MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012 :):)

Go down 
+2
*Nastik.
Cilen
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 11:30

38) 2012 :):) - Page 3 127
Lend (2.osa)
Septimus Heap
Autor: Angie Sage
Lehekülgi: 413
Tutvustus: Aasta tagasi sai Septimus Heap viimaks kokku oma perega ja avastas, et tema kutsumus on saada võluriks. Ebatavalise võluri Marcia Overstrandi õpipoisina omandab ta teadmisi wõlukunstist, sellal kui Jenna elab mugavalt lossis ja harjub printsessi eluga. Aga midagi pahaendelist on toimumas. Marciat jälitab aina tõelisemaks muutuv pimedusvari ning Septimuse vend Simon ihkab kättemaksu – kuid mille eest? Ja kuidas saab pimedusmaagia pärast DomDanieli hukku endiselt õhus olla?
Minu arvamus: Lihtsalt jube hea.
See oli väga tore, et Jenna viimaks oma isaga kokku sai. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime29/7/2012, 23:07

39) 2012 :):) - Page 3 471
Martin Greeni juhtum
Autor: Kiiri Saar
Lehekülgi: 307
Tutvustus: Martini elu on pärast kallima kaotust muutunud lõputuks leinaks. Ent ühest saatuslikust kohtumisest kummalise tütarlapsega pimedal meeleheiteööl saab alguse sündmusteahel, mida pole enam võimalik peatada ja milles miski pole lõpuks enam nii, nagu näib. Kas peategelane suudab hingelises kaoses taas tasakaalu leida ja lahendada mälukaotusega tüdruku ümber heljuva müsteeriumi? Mida sügavamalt Martin nimetusse võõrasse kiindub, mida lähemale lahendusele jõuab, seda eluohtlikumaks ja painajalikumaks muutub neid ümbritsev reaalsus.
Minu arvamus: Võtsin vaid sellepärast, et võitis Tänapäeva võistlusel kolmanda koha. Uudishimust.
Kuigi ma algul ei osanud sellest tõttöelda midagi arvata, siis nüüd peaks mainima, et see oli täitsa hea. Välja arvatud autori sage "viivu" kasutus. Vaatas mõne viivu; silmitses mõne viivu.Muidugi võin mina imelik olla, et see sõnastus mulle kuidagi ei meeldinud.
Kuid lõppkokkuvõttes oli see täiesti okei raamat. Teist korda ma seda muidugi enam ei loeks, kuid siiski.
Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime3/8/2012, 18:18

40) 2012 :):) - Page 3 246
Õõnsa maa saladus
Autorid: Carole E. Barrowman ja John Barrowman
Lehekülgi: 255
Tutvustus: «Õõnsa Maa saladus» on õudusromaan, mille peategelasteks on 12-aastased kaksikud Emily ja Matt, kes avastavad ühel päeval, et neil on üleloomulikud võimed. Ka nendevaheline side on haruldane – nad suudavad telepaatilisel teel suhelda, maale ellu äratada ning nende sisse minna. Nende oskusi tahavad enda käsutusse saada osa Kaitsjate Nõukogu liikmeid, kes püüavad ligi pääseda Õõnsale Maale – see on koht, kus püsivad igaveses vangistuses kõik deemonid, kuradid ja koletised. Kaksikud on sunnitud koos emaga põgenema ühele ©otimaa läänerannikul asuvale väiksele saarele, kus elab nende vanaisa, kellel on erilised võimed. Kuid ka seal pole nad väljaspool ohtu ...

Jälitajad ei kohku tagasi millegi ees, et leida üles Õõnes Maa ning panna enda heaks tööle seal peituvad jõud. See aga tähendaks Maal täielikku kaost. Kaksikud on samahästi kui surmalapsed ...
Minu arvamus: Mulle meeldis!
Tahaks kangesti praegu selle kohta midagi veel öelda, kuid ei oska. Very Happy Veider.

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime7/8/2012, 20:04

41) 2012 :):) - Page 3 774
Alkeemik
Autor: Michael Scott
Lehekülgi: 348
Tutvustus: Tema teab ainukesena saladust, mis võib maailma hukutada.

Tõde: Nicholas Flamel sündis Pariisis 28. septembril 1330. aastal. Pea seitsesada aastat hiljem tuntakse teda kui oma aja suurimat alkeemikut. Räägitakse, et ta avastas igavese elu saladuse. Ajalooürikute kohaselt suri ta 1418. aastal.
Ent tema hauakamber on tühi...
Legend: Nicholas Flamel elab. Kuid ainult seetõttu, et on sajandite jooksul valmistanud igavese elu eliksiiri. Igavese elu saladus peitub raamatus, mida Flamel valvab – maag Abrahami raamatus. See on kõige vägevam raamat, mis kunagi loodud. Valedes kätes võib see maailma hävitada...
Just seda kavatsebki doktor John Dee raamatut varastades teha. Inimkond ei saa toimunust aimu enne, kui on juba liiga hilja. Ning kui ettekuulutus tõele vastab, on Sophie ja Josh Newman ainsad, kel on vägi päästa see maailm, mida meie tunneme.
Mõnikord osutuvad legendid tõeks...
Ning Sophie ja Josh Newman leiavad end kõigi aegade kõige suurema legendi keskmest.
Iidne raamat on kadunud. Ja tänapäeva maailma ähvardab oht igaveseks koost laguneda.
Minu arvamus: Mulle meeldis.
Nii palju kui mina aru sain olid peaaegu kõik tegelased päriselt kunagi olemas olnud. See tegi lugemise veel mitu tuhat korda põnevamaks, kui see juba oli.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime9/8/2012, 18:59

42) 2012 :):) - Page 3 762
Vampiiride akadeemia (3.osa)
Varju suudlus
Autor: Richelle Mead
Lehekülgi: 398
Tutvustus: Püha Vladimiri akadeemias on kevad ja Rose Hathawayl kooli lõpetamiseni väga vähe aega jäänud. Pärast esimeste strigoide tapmist pole Rose ennast eriti hästi tundnud. Tal on tekkinud sünged mõtted, ta käitub ettearvamatult ning mis kõige hullem... ta on vist hakanud vaime nägema.

Samal ajal, kui Rose kahtleb oma terves mõistuses, tekivad uued komplikatsioonid. Lissa hakkab jälle katsetama võlukunsti, nende vaenlane Viktor Da¹kov võib vabadusse pääseda ning Rose'i keelatud suhe Dimitriga soojeneb taas. Ent kui surmaoht, mida keegi tulemas ei näinud, muudab kogu nende maailma, peab Rose ka oma elu mängu panema – ja valima kahe inimese vahel, keda ta kõige rohkem armastab.
Minu arvamus: Esialgu, kui ma selle raamatu 7. augustil kätte sain, mõtlesin, et peale läbi lugemist kirun siin natuke selle kallal, kui kaua ma seda raamatut ootama pidin.
Kuid nüüd, olles raamatu läbi lugenud, pean tõdema, et ma ei taha seda teha. Need 2 kuud ootamist nagu oleks selle kõige juurde kuulunud. Tegid selle raamatu lugemise palju õigemaks.
Kui ma millegi kallal päriselt kiruda tahaksin siis see oleks kindlasti minu emotsionaalsus. Muidugi mulle nüüd otsekohe ei meenu kohad, kus ma nutsin võin naersin või ükskõik mida ma tegin, aga see raamat... noh... see oli midagi. Selle emotsioon oli lihtsalt nii võimas. (Kuigi ei ole ka välistatud, et ma ise lihtsalt liiga emotsionaalne olen.)
Ahhh, ma vist tegelikult armusin ise ka Dimitrisse. Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime18/8/2012, 20:36

43) 2012 :):) - Page 3 095
Salaring: Riitus
Autor: L.J Smith
Lehekülgi: 244
Tutvustus: Olles sunnitud kolima päikesepaistelisest Californiast süngele Uus-Inglismaale, igatseb Cassie taga oma vana elu. Sellest hoolimata tunneb ta kummalist ühtekuuluvust teismeliste jõugu liikmetega, kes hoiavad hirmuvalitsuse all kogu kooli. Teinud läbi riituse, saab Cassiest aastasadu New Salemit oma kontrolli all hoidnud nõidade grupi liige ja ta satub salaringi, mis on ühtaegu joovastav ja eluohtlik. Ent mõistatuslikku Adamisse armudes tuleb Cassie'l langetada raske valik ning üksainus vale liigutus võib maksta talle elu.
Minu arvamus: Mulle meeldis. Siis oli eriti võimas hetk, kui Adam ja Cassie viimaks omavahele jäid. Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime15/9/2012, 14:08

44) 2012 :):) - Page 3 088
Minu T¹iili
Autor: Liisi Lõo
Lehekülgi: 319
Tutvustus: Ma olin 16, kui läksin aastaks vahetusõpilaseks. 16 aastaselt on inimene enda arvates kõige targem – pole veel kujunenud ma-peaksin-mõtteviisi, täiesti alles on aga ma-tahan-suhtumine. Eestis tundus, et keegi ei saa minust aru. Kuid alles T¹iilis, võõras keele- ja kultuuriruumis, sain tõeliselt teada, mida tähendab, kui keegi ei saa aru ühestki sinu sõnast ega mõista ka sinu käitumist.

Sain endale uue pere rahulikus T¹iili linnakeses, kus kõik mitte ainult ei tea kõiki, vaid on omavahel ka suguluses. Oma vahetuspere kaudu ma muutusin. Muutusin nendega sarnasemaks, õppisin nende väärtusi ja tegin need enda omaks. Õppisin, et kõik võib olla teistmoodi ja see ei olegi halb.
Liisi Lõo
Minu arvamus: Kõike enam ajasid mind naerma Papi totrused. Alailma suutis ta midagi vaimukat öelda ja sellega ka kõik teised muigama panna, isegi kui asi kiskus piinlikuks. Very Happy
Esialgu oli minugi jaoks nii harjumatud kõik need kallistused ja põsemusid, kuid viimaks tundus see juba nii tavaline. Mitte et ma nüüd läheks ja oleks ise samasugune musitaja ja kallistaja. Very Happy
Ja ma ei ole eriti kriitiline inimene, et tulen ja ütlen nüüd, kui vähe siin kultuurist kirjutas või mida iganes. Kõike oli parajalt. Igav vähemalt ei hakanud, olgugi, et lugemine nii kaua aega võttis.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime23/9/2012, 11:11

45) 2012 :):) - Page 3 824
Harry Potter ja tarkade kivi
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 264
Tutvustus: Joanne Rowling on tõenäoliselt kõige populaarsem tänapäeva lastekirjanik. Tema Harry Potteri seeria on muutunud omaette nähtuseks. Vanemad seisavad järjekorras, et uus raamat juba õhtul kätte saada, sest lapsed ei jõua hommikuni oodata.
Esimeses raamatus «Harry Potter ja tarkade kivi» ei tea Harry veel, et ta on võlur ning et võlurid olid ka tema surnud ema ja isa. Ta ei oska loitse, pole kunagi olnud lohe munast koorumise juures ega kandnud nähtamatuks tegevat mantlit. Ta on kogenud üksnes õnnetut elu koos oma hirmsa tädi, onu ja nende jõhkardist poja Dudleyga, kes ei taha võlukunstist midagi teada. Harry elab tillukeses panipaigas trepi all ning üheteistkümne aasta jooksul pole kordagi tähistatud tema sünnipäeva.
See kõik aga muutub, kui öökull toob talle mõistatusliku kirja, milles Harryt kutsutakse imelisse paika, Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, kus Harry leiab endale sõbrad, õpib võlukunsti kõigis selle ilmingutes, kuid peab ka astuma vastu oma kõige hirmsamale vaenlasele. Sellest kohtumisest sõltub rohkem kui Harry enda saatus...
Minu arvamus: Ei teagi, miks seda uuesti lugema hakkasin. Või noh, kuidas ma siis ei tea. Muidugi ma tean. Very Happy Need kõik HP raamatud on lihtsalt nii vastupandamatud, et sa katsu vaid enda sõrmi nendest raamatutest eemal hoida, kui nad sulle raamatukogus riiulilt ilusti vastu vaatavad. Ja kõik seitse tükki ilusti reas. Very Happy
Nüüd kui ma esimese osa uuesti läbi lugesin, pidin tõdema, et egas ma eriti enam mäletanudki. Justkui oleks esimest korda raamatu kätte võtnud. Kindlasti oli asi tegelikult selles, et olin nii palju kordi tarkade kivi filmi vaadanud, et raamatus olevad erinevused olid juba ammu ununenud. Very Happy
Ja nüüd egas ma teagi, kas võtan ka kõik teised osad uuesti kätte. Kodus on veel mitu-mitu raamatut, mida vaja lugeda ning siis veeeel ja veel neid, mida tahaks... Aga... eks näis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime27/9/2012, 17:55

46) 2012 :):) - Page 3 802
Minu London
Autor: Anu Samarüütel-Long
Lehekülgi: 240
Tutvustus: Jah, teil on õigus! Ma olen moekunstnik, kuid käesolev raamat ei räägi moest. Kui, siis ainult natuke. Minu raamat jutustab hoopis loo, kuidas ma 38 aasta vanuselt avastasin, et see, mida ma alati oma elus teha olin tahtnud, ja mida ma tegelikult tegin, ei langenud üldse kokku, ning kuidas ma otsustasin asjade käiku muuta ning kõike uuesti algusest alata: minust sai taas üliõpilane, seekord maailma kuulsaimas moekoolis Londoni Central Saint Martins College'is, legendaarse ja kardetud moeprofessori Louise Wilsoni käe all.

Mis saaks olla parem kui olla teel oma elu-unistuse poole? Elades samal ajal maailma kõige inspireerivamas ja loomingulisemas linnas, mille suuri ja väikseid argiimesid siin ka teiega jagan.
Minu arvamus: Mõnes kohas kiskus kohutavalt igavaks. Samas sai siit raamatust palju rohkem Londoni kohta, teada kui "Minu T¹iilis" T¹iilist teada sai. Niisiis on see juba üks suur pluss.
Näiteks varem polnud mul õrna aimugi, et Londonis nii palju pubisid on ja et see linn on loomingulisi inimesi täis.
Kuigi raamat oli kohati igav, siis üldmulje on siiski hea. Palju fakte ning muid lõbusaid seiku ning, mis mulle kõige enam meeldis, oli see Saint Martinsi lugu. Very Happy Louise oli lihtsalt ülimalt vahva inimene, isegi kui ta oli karm ja kohati ebaviisakas. Very Happy


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime1/10/2012, 20:29

47) 2012 :):) - Page 3 420
Salaring: Vang
Autor: L.J Smith
Lehekülgi: 230
Tutvustus: Järg «Salaringi» sarja esimesele osale «Salaring» Riitus. Cassie on nüüd ligitõmbava, populaarse ja surmava nõidade salaringi täieõiguslik liige. Ent võimu eest tuleb maksta ning see hind on suurem, kui Cassie aimatagi oskab. Tüdrukul tuleb teha rasked valikud ning murda pead küsimuse üle, kas anda järele oma ohtlikule armastusele ligitõmbava Adami vastu. Tunnetele järele andmine lõhuks aga ringi ühtsuse ning seda on neil vaja enam kui kunagi varem, sest nende vastas seisab müstiline jõud, kes ähvardab kogu linna...
Minu arvamus: Mulle meeldis!
Üllatavalt kombel hakkas mulle isegi Nick meeldima ning vahepeal tundus ka Faye normaalsena, kuid paaril viimasel lehel muutus mu arvamus temast taas negatiivseks.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime1/10/2012, 20:31

Ma parem ei hakka rääkima kui palju ma selle suve jooksul Harry Potterit tegelikult lugesin.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime1/10/2012, 21:07

Hihihi. Very Happy
Palju jah? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime13/10/2012, 17:37

48) 2012 :):) - Page 3 212
Kuninga silmad
Autor: Catherine Banner
Lehekülgi: 424 / 16156
Tutvustus: Viieaastane Cassius pääses, kui mõrvati tema vanemad, Malonia kuningapaar. Kui ta saab viieteistkümneseks, on ta endiselt peidus Inglismaal oma õpetaja Aldebarani hoole all, kelle ettekuulutuse kohaselt Cassius ükskord uuesti oma troonile saab. Samal ajal elab viieteistkümneaastane Leo Malonias, kus valitseb uus kuningas. Ühel päeval avastab Leo imelise raamatu, kuhu ilmub iga päev uus osa eepilisest loost – ettekuulutusest, kuninga ja kuninganna mõrvast ning nende sündmuste seosest tema enda perekonna looga.
Minu arvamus: Peale üht teatud sündmust muutus raamat nii masendavaks, et lihtsalt kohutav. Samas ei tähendanud see, et raamat igav oleks olnud. Ei. Lihtsalt natuke liialt masendav.
Leo pidev nutmine ja üleüldse kõigi nutmine oli natuke veider, kuid eks see kõik ju oligi nii kurb ja masendav. (Ei tea mitu korda ma veel sõna "masendav" mainin?)
Igaljuhul tundus üllatav, et ka raamatul on teine osa. Muidugi ma enne raamatu kätte võtmist juba teadsin seda, aga seda, esimest osa lõpetades jäi küll tunne, et kuidas seda jätkata küll saaks. Lihtsalt natuke veider. Very Happy



Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime20/10/2012, 16:44

49) 2012 :):) - Page 3 10849
Pimeduse hääled
Autor: Catherine Banner
Lehekülgi: 448
Tutvustus: Anselm Andros on alati arvanud, et ta elab normaalset elu. Nende pere püsib koos ja tundub, et nad saavad raskustest hoolimata hakkama. Kui aga nende kodumaa Malonia poliitiline olukord muutuma hakkab, mõjutab see rängalt ka nende peret. Kuigi viimased viisteist aastat on nad vaikset elu elanud, on Anselmi ema Maria ja kasuisa Leo elu olnud lahutamatult seotud Malonia tormilise ajaloo ning selle paralleelmaailma, tänapäeva Inglismaaga. Kuna kõikjal valitseb ebakindlus, on olulisem kui kunagi varem, et Anselm mõistaks minevikusündmusi. Ta peab kuulama omaenda sisehäält, maksku see, mis maksab. Järg romaanile "Kuninga silmad" (e.k 2011), toob "Pimeduse hääled" meid tagasi Catherine Banneri loodud fantaasiaküllasesse ja haaravasse maailma.
Minu arvamus: Mulle meeldis!
Vahetevahel häiris, kuidas otsekõne oli nii kokku pandud, ei mingit järgmist rida ega midagi, aga eks see polnud ju autori süü, vaid selle, kes siin eestis kujundas või kokku pani vms.

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime21/10/2012, 17:14

50) 2012 :):) - Page 3 Show?image_id=1277
Jaanik(a)
Autor: Kadri Pettai
Lehekülgi: 128
Tutvustus: 17-aastane Jaanika ja tema 35-aastane ema saavad läbi nagu parimad sõbrannad. Ent alati, kui Jaanika küsib kas või ääri-veeri oma isa kohta, keda ta kunagi näinud ei ole, muutub ema vaikivaks kivikujuks.
Ühel suvel, kui Jaanika sõidab maale, ema lapsepõlvekoju, hakkab ta tasapisi mõistma, et vastused tema isa puudutavatele küsimustele peituvad nende majalähedases kummalises metsas...
Minu arvamus: Ühtegi paha sõna ju öelda ei ole. Väga vaimustusse sellest raamatust muidugi ka ei sattunud, kuid eks selles ole süüdi raamatu vähene lehekülgede arv. Aga kuna sellele pidavat veel ka mõned uued osad tulema... Eks mul on siis veel aega vaimustusse sattuda.
Very Happy

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime21/10/2012, 21:38

Mina lugesin seda raamatupoes, lugesin nii neli peatükki ja panin kinni, sest ma pidin raamatu taga magama. Mulle üldse ei meeldinud, aga igal ühel oma maitse.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime22/10/2012, 10:31

Ega see tegelikult ei olnudki nii põnev, et nüüd, ohh, ei saa käest panna. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime22/10/2012, 10:33

Oh, Cilen, sulle ka meeldis Very Happy Not the only one! Kuid muidu pean ma ühe paha sõna ütlema, kuid mitte raamatu või sinu arvamuse kohta. Kas ainult mulle tundub või ongi suurem osa Eesti noorsooromaandides maksimaalselt 200 leheküljelised?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime22/10/2012, 10:39

You dont say.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime22/10/2012, 10:42

Veider küll, aga on tõesti. Very Happy
Vaid mõned on sellest üle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime22/10/2012, 11:04

Olgu :) ning kui nüüd mõtlema hakata siis polegi väga kummaline... 40 000 karakterit, mis nad peavad kokku saama on kuskil alla 200 lehekülje.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime27/10/2012, 17:14

51) 2012 :):) - Page 3 Show?image_id=1144
Kaljud ja kameeleonid
Autor: Marek Kahro
Lehekülgi: 501
Tutvustus: Peagi täiskasvanuikka jõudev kunstihuviline noormees Joel, kelle ema on põhjakäinud joodik ja isa ammuse tragöödia tõttu invaliidistunud, elab vaikses väikelinnas ning püüab juhutöödega endal hinge sees hoida. Karmi reaalsuse vaigistamiseks põgeneb ta aeg-ajalt fantaasiavalda, kus hakkavad järjekindlalt võimust võtma pimedad jõud.
Kui saatus paiskab Joeli kokku jõukast perest pärit tüdrukuga, vallandub armastusest, vihkamisest, unistustest ja valedest läbipõimunud ohtlik sündmustejada, mis viib meeleheitlike tegudeni.
Minu arvamus: Öhh! Võtsin ikka tükk aega hoogu enne, kui seda lugema hakkasin. Muidu võib-olla polnudki raamatul midagi viga, aga see pidev ropendamine (ehk mitte liiga pidev) ei meeldinud mulle. Veidi, okei. Aga noh, jah. Need seal olid ikka VÄGA ropud sõnad.
Kirjastiil, millega autor kirjutas oli lihtsalt fantastiline. Raamat lihtsalt lendas käes. Vahepeal ka ise imestunult vaatasin loetud lehekülgede arvu ning imestasin jälle, kui kiiresti need 50 lehekülge jälle läinud olid.
Aa, ja see fantaasia pool - ma olin lihtsalt täielikus segaduses. Muidu sain ma küll aru, kui Varaan seikles ja asjatas seal, aga kui mängu tuli ja Joel - okei, misasja? Lihtsalt, ma tõesti ei mõistnud, kuidas sai Joel kõike teada. Olid need siis tema unenäod? Alateadvus? Luges kuskilt? Mh?!?!?!?!?!?!??!?! Ei saanud lihtsalt aru.
Aga muidu, täiesti okei raamat oli. Vahepeal oleks tahtnud küll nurka visata, (just selle tõttu, et Joel halvale teele läks) aga muidu normaalne. Kirjutamisstiil oli lihtsalt super, ei saa ma kordamata jätta! :)
Ja nüüd uuesti pealkirja vaadates tekkis küsimus, et mis seost oli raamatul kaljude ja kameeleonidega?!?!?!?!?!?!?!?! Shocked
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime6/11/2012, 19:14

52) 2012 :):) - Page 3 399
Eragon
Autor: Christopher Paolini
Lehekülgi: 488
Tutvustus: Kui Eragon leiab metsast sileda sinise kivi, peab ta seda vaese talupoisi õnnelikuks avastuseks: võib-olla saab selle eest perele talveks liha varuda. Ent kui kivist koorub ilus, safiirsinine lohepoeg, mõistab Eragon peagi, et on komistanud pärandi otsa, mis on peaaegu niisama vana kui Impeerium ise.
Üleöö võtab tema lihtne elu onu Garrow’ talus pöörde ja ta leiab end hukatuslikust uuest maailmast, täis saatusekäike, võlukunsti ja võimu. Juhiks vaid iidne mõõk ja vana jutuvestja Bromi nõuanded, peavad Eragon ja noor lohe Saphira pääsema eemale ohtlikest väljadest ja tumedatest vaenlastest Impeeriumis, mida valitseva kuninga kurjusel pole piire.
Kas Eragon suudab astuda legendaarsete Loheratsanike jälgedes?
Impeeriumi saatus võib olla tema kätes...
Minu arvamus: Ohh, mulle tõesti meeldis. Olin kooli raamatukogus sellele tükk aega otsa vaadanud, kuid kunagi ei võtnud. Niisiis, nüüd võtsin ja ma olen rahul. Isegi väga!

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime11/11/2012, 14:59

53) 2012 :):) - Page 3 996
Iseenda laps
Autor: Airika Harrik
Lehekülgi: 444
Tutvustus: «Ja kus su keha siis on?» nõudis ta. «Seal, eemal,» osutasin ma sinna, kus rabelevat ja sõimavat Jörgenit kinni hoiti. Vanake ei pööranud meile enam mingit tähelepanu ja hõljus üllatavalt kiiresti sinnapoole, kuhu ma just osutanud olin. Mõtlesin tol hetkel, et veel kuu aega tagasi poleks ma uskunudki, et minuga kunagi üldse midagi sellist juhtuda võiks – vaimud, Kuuhundid, Valvurid, Ülemiste Vanake, kuulsuste sarnased golemid...

Jube! Kuid nüüd olin ma ka ise selle maailma liige. Tagasiteed polnud ja see tundus isegi kuidagi loomulik. Raamatu «Iseenda laps» kangelanna, tavaline Tallinna koolitüdruk Annika seisab ühel hommikul kummaliste valikute ees. Enesele ootamatult naaseb ta oma sünnieelsesse aega, armub siniste juustega noormehesse, kes osutub vaimuks, võitleb müstiliste olenditega ning tema missiooniks saab päästa maailm läbi selle, et sünnitada …. iseennast.
Minu arvamus: Mul olid selle raamatu suhtes tegelikult päris suured ootused. Enamjaolt said need ootused ka täidetud, kuid midagi jäi siiski puudu.
Esiteks olid raamatus vahepeal mingid nõmedad kirjavead. Kohe tuleb silme ette üks lehekülg, kus ühel real oli sõna mis ning siis oli rida täiesti tühi ja järgmiselt realt läks lause edasi.
Teiseks, vahepeal mulle absoluutselt ei meeldinud autori kirjastiil. Kuidagi jubedalt häiris vahepeal.
Kuid kui seda mitte arvesse võtta, oli raamatu ju tegelikult väga hea. Kogu see fantaasia maailm ja Martin.... Very Happy Eesti autori kohta on see tõesti hea ning tore on mõelda, et ka noor autor suudab eestis raamatut kirjastada. Annab eneselegi lootust, et ehk saab ka kunagi mõne raamatu välja anda. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime11/11/2012, 15:22

Ma ei suutnud "Iseenda last" üldse lugeda, tal oli hullupööra vigu ning viimaks hakkasin ma hoopis neid otsima ja siis ajasin iseennast närvi sellega. Aga nii palju kui ma lugesin jäi see mulle väga sümpaatseks.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





2012 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012 :):)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012
» 2012
» 2012.
» 2012.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: