hoopis Hagrid, kes kunagi mingi patu pärast koolist välja heideti? Ja kuidas õnnestub Harryl tõestada, et see ei olnud tema ise, nagu paljud õpilased kahtlustavad?
Minu arvamus: Taaskord suurepärane! Ja nii ladusalt läks kohe, et ise ka ei usu. lol!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime6/4/2012, 10:02

15) 2012 :):) 941
Kõigi hingede öö. Veresidemed, neljas raamat
Autor: Jennifer Armintrout
Lehekülgi: 334
Kirjeldus: Olen jõudnud murdumispunkti. Mind ei saa enam keegi peatada. Et Hingedeõgija on juuksekarva kaugusel jumalaks saamisest, siis tuleb mul teha lõplik otsus, isegi kui see tähendab loobumist kõigest, mida armastan. Isegi kui see tähendab elu kaotamist.

Minu käsutuses on ohtralt väge, ka sellist, mille olemasolust mul aimugi ei olnud. Ent võrreldes elavate surnute armeega, mille Hingedeõgija on kokku ajanud, on see tühine. Aeg on otsakorral. Öeldakse, et hea võidab alati kurja väe. Loodetavasti on see tõsi, sest ¹ansid ei ole meie poolt, kuid maailma saatus lebab meie kätes.
Minu arvamus: Kui välja arvata need seksi stseenid siis oli see raamat väga hea. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime12/4/2012, 20:24

16) 2012 :):) 438
Oksa Pollock: Kadunute mets
Autorid: Anne Plichota ja Cendrine Wolf
Lehekülgi: 328
Kirjeldus: «Oksa Pollocki» teine osa «Kadunute mets» on vaimustav jätk Oksa ja tema perekonna loole. Seesama põnev ja ootamatusi täis lugu liigub suure hooga edasi ning viib lugeja koos raamatu tegelastega uskumatutesse paikadesse. Oksat tabab suur mure. Gus lihtsalt haihtub ühel hommikul. Selleks, et sõpra päästa, võtab Oksa koos kaaslastega ette teekonna paralleelmaailma, kus maagia ja hirm käivad käsikäes ning kus eluohtlikud katsumused ei säästa kedagi. Kas sõbrad suudavad hõljuvates metsades ja süngetes koobastes lootuse säilitada, võideldes ellujäämise nimel kohutavate hiigelkameeleonide ja kehadeta vaimudega?

Võluv on Oksa lugu mitmes mõttes, kuid iseäranis paelub selle inimlikkus – loo kangelased näevad ja kogevad enneolematut, ent ometi tundub see kõik nii lähedane ja käegakatsutav. Neil kõigil hirmud, lootused ning ootused, millest me selles raamatus osa saame. Nii on selles loos terve emotsioonide vikerkaar, mis meid kord meeletult jahmatab, ja siis pööraselt rõõmustab, nagu tõelised Ameerika mäed.
Minu arvamus: Väga meeldis! Aga Oksa ja Tugduali suudlus mulle ei meeldinud. Neutral Gus ja Oksa oleks võinud musitada. Razz
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime14/4/2012, 18:21

Ossa vana poiss Very Happy Oksa, Oksa Very Happy krt ma pean selle endale ära ostma, sest see musitamine Very Happy oks, ma parem ei räägi edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime14/4/2012, 18:55

Jajah. Very Happy

17) 2012 :):) 899
Linnud, loomad ja sugulased
Autor: Gerald Durrell
Lehekülgi: 184
Kirjeldus: «Linnud, loomad ja sugulased» kirjeldab huvitavaid juhtumeid elust Korfu saarel, kus tulevase kirjaniku pere veetis enne Teist maailmasõda mitu suve. Teismelise poisi pilgu läbi tutvustatakse lugejale Korfu saare lokkavat loodust, mereasukaid ja maismaaloomi, selle pere omapäraseid külalisi.
Minu arvamus: See oli kohustuslik kirjandus. Tavaliselt pole kohustuslik kirjandus mulle meeldinud, kui see raamat oli väga hea. Mitte küll midagi sellist mille ma ise võtaks ja läbi loeks. Aga kõik oli nii suurepäraselt kirjeldatud ja poisi perekond oli lihtsalt nii koomiline. Very Happy Väga meeldis see raamat! I love you
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime16/4/2012, 16:47

18) 2012 :):) 612
Harry Potter ja Azkabani vang
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 376
Kirjeldus: Kaksteist pikka aastat on Azkabani kindluses hoitud kurikuulsat vangi, kelle nimi on Sirius Black. Ta on mõistetud süüdi kolmeteistkümne inimese tapmises üheainsa needusega ning temast pidi saama ka musta isanda Lord Voldemorti parem käsi.
Nüüd on ta põgenenud ning tema otsimisel võib abi olla ainult kahest asjaolust: see, et Harry Potter Lord Voldemorti taanduma sundis, tähendas Blacki langust, ning Azkabani valvuri kuulsid Blacki unes pomisemas: «Ta on Sigatüükas... ta on Sigatüükas.»
Harry Potterit ähvardab oht isegi võlukooli seinte vahel ja sõprade seltsis sest kõigele lisaks võib nende seinte keskel olla reetur.
Minu arvamus: Sõnadest jääb lihtsalt puudu. Fantastiline!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime20/4/2012, 20:05

19) 2012 :):) 197
Harry Potter ja tulepeeker
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 632
Kirjeldus: Harry neljas õppeaasta ei kujune sugugi vähem seiklusrikkaks kui eelmised. Mustad jõud tõstavad uuesti pead ning esmakordselt ilmneb see lendluudpalli maailma karikavõistluste ajal.
Harryl pole aga palju aega selle peale mõelda, sest ka Sigatüüka koolis hakkavad toimuma põnevad sündmused. Kolme suurema võlurite kooli kasvandikud peavad panema proovile oma oskused ja nutikuse ning võitjat ootab ahvatlev auhind.
Muidugi tegutsevad edasi kõik eelmistest raamatutest tuttavad tegelased, aga neile lisaks tuleb veel mitmeid värvikaid kujusid.
Minu arvamus: Olgu see Snape ükskõik kui karm Harryga ta ikka meeldib mulle. Very Happy No ei tea, miks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime22/4/2012, 18:34

20) 2012 :):) 623
Erilised
Autor: Scott Westerfeld
Lehekülgi: 317
Kirjeldus: Sarja kolmandas raamatus on Tallyst aga saanud Eriline. Seda, et Erilised linnas kõigisse hirmu sisendavad, teatakse ka siis, kui nendega kunagi elus ei kohtutagi. Tally aga oli kohtunud nendega juba siis, kui ta oli alles inetu. Erilised on hirmuäratavalt ilusad, kiired ja tugevad ning nende eest pole pääsu. Ja nüüd on Tally ise üks neist, üks neist üliinimestest, kes peab ühiskonda ohjes hoidma ja isepäiseid jooksikuid püüdma. Ta ei oleks aga Tally Youngblood, kui kusagil ta ajusopis ei elaks edasi mälestus millestki muust, sellest, kes ta oli varem. Seda mälestust on siiski võimalik maha suruda. Kuni selle hetkeni, mil ta saadetakse retkele, mille eesmärk on lõplikult hävitada Uus-London. Tallyle tähendab see, et ta peab valima ja sellest valikust ei sõltu mitte ainult tema, vaid ka paljude teiste saatus…
Minu arvamus: Ma ei tea, aga see raamat oli kuidasgi nii lühike. Very Happy Alles ma alustasin ja nüüd juba jälle läbi.. Very Happy
Aga raamat iseenesest.. Okei, Tally ajas vahepeal - võinoh enamasti koguaeg - nii vihale. Ole jäine.... Very Happy Aga tegelikult oli hea raamat. Zane`ist oli kahju natuke, aga selle kompenseeris see, et Tally ja David koos metsa elama läksid. I love you
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime28/4/2012, 15:47

21) 2012 :):) 991
Harry Potter ja fööniksi ordu
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 856 / 7385
Kirledus: Harryt ootab ees viies kooliaasta. Ta teab, et Voldemort on tagasi tulnud ja kardab, et kohe algavad tema hirmuteod. Esialgu aga ei ole sõnagi ähvardavast ohust ei «Päevaprohvetis», mida Hedwig talle toob ega ka mugude uudistes, mida ta üritab onu Vernoni ja tädi Petunia telerist vaadata. Teadmatus muutub väljakannatamatuks, sest ka Roni ja Hermione kirjad on vihaleajavalt tühjad. Harry on valmis juba onu ja tädi majast põgenema, kuid siis satub ta mugude turvalisel tänaval vastamisi dementoritega ja ootamatud sündmused haaravad teda järjekordselt kaasa...
Minu arvamus: Suurepärane! Seda kõike on lihtsalt nii raske kirjeldada. Need emotsioonid, mis seda lugedes tekkisid.. Super. Ma juba kujutan ette, kui kurb ma olen, kui pole järgmist osa kätte võtta..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2012 :):) Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012 :):)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012
» 2012
» 2012.
» 2012.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: