MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *2013*

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime18/3/2013, 19:44

14. Kasuisa
Adeele Rass
*2013* - Page 2 9789949917167.jpg


Sisu: 16-aastase Clarissa elu võtab kannapöörde, kui tema vanemad lahutavad. Tüdruku ema ellu ilmub uus mees, kes on kahepalgeline, ropp ning vägivaldne. Sissekolinud Peeter tungib iga päevaga üha enam noorukese privaatsusesse ja järjepideva ahistamisega hävineb Clara hingerahu. Korralik ja kohusetundlik tütarlaps loodab saada abi oma armsalt emalt, kuid viimane ei usu enda lapse ühtki sõna.
Käesolev teos peegeldab meie ühiskonnas probleemi, millest valju häälega julgevad kõneleda vaid üksikud ? katkine peremudel vägivaldsete kasuvanematega.

LK: 127 | 4373

Lemmiktegelane(sed): -

Arvamus: Mulle raamat, kas just meeldis, kuid see oli kirjutatud päris vägivaldselt ja haaras mingil määral kaasa. Raamat sisus oli vähe kirjeldusi, seega tabavat pilti asjadest ei saanud (näiteks, et milline ta isa korter välja nägi). Oli näha, et kirjanik oli algaja, sest tegevused ruttasid läbi, kord seal, kord teisel pool. Tegevus oli tohutult kiire. Veidi loll oli peategelane minu meelest, kui kasuisa kallale läks, miks mitte ise vastu anda või politseisse minna. Ema oli ka täielik tont. Mul oli hea meel, et ta kasuisa lõpuks ikkagi vangi läks ja ta isa juurde Tallinnasse kolis. Miks ta kohe sinna ei läinud oli ka rumal, selle asemel, et olla turvaliselt isa juures ta pidi ilmtingimata kooli ära lõpetama (mida ta ei lõpetanud) ja lõpetas mitu korda haiglas, viimane kord juba vägistatult. Vägivaldsust oli ühes raamatus tohutult palju, mulle tundus, et muud seal ei juhtunudki kui kord peksis seal, hommikul sai jälle peksa jne.

Mainiks ära, et paljudel tegelastel olid kummalised nimed, peategelane Clarissa, tema parim sõbranna Daniella, ema Victoria, kasuvend Trevor... ma ei tea, kui ta juba nii paljude tegelastele paneb mitteeestlaslikud nimed siis oleks võinud tegevus ka välismaal toimuda.

Punktid: 5/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime29/3/2013, 18:12

15. Harry Potter ja Azkabani vang
J.K. Rowling
*2013* - Page 2 R007329


Sisu: Algab kolmas õppeaasta Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Koolis. Kooli saabunud lapsi ootab ees ebameeldiv üllatus. Azkabani võlurite vanglast on põgenenud ohtlik kurjategija ning kooli tuuakse vangivalvurid, kes on jubedamad kui vangid ise. Loomulikult satub Harry taas sündmuste keerisesse, kus talle on abiks truud sõbrad Ron ja Hermione.

LK: 359 | 4737

Lemmiktegelased: Harry, Lupin, Hermione ja Ron

Arvamus: Nagu ikka ja alati, Harry Potterist ja tema suurtest tegudest ei saa mina ei üle ega ka ümber. Praegu vaatan, et see aasta olen juba ka Tulepeekrit lugenud, kuid seda inglise keeles. Ilmselt pole vaja korratagi, et minu meelest on tegemist kõige parema raamatusarjaga terves maailmas.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime29/3/2013, 18:18

16. Mõrv Mesopotaamias
Agatha Christie
*2013* - Page 2 P9210vbnm008


Sisu: Muinasjutulises Lähis-Idas, kõrbes, kus kunagi õitses Babülon, teostab väljakaevamisi arheoloogiline ekspeditsioon... Ekspeditsiooni koosseisu kuulub imeilus naine, kel on mõistatuslik minevik... See naine mõrvatakse... Kõik märgid näitavad, et mõrvar pärineb selle naise minevikust ning ka seda, et mõrvamine on tal harjumuslik...
Lahenduse peab leidma Hercule Poirot... Kes selle ka leiab... Õigemini leiab ta lahendused mitmele kuriteole...

LK: 256 | 4988

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Järjekordne mõistatus Agatha Christielt, keda olen hakanud lugema pärast seda kui ma pidin läbi lugema ühe krimiromaani koolis. Seekord valisin ma Poirot'i loo, mis meeldis mulle rohkem kui Miss Marple omad - kuigi minu meelest on Miss Marple lood telekast palju vaadatavamad kui Poirot'i omad. Mulle meeldis mõrvari plaan, mida mina ei oleks üldse läbinäinud. Ma küll kahtlustasin ühte ja teist, kuid minu kahtlused ei pidanud paika.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime5/4/2013, 14:55

17. Harry Potter ja Fööniksi ordu
J.K. Rowling
*2013* - Page 2 663


Sisu: Harryt ootab ees viies kooliaasta. Ta teab, et Voldemort on tagasi tulnud ja kardab, et kohe algavad tema hirmuteod. Esialgu aga ei ole sõnagi ähvardavast ohust ei “Päevaprohvetis”, mida Hedwig talle toob ega ka mugude uudistes, mida ta üritab onu Vernoni ja tädi Petunia telerist vaadata. Teadmatus muutub väljakannatamatuks, sest ka Roni ja Hermione kirjad on vihaleajavalt tühjad. Harry on valmis juba onu ja tädi majast põgenema, kuid siis satub ta mugude turvalisel tänaval vastamisi dementoritega ja ootamatud sündmused haaravad teda järjekordselt kaasa…

LK: 856 | 5844

Lemmiktegelased: Harry, Ginny, Hermione, Ron

Arvamus: Pole vist midagi öelda, mida keegi juba ei teaks.

Punktid: 1000000000000000000000000/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime11/4/2013, 14:36

18. Harry Potter ja Segavereline Prints
J.K. Rowling
*2013* - Page 2 Z


Sisu: Lord Voldemort ja surmasööjad tegutsevad peaaegu varjamatult ning ohvreid on nii mugude kui ka võlurite seas. Harryt aga ootab uus õppeaasta ja ta soovib kannatamatult Dursleyde juurest minema saada. Sedapuhku on talle lubanud järele tulla Dumbledore ise. Mis on selle põhjus ja mida soovib Dumbledore talle näidata? See esimene üllatus ei jää viimaseks ja Harryl tuleb raamatu jooksul koos professor Dumbledore´iga nii mõnigi retk ette võtta.

LK: 558 | 6404

Lemmiktegelased: Harry, Ginny, Hermione, Ron, Hagrid

Arvamus: Lugege eelmise raamatu arvamust.

Punktid: 100000000000/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime13/4/2013, 21:27

19. Bertrami hotellis
Agatha Christie
*2013* - Page 2 883


Sisu: "Ta väljus kell kolm öösel oma toast, mantel seljas, ja läks trepist alla?"
"Jah," vastas miss Marple ja lisas: "Tol ajal pidasin ma seda kummaliseks."
Vaneminspektor Davy silmitses teda mõne hetke.
"Miss Marple, miks te pole sellest varem kellelegi rääkinud?" küsis ta.
"Keegi ei küsinud," vastas miss Marple lihtsalt.

LK: 224 | 6628

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Kerge lugemine oli. Küll aga seisis ta mul kaua ühe koha peal, sest mul lihtsalt ei olnud aega, et lugeda ja süveneda sellesse, mida ma loen. Võrreldes eelmiste Agatha Christie teostega ei tundunud see enam nii ahvatlev. Ilmselt ma ootasin sealt midagi erakordset ja huvitavat. Seega seekordne punkti summa ei tule nii suur kui tavaliselt. Jäi kõikuma sinna 6 -7 vahele, aga kuna tegemist on Agatha Christie'ga ikkagi, sai ta kõrgemad punktid.

Punktid: 7/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime5/5/2013, 15:17

20. Tütar suitsust ja luust
Laini Taylor

*2013* - Page 2 9789949149056.jpg

Sisu: Noor kunstiõpilane Karou kistakse Prahas julma ebamaisesse sõtta. Toimumas on midagi eriskummalist – üle terve maa ilmuvad ustele põletatud mustad käejäljed, mille jätavad taevas haigutava lõhe kaudu kohale hiilinud tiivulised võõrad. Karou joonistusvihikute lehed on täis koletisi, kes võivad olla ka tõelised. Ta ise kõneleb mitmeid keeli ja sugugi kõik neist pole inimestele mõistetavad. Ning Karou sinised juuksed on ka tegelikult sellist kummalist värvi. Kes ta on? Ja kes on Akiva – poiss, keda ta oleks nagu tundnud juba ammu?

LK: 407 | 7032

Lemmiktegelased: Karou (mitte Madrigal, tema unustatud tema) ja Kishmish

Arvamus: Ausalt öeldes, oli see üks segasemaid raamatuid üldse. See oli nagu sõnaraamat, pidin ikka mõnda kohta korduvalt üle lugema, võõrsõnu oli tohutult ja need kõik läksid mul kogu aeg segamini. Raamatu algus ajas mind kõige rohkem segadusse. See oli ühte kokku igav ja seal ütles sedasi, et Karou joonistas kummalisi olendeid, keda pole olemas, peatükk hiljem oli ta nende olenditega ja ma kergitasin kulmu. Raamatu lõpp tuli mulle jällegi segane. Ma saanud aru, kus ta järsku Razkuti leidis ja mida ta mõtles sellega, et "me olime nii õnnelikud kuni kõik lagunes." Kõik lagunes algusest peale, Akiva teda ründamas ja nende vaheline "suhe" oli ka nii mäda algusest peale. Raamat polnud minu meelest siis korralikult läbi mõeldud, kuigi mõte oli hea.

Madrigal enne kui ta "taassünni" tegi ei meeldinud mulle üldse. Ta oli kuidagi liiga eemaletõukav. Kirjanik ei olnud piisavalt hästi seletanud tema elu, see lihtsalt läks kiirelt ühelt tegevuselt teisele ja korraliku pilti kokku ei saanud üldse. Taassünd ja inimeste hingede kokku kogumine oli ka väga segane.

Raamatu üks suurimaid plusse oli see, et selle sarnast raamatut polnud mina veel lugenud. Vähemalt ma ei mäleta, et oleksin lugenud lugu kimääride kohta. Mulle meeldis, et raamatu tegevuspaik oli Praha, mitte mingi Ameerika linn.

Punktid: 4/10

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime5/5/2013, 16:22

21. Harry Potter ja tarkade kivi
J.K. Rowling
*2013* - Page 2 Harrypotter


Sisu: Harry Potter ei ole kunagi olnud lendluudpalli võistkonna täht, ta ei oska loitse, pole kunagi olnud lohe munast koorumise juures ega kandnud nähtamatuks tegevat mantlit. Ta on kogenud üksnes õnnetut elu koos oma hirmsa tädi perekonnaga. Harry elab tillukeses panipaigas trepi all ning üheteistkümne aasta jooksul pole kordagi tähistatud tema sünnipäeva. See kõik aga muutub, kui öökull toob talle mõistatusliku kirja, milles Harryt kutsutakse imelisse paika, Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, kus Harry leiab endale sõbrad, õpib võlukunsti ja astub vastu oma kõige hirmsamale vaenlasele.

LK: 264 | 7296

Lemmiktegelased: Harry, Hagrid

Arvamus: Kõigepealt, et end hädiselt välja valetada siis lugesin selle raamatu uuuuuuuuuuuuuuuesti läbi ainult sellepärast, sest valisin selle raamatu enda ulmeromaaniks, aasta viimaseks raamatuks, mille pidime läbi lugema.
Noh, kahjuks aga sattusin sellest vaimustusse ja see viis mind Harry Potteri ja Surma Vägiste lugemisele.

Ma unustasin kui armas oli väike Harry ja vaatasin ka filmi läbi. Ja ma endiselt fännan Harry Potterit

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime5/5/2013, 17:38

22. Harry Potter ja surma vägised
J.K. Rowling
*2013* - Page 2 R067544


Sisu: Harry Potteri sarja seitsmendas ja viimases osas ootab Harry Privet Driveil. Fööniksi ordu tuleb teda Voldemorti ja tema toetajate teadmata ohutusse kohta viima - kui see neil õnnestub. Mida Harry aga seejärel teeb? Kuidas viia lõpule see ränk ja pealtnäha võimatu ülesanne, mille professor Dumbledore talle usaldas?
Ülesandeks on hävitada Voldemorti allesjäänud varikätkid. Kunagi varem pole Harry tundnud end nii üksikuna ega seisnud silmitsi nii tumeda tulevikuga. Ta peab aga endas kuidagiviisi leidma jõudu, et alustatud ettevõtmine lõpule viia. Harryl tuleb jätta maha Jäneseuru soojus, turvatunne ja sõprade selts ning käia hirmu ja kõhklusteta oma rada...
Selles raamatus antakse vastused paljudele põnevust tekitanud küsimustele.

LK: 638 | 7934

Lemmiktegelased: Harrt, Ginny, Hermione, Voldemort

Arvamus: Pole midagi öelda.

Punktid: 10000/10

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime19/5/2013, 14:51

23. Müürililleks olemise iseärasused
Stephen Chbosky
*2013* - Page 2 9789949489237.jpg


Sisu: Noorteromaani "Müürililleks olemise iseärasused" peategelane Charlie on tõeline müürilill – ta ei paista oma kaaslaste seast millegagi silma, ent paneb asju tähele, oskab hoida saladusi ning mõistab. Keskkooli esimese aasta kaose keskel sõbruneb Charlie aga Sami, Patricku ja Bradiga, kes avavad noormehele hoopis uue maailma.

Stephen Chbosky romaan koosneb 15-aastase Charlie kirjadest raamatu lõpuni tundmatuks jäävale sõbrale. Ta jutustab avameelselt oma hirmudest, muredest ja saladustest: parima sõbra enesetapust, lemmiktädi surmast, ebaharilikust suhtest perekonnaga, rahutuks tegevast armumisest ning esimestest kokkupuudetest alkoholi ja narkootikumidega...

Kõige selle kõrval on Charlie elus väga olulisel kohal kirjandus, muusika ja filmid.

LK: 240 | 8174

Lemmiktegelased: Sam, Patrick, Candace.

Arvamus: See on juba pikemat aega mul raamaturiiulis olnud ja oodanud aega, millal ma selle lõpuks läbi loen ja nüüd on see juhtunud. Minu meelest oli see väga kerge ja lihtne raamat, rääkis narkootikumidest ja alkoholist hoopis teistmoodi kui teised raamatud.

Raamat oli väga segane mul alguses ja ma ei saanud mitte midagi aru. Mis Michael, tädi Helen? Ahh... sellised ütlused käisid mu peas läbi. Aega mööda läks raamat aina paremaks ja naljakamaks. Selliseid tõsiasju nagu põhjatu käekott emadel oli raamatus palju ja see meeldis mulle.

Ja, kuidas ta õde ühe kooliaastaga nii palju muutus, alguses oli ta ikka väga tõre ja vastuvõtmatu. Pärast rasedaks jäämist oli ta hoopis teistsugune. Seega raamat näitas mulle, kui palju võib ikka aastaga inimene muutuda.

Punktid:10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime1/6/2013, 14:46

24. Kääbik
J.R.R. Tolkien
*2013* - Page 2 9789985552889.jpg

Sisu: Bilbo Baggins on kääbik, kes armastab lihtsat ja mugavat elu ega ole eriti palju oma kääbiku-uru sahvrist kaugemale rännanud. Kuid ühel päeval saabuvad tema koju võlur Gandalf ja kolmteist päkapikku ning keeravad kääbiku sündmustevaese elu pea peale, meelitades ta retkele „sinna ja tagasi“.
Päkapikkudel on plaan minna retkele suure ja väga ohtliku lohe Smaugi aaretekambrisse ning algab seiklus, mis paneb Bagginsi tegema ja ütlema täiesti ootamatuid asju...

LK: 328 | 8502

Lemmiktegelased: Gandalf, Bilbo

Arvamus: Super! Algusest lõpuni paeluv ja mõnes kohas kohati ka naljakas. Närvikõdi püsis pidevalt sees. See oli palju lihtsamini kirjutatud kui "Sõrmuste isanda" triloogia. Arvan, et nüüd saan küll aru, miks ma pidevas küsimuste hunnikus lugesin "Sõrmuste isandat" nii, et loen selle triloogia ka kindlasti suvel läbi. Nii, et enne "Sõrmuste isanda" lugemist lugege see kindlasti enne läbi.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime1/6/2013, 14:53

25. Igavesti
Alyson Noël
*2013* - Page 2 Igavesti


Sisu: Pärast kohutavat õnnetust, milles hukkusid tema ema, isa, õde ja nende koer Tulikas, näeb kuueteistkümneaastane Ever Bloom inimeste aurasid, kuuleb nende mõtteid ja teab neid puudutades nende tervet elulugu. Ta poeb kasvõi nahast välja, et otseseid kontakte vältida ja oma võimeid maha suruda. Koos kahe sõbraga on ta oma uues keskkoolis veidrikuks tembeldatud – kuid kõik muutub, kui ta kohtab Damen Auguste’i.


Damen on imeline, eksootiline ja rikas. Ta on ainus, kes suudab Everi peas müra ja juhuslikku energiat vaigistada, kasutades sedavõrd jõulist maagiat, nagu suudaks ta otse Everi hinge piiluda. Kui Ever on sügavamale Dameni ahvatlevasse saladuste ja mõistatuste maailma kistud, on tal rohkem küsimusi kui vastuseid. Ja tal pole aimugi, kes Damen tegelikult on või mis ta on. Ainus, mida Ever teab, on see, et ta on Damenisse sügavalt ja paratamatult armunud.

LK: 320 | 8822

Arvamus: No ma olen vist leidnud tee ulmeraamatute juurde. Lugesin selle eile õhtul läbi, oli juba mitu aastat riiulis lebanud ja oodanud, millal ma ta läbi loen, kuid mulle hakkas alguses see kuidagi nii vastu nii, et soovinud seda isegi lugeda, kuid nüüd lugesin ega saanud kuidagi pidama.

Raamatu lugemine oli mingi 3-4 tundi pikk ja tekitas himu edasi lugeda, kuid mingil hetkel läks minu meelest see veidi ebanormaalseks kätte, veidi üle pingutatud või nii, aga lugesin lõpuni ja otsustasin, et loen teise raamatu ka läbi.

Punktid: 7/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime1/6/2013, 15:00

26. Sinine tund
Alyson Noël
*2013* - Page 2 Sinine-tund


Sisu: Just nüüd, kui Ever oma surematu-võimeid tundma õpib, kui tema armastatud Damen on pühendanud ta süngesse, ahvatlevasse maailma, juhtub Dameniga midagi hirmsat. Samal ajal kui Everi võimed aina täiustuvad, hakkab igavene elu mõistatusliku haiguse tõttu Dameni kehast lahkuma.

Meeleheitlikult poissi päästa soovides rändab Ever nende kahe pelgupaika Suvemaale, kus ta ei paljasta ainult Dameni minevikusaladuse – kohutava loo, mida Damen varjata tahtis –, vaid ka iidse teksti, mis õpetab ajas rändama.
Saatjaks sinine kuu, mis annab talle ainsa võimaluse reisiks, on Ever sunnitud valima, kas keerata kella tagasi ja päästa oma perekond hukutavast autoõnnetusest… või jääda olevikku ja päästa Damen, kes iga päevaga aina nõrgemaks muutub…

LK: 302 | 9124

Arvamus: Kas ainult mulle tundub, nagu oleks midagi justkui maha kopeeritud? Sellepärast, et "Vampiiripäevikutes: Raev" oli ju ka sedasi, et Elenale hakkas hoopis Damon "meeldima". Mulle tundus, et alaaa, mürgitatud Damen on Elena rollis ja Stefani rollis siis Ever. Ilmselt autor võttis idee sealt.

No raamat ei olnud enam nii kaasa haarav kui esimene. Vahepeal tekkis selline vastikuse tunne, et jah ta üritab teda päästa, kuid tegevus ei hakanud justkui lõppema, kogu aeg oli sedasi oi kui paha mul on jne... seega miinuspunkte sellele, kuid noh, kui kolmas osa peaks ka Eestis välja ilmuma siis loen kindlasti selle ka läbi, sest mingi himu on ikka, et mis siis edasi saab.

Mainin, et viimane peatükk läks ikka erakordselt jaburaks ära, no ikka nii jaburaks, et lausa naerma ajas.

Punktid: 6/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime9/6/2013, 15:11

27. Ootamatu võimalus
J.K. Rowling
*2013* - Page 2 E9789985327883


Sisu: Väike Pagfordi alev on vapustatud, kui neljakümnendates eluaastates Barry Fairbrother ootamatult sureb. Pealtnäha on Pagford oma munakivisillutisega väljaku ning iidse kloostriga idülliline Inglismaa alev, kuid kauni fassaadi taga käib sõda. Rikkad sõdivad vaestega, teismelised vanematega, naised meestega, õpetajad õpilastega... Pagford pole selline, nagu esmapilgul paistab. Barryst maha jäänud tühi koht vallavolikogus annab ajendi seni suurimale sõjale alevi ajaloos. Kes võidab kire, kahepalgelisuse ja ootamatute paljastustega pikitud valimised?

LK: 448 | 9572

Lemmiktegelased: Krystal, Suhkvinder

Arvamus: WOW, ma olen seda raamatut juba ammu tahtnud lugeda ning kui nägin seda EEs mõtlesin kohe, et pean läbi lugema. Raamatus otsisin pikalt Harry Potterit taga ning ei leidnudki seda lõpuks üles, kuid ma mõistsin, et Rowling polnud teda välja jätnud, Harry oli olemas ja elas oma elu ning tema rääkis mugude elust, mis nendega juhtus.

Raamat algas Barry surmaga ja kohe tuli palju uusi inimesi. Seal oli poliitikat, armastust ning valgustas seda, mis toimub tegelikult nurgatagustes räpastes elurajoonides. See raamat oli põnev ja reaalne ning rääkis poliitikast, kuid ka noorte elust. See näitas, kui palju võib ühe inimese võit poliitikas inimestele halba teha - vot sellepärast mulle ei meeldinudki, et üks loll valimised võitis, sest Pagfordi inimesed olid vanas ajas kinni.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime10/6/2013, 20:47

28. Soojad kehad
Isaac Marion
*2013* - Page 2 Z

Sisu: R on zombi. Tal ei ole nime, mälestusi ega pulssi, kuid tal on unistused. Ta pole päris samasugune nagu teised Surnud.
Mahajäetud linna varemetes kohtab R ühte tüdrukut. Julie on vastand kõigele sellele, mis R-ile teada-tuntud. Sooja, aruka ja vägagi elavana on ta nagu ere värvipuhang süngel ja hallil maastikul. Saamata ise ka aru, miks ta seda teeb, otsustab R Juliet mitte ära süüa, vaid ta päästa. Ja nii saab alguse nende pingeline, kuid samas kummaliselt õrn suhe.

Sellist asja pole kunagi varem juhtunud. See rikub reegleid ja eirab loogikat, ent R ei rahuldu enam hauataguse eluga. Ta ihkab taas hingata, ta ihkab elada - ja Julie tahab teda aidata. Ent nende lootusetuna näivat kõdunevat maailma ei saa muuta võitluseta...


LK: 288 | 9860

Lemmiktegelased: Nora

Arvamus: Kui aus olla siis raamat, mida nii palju on kiidetud mind küll eriti ei võlunud. Film oli võrreldes raamatuga elavam, veidi teistsugusem - haaras rohkem kaasa. Zombi polnud enam eriti zombilik. Raamatus oli ta nagu inimene, lihtsalt sööb teisi, nagu inimsööja või midagi. Äpu tundus ka. Nora ei tundunud mulle küll selline nagu teda kirjeldati, mimd ei veendud, et ta oli ärev, ta tundus pigem rahulik.

Kui Julie isa suri olin ma nagu, mis mõttes Julie laseb Luukeret tuleb mitu lõiku muud jama ja siis teine lask? Vahepeal on emotsionaalsed hetked ha Julie isa jääbki välja seletamatuks inimeseks. Lõpus olin tahtnud teada mitu last, kuidas elu arenes jne, aga ka selle olen sunnitud ise välja mõtlema.

Punktid: 4/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime11/6/2013, 14:54

29. Kättemaksukontor
1. isa Inglid ja närukaelad
Mihkel Ulman ja K.S. Vatmann
*2013* - Page 2 9789949491315

Sisu: Esimeses loos algavad sündmused, mis seriaali 100.osas lõpliku lahenduse leidsid. Psühhopaat, kelle ema nad isaga tema sünnipäeval maha jättis, hakkab emaga sarnanevaid naisi tapma. Võluv ja andekas, karismaatiline ja liigutav geenius, keda kehastas Tambet Tuisk, kui mäletate. Kui mitte, saate TV3 kodukalt üle vaadata. Asjaolu, et romaniseering on soovitatud noortele 12+ tekitab vägisi mõtte, et lisaks lastele-keelatud raamatutele-filmidele kuulutatakse välja ka meestele keelatud. Tekivad vanasõnade-põhised uussõnad: mees räägib, kui kana pissib ja mees on kodu peegel ning mehe suu ei valeta… Selles ulmelises õõvas on ka midagi head. Ahistatud isased ei saa enam sead olla, nad ei valeta sel lihtsal põhjusel, et kui harva saab – rääkida ja üldse kõike – pole aega bluffida. Või vähemalt naised loodavad nii.

LK: 184 | 10044

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Kuna ma teadsin, et raamat oli tehtud sarja järgi ei oodanudki ma sealt midagi uut ning võrreldes sarjaga tundus see kuidagi kuiv, maitsetu, lausete vahele on pandud mõttetud lõigud. Polnud just kõige paremini ümber jutustatud.

Punktid: 4/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime19/6/2013, 23:06

30.  Deemonite suvi 
Lubadus
Kristy & Tabita Lee Spencer


*2013* - Page 2 0819766



Sisu: Õnnelike päevade mälestustest tulvil mahajäetud rant¹o, kõhedust tekitavate lindude parv, mis selle kohal keerleb, ja kaks õde – erinevad nagu öö ja päev. Ja veel – armastus, mis peab jääma vastuarmastuseta. 
Niisugused on märksõnad, mille autor on valinud raamatu motoks. On suvi ning 17-aastased Dawna ja Indie pöörduvad koos emaga tagasi Whistling Wingi – lapsepõlve mängumaadele, mis on tulvil mälestusi armastatud vanaemast. Kuid Whistling Wing pole enam endine. Mitte kõik ei mängi lahtiste kaartidega ja sõpru on vaenlastest üha raskem eristada. Inimestes tekitab hirmu iga päevaga kasvav suurte mustade lindude parv. 
Kaheteistkümnendal tunnil taipavad Indie ja Dawna, milliseid uskumatuna tunduvaid ohvreid tuleb tuua, et varitsevat ohtu peatada. Põnevus, müstika ja armastus – need võiks olla selle romaani märksõnad


LK: 419| 10463

Lemmiktegelased: Indie

Arvamus: See oli üks kummalisemaid raamatuid üldse, kuid mulle meeldis, et autor oli kirjeldanud Dawnat ja Indiet erinevalt, paljud seda ei oska. Mulle meeldisid loo mõtted, kuid mulle tundus, et seal oli päris  palju lünki, näiteks kõik need vanaema juures olemise mälestused olid erinevad, selle oleks võinud panna ühte ja nad oleksid võinud hiljem taibata.
Loo sü¾ee oli hea, kuid see oli pisut ülepingutatud ja asi läks segaseks (nagu ka siis kui ma ise üritan fantaasiat kirjutada).
Indie meenutas veidi mind kui Shantani sugune sitaviiul oleks mulle "kasuisa" mängima tulnud siis palun vabandust, mul poleks nii palju kannatust olnud, et talle mitte nähvatada. Seega Indie hoidis oma keelt kauem hammaste taga ja see oligi ainuke erinevus meie vahel (kui mitte arvata välimust).

Punktid: 6/10 
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime27/6/2013, 11:37

31. Kuu pime pool
Nora Roberts


*2013* - Page 2 957


Sisu: Reece Gilmore on tulnud enda ees laiuvat vapustavat vaadet imetlema väga kaugelt. Ta on riigi idaosas toimunud jõhkra kuriteo ainuke ellujääja ning on sellest saadik jooksus olnud, võideldes meeleheitlikult teda kummitavate painajate ja paanikahoogudega. Ta jääb pidama Angel's Fistis Wyomingis – vähemalt ajutiselt – ja läheb tööle kohalikku sööklasse.
Ja nüüd matkab ta üksinda selle mäe tippu. See on imeline, mõtleb ta läbi binokli all mäslevat Ussijõge vaadates. Siis märkab ta vastaskaldal meest ja naist. Tülitsemas. Võitlemas. Ja järsku on mees naisel otsas, tema käed naise kaela ümber...
Raja pisut madalamas osas naudib üksiolekuhetke morn üksiklane Brody. Selleks ajaks, kui Reece temani jõuab ja mehe sündmuspaika juhatab, on paarike kadunud. Ja kui politsei kuriteopiirkonna läbi kammib, ei leita midagi. Ei mingit märki võitlusest ega värskelt kaevatud maapinnast. Isegi mitte rehvijälgi...
Ja mitte keegi Angel's Fistis ei taha Reece'i uskuda. Ta on linnas uustulnuk ning tema närvilisus on kõigile teada – seega võib ta kergesti murduda. Ehk on aeg taas põgeneda, edasi liikuda.
Reece Gilmore teab, et Angel's Fistis elab mõrtsukas, ehkki teda on valmis uskuma ainult Brody, hoolimata oma näilisest kannatamatusest ja soovist naist endast eemale tõrjuda. Kui mitu pahaendelist vahejuhtumit annavad selgelt mõista, et keegi tahab temast lahti saada, peab Reece Brodyt – ja iseennast – usaldama ning uurima välja, kas keegi Angel's Fisti elanikest on tõepoolest mõrtsukas...

LK: 431 | 10894

Lemmiktegelased: Joanie, Brody ja Lo

Arvamus: Mida ma nii väga hästi oskangi öelda. Leidsin selle raamatu TTÜ raamatukogust ning sellel polnud punast täppi peal ja ma hakkasin seda seal lugema. Sattusin vaimustusse ja laenutasin selle raamatu.
Võib öelda, et tapja ei olnud kohe kindlasti arusaadav ning mõrvatu oli Angels Fistist palju kaugemal, kuid mõrvar on otse külje all, inimene keda Reece peaaegu, et igapäev mainis. Lugu oli algusest lõpuni kaasahaarav.
Ainsaks miinuseks võib  olla see, et ma ei saanud täpselt aru, kuidas mõrvar Reece korterivõtme sai, et seal teda hirmutada.
Soovitan!

Punktid: 9,9/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime27/6/2013, 11:47

32. Palavik
Maggie Stiefvater

*2013* - Page 2 Show?image_id=1179


Sisu: Sam ja Grace on lõpuks koos, kuid peavad kokkujäämise nimel võitlema. Samile tähendab see silmitsi seismist oma hundiminevikuga, Grace’ile aga leppimist üha ebakindlama tulevikuga.

Nende maailma on lisandunud uus hunt – Cole, kes oma valusa ja ohtliku mineviku pärast näibki eelistavat hundi elu inimese omale. Nii Sami, Grace’i kui ka Cole’i jaoks on elu lakkamatu võitlus kahe jõu – hundi ja inimese – vahel. Neid seob vastastikune armastus, kuid kas sellest piisab?

LK: 390 |11284

Lemmiktegelased: Isabel, Sam

Arvamus: Polnud enam nii hea kui eelmine, kuid siiski piisavalt hea, et ma seda nurka ei viskaks, üldiselt on nii, et kui mulle käesolev ulmekas ei istu, löön raamatu kinni. Mulle ei meeldinud Grace vanemad, sest nad ei lasknud tüdrukul elu elada. Mis siis, et Sam tema pool öösel oli? Mis see nende asi on, kelle vastu Grace'il tunded on? Ega nad ei saa teda Sami unustama panna kui nad ei lase tal temaga koos olla. Mad
Aga noh, ma arvan, et loen kolmanda osa ka läbi.jocolor

Punktid: 8/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime2/7/2013, 16:09

33. Üleannetus
Triloogia 1.osa

*2013* - Page 2 859

Sisu: Tutvuge Sunshine´i tüdrukutega – kolm üleannetut õde, kes kavatsevad puhastada oma isa nime valesüüdistustest... ja võib-olla tegeleda selle kõrvalt natke ka romantikaga. Hollywoodi staar Jolie Sunshine on kollase ajakirjanduse pealkirjadega harjunud. Aga ta isa äkksurma ümber kihav meediakära tõukab ta üle piiri... otse miljonär Samuel Becketi käte vahele. Jolie ja Sam jagasid kord palju rohkemat kui voodi, kuni kuulsusejanu nende õitseva suhte purustas. Nüüd toob seesama rambivalgus nad tagasi kokku. Mõrva lahendades ja oma metsikut kirge ohjeldada püüdes annavad nad paparatsodele kõvasti tööd.

LK: 288 | 11572

Lemmiktegelased: Jessica

Arvamus: Tegemist on väga hea raamatuga, mis vähemasti mind köitis algusest lõpuni ning siin oli ka head huumorit. Mulle ülekõige meeldis Court ja Jade vahel uuesti süttiv tuli ning see, et Court teda peale lahutust endiselt armastas oli ka nunnu, kuna mulle tundub, et Jade pole ka just jäämägi Courti suhtes. Razz 
Mis edasi saab kui Jolie nüüd Iirimaale filmima läheb, kelle vaatepunktis raamat tuleb, sest mina küll kedagi paremat ei teaks kui Jolie, tema vaatepildist oli kõik nii selge, samas kui Jess'i pilgu järgi oleks kõik kõikjal okei ja Jade jaoks oleks kõik väga valesti.
Ning kui Sam peaks Jolie'd petma löön ma ta isiklikult maha Evil or Very Mad , kuid arvan, et ta läheb Jolie'ga Iirimaale kaasa.
Aga see, et David ja Cathleen kokku sai oli nii armas ning Angela oli kõige ehtsam hoor selle kõrvalt ning tema kõrval olid tänava pealsed prostituudid malbed olevused, kuid üks juhtum on lahendatud 2 on jäänud, kägistaja ja prügikastist leitud beebi, hetkel küündib kägistaja poole, kuid see beebi võib ka tegelikult olla, seda nad ju üldse uurima pole hakanudki.
Neljapäeval lähen ema töö juurde ning laenutan teise ja kolmanda osa ka, ilmselt lähitulevikus ma sinna pärast seda ei satu. Nüüd aga pean tänase ja homsega läbi lugema veel kaks raamatut, et saaksin need ka tagasi viia.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime4/7/2013, 21:35

34. Vaevatud
Reeli Reinaus


*2013* - Page 2 13607396


Sisu: Silver ja Stiina on kaksikud, kelle elu pöörab pea peale, kui nende pere kolib elama vanasse mõisasse. Lisaks sellele, et vend ja õde peavad kohanema uue kooli ja vanemate lahkuminekuga, hoolitsema arvutisõltlasest noorema venna eest ja taastama omavahelised normaalsed suhted, tuleb neil harjuda öiste luupainajatega. Üha sagedamini mõtlevad nad, et luupainajad võivad olla seotud mõisaga, kus nad elavad – seda enam, et ümbruskonna elanikud räägivad mõisa kohta hirmulugusid või on hoopis kidakeelsed...

LK: 312 |11884

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Ma absoluutselt ei leidnud selles raamatus midagi, mis näitaks, et Stiina ja Silver oleksid oma noorema venna eest hoolitsenud ja eriti omavahel nad suhteid ka ei taastaund ja kogu see lugu oli vabandust algusest lõpuni jabur ja mida need ristid tegema pidid? Eemale peletama. Ma ei mäleta, et Kristofer neid selgitanud oleks. Üldiselt ei selgitatud midagi lahti seal ka. Tekst läks vahepeal liigagi pikaks ja nendest hirmsatest unenägudest üles ärkamine kordus kogu aeg, karjatas ja enam und ei saanu, no see läks ikka igavaks küll.
Lugemisega ka punnitasin, sest tahtsin teada, mis sai Mirtel, Silver ja Rahel - armukolmnurgast ja pettumuseks midagi Stiina ja Kristoferi vahel ei hakanudki sujuma.

Punktid: 3/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime7/8/2013, 19:32

35. Üleannetus sobib talle
Kasey Michaels
*2013* - Page 2 File_10_12


Sisu: Sunshine’i tüdrukud on tagasi!

Jessica Sunshine – nutikas, soe ja suisa surmav, kui talle liiga lähedale sattuda. Mõrvarühma uurijale Matt Denbyle sai see vägagi selgeks, kui ta noorima Sunshine’i õega lahendamata juhtumite uurimiseks kampa lõi. Muidugi, ta tahtis aidata lahendada Jessica isa mõrva. Kuid päevad ja ööd vältav uurimistöö koos keevalise teleajakirjanikuga ajas ta täiesti hulluks... rohkem kui ühes mõttes. Jessica sööstis pikemalt mõtlemata pea ees ohtudesse. Ja Matt püüdis kõigest väest sõgedat naist kaitsta.

Ent kes kaitseb teda ennast, kui see heledapäine kaunitar oma sarmi tema vastu pöörab?

LK: 304|12188

Lemmiktegelased: Matt, Jade

Arvamus: Läheb aina paremaks. Ja aina naljakamaks. Mulle tõesti meeldib, kuidas kirjanik kirjutas. Mõnusalt, laskis mul ise kujundada Sami suurt häärberit ja põnevus oli väga - väga suur. Soovitan kõigil Sunshine'i tüdrukute triloogia läbi lugeda.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime8/8/2013, 14:40

36. Minu Las Vegas
Kersti Dennis
*2013* - Page 2 9789949511372.jpg


Sisu: Las Vegas! Paljudele manab pelgalt selle sõnapaari mainimine näole ilme, nagu
oleks tegu millegi salapärase ja ebasündsaga. Eks ta suurel määral nii olegi. Vegas on linn, kus iga 60 sekundi järel maandub lennukitäis inimesi, kes tulevad siia oma raha laiaks lööma. Samas elavad siin tavalised inimesed, kes hoolivad oma perest ja käivad tööl selleks, et turismimeka külastajad saaksid nautida pillavat elustiili.

Räpinas üles kasvanud Kersti Dennis alias Amira on mitmel pool maailmas tunnustust pälvinud kõhutantsija, kes sattus Las Vegasesse üle kümne aasta tagasi lapsehoidjana. Lihtsast maatüdrukust metropoli tantsijannaks saanud naise elu meenutab nii tuhkatriinu kui inetu pardipoja lugu, oleneb, mis nurga alt vaadata...

Raamat piilub hasartmängupealinna patuurgastesse ja pajatab argipäevadest,
millest enamikul Vegast külastavatel turistidel aimugi pole.

LK: 288 | 12476

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Reisil olles peab olema midagi head lugeda. Mulle väga meeldis, see oli lustakalt kirjutatud ning lugu oli ka kaasahaarav lõpuni. Ning Cindi on üks imelikumaid inimesi maailmas. Nii kartev ei saa olla, elada ei saa ju sedasi.

Punktid: 10/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime11/8/2013, 20:30

37. Minu Argentina
Liis Kängsepp
*2013* - Page 2 Minu_argentina_uus


Sisu: Populaarse raamatu parandatud ja täiendatud uustrükk, lisatud on foto ja epiloog. Raamat räägib loo sellest, kuidas endine majandusajakirjanik jättis oma mugava elu Eestis ja kolis tööle Buenos Airese vaestelinnaosasse, mismoodi ta seal päevakeskuses prussakatega võitles ja siis hoopis ülemuseks sai, mismoodi ta käis tutvumas vaalade ja pingviinidega, mismoodi ta ei suutnud prügikastiinimesega intervjuud teha, kuidas rullusid suhtemustrid vabatahtlike hulgas ja „Kakluskubiks” nimetatud ühiskorteris.

„Buenos Airese hing on ülbe ja pirtsakas; samas ka üllas ja suuremeelne,” ütleb autor. „Ühel hetkel virutab ta sulle õelalt naerdes sellise paugu, et vajud põlvili, veremaik suus; teisel hetkel teeb sulle uskumatuna näivaid suuremeelseid kingitusi.”

LK: 296 | 12772

Lemmiktegelased: -

Arvamus: Lugu läks vahepeal nii keeruliseks ja nii mõnigi koht tundus mulle igav seega läks selle lugemisega tunduvalt kauem kui mõne teise "Minu..." sarja raamatuga. Getos töötegemine kordus (inglise keele õpetamine) ja ajapikku hakkas ta pidevalt rääkima sellest, et mida tuleb teada ja teha ning seda juhtus lõpus aina rohkem. See hakkas kohe närvidele käima.

Punktid:7/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime11/8/2013, 20:37

38. Minu Moskva
Manona Paris
*2013* - Page 2 Minu_moskva


Sisu: Ma läksin Moskvasse, et väliskorrespondendiks valitud elukaaslasega hüvasti jätta, ja sain ootamatult täiesti uue alguse. „Moskva pisaraid ei usu,” ütleb laulusalm. Ei usu jah. Kahjuks ei teata sageli, et see salm lõppeb fraasiga „… armastust aga alati”. Tänu Moskvale leidsin uuesti iseend, täiesti uues rollis ja uutmoodi probleemide keskelt.

Moskva on müstiline koht, mis ühtaegu tõmbab ja tõukab. Siin on küllaga nii jubedat kui jahmatavat, alates Kremli peremeeste maffia-stiilis valitsemisest kuni inimesteni, kelle sisemine vabaduseiha sunnib neid võitlema oma sünnimaa tuleviku eest, isegi füüsilistest kallaletungidest hoolimata.

Tänu Moskvale tean ma ka seda, et tegelikult ei saa kellegi teise peale lootma jääda. Kas na¹istide või kinnisvarahaidega maad mõõtes, alati tuleb jääda iseendaks – kõikide vimkade kiuste. Ja nende üle sarkastilisi nalju visates.

LK:  261 | 13035

Lemmiktegelased: -

Arvamus: See oli lihtne. Ja kuidagi lähedasem ja sarnasem Eestiga kui teised, aga see on ilmselge, sest Moskva on tunduvalt lähemal kui Ameerika. Kuid jah, ma ei tea, kas raamatus on ka samamoodi nagu lugeris, et alles osa lõpus on ära tõlgitud või täiendatud, see ajas mind närvi, sest ma ei saa vene keelest aru.

Muidu oli see hästi vaimukalt kirjutatud ja andis hästi aimu, milline on Moskva elu.

Punktid: 9/10
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





*2013* - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: *2013*   *2013* - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
*2013*
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 2013
» ..2013..
» 2013
» 2013
» ~ 2013 ~

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Mezilane-
Hüppa: