MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2012 :):)

Go down 
+2
*Nastik.
Cilen
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime1/5/2012, 15:00

22) 2012 :):) - Page 2 933
Harry Potter ja segavereline prints
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 557
Kirjeldus: Lord Voldemort ja surmasööjad tegutsevad peaaegu varjamatult ning ohvreid on nii mugude kui ka võlurite seas. Harryt aga ootab uus õppeaasta ja ta soovib kannatamatult Dursleyde juurest minema saada. Sedapuhku on talle lubanud järele tulla Dumbledore ise. Mis on selle põhjus ja mida soovib Dumbledore talle näidata? See esimene üllatus ei jää viimaseks ja Harryl tuleb raamatu jooksul koos professor Dumbledore'iga nii mõnigi retk ette võtta.
Minu arvamus: Kui Dumbledore suri siis alates sellest kohast ma lihtsalt nutsin. Very Happy Mul läks pisarate kuivatamiseks ja nuuskamiseks vähemalt pool rulli vetsupaberit. Very Happy Tegelikult olen ma hetkel veel liialt vapustatud Dumbledore'i surmas, et ma ei oska midagi säravat siia kirja panna. Võib-olla ainult seda, et ma olen sügavalt pettunud Snape'is. Ma ei mõista enam, kuidas ta mulle küll meeldida sai..


Viimati muutis seda Cilen (1/5/2012, 16:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime1/5/2012, 15:56

Oot, sa pole 7 ei näinud ega lugenud? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime1/5/2012, 16:10

Ei ole. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime1/5/2012, 17:46

Oi, siis ma ei hakka spoilerdama, aga 7.osas nutad sa veel rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime1/5/2012, 18:05

Oh issand. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime4/5/2012, 22:25

23) 2012 :):) - Page 2 104
Harry Potter ja surma vägised
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 640
Kirjeldus: Harry Potteri sarja viimases ja seitsmendas raamatus seisab Harry silmitsi raske ülesandega – leida ja hävitada Voldemori varikätkid. Samal ajal on olukord võlurite maailmas raskeks muutunud – seal märatsevad surmasööjad ning kiusatakse taga muguverelisi võlureid. Muidugi aga on Harryl abiks tema sõbrad Ron ja Hermione ning Fööniksi ordu liikmed. Harry Potter lugude seitsmendas osas saavad lugejad vastuse paljudele seni vastamata küsimustele.
Minu arvamus: Oi, Snape oli siiski suurepärane. Very Happy Armastas Lilyt ja oli lihtsalt tore. Tegelikult väga tore. Võib-olla ma sain valesti aru, aga Snape'ile siiski meeldis Harry. Very Happy
Ma üldse ei nutnud. lol! Mis tähendab, et pool raamatust ma lihtsalt nutsin, eksole. Very Happy


Viimati muutis seda Cilen (23/5/2012, 16:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime7/5/2012, 19:31

Seitsmenda osa (nii esimest kui ka teist osa) vaadates nutan ma lihtsalt lahinal. Käisin mõlemat osa vennaga kinos vaatamas ja ma lihtsalt nutsin kui Dobby suri, see oli nii... kuradi kurb -.-
Lõpus(jumal teab miks) hakkasin ma Lavenderi kohast lihtsalt lambist nutma, peatasin selle kiiresti ja kui tuli see 19a hiljem ss ma nutsin... jälle Razz


Harry Potteri saaga ruulib! Pottermores kasutaja on ? Razz
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime7/5/2012, 19:57

Miks Sad Ma nutsin nagu mingi lollakas Snape'i koha peal Very Happy Rääkimata sellestsamast kohast filmis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime8/5/2012, 15:50

Ma nutsin ka kui Snape surma sai. Very Happy

Aga ja, pottermore'is on kasutaja, aga ei käi seal. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime8/5/2012, 15:55

24) 2012 :):) - Page 2 770
Langenud
Autor: Lauren Kate
Lehekülgi: 364
Kirjeldus: Lucinda Price on eriline tüdruk. Tema minevikus aset leidnud sünge ja mõistatusliku vahejuhtumi tõttu peab Luce kooliteed jätkama Mõõga ja Risti range re¾iimiga erikoolis. Juba esimesel päeval köidab tema tähelepanu salapärane noormees. Daniel Grigoris on midagi painavalt tuttavlikku. Ja ta on ainus, kes elavdab masendavalt halle päevi koolis, kus mobiiltelefonid on keelatud ja turvakaamerad jälgivad iga sinu sammu. Ent Daniel ei taha Luce'iga mingit pistmist teha, ja ta väljendab seda väga selgelt. Luce seevastu ei saa Danielit oma mõtteist välja. Noormees tõmbab teda magnetina ja Luce lihtsalt peab tema saladuse jälile jõudma… isegi kui see on surmavalt ohtlik. Mida teha, kui inimene, kellega sa kokku oled loodud, on ainus, kes ei saa kunagi sinu omaks? «Langenud« on süngelt romantiline ja kaasakiskuv romaan võitmatust armastusest.
Minu arvamus: Daniel oli taas ühe super poisi kehastus. Very Happy Aga mulle meeeeeeeeldis! Very Happy Tegelikult võitsin ma selle raamatu facebookist ja täiesti uuest raamatust on nüüd tänu minule juba paras kapsas saanud. Very Happy
Ütlen siis ka veel, et hea raamat oli. lol!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime25/5/2012, 21:39

25) 2012 :):) - Page 2 305
Lili Remma ja unehiilija
Autor: Heidi Raba
Lehekülgi: 404
Tutvustus: Emand Morga hukkumise läbi sai Lili Remmast rubiinpunase kivi – maailmadevahelisi väravaid avava võtme – uus omanik. Ta teab, et erakordset väge omavat võtit ihaldatakse kõigis maailmades, kuid ei tea, et ta elu on ohus juba praegu. Sündmused saavad tormilise hoo, kui ohtlik unehiilija tuleb Lili maailma kindla plaaniga saada võti enda valdusesse. Tüdruku suurimaks toeks osutuvad ustavad sõbrad Anni Loore, Aleks Arunurm ning Lili südame pärast võitlevad Tom Rannula ja Rivo Norman.

Noorte tee ristub Ollis Rossiga, fanaatilise taimeteadlase ja leiutajaga, kelle kodust saab unehiilija eest põgenejate jaoks varjupaik. Kes on ragistajad, mida tähendab Kinkeral, mis väge omab Ollis Rossi sibulheinast rohumatt ja millise kohutava tõe mees Lilile legen­di jutustades avaldab – sellest kõigest Lili Remma seikluste teises raamatus.
Minu arvamus: Olen endiselt vaimustuses nendest raamatutest. Very Happy Vahetevahel käitus Lili tõesti veidralt ja Rivo oli tõeline tõbras, aga muidu oli hea. Very Happy Tom.. Tom oli super!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime27/5/2012, 17:20

26) 2012 :):) - Page 2 487
Jane Eyre
Autor: Charlotte Brontë
Lehekülgi: 445
Tutvustus: Raamat räägib vaeselapse Jane Eyre'i eluteest: tema süngest lapsepõlvest jõuka tädi majas, kurnavaist õppeaastaist vaestekoolis, teenistusest koduõpetajana rikkas perekonnas ning tema raskelt saavutatud õnnest.
Minu arvamus: Algus oli lihtsalt nii igav. Sellepärast vist selle raamatu lugemine mul kohutavalt veniski, sest vahepeal üldse ei viitsinud ja siis võtsin juba teise raamatu ja.. Aga lugesin selle siiski läbi ning mulle meeldis. Kui igavat algust mitte arvestada siis see oli tõesti suurepärane raamat. Midagi erinevat. Nende tegelaste kõne oli nii erinev ja vahepeal ei saanud üldse aru, et millest nüüd jutt õieti on. Very Happy Kuid see jääb kindlasti minu lemmikute hulka. Teiste lemmikute, mitte nende fantaasia raamatute ja muu. Very Happy
See raamat saab eraldi kategooria lemmikute hulgas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime29/5/2012, 15:43

27) 2012 :):) - Page 2 452
Nahksa kriipivad nädalad
Autor: Reeli Reinaus
Lehekülgi: 159
Tutvustus: Vaid juhus on see, mis raamatu peategelased Kleeri ja Rene kokku viib. Nende mõttemaailm, sõbrad ja tulevikusihid on liiga erinevad selleks, et kohtumine oleks võinud aset leida juhuse abita. Kui pealinnast suveks Tartusse põgenenud tüdruk satub silmitsi probleemidega, mida ta poleks osanud uneski ette näha, püüab ootamatult tema ellu ilmunud poiss teda eneselegi üllatuseks abistada.

Paari nädala jooksul toimuvad sündmused muudavad nende mõlema väärtushinnanguid ja tulevikku. See on lugu elus oma kohta otsivatest noortest, muutumisest ja sellest, kuidas soovil teistest erineda ja vanematele vastanduda võivad olla traagilised tagajärjed.
Minu arvamus: Alguses kohe häiris see, et autor oli kasutanud sõna "tast" Kuigi peaks kasutama temast.
Muidu..Noh, see ei olnud midagi suurepärast. Kindlasti ei ole see raamat minu lemmikute hulgast, kuid tegelikult oli seda mõnus lugeda. Ei olnud isegi mitte ilusat lõppu, mida mulle tavaliselt meeldib lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 16:58

28) 2012 :):) - Page 2 817
Veidrad inglid
Autor: Lili St. Crow
Lehekülgi: 302 / 10256
Tutvustus: Paps? Zombie. Ema? Ammu surnud. Mina? Noh, olge valmis kõige hullemaks. Pärisilm on jube koht. Küsige kas või 16-aastaselt orvult Dru Andersonilt, tüdrukult, kes on maha nottinud omajagu ilgeid tegelasi. Ta on relvastatud, ohtlik ning valmis esmalt tapma ja alles siis esitama küsimusi. Läheb aega, enne kui ta hakkab tegema vahet, keda saab usaldada ja keda mitte. Dru on alati olnud «veider». Lapsest saati on ta koos isaga linnast linna reisinud ja öös varitsevaid olendeid jahtinud – kummaline, aga üsna mõnus elu… kuni hetkeni, mil Dakota lumme mattunud väikelinnas näljane zombie tema kööki murrab ja kõik vastu taevast lendab.

Dru jääb üksi, ning nurka surutuna peab ta kabuhirmust hoolimata võtma kasutusele kõik teadmised, mida isa on talle õpetanud. Pärisilma olendid on otsustanud vastu rünnata ja sel korral on nad võtnud sihikule Dru. Väljavaated? Nullilähedased. Kui ta koiduni vastu ei pea, on mäng läbi… Dru Anderson ei karda pimedust. Aga ta peaks.
Minu arvamus: Seda raamatut oli pea et võimatu käest panna. Mulle kohutavalt meeldis see. Noriks võib-olla ainult selle kallal, et Dru ja Graves suudluseni ei jõudnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime3/6/2012, 18:36

29) 2012 :):) - Page 2 436
Ring
Autorid: Sara Bergmak Elfgren ja Mats Strandberg
Lehekülgi: 406
Tutvustus: Engelsfors. Kaunis nimi, mõttetu linn. Selle ümber on sügavad laaned, kuhu inimesed tihti ära eksivad ja jäljetult kaovad. Ühel ööl, kui kuu on värvunud salapäraselt punaseks, satuvad kuus koolitüdrukut vanasse linnaparki. Neil pole midagi ühist peale selle, et neile kõigile peab jahti ürgne kurjus ning üksteiseta nad ellu ei jää.

Nad saavad teada, et on nõiad ning peavad õppima valitsema väge, mis on nendes ärganud. Neil pole enam kuigi palju aega. Miski jahib neid ning kui nad seda ei leia ja sellest võitu ei saa, tapab see nad kõik.
Minu arvamus: Mulle nii meeldis. Raamatukogust võtsin selle ainult sellepärast, et keegi oli siin foorumis enda teemas seda heaks pidanud. Ise polnud sellest midagi varem kuulnud. Agaa.. Mulle nii meeldis. Kõige rohkem meeldis mulle Minoo. Ei teagi täpselt, miks. Vb sellepärast, et talle meeldis Max, kuigi jõle kahju, et see mees paha oli. Neutral
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime6/6/2012, 17:51

30) 2012 :):) - Page 2 616
Võlur ja nõid (2.osa)
Autorid: James Patterson ja Ned Rust
Lehekülgi: 335
Tutvustus: Üha enam ja enam kuulevad Whit ja Wisty, kuidas neile öeldakse, et andku nad alla. Andku end Uue Korra kätte. Uue korra kätte, kes TAPAB lapsi. Ja seda räägivad inimesed, kes on Whitile ja Wistyle kõige kallimad. Nende vanemad ja Celia, Whiti armastatu.

Samal ajal painab neid Seesinane Seesinane, Uue Korra kogu kurjuse kehastus. Seesinasel Seesinasel on just Wisty jälitamiseks eriline põhjus. Tema Jäledus kontrollib maad, õhku ja vett. Wisty kontrollib tuld. Ta tahab Wisty annet endale ja siis… Loe, kumb jääb peale Võluri ja nõia teises osas. Lootus või masendus.
Minu arvamus: Ma esimest osa ei ole lugenud. Very Happy Et jamh.. Algus ei tekitanud seda vau efekti, et nüüd tahaks nii väga edasi lugeda, aga kuna mul oli igav siis lugesin läbi. Ja tegelikult oli väga hea raamat. Veidi häiris ainult see, et need peatükid olid kuidagi nii suvaliselt jaotatud..
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 17:22

31) 2012 :):) - Page 2 617
Mrs. Rochester (Romaani «Jane Eyre» järg)
Autor: Hilary Bailey
Lehekülgi: 232
Tutvustus: «Olla sinu naine, tähendab mulle ülimat õnne maa peal!» – nii ütles Jane Eyre Edward Rochesterile tema abieluettepanekut vastu võttes. Ent kui kaua võib üks maapealne paradiis kesta?
Järjes «Jane Eyre'ile» – ühele kõige suuremale armastusromaanidest, mis inglise keeles on kirjutatud – vaatab Hilary Bailey üle Edwardi ja Jane'i kümme aastat kestnud õndsalikult harmoonilise abielu tulevikku, mida hakkavad juba tumestama ebakindlus ja kahtlused. Varemetele, mis jäid järele traagilisest tulekahjust, kus hukkus tema esimene naine, on Edward oma esivanemate kodu täies toreduses uuesti üles ehitanud. Jane'is aga äratab Thornfieldi tagasipöördumine valusiad mälestusi meeleheitest ja ahastusest, mida ta seal noorukese guvernandina tunda sai. Ärkavad košmaarid, mis ikka veel igas ruumis kummitavad.
Minu arvamus: Mulle meeldis. Autor oli kirjutanud enam-vähem samas stiilis nagu C. Brontë kirjutas. Tegelikult vist oligi täpselt niimoodi. Mingi pisike erinevus kindlasti oli. Aga meeldis. Väga.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 14:17

32) 2012 :):) - Page 2 190
Võlur ja nõid (1.osa)
Autorid: Gabrielle Charbonnet ja James Patterson
Lehekülgi: 311 / 11540
Tutvustus: Uus Kord sai kätte ka Whiti ja Wisty. Wisty oli lootuse kaotanud, alla andnud, tema võluvägi oli kustunud. Teda lohistati mööda halli koridori, mõlemal pool trellide taga järjekordsed kümned ja kümned näljased lapsenäod. Täis hirmu, ahastust ja üksindust. Ent siis juhtus midagi ootamatut. Üks tüdrukuke puudutas Wisty kätt, läbi trellide, ja ütles: «Ära nuta. Pea meeles: nad teevad seda sellepärast, et kardavad. Nad kardavad sind. Nad kardavad meid kõiki. Nad teavad, et me võime kõike muuta. Nad teavad, et meil on võim vastu hakata.»
Ja tal oli õigus. Lootus ja võluvägi polnud Wistyt siiski maha jätnud. Tema ja ta vend leidsid jälle jõu olla need, kelleks nad olid määratud olema: nõid ja võlur. Kui Wisty nüüd põlema lahvatas, siis oli see alles võitluse algus. See ju ometi polnud ainust kunst, mida tema ja ta vend valdasid, oli veel hõljumine, läbi seinte minemine, õelate jätiste moondamine, näiteks prussakaiks...
Minu arvamus: Veidike vales järjekorras lugesin neid kaht raamatut, aga pole viga. Nüüd, kui mul on mõlemad osad läbi ja uue osa peaks ka keegi kindlasti kunagi ära tõlkima, siis tegelikult mulle väga meeldivad need raamatud.
Hästi lihtne lugemine ning koguaeg on teatud põnevus sees.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime28/6/2012, 20:04

33) 2012 :):) - Page 2 786
Liblika lein
Autor: Kristiine Kurema
Lehekülgi: 202
Tutvustus: Miial on olemas kõik, mis elus väärtuslik. Tal on ideaalsed vanemad, ilus kodu, parim sõber. Kui nuriseda, siis ehk ainult õe üle. Aga mis saab siis, kui kõik see, mis varem oli kindel ja turvaline, kaob? Kas perekonna moodustavad need, keda me läbi ja lõhki tunneme, või need, kes on kunagi vastutuse eest pagenud? Ja mis asi see armastus veel on?
Minu arvamus: Noh jah, ausalt öeldes ei oskagi midagi öelda. Raamat oli enam-vähem. Ei midagi suurepärast, kuid ei olnud ka väga halb.
Väga häiris see, et autor kasutas koguaeg sõnu sust ja tast. Sinust ja temast on ju siiski õige.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime30/6/2012, 14:43

34) 2012 :):) - Page 2 280
Bard Beedle'i lood
Autor: J.K Rowling
Lehekülgi: 119
Tutvustus: J.K. Rowling avaldas 2007. aasta detsembris raamatu «Bard Beedle'i lood», mille oli illustreerinud bard ise. Selle raamatu pealkiri peaks olema lugejatele tuttav juba raamatust «Harry Potter ja Surma vägised», sest just see muinasjutukogumik aitas Harryl mõista, kuidas Voldemorti võita. Nüüd jõuavad need viis muinasjuttu ka eesti lugejateni ning nagu muinasjuttude puhul ikka räägitakse seal ustavast sõprusest, mis annab inimestele jõudu, armastuse lunastavast väest ja tõelisest võlukunstist, mis on meie kõigi südameis.

Erilise võlu annavad raamatule aga professor Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore'i kommentaarid ja joonealused märkused. Need on vaimukad, valgustavad lugude tagapõhja ning lasevad lugejal heita pilgu võlurite maailma.
Minu arvamus: Njah, kiiresti ta läks ja hea ta oli.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime2/7/2012, 14:07

35) 2012 :):) - Page 2 901
Maarjamäe kägu
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgi: 104
Tutvustus: Pole midagi hullemat, kui oled seitseteist, oma arust liiga paks ja ei ole vanusele vaatamata veel isegi õigel kohtingul käinud. Ja eriti katastroofiliseks teeb olukorra see, kui oled hiljuti oma perega teise linna kolinud ning kõik su sõbrad on eelmisesse elukohta maha jäänud. Marja-Liis on igatahes täiesti veendunud, et tema elu on nii masendav, kui vähegi olla saab. Ühel hetkel aga näib tema õnn pöörduvat ning tüdruk tutvub kena ja asjaliku Martiniga. Paraku hakkab Marja-Liisile üha enam tunduma, et sama noormees on silma jäänud ka tema kaunitarist vanemale õele...
Minu arvamus: Ma olen tegelikult seda kunagi ammu lugenud juba, aga kuna mu õde oli selle võtnud siis mõtlesin meelde tuletada, millest seal rääkis.
Raamat mulle iseenesest ei meeldinud. Kõik see kirjutamise stiil oli väga kohutav. Ning väga naljakas oli ette kujutada neid riideid, mida Marja-Liis kandis. Very Happy Alt laienevad velvetpüksid.. Kohe tekkis kujutlus.. Very Happy Sel ajal oli see muidugi väga popp ja nii, kuid nüüd on küll naljakas ette kujutada.


Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime2/7/2012, 16:22

36) 2012 :):) - Page 2 214
Ma leian su, Sky
Autor: Joss Stirling
Lehekülgi: 288
Tutvustus: Oma hingesugulase leidmine pole kunagi varem nii ohtlik olnud. Sky'l on salajane minevik. Matnud tõe oma traumaatilise lapsepõlve kohta sügavale sisimasse, on ta müsteerium isegi endale. Uues koolis alustades silmab ta esimesena Zedi. Poiss kõmbib koridorides kui jumalasarnane olend surelike seas. Sky on rabatud, kui poiss tema vastu huvi tunneb, aga Zedi ja Sky jaoks on nende suhtes rohkem kaalul, kui tüdruk esialgu aru saab.
Minu arvamus: Ma olen seda tegelikult see aasta juba lugenud, aga kuna see on lihtsalt hüpersuper fantastiline raamat, siis ma lihtsalt pidin selle endale ostma ja taaskord läbi lugema. Ning see raamat tekitab minus üleüldse suurt tahtmist ka ise kirjutada, mis on väga hea siis kui mul inspiratsioon täielikult puudub. Very Happy
Ja mina, uudishimulik nagu ma olen, kirjutasin kuu-paar tagasi Ajakirjade Kirjastuse ühele inimesele, küsides millal on oodata teist osa eesti keelde. Ja siis ma iga tunni tagant kontrollisin enda meili, et kas ta on mulle vastu kirjutanud juba. Very Happy
Igatahes lõpuks ta kirjutas mulle vastu, et teine osa eest keeles ilmub kas selle aasta lõpus või järgmise alguses.

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime2/7/2012, 17:30

Iu, velvetpüksid. Alt laienevad ka veel... I feel so sick... Rõve. Väkk.

Ma lihtsalt pidin endast selle välja saama Rolling Eyes Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime2/7/2012, 17:46

Ära muretse, minu reaktsioon sellele oli täpselt samasugune. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime11/7/2012, 14:57

37) 2012 :):) - Page 2 527
Wõlukunst (1. osa)
Septimus Heap
Autor: Angie Sage
Lehekülgi: 461
Tutvustus: Septimus Heap, seitsmenda poja seitsmes poeg, kaob oma sünniööl, kui ämmaemand on ta surnuks tunnistanud. Selsamal ööl leiab Septimuse isa Silas Heap koduteel lumest tekki mähitud lapse – kannikesekarva silmadega vastsündinud tüdrukukese. Ja selsamal lumisel ööl saab Marcia Overstrand ebatavaliseks võluriks.

Heapid võtavad tüdruku enda juurde, panevad talle nimeks Jenna ja kasvatavad teda nagu oma last. Aga kes on see müstiline väike tüdruk ja mis juhtus tegelikult nende armastatud poja Septimusega? Kümme aastat hiljem selgub, et need sündmused ei olnud sugugi juhuslikud. Heapide elu muutub tundmatuseni ja nad haaratakse uskumatutesse seiklustesse. Mäng käib elu ja surma peale...
Minu arvamus: Mulle niiiiiiii meeldis. Lihtsalt suurepärane!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2012 :):) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2012 :):)   2012 :):) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2012 :):)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Logo valimine (3.05.2012-10.05.2012)
» 2012
» 2012
» 2012.
» 2012.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: