MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012 :):)

Go down 
+2
*Nastik.
Cilen
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime11/11/2012, 18:48

Vigu oli tõesti kohutavalt palju.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime13/11/2012, 16:49

54) 2012 :):) - Page 4 109
Salaring
Vägi
Autor: L. J Smith
Lehekülgi: 239
Tutvustus: «Salaringi« triloogia viimases osas tuleb Cassiel silmitsi seista oma saatusliku armastuse põhjustatud tagajärgedega, samal ajal aga tuleb tema ellu ka uus noormees ning Cassiel tuleb langetada rasked valikud. Kõigele lisaks jätkuvad New Salemi linnakeses müstilised juhtumid ning toimuv tekitab tõsiseid lahkhelisid ka nüüd uue liidri saanud Ringi sees. Nõiaring peab end kokku võtma, et koos ühisele vaenlasele vastu astuda, kuid kas see õnnestub, kui selguvad uskumatud tõsiasjad nende mineviku kohta?
Minu arvamus: Lõppkokkuvõttes oli ju väga heaaaa. Õudselt häiris see, kui suurepärane Diana oli ja, et ta isegi siis, kui Adamist ja Cassiest teada sai, käitus kenasti.
Muidu, jah, mulle meeldis. Kuigi ma ei mõista, miks ta pidi kolm raamatut sellest tegema, kui ka ühega oleks saanud hakkama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime15/11/2012, 19:17

55) 2012 :):) - Page 4 870
Vampiiripäevikud: Võitlus (2.osa)
Autor: L. J Smith
Lehekülgi: 224
Tutvustus: Sajandeid tagasi armusid kaks venda – Stefan ja Damon – imekaunisse neidu, kes osutus vampiiriks. Ja kelle tõttu sai vampiir ka mõlemast vennast. Nüüd võitlevad nad taas: imekauni ja populaarse keskkoolitüdruku Elena pärast, kelle elu on pärast Stefanisse armumist täiesti pea peale pööratud.

Kuid pimeduse prints Damon ahvatleb Elenat lubadustega võimust ja igavesest elust. Samal ajal kui segaduses Elena heitleb oma tunnetega noormeeste vastu, teab Stefan vaid üht viisi, kuidas saavutada oma armastatu Damoni käest päästmiseks vajalik vägi. Ta peab oma vande murdma ja taas inimverd maitsma...
Minu arvamus: Hkhmmmm... meeldis. Sarnasusi filmiga oli imevähe, kuid selles ei saa ju kindlasti raamatut süüdistada, kuna see oli enne filmi... Või seriaali vms..
Tagasi üles Go down
Kristo
Piraat
Kristo


Male Postituste arv : 23
Age : 29
Asukoht : Viljandimaa

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime15/11/2012, 19:29

Väga hea raamat see ! Olen ise lugenud.
Tagasi üles Go down
http://www.steelgaming.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime15/11/2012, 23:16

Saagasid tehakse, et rohkem raha ühe põhilise storyline'i eest saada Very Happy Easy as one-two-three Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime16/11/2012, 18:34

Njamh...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime18/11/2012, 12:50

56) 2012 :):) - Page 4 10704
Vampiiripäevikud: Raev
Autor: L.J Smith
Lehekülgi: 223
Tutvustus: Endine keskkooli kõige populaarsem tüdruk Elena on muutunud selleks, mida ta kunagi kartis ja ihaldas. Stefanit piinab teadmine Elena kaotamisest ning järk-järgult hakkab ta mõistma, et Damon polegi ehk tema suurim vaenlane Fell's Churchis. Damonil on viimaks läinud korda Elena poolehoid võita, kuid tema võidurõõmu mürgitab kättemaksuiha Stefani vastu. Kas vennad suudavad otsustavas lahingus koos ühisele vaenlasele vastu astuda?
Minu arvamus: WTF?!?!?!?!
Mismõttes Elenaga nii juhtus?! Kuigi tegelikult ma tean, et varsti ilmub Vampiiripäevikutel uus osa eesti keeles, mille nimeks on taaskohtumine, nii et raudselt midagi juhtub ja Elena tuleb tagasiiiiiiiiiii!!!!
Ehk.
Aga muidu meeldis. See peatükkide nummerdamine vms tundub lihtsalt nii... imelik?! Ses mõttes, et sündmus jääb pooleli ja siis teise peatüki alt läheb sama koht edasi. Veider lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime18/11/2012, 19:23

57) 2012 :):) - Page 4 396
Minu Maroko
Autor: Kätlin Hommik-Mrabte
Lehekülgi: 191
Tutvustus: «Appikene! Ära seda nüüd küll tee!!! Jumala eest! Ta peksab su läbi, hoiab sind päevad otsa köögis kinni ja võtab lahutusel lapsed käest!»

Uskuge või mitte, aga pidin seda enne abiellumist rohkem kui ühe heatahtliku inimese suust kuulma. Lõpuks ei osanud ma enam muud moodi reageerida kui vaid malbe naeratusega.
Sisemuses aga kriipis mõte – mis õigusega te minu abielu lahutate, enne kui see pole veel alanudki?

Olen eestlane, aga moslem. Või kas peangi siia «aga» vahele panema? Olen moslem juba üheksandat aastat, abielus viiendat. Pean seda täpsustama, sest enamasti arvatakse, et olen moslem oma marokolasest mehe pärast.
Inimese identiteeti vormivad ühtviisi nii ta millegi kõrgema poole püüdlev hing kui ka maine kogemus. Minu kogemus, mida tahaksin teiega jagada, on mind viinud läbi lapsepõlve eneseotsingu Nõukogude Eestis, araabia keele ja islamoloogia õpingute Pariisis, abiellumise Kuveidis, otse sooja Maroko südamesse. See kõik on osa minust: olen eestlane ja moslem.
Kätlin Hommik-Mrabte
Minu arvamus: Täiesti juhuslikult sattus kätte. No võib-olla mitte täiesti juhuslikult, sest keegi oli siin seda kirjeldanud vms. (Minu arust oli see Nastik) Igatahes ütles ta seal, et see oli vääääga hea ning tahtsin ka siis ruttu selle läbi lugeda. Nii ma siis käisingi mitmeid kordi kooli raamatukogust seda otsimas, kuid kunagi polnud. Ja siis, paar päeva tagasi täiesti juhuslikult nägin seda. Nimi tundus tuttav, kuid ei olnud väga kindel. Aga siiski võtsin. Ja suureks üllatuseks oligi see, mida ma juba tükk aega taga olin ajanud.
Ja, isver, mulle tõesti meeldis. Nendesse usu värkidesse pole ma kunagi eriti palju süvenenud. Niisiis tundus see raamat minu jaoks midagi huvitavat, sain teada asjadest, millest mul varem halli aimugi polnud ning pani mõistma, et ka teiste kommetega inimesed võivad täiesti okeid olla. See WC koht oli muidugi, hkhhhmmmm!!!???? aga, kui seletati, et nende jaoks on meie vetsu potid hkkkkkkkkhmmmmmmmmmm!!!???? siis hakkas vähe parem. Very Happy
Väga hea raamat oli. Ja väga hariv usu koha pealt.
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime22/11/2012, 18:16

Mind just huvitab, et kust sa saad neid reisikirjelduse raamatuid? Raamatukogust?
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime22/11/2012, 18:46

Jah, kooli raamatukogus on ühel riiulil. Linna omadest ei oska öelda, sain sealt "Minu T¹iili" vaid tänu juhusele.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime24/11/2012, 19:39

58) 2012 :):) - Page 4 478
Stefani päevikud: Juured
Autorid: Julie Plec, Lisa J. Smith ja Kewin Williamson
Lehekülgi: 205
Tutvustus: Ameerika kodusõja ajal, keset uskumatuid rikkusi ja kohutavaid saladusi, satuvad kolm Mystic Fallsi noort armukolmnurka, mis on määratud kestma igavesti. Vennad Stefan ja Damon Salvatore on lahutamatud seni, kuni nad kohtuvad imekauni salapärase Katherine'iga, kes pöörab kogu nende senise elu pea peale.

Vendadest saavad rivaalid ning omavahel Katherine´i poolehoiu nimel võistlevad Salvatored avastavad peagi, et neiu jultunud siidkleidid ja sätendavad juveelid peidavad hirmsat saladust: Katherine on vampiir. Ja ta kavatseb ka vennad vampiirideks muuta, et nad saaksid igavesti elada – ja seda kolmekesi koos.
Minu arvamus: Olin selle kunagi varem ka kätte võtnud, aga siis ei olnud läbi lugenud. Nüüd kui mul tuli mõte, et loeks TVD raamatud ilusti läbi (v.a esmene osa, mida lihtsalt ei õnnestunud saada).
Igatahes pole mul ühetgi halba sõna öelda. Mingid erilist lugemisrõõmu raamat ei pakkunud, kuid oli lihtsalt tore lugeda.

Kokku loetud lehekülgi: 19207
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime24/11/2012, 22:34

Need Minu sarja raamatud on nii head tegelikult. Mul on nii kahju, et ma lihtsalt ei leia aega, et olla ja neid rahulikult lugeda saaks... Olen mõned üksikud läbi lugenud Very Happy Olen ise ka mõelnud, et peaks ka kuhugi sellisesse riiki rändama, mille kohta veel pole kirjutatud ja siis ise kirjutama Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime25/11/2012, 11:32

See raamat tuleks siis ülekõigee! I love you
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime28/11/2012, 09:23

59) 2012 :):) - Page 4 078
Igavesti (3.osa)
Autor: Maggie Stiefvater
Lehekülgi: 462
Tutvustus: Alguses oli Sam hunt ja Grace tüdruk. Kuid Sam leidis viisi, kuidas jääda inimeseks, ning hundi ja tüdruku vastastikusest sõnatust uudishimust sai poisi ja tüdruku vaheline tugev armastus. Lugu olekski võinud niimoodi lõppeda, kuid saatusel oli neile varuks veel katsumusi. Graceist sai hunt ja nüüd ähvardab kogu Boundary metsa hundikarja julm hävitamine. Sam on Gracei päästmise nimel kõigeks valmis, kuid kas sellest piisab, isegi kui appi tulevad ootamatud liitlased? Kas Sam ja Grace jäävad lõpuks õnnelikult kokku või peavad teineteisega igaveseks hüvasti jätma?
Minu arvamus: Mulle meeldis. Isegi rohkem, kui oleks osanud algul arvata.
Kuigi ma väga täpselt ei mäleta eelnevat kaht osa nii, et oskaks nüüd öelda, kas see, viimane osa, oli neist halvem või parem, siis ma jäin siiski täiesti rahule. Sobiv lõpp heale triloogiale.
Vahepealne osa, mil Sam oli kurb ning Grace hundina ringi käis, oleks võinud ju olla igav ning tüütu, kuid ma'i tea. Lihtsalt ei olnud igav. Kõik erinevad võrdlused, mida autor kasutas ning Cole'i napakused... olid lihtsalt nii head.
Jube kahju nüüd, et ei saa enam järgnevat osa ootama jääda. Nii kahju. Sad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime1/12/2012, 16:52

60) 2012 :):) - Page 4 330
Keelatud elu
Autorid: Ryan M. James ja Syrie James
Lehekülgi: 340
Tutvustus: Seda tüdrukut ei oleks pidanud olemas olema … See poiss ei oleks pidanud teda armastama … Alec on senise elu igaveseks seljataha jätnud, vanad reeglid ei kehti enam. Ta ei ole seni tohtinud endale lubada midagi meeldivat, paljud tegevused – keskkool nende hulgas – on olnud talle keelatud. Nooruslikust välimusest hoolimata ei ole teda kunagi kooli-missioonile saadetud – tema eliitväljaõpe on mõeldud keerukamate ülesannete täitmiseks. Alec on nimelt ingel, kellel ei tohi olla mingeid suhteid inimestega – veel vähem armusuhteid. Claire'i ja Aleci armastus on keelatud, vastu kõigele, mida Alecile on õpetatud. Kui kaugele on poiss valmis minema, et päästa Claire'i elu?
Minu arvamus: Üldarvamus on hea. Midagi väga ette heita ei ole, kui siis...
Miks kasutasid autorid sõnu persse ja pask? Huh? Sest nagu päriselt, need ei sobinud sinna raamatusse absoluutselt. Kurat oleks palju parem olnud. Igatahes mina küll ei mõtleks niimoodi, et kui nüüd miski natuke metsapoole läheb, siis ma ei mõtle, et oh pask küll, või et persse. Ma mõtlen ikka, et no kurat küll. Very Happy
Igatahes seal oli, et: Pask, mõtles Alec. NOOOOMISSSSMÕTTTTEEES?!?!?!?!
Noh, kuigi see võis ka tõlke viga olla, sest no ausõna, vahepeal tahaks raamatut lihtsalt lüüa.
Ja veel üks asi, raamatu alguses mainiti, et Claire'il on igavad pruunid (ei tea milline) juuksed, täitsa sirged, aga siis kuskil lõpupoole mainiti, et C isal olid pruunid ja lainelised juuksed, nagu Claire'il. Nii et, huh??!!?
Ega ma ei viitsi hetkel raamatut võtta ja täpselt kontrollida, kas oli nii, aga miskipärast ma mäletan, et oli nii. (Igati loogiline, mis? Very Happy)
Aga muidu meeldis. Kujundus oli supppppper! Lihtsalt esimene mõte raamatut nähes oli, et kui ma peaksin kunagi raamatu välja anda, siis see on sama nummmmmmmmii. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime4/12/2012, 21:46

61) 2012 :):) - Page 4 514
Märgitud
Autorid: Kristin Cast ja P. C. Cast
Lehekülgi: 310
Tutvustus: Redbird on kuueteistkümneaastane tüdruk, kelle vampiiride jäljekütt ühel harilikul koolipäeval ära Märgib. Ta peab jätma oma senise elu seljataha ja minema Öö Koja kooli, kus temast saab täiskasvanud vampiir. Aga seda vaid juhul, kui ta suudab läbi teha Muutuse. Peagi selgub, et Zoey ei ole tavaline vampiiriõpilane. Ta on jumalanna Nyxi väljavalitu, kel on haruldane võime kutsuda välja kõik viis elementi: õhk, maa, tuli, vesi ja hing. Kui Zoey saab teada, et Öö Koja eliitrühma Pimeduse Tütarde juht kuritarvitab jumalannalt saadud andi ja oma positsiooni, peab ta otsustama, kas julgeb astuda vastu enda saatusele. Õnneks on tal uued sõbrad, kes teda hätta ei jäta.
Minu arvamus: Olen seda kord varemgi lugenud, kuid võtsin uuesti kätte, sest lihtsalt mitte midagi ei mäletanud enam. Pealegi sain teise osa ka raamatukogust, nii et tasus igati ära, et uuesti lugesin.
Raamat ise oli nii ja naa. Mitte midagi erilist, kuid samas ei saa öelda ka, et see oli halb. Vahepeal tekkis küll tunne, et autor/autorid ei tea noortest mitte midagi, vaid ajavad seal huupi mingist segast teksti.
Ahaaa, ja esimene autor, kelle raamatut ma loen, on nagu päriselt minu enda nimega. Very Happy Et väga tore värk, jeps. Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime8/12/2012, 22:19

62) 2012 :):) - Page 4 202
Reedetud
Autorid: Kristin Cast ja P. C. Cast
Lehekülgi: 334
Tutvustus: Vastmärgitud vampiir Zoey Redbird on end Öö Koja koolis sisse seadnud. Lõpuks ometi kuulub ta kusagile, temast tehakse isegi Pimeduse Tütarde juht. Ja mis kõige parem – tal on oma poiss... või lausa kaks. Siis aga juhtub mõeldamatu: keegi hakkab tapma inimteismelisi ning kõik asitõendid viitavad Öö Kojale. Zoey taipab, et võimed, mis ta nii eriliseks muudavad, võivad ohustada tema lähedasi. Siis, hetkel, mil Zoey oma uusi sõpru kõige enam vajab, tabab surm Öö Koda ning Zoey peab leidma vapruse, et astuda vastu reetmisele, mis võib murda ta südame ja hinge ning seada hädaohtu kogu tema maailma.
Minu arvamus: Ohhhh! Nagu päriselt, ohhhhhhhhhhhhhh.
Kuidas küll sai pahaks osutuda inimene, kellest ma seda kõige vähem uskusin? Lihtsalt täiesti arusaamatu. Kuigi kuskil maal, kui seda tegelikult veel mainitud ei olnud, hakkasin ma arvama, et see võib tema olla, kuid siis ma olin jällegi arvamusel, et ei ole tema jaa, et on keegi teine. (Täiega arusaadav, mis?) Very Happy
Ja Loren. Ossaissandkülll! (hihihihihihihih, Stevie Rae, mis?) Ta oli nii hea, niiii võluv, niiiiiii Dimitri. Very Happy Okei, seda viimast ta muidugi ei olnud, kuid paratamatult ma võrdlesin Lorenit Dimitriga. Very Happy
Muidugi on mul ülimalt kahju, et Z ja Loreni suhtlused nii üürikeseks jäid. Kuid suuuure kohkumusega märkasin täna, et ka kolmas osa on nüüd eesti keeles (jeeeeeeee) ja noh, see ongi jeeeeee!!!!! Very Happy
Aga muidu ma nüüd lõpetan ja naasen tagasi enda inglise keelse raamatu juurde.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime10/12/2012, 16:16

63) 2012 :):) - Page 4 522
Kärbeste Jumal
Autor: William Golding
Lehekülgi: 227
Tutvustus: Nobelist William Goldingi (1911-1993) kindlasti tuntuim romaan, kus üksikule saarele sattunud poiste seas tekkivates suhetes on geniaalselt kokku võetud inimühiskonna tekkimise mehhanism, selle julmus, haavatavus ning ebatäiuslikkus, aga ka üllatav elujõud.
Minu arvamus: Kohustuslik kirjandus, kuid see ei tähenda, et see mulle meeldinud ei oleks. Kuigi natuke imelik oli lugeda küll, kuna tegemist oli siiski raamatuga, mida ma pidin lugema ning see mõjus natuke. Very Happy
Aga muidu, minust aasta vanemal sõbrannal tuli see eelmine aasta läbi lugeda ning ütles, et see oli suhteliselt igav raamat. Arvasin siis ise ka, et no appike, miks me küll peame selle läbi lugema, aga nüüd, mil raamat läbi on... mulle meeldis. Tõesti meeldis.
Võib-olla ise päris kätte ei võtaks, kui poleks just tahtmine lugeda neid tundud raamatuid, mis üle maailma kuulsad on.


Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime10/12/2012, 16:53

Meil oli ka kohustuslik kirjandus. Mulle ta alguses ei meeldinud, aga lõpu poole läks päris okeiks
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime10/12/2012, 17:03

Film, mida meile inglise keele tunnis näidati, oli täiesti kohutav ja võttis igasuguse raamatu lugemise isu ära... Aga tegu on siiski nii kuulsa teose, et mõtlen, et ehk võtaks siiski kätte...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime15/12/2012, 19:26

64)2012 :):) - Page 4 387
Sobimatu
Autor: Jon Skovron
Lehekülgi: 367
Tutvustus: Kas mõned tüdrukud on sündinud pahandusi tegema? Jael Thompson pole kunagi päriselt teiste hulka sobinud. Ta on koole vahetanud rohkem, kui lugeda jõuab. Tema ainus pereliige on isa, kibestunud eks-preester, kes ei luba tal kunagi kohtamas käia ja sunnib teda käima Seattle'i kõige rangemas katoliiklikus koolis. Ja tema ema – noh, tema oli viie tuhande aasta vanune deemon. Sellest pole just suurt abi.

Aga kuueteistkümnendal sünnipäeval teeb isa Jaelile kingituse, millest saavad alguse ootamatud muutused. Mõned neist, nagu kummalised ja imelised võimed ning kena rulapoiss, kellel on kirg teaduse vastu, on vaimustavad. Aga teised – nagu näiteks mõrvalik deemon, kes ihkab tema perekonnale kätte maksta – mitte nii väga. See iidsest mütoloogiast läbi imbunud eepiline lugu räägib kangelannast, kes seab tasakaalu vana ja uue, teaduse ja maagia, allilma kohutavad sügavikud ning tavalised keskkoolikoridorid.
Minu arvamus: Noh, selline nii-ja-naa raamat. Mitte midagi üliägedat, kuid mitte ka üliigavat või nõmedat.
Aga muidu oli raamatus ka mõned eriti segavad kirjavead. Kas sõnal olid mõned tähed ära jäetud või oli lause üldse kuidagi ebaloomulik. Ega selles siis autorit ei saa süüdistada, vaid tõlkijat või seda, kes pärast üle kontrollib vms... Ega ma ka täpselt ei tea.

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime21/12/2012, 19:20

65)2012 :):) - Page 4 Porgulikudkaas
Põrgulikud lõpuõhtud
Autorid: Meg Cabot, Kim Harrison, Michele Jaffe, Stephenie Meyer ja Lauren Myracle
Lehekülgi: 252
Tutvustus: Kardad, et lõpuõhtul sind hammustatakse?

Kogumikus „Põrgulikud lõpuõhtud“ näitavad menukad noorteromaanide autorid, teiste seas Stephenie Meyer („Videvik“) ja Meg Cabot („Printsessi päevikud“) lõpuõhtut hoopis uuest, paranormaalselt halvast küljest.

Need viis lugu, kus seiklevad vampiiri järglased ja deemonitega võitlevad inglid, on tõeliselt lõbusad. Pole vaja rentida limusiini ega korsetti – lõpuõhtu peab lihtsalt olema põrgulikult seksikas ja hirmsalt lõbus.
Minu arvamus: Hihihi, üks lugu oli lihtsalt nii hea, et ma naersin kohutavalt. Isegi pisarad olid silmas. Aga kuradi kahju on sellest, et mulle hetkel ei meeldi, milline see täpselt oli. Very Happy (Mind ja minu aju, eks ole)
Meyeri jutus pidin tegelikult küll natuke pettuma, sest ootasin rohkemalt sellelt autorilt.
Muidu, igati vahva raamat.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime30/12/2012, 19:26

66) 2012 :):) - Page 4 559
Maag: Surematu Nicholas Flameli saladused
Autor: Michael Scott
Lehekülgi: 442
Tutvustus: Pärast Ojaist põgenemist saabuvad Nicholas, Sophie, Josh ja Scatty Pariisi. Tulede linna. Nicholas Flameli kodulinna. Kuid tema naasmine on kõike muud kui südantsoojendav. Pariisis elab Niccolò Machiavelli, surematu kirjanik ja tuntud kunstikollektsionäär, kes töötab Dee' heaks. Ta on Nicholas'l ja Perenellel tihedalt kannul ning neil hakkab aeg otsa saama. Iga ilma raamatuta veedetud päev lisab nende vanusele ühe aasta: nende võlujõud nõrgeneb ja nende kehad muutuvad üha hapramaks. Flameli jaoks saab ettekuulutus aga üha selgemaks. On kätte jõudnud aeg, et Sophie teise elemendimaagia ära õpiks. Tulemaagia.

Ainult üks mees võib seda tüdrukule õpetada: Flameli endine õpilane krahv Saint-Germain – alkeemik, võlur ja rokkstaar. Josh ja Sophie Newman on inimkonna ainus lootus. Kui nad just enne üksteise vastu ei pööra.
Minu arvamus: Oh, ma olen nagu absoluutselt sellese triloogiasse arrrrmunuud. Tõsiselt, see on lihtsalt nii hea, et kui raamat läbi saab, siis sa lihtsalt proovi sellele mitte mõelda.
Need kõik jumalad, ammu elanud inimesed... Täiesti vapustav!


________________________________________

KOKKU LOETUD LEHEKÜLGI: 21941
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2012 :):) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012 :):)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012
» 2012
» 2012.
» 2012.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: